1 ile 30 arası toplam 380 sonuç

Konu: [802 için] Total Dominasyon - Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!!

Threaded View

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default [802 için] Total Dominasyon - Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!!!

Merhaba arkadaşlar.

Kısa ve öz, artistlik yapmadan sadede gelelim.

Pozisyon Ekranı:

Gördüğünüz gibi 801 için yaptığım taktiğin formasyonundan bir fark yok.

Takım Komutları Ekranı:

Defans çizgisi ve tempoyu eski versiyona göre biraz artırdım, daha optimum sonuçlar aldım.

Oyuncu Mantaliteleri Ekranı:

6-7 kişi ile savunma yapıp, 5 kişi ile hücum ediyoruz. Çağımız anlayışına uygun.

Oyuncu Paslaşmaları Ekranı:

DM oyunu açan oyuncu olduğu için daha uzun paslar atacak. Onun dışında takım Total mantalitesi dahilinde kısa paslarla dar alanda oyunu domine edecek.

Oyuncu Alan Daraltmaları Ekranı:

Rakibe basıp devamlı rahatsız ediyoruz. Onlara boş alan bırakmıyoruz.

Kornerden Çok Gol Yenmesine Getirdiğim Çözüm

Bildiğiniz gibi son yaptığım düello maçlarında oyun olarak üstün olsam da kornerlerden çok gol yiyordum. Baktığımda çoğu oyuncuma özel bir korner komutu verilmediğini gördüm ve bu durumu resimdeki gibi düzelttim. Şimdi kornerden pozisyon verme ortadan kalktı.

Yaptığım Maçlardan Ekranlar

Taktiği buradan indirebilirsiniz

Maçta geriye düşerseniz tempoyu 4-5 kademe artırın. Son dakikalara önde girerseniz time wasting'i (zaman geçirme) artırın. Gerisini de bu taktiğe bırakın.
    Last edited by Ilhan : 15.Mart.2008 at 20:27
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri