Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 89 sonuç

Konu: Crusher v1 (Tek kanatla ezen taktik)

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Djibril View Post
    Anlamakta zorlandım ama anladığım kadarıyla.: Taktiği beğendin, güzel sonuçlar alıyorsun, freekicklerde daha önce hiç atamadığın kadar gol atıyorsun ama defansın yavaş olduğu için kontralardan gol yiyorsun. Sonuncusu için benim yapabileceğim bir şey yok malesef.

Yorumun için teşekkürler.
    Defansimi güclendirdikten sonra yeniden denerim.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Taktik için teşekkür ederim deneyeceğim.
    Quote Originally Posted by erenbaba View Post
    Denenebilir eyvallah..
    Denedikten sonra yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Şu an sezonun tam ortasındayım ve kendi taktiğimi kullanıyorum.Ancak şu duran toplara bulduğun çözümü yazarsan sevinirim.Sırf bu yüzden çok gol yiyiyorum.Bu arada senin taktiği kullanmayı düşündüm ama uyumsuzluk yapmasın diye diğer sezon kullanacağım.

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Şu an sezonun tam ortasındayım ve kendi taktiğimi kullanıyorum.Ancak şu duran toplara bulduğun çözümü yazarsan sevinirim.Sırf bu yüzden çok gol yiyiyorum.Bu arada senin taktiği kullanmayı düşündüm ama uyumsuzluk yapmasın diye diğer sezon kullanacağım.

Duran top taktiği: genel olarak takımda en iyi kafacılar olan DC mevkilerindeki oyuncuları bu tip korner, köşeden freekick vs. gibi duran toplarda ileri çıkarmak, tabi sadece bununla değil aslında tam olarak nerde duracağınıda belirtmen gerekiyor.
    Taktiğin uyumsuzluk yapabileceğini düşünüyorsan sana önerim zor bi maç bekle misal olarak sen ligte 4. sıradasın ve liderle maçın var bu tarz zorlu rakiplerle yapacağın maçta bu taktiği kullanırsan hem istediğin bir skorla ayrılırsın hemde eğer MR mevkisindeki oyuncun kaliteli ise 1-2 maç içinde taktiğin uyum sorunu kalmaz.

Denedikten sonra yorumunu bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Süper bir taktik daha denemedim ama benı 4 kez yendi hazırlık maclarında kendisi denemeye değer buldum genelde böyle bişey yapmam ama yılların emeği var ve bizlerle yaplasmıs bende böyle bir fırsatı kacıramam kendisine sonsuz tesekkurlerımı sunarım.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Duran top taktiği: genel olarak takımda en iyi kafacılar olan DC mevkilerindeki oyuncuları bu tip korner, köşeden freekick vs. gibi duran toplarda ileri çıkarmak, tabi sadece bununla değil aslında tam olarak nerde duracağınıda belirtmen gerekiyor.
    Taktiğin uyumsuzluk yapabileceğini düşünüyorsan sana önerim zor bi maç bekle misal olarak sen ligte 4. sıradasın ve liderle maçın var bu tarz zorlu rakiplerle yapacağın maçta bu taktiği kullanırsan hem istediğin bir skorla ayrılırsın hemde eğer MR mevkisindeki oyuncun kaliteli ise 1-2 maç içinde taktiğin uyum sorunu kalmaz.

Denedikten sonra yorumunu bekliyorum.
    Tam olarak nerelerde tutmalıyım? İngilizce olduğundan anlayamıyorum.Neyse taktiği deneyeyimde bir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Taktiği 3 maçtır deniyorum ve harika sonuçlar alıyorum.Sağ kanatta Arda Turan oynuyor.Sağ Mc Lincoln.Bu arada 3 maçta 5 gol duran toptan attım Tek handikap forvetim Gökhan Ünal fazla top alamıyor onun dışında çok güzel bir taktik.
    Last edited by Her026 : 22.Mart.2008 at 21:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Taktiği 3 maçtır deniyorum ve harika sonuçlar alıyorum.Sağ kanatta Arda Turan oynuyor.Sağ Mc Lincoln.Bu arada 3 maçta 5 gol duran toptan attım Tek handikap forvetim Gökhan Ünal fazla top alamıyor onun dışında çok güzel bir taktik.
    Başarıların devamını dilerim Duran toplardan gollere devam. Gokhan Ünal'da yavaştan alışacaktır taktiğe

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Bu arada unutmuşum taktiği bizle paylaştığın için teşekkürler.İlerledikçe taktiğin eksik yönlerini yazmaya çalışırım.

forza crusher v1 uefa kupasını kaldırdım Kocaelispor'la varmı otesi
    en yakın zamanda denicem crusher 2 ve 3u , emeqine saglık super otesi bi taktik. ligde dusuk takımları yenemiyorum demistim, tempoyu arttırmak cok ise yaradı
    n0t: 8,02 de aldım kupayı ..
    Last edited by kursatoguz : 23.Mart.2008 at 20:09

Taktik için teşekkürler ama ben hiç bir zaman başkasının taktiğiyle oynamam.Oynayan arkadaşlara saygı duyar yardımcı olmaya çalışırım.Oynarsam zevk almam.İnsanın kendi yaptığı taktikle oynaması kabul edersiniz ki daha zevklidir.Şunu da belirteyim ben düşük ligteki bir takımla mesela Yozgatspor'la bu kadar kısa sürede böyle başarılar alsam oyun beni sıkar ve oynamayı bırakırım.Benim için en önemli şey gerçekçiliktir.

Taktği denedim ve Bolusporla çok az puan kayıpları ile süüper lige çıktım gerçekten güzel bir taktik

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Taktiği Manu da denedim.Wayne Rooney pek başarılı olamıyor.Sanırım Pivot forvet kullanılsa daha iyi olur.

Quote Originally Posted by kursatoguz View Post
    forza crusher v1 uefa kupasını kaldırdım Kocaelispor'la varmı otesi
    en yakın zamanda denicem crusher 2 ve 3u , emeqine saglık super otesi bi taktik. ligde dusuk takımları yenemiyorum demistim, tempoyu arttırmak cok ise yaradı
    n0t: 8,02 de aldım kupayı ..
    Tebrikler. Crusher v2 ve v3'ü de denediğinde sonuçları yazarsan sevinirim.

Quote Originally Posted by yorumsuz1i View Post
    Taktik için teşekkürler ama ben hiç bir zaman başkasının taktiğiyle oynamam.Oynayan arkadaşlara saygı duyar yardımcı olmaya çalışırım.Oynarsam zevk almam.İnsanın kendi yaptığı taktikle oynaması kabul edersiniz ki daha zevklidir.Şunu da belirteyim ben düşük ligteki bir takımla mesela Yozgatspor'la bu kadar kısa sürede böyle başarılar alsam oyun beni sıkar ve oynamayı bırakırım.Benim için en önemli şey gerçekçiliktir.
    Sana hak veriyorum. Yaklaşık 10 yıldır menejerlik oyunlarının müdavimi olduğumdan dolayı biraz tecrübem var. Hem bu tecrübemi de yeni arkadaşlarla paylaşarak hemde yapmış olduğum taktik sadece benim takımımda mı işe yarıyor onu ölçmek için paylaştım.

Quote Originally Posted by askoyunusu View Post
    Taktği denedim ve Bolusporla çok az puan kayıpları ile süüper lige çıktım gerçekten güzel bir taktik
    Sanada tebrikler.

Taktiği Manu da denedim.Wayne Rooney pek başarılı olamıyor.Sanırım Pivot forvet kullanılsa daha iyi olur.
    Zıplama, Kafa, Topsuz alan, ve Güç özellikleri iyi olan bir forvetiniz varsa Target Man(Atak oyuncu) kullanarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Benim tercihim top sürmesi ve şutu iyi olan bir hızlı forvet. Seçim sizin.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

AMC'ye yüksek creativity(ismini hatırlayamadım şu an ) vermenin sebebi nedir?

Alex de Souza tarzı paslar atması için. Yani genel olarak Kontr-atak oynadığımız için hızlı bir forvetin varsa güzel ara paslar atabilmesi için.

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Lütfen yorumlarımızı yaparken taktik diziliş üzerine yapalım. Mesela taktiği kullandım surası eksik olmus söyle olsa daha iyi olurmus vs. gibi.

Taktik dizilişleri vs. kadroda bulunan oyuncular çerçevesinde yapılmaz mı?

Neyse bu konuyu daha fazla uzatmak amacında değilim.Verilmesi gereken ceza zaten bana verilmiş. Ki açıkcası ilk defa böylesine seçkin bir forumda böylesi garipsenecek bir ceza ile karşılaştım.

Taktik'e gelince 2010 sezonunda Galatasaray'dan Newcastle'la transfer olduğum sene denedim ancak yapay zeka sanıyorum bi süre sonra durumun farkına varıp yapacağınız 2.maçlarda önlemini alıyor ve eksik olan kanattan ecel terleri döktürüyor gibi geldi bana...

07/08 sezonunda 1.ci olarak superlige cıktım. İkinci sezonumun ortalarında (08/09) Crusher v1 i denedim ve ligi 4.cu olarak bitirdim.Bidahaki sezonumda (09/10) Sonra Uefa Kupasına katıldım ve M.City 'i eledim , sonra Salzburg'u eledim ve son olarak Stutgart engelinide gectikten sonra gruplara kaldım. Gruptan Olympiakos'la ve Braga ile berabere kalarak , Sevilla ve Heereven'i maglup ederek 8 puanla 1.ci cıktım.Sonraki turlarda sırasıyla Feyenord , Newcastle ve Tottenham'ı eledim ve yarı finaldede Porto'yu eledikten sonra finalde Ajax'ıda 2-1 maglup ederek kupayı kazandım.

Bu sezonda Crusher v3'udenedim (sezon 10/11). Aris'i eleyerek yine gruplara katıldım. Az Alkmaar ve Atl. Madridle berabere kaldım, Empoli ve Sochaux'u maglup ederek Atl.Madrid 'in ardından 2.ci olarak gruptan cıktım. Cıktıktan sonra sırasıyla Rangers, Nurnberg, Benfica ve Atl. Madrid'i eledim ve finalde Barcelona ile eslestim. (Ayrıca Ligdede sampiyon oldum )

Tebrikler gerçekten süper başarılara imza atmışsın. Benim Wolves'li günlerim gibi

Ilk bakışta imkansız gibi gözüksede bu taktik gerçekten işe yarıyor. Şuanda başka bir forumdaki turnuvada Şampiyonlar Ligi Finalideyim. Crusher ile bu başarıları yakalamak mümkün.

Tekrar tebrikler...

Taktikte bitek , kose vuruslarının yerini degistiriyorum Yakın direge orta yaptırıyorum ve 2 uzun stoperi yakın direge saldırtıyorum , en iyi sıcrama ve kafa vuran oyuncumada yakın direkte dur komutu veriyorum, geneldede cok verimli oluyo.
    Bu arada kadromuda belirtiyim
    GK: Ciprian Tatarasanu, Ferhat Odabasi, Kılıcarslan
    DL: Taylan Isıldar,Alparslan Erdem,Mehmet Oztonga
    DR: Omer Ozcelik , Mehmet Cogum,Adem Calık
    DC: Baki Mercimek,Stefan Mardare,Ali Turan
    DMC: Rafael Carioca,Ayman Abdelaziz
    MR : Dagoberto Currimilla, Ozer Hurmacı
    MC : Eduardo Ledesma,Umut Kekilli
    AMC : Diego Buonotte,Boris Sagredo
    FC : Javier Acuna,Nobre,Mehmet Battal
    Kaydedilmemis yabancılarım : Jonathan Reis, Nicolas Millan,Omar Andrade

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Tebrikler gerçekten süper başarılara imza atmışsın. Benim Wolves'li günlerim gibi

Ilk bakışta imkansız gibi gözüksede bu taktik gerçekten işe yarıyor. Şuanda başka bir forumdaki turnuvada Şampiyonlar Ligi Finalideyim. Crusher ile bu başarıları yakalamak mümkün.

Tekrar tebrikler...
    yaa yine mi sana karşı oynucam? gerçekten değişik bir taktiğin var. şu finali halledelim kesinlikle denicem
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    yaa yine mi sana karşı oynucam? gerçekten değişik bir taktiğin var. şu finali halledelim kesinlikle denicem
    Finalde yenersem seni artık kullanmassan ayıp zaten

Bu başarılar 8.0.2 nin ikinci yamsıyla mı elde edildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Finalde yenersem seni artık kullanmassan ayıp zaten
    Final bu belli olmaz kimin kazanacağı kazanan ben olursam sende benim taktiğe bi göz atarsın
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Bu başarılar 8.0.2 nin ikinci yamsıyla mı elde edildi.
    Ben 8,02 yamasıyla aldım kupayı 2 kere ust uste Bu sezonda Sampiyonlar ligine diktim gozumu Bide bi sorum olcak , Superligde ikili averaj gecerli olmuyomu yaa ?
    Fenerbahceyle evimde 0-0 , deplasmanda 1-1 berabere kaldım .Puan tablosundada 70 puan aldık ama averajı +33 oldugu için onlar birinci olmus , bende sampiyon oldum yazmıstım ama maalesef oyunun azizligine ugradım

Ben 8,02 yamasıyla aldım kupayı 2 kere ust uste Bu sezonda Sampiyonlar ligine diktim gozumu Bide bi sorum olcak , Superligde ikili averaj gecerli olmuyomu yaa ?
    Fenerbahceyle evimde 0-0 , deplasmanda 1-1 berabere kaldım .Puan tablosundada 70 puan aldık ama averajı +33 oldugu için onlar birinci olmus , bende sampiyon oldum yazmıstım ama maalesef oyunun azizligine ugradım

Arkadaşım özellikle sordum ikinci yamasımı diye.8.0.2 nin iki tane yaması çıktı.İlkinde finans sorunu vardı.İkinci de o sorun çözüldü.Sen hangi 8.0.2 ile oynuyorsun ilk çıkan mı son çıkan mı?Daha açık sorayım ben burdan indiremedim son yamayı hata veriyo sürekli.Başka bir yerden indirdim.Sen burdan indirdiğinle mi oynuyorsun?

Arkadaşım özellikle sordum ikinci yamasımı diye.8.0.2 nin iki tane yaması çıktı.İlkinde finans sorunu vardı.İkinci de o sorun çözüldü.Sen hangi 8.0.2 ile oynuyorsun ilk çıkan mı son çıkan mı?Daha açık sorayım ben burdan indiremedim son yamayı hata veriyo sürekli.Başka bir yerden indirdim.Sen burdan indirdiğinle mi oynuyorsun?
    Kusura bakma dikkatli okumamısım Bendeki birinci yama finans sorununa hic bakmadım bile

Kusura bakma dikkatli okumamısım Bendeki birinci yama finans sorununa hic bakmadım bile
    Demekki tam tahmin ettiğim gibi benim taktikte sorun yok.Sen bir de son yamayla dene istersen.Oyunun zor olmasını istiyorsan.

Oyun cok kolay degil zaten de peki o yamayı indirirsem ; indirdigim yama uzerinden suanki kariyerime devam edebiliyomuyum ?

Oyun cok kolay degil zaten de peki o yamayı indirirsem ; indirdigim yama uzerinden suanki kariyerime devam edebiliyomuyum ?
    Orasını bilmiyorum.

Simdilik bu kariyerime devam ediyim o zaman

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri