Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3111213
361 ile 380 arası toplam 380 sonuç

Konu: [802 için] Total Dominasyon - Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!!

Unhappy Pardon

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Benden bu mesaja yorum beklemek demek beni tanımamak demektir.
    Abicim ss koymayı bilmiyorum ki.Beceremedim

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Abicim ss koymayı bilmiyorum ki.Beceremedim
    Zannımca orada "bir iki maç için yorum beklemeyin" demek istedi.

edit: Saçmalıyor da olabilirim
    Last edited by Defuser : 24.Nisan.2008 at 23:06

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Abi taktik harika her kariyerimde oyuncuları taktiğe oturtup harika sonuçlar alıyorum

Birde birkaç sorum olucak korner taktiğiyle ilgili..

Atletico Madrid kariyerimde ligin ilk yarısı bitti ve kornerlerden 2 defansımla sadece 5 gol bulabildim

Bi türlü tam olarak etkili olamıyorum kornerlerde. Kornerde Agüero ( Yakın Direkte Dur ), Pablo ( Kaleciyi Sıkıştır ) , Perea ( Yakın Direğe Saldır ) Bu 3 oyuncu bi türlü etkili olamıyor :S

Sence korner taktiğinin dahada etkili olabilmesi için neler yapmalıyım ?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Yanlışlık var orda. En iyi kafa vuran oyuncun Kaleciyi sıkıştıracak.. Tek forvetin uzak direğe saldıracak ve 2. dc oyuncun yakın direğe saldıracak.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Yanlışlık var orda. En iyi kafa vuran oyuncun Kaleciyi sıkıştıracak.. Tek forvetin uzak direğe saldıracak ve 2. dc oyuncun yakın direğe saldıracak.
    Oyuncu komutlarında Agüero'nun yakın direkte dur ama eğer senin dediğin gibi daha etkili oluyorsa onuda denerim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İki DC'nizden sağdaki Challenge GK, soldaki flick. Tek forvetiniz de flick. DR-DL back if needed. Geri kalan da forward. Kornerleri 6 yard box'a attırın
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Oyuncu komutlarında Agüero'nun yakın direkte dur ama eğer senin dediğin gibi daha etkili oluyorsa onuda denerim
    Tabi en iyi kafa vuran oyuncun derken defanstakı oyuncu bu.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

İki DC'nizden sağdaki Challenge GK, soldaki flick. Tek forvetiniz de flick. DR-DL back if needed. Geri kalan da forward. Kornerleri 6 yard box'a attırın
    Forward yerine stand on far post yaparsanız daha etkili oluyor.

roda takımında denedim ve malesef çok başarılı olamadım. ilk sezon transfer yapmadım belkide oyuncular taktige uyumlu degildi. yinede paylasımınız için tesekkürler. bu arada medya 8. bitirmemi bekliyordu 13. bitirdim ligi.

ben bu taktiği birçok kariyerimde denedim ama anlamadığı birşey var bu taktikle oyuna başladığım zaman hazırlık maçlarında adeta uçuyorum ligin başları iyi geçiyor ama 8-9 maç sonra yatıyor adeta futbolcular taktik değiştiriyorum ve gene coşuyorlar ama diğer birşey ise başka bir taktikle sezon başlayıp kasım ayı gibi bu taktiğe geçince de durdurulamıyorum bu taktiği sadece GS ile denedim tam ayrı ayrı 5 sezonda ve hepsinde bir sezon geçirdim bu taktikle başlayıp gittiğim sezon 3. bitirdim bu taktikle başlayıp sonra başka taktikle devam ettim şampiyon oldum başka taktikle başlayıp bu taktikle devam ettiklerimde ise açık ara şampiyonluk geldi...

Nesil
    2008
    Yer
    fm

üst liglerdeki güçsüz takımlarla denediğimde başarı gelmedi ama alt liglerin iddialı takımlarıyla iyi sonuçlar aldım.

Nesil
    2005

Hocam şimdilik 2 maçta denedim ve sonuçlar ;

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hangi takımsın
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ben wigan'da denedim ama birkaç maç sonra kötü sonuçlar almaya başladım. daha önce de denemiştim yine birkaç maç gitti. büyük takımlar için eminim çok iyidir ama daha ufak takımlarda pek tutmuyor gibi. ya bir de bir şey soracağım. bu takımlar taktiğimi çözüyor ya daha sonra unutuyorlar mı aynı takımda bile olsam. unutuyorlarsa nekadar sürer. yani başarılı olmuş ve çözülmüş taktiği tekrar nezaman kullanabiliriz?

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Bence küçük takımlarda daha çok işe yarıyor.Nedeni ise topu kendi ayağımızda tutabileceğimiz güvenli bir taktik.Tempoyu slow komutuna üst düzey paslaşma yeteneği olan oyuncularda istemiyor.Çünkü yeterli düşünme vaktine sahip oluyor.Büyük takımlarda top sizde hep ama fazla saldıramıyorsunuz.

Default :)

Hangi takımsın
    İkisindede aynı olan takım A.Demirspor olduguna göre ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Defuser View Post
    Zannımca orada "bir iki maç için yorum beklemeyin" demek istedi.

edit: Saçmalıyor da olabilirim
    Senin canın sagolsun be kardeş
    Last edited by ForeverFener : 06.Mayıs.2008 at 01:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Mersin 2.Lİg B'de en çok gol kaçıran hatta rekor kıran bir takım amma şanssızmışsın

Nesil
    2006

Fm 2010 da uyguladığım çok sağlam bir taktik.

Bucaspor 1

Bucaspor 2

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Arşivinde hala bulunan varsa alabilir miyim linki?

aynen rica etsem linki yenileyebilirmisin

Sayfa 13 / 13 İlkİlk ... 3111213

Mesaj Yetkileri