Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 389 sonuç

Konu: [Murat Özdemir] Yıl 2014 Bu Kez Durak Galatasaray !!!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Arrow [Murat Özdemir] Yıl 2014 Bu Kez Durak Galatasaray !!!

Giresunspor Kulübü Tarihçesi

Giresunspor Kulübü; 1925 yılında Hilalspor'a rakip olarak, sarı-lacivert renkler altında öğretmen Fevzi ve Faruk beyler tarafından kurulmuştur. Kulüp amatör olarak futbol,atletizm ve su sporlarında faaliyet göstermiştir. Ayrıca piyesler de veren kulüp, gece eğlenceleri de düzenlemiş, sahne çalışmalarına da Şair Can Akengin yardımda bulunmuştur. Giresunspor, 1925-1940 yılları arasında Hilalspor ve Yeşiltepe takımlarıyla mahalli liglerde sayısız müsabaka oynamıştır. 29 Haziran 1938 tarihnde çıkan 3530 sayılı Beden Terbiyesi Yasası'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte 28 Mart 1941 yılında Giresunspor'un 1967 yılındaki kuruluşunda yer alan Giresunspor, Hilalspor, Yeşiltepe ve Sahilspor kulüpleri, sürdürdükleri bu faaliyetlerine son vermek zorunda kalmışlar ve kapatılmışlardır.

Kapatılma kararlarından sonra 3 Mayıs 1941'de Hilalspor ve Sahilspor kulüpleri yeşil-beyaz forma altında Aksugençlik Spor Kulübü'nü kurdular. Buna karşılık Giresunspor ve Yeşiltepe kulüpleri de bir araya gelerek çivit-kırmızı renklere sahip forma altında Akıngençlik Spor Kulübü'nü kurdular. 5 Haziran 1947 yılında Güneşspor adıyla bir başka yeni kulüp daha kuruldu. Aksugençlikspor, 1952 yılında ismini Beşiktaş, renklerini de siyah-beyaz yaparak faaliyetlerine devam ederken; Güneşspor ise önce 1963 yılında eski Yeşiltepe'yi yaşatmak ve tazelemek amacıyla adını Yeşiltepe yaptı, sonra da 17 Mart 1967 tarihinde aldığı kararla adını Giresunspor olarak yeniden değiştirdi. 18 Nisan 1967 tarihinde Akıngençlikspor ve 21 Nisan 1967 tarihinde de Beşiktaş kulüpleri kendilerini fesih kararı alarak Giresunspor'a katılma kararı aldılar. Böylece en eskisi 1925 yılında kurulmuş olan kulüpler, tek bir çatı altında toplanarak faaliyetlerini sürdürmüş oldular.
    Profesyonel liglerdeki mücadelesine 1967-68 futbol sezonuyla birlikte ilk başkanı olan rahmetli Sayın Hasan Gürel başkalığında Türkiye 2. Milli Ligi’nden başlayan Giresunspor ilk resmi maçını ise 20 Ağustos 1967 tarihinde İstanbul kulüplerinden Beylerbeyispor ile Giresun Atatürk Stadı’nda oynamış ve rakibiyle 0-0 berabere kalmıştır. Ekibimiz bu karşılaşmaya Mehmet- Hüseyin-Saadettin- İsmet- Erol- Fevki- Servet- K. Şükrü- Ünal- B. Şükrü- Muhlis onbiriyle çıkmıştır. Giresunspor, Giresun'daki ikinci maçında ise 17 Eylül 1967 tarihinde Konyaspor'la karşılaşmış ve rakibine 2-1 mağlup olmuştur. Bu karşılaşmaya ise Nevzat-Mehmet-Şükrü-Fevki-Cudi-Erol-Osman-Şener-Ahmet-Muhlis-Şaban-Servet onbiriyle çıkılmıştır.

Profesyonel liglerdeki mücadelesine başladıktan 4 sezon sonra 1970-71 sezonunda Türkiye Birinci Futbol Ligi’ne yükselerek Doğu Karadeniz’in 1. ligde mücadele eden ilk kulübü olma ünvanını alan takımımız, o dönemki adıyla Türkiye 1. Ligi'de 6 sezon üst üste mücadele etmiştir. Özellikle 1975-76 sezonunda parlak bir performans gösteren ekibimiz iyi geçen bir sezonun ardından 1976-77 sezonunda 1. lige veda etmiş ve bugüne kadar da tekrardan 1. ligde boy gösterememiştir

Oyuna çok yakında çıkacak olan 8.02 veritabanına benzer bir veritabanıyla başladım.Kadrolar ara transfer sezonundan sonraki durumdadır.Transfer yapmıyorum yine.Kariyerime başlıyorum.

Hayırlı olsun.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Başarılar dilerim Murat Abi.İlk sezon Süper Lig takımlarında ki oyuncuları bazı iyi kiralayabilirsin.Takip edeceğim ..

SiR ToMaSRoSiCkY1 Bu zorlu yolda Murat Özdemir ve Çotanaklara başarılar diler.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar Murat abi.Umarım Giresunspor'u Süper Lig'e taşırsın.Artık Süper Lig'de değişik takımlar görmek istiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Arkadaşlar teşekkür ederim.

Transfer yapmayacağımı başta belirtmiştim.O yüzden transfer istemeyiniz veya oyuncu önermeyiniz.

Hazırlık maçı yaptık 5 tane.5'inde de mağlup olduk.Takımı tanıdık ve taktiğimizi oturttuk.Lige hazırız.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Murat abi umarım Süper Lige çıkarsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

1.HAFTA

Dizilimler

Kartalspor 2-2 Giresunspor

Maçın Adamı : Anton Zemlianukhin (Giresunspor)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar bu maçın yıldızı anton alex değil mi yaa hani şu değişik taç atan çocuk bi profilini koyabilir misin anton un

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Anton Profil

2.HAFTA

Dizilimler

Giresunspor 3-2 Altay

Maçın Adamı : Emrah Kol (Giresunspor)

Maçtan önce kalecimiz Metin Aktaş sakatlandı ve 5 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.Ayrıca Altay maçında sakatlanan Emrah Kol ise 3 hafta sahalardan uzak kalacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Kolay gelsin Murat. Zahmet olmazsa Eskişehirspor'un kadroyu görebilirmiyim?
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

başarılar umarım süper lige kadar çıkarsın en yakın zamanda

Antonun Muhteşem Taç Atışı

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=m0uhpi2th80[/YOUTUBE]

Başarılar....

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Başarılar Murat Abi..
    Lige iyi başlamışsın..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

başlangıç güzel inşallah devamı gelir murat abi başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Giresunsporumuza Bank ASya 1. Liginde basarilar dileriz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Eskişehirspor Kadrosu

3.HAFTA

Dizilimler

Giresunspor 0-0 Eskişehirspor

Maçın Adamı : Ünal Odabaş (Giresunspor)

Bu maçta Anton Zemlianukhin sakatlandı ve 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dilerim abi.Sen çıkarırsın SüperLige

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Başarılar abi iyi fena başlamışsın daha iyi gider inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

4.HAFTA

Dizilimler

Boluspor 1-1 Giresunspor

Maçın Adamı : Ünal Odabaş (Giresunspor)

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İyi gidiyorsun abi ama biraz daha galibiyete alışmak lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

5.HAFTA

Dizilimler

Giresunspor 1-2 Diyarbakırspor

Maçın Adamı : Hüseyin Kartal (Diyarbakırspor)

6.HAFTA

Dizilimler

Elazığspor 1-1 Giresunspor

Maçın Adamı : Serkan Güney (Giresunspor)

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Diyarbakır mağlubiyeti kötü olmuş Murat abi.Onun dışında fena değilsin.Defansta veya forvette sorunlar var galiba.Çok gol olmuyor maçlarda :s

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Murat abi kariyerin hayırlı olsun abi.Sana söz vermiştim Giresun face pack yapacağım diye ama daha başlamadım bile.Beşiktaş maçını seyretmeye gittiğim için yapamadım.Ve yapabileceğimide sanmıyorum.Çünkü kardeşim döndü maalesef. Kusuruma bakmazsın artık abi. En yakın zamanda yapmaya çalışacağım.

Birde bi sorun daha var.Yeni kadro ile oynuyorsun herhalde ama bende eski kadronun id noları ve oyuncu resimleri var.Çok fazla değişmemiştir inşallah kadro.

Bu arada kariyerinde hayırlı olsun.İNşallah başarılı olursun.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

7.HAFTA

Dizilimler

Giresunspor 0-1 K.Erciyesspor

Maçın Adamı : Ahmet Şahin (K.Erciyesspor)

8.HAFTA

Dizilimler

Gaziantep BŞB 1-0 Giresunspor

Maçın Adamı : Süleyman Varlık (Gaziantep BŞB)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Vay Murat abim gelmiş başarılar abi

İyi başlamışsın sonra bir düşüş olmuş düzeltirsin sen

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Murat abi sözümü tuttum ve Giresun face pack hazır. İnşallah beğenirsin..

http://rapidshare.com/files/90448973/Giresun.rar.html
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ellerine sağlık Şemsiciğim.

Bundan sonra Karşıyaka deplasmanına gideceğim o maçı senin için oynayıp kazanacağım

Sana en güzel teşekkürü oyuncularım yapacak.İnanıyorum buna.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar Abi.. Güzel başlamışsın fakat sonlara doğru düşüşe geçmişsin..

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

başarılar şampiyon olursun

Kanka basarilar yeni kariyerinde,umarim takimi bu sene süper lige cikarirsin.
    Diyarbakir maci haricindeki puan kaybettigin her mac süpriz ve kötü olmus.Son haftalarda cok düsüstesin,ama sen bu takimi ne yapar eder,süper lige cikarirsin.

Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri