Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 39 sonuç

Konu: İlk Durak Beşiktaş....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default İlk Durak Beşiktaş....

KLÜBÜMÜZÜ TANIYALIM

Adı: Beşiktaş Jimnastik Klübü
    Kuruluşu: 1903
    Kurulduğu Yer: Serencebey Mahallesi (Beşiktaş)
    Renkleri: Renklerin kırmızı-beyaz olduğu, Balkan Savaşından sonra kırmızının yerine siyahın konduğu belirtilir. Bazı tarihçileri göre ise kuruluşundan bu yana renkleri siyah-beyaz'dır.
    İlk Başkan: Mehmet Şamil Bey
    Futbol Şubesinin kuruluşu: Ağustos 1911
    KARA KARTALLAR NASIL DOĞDU
    1940-1941 sezonunda rakip Süleymeniye'dir. Beşiktaş farklı önde olmasına rağmen rakibini ablukaya alır. Şeref Stad'ında tribünden ikinci yarının ortalarında bir ses yükselir
    '' Haydi Kara Kartallar Sesin Sahibi Mehmet Galin isminde bir balıkçıdır. Hiç bitmeyen ataklar sonunda maçı 6-0 kazanan Beşiktaş o günden itibaren Kara Kartallar olarak anılmaya başlar.
    KAZANDIĞI KUPALAR
    Süper Lig 12 kez
    Türkiye Kupası 6 kez
    Cumhurbaşkanlığı Kupası 7 kez
    Başbakanlık Kupası 6 kez
    TSYD 12 kez
    Atatürk Kupası 1 kez
    Süper Kupa 1 kez
    KARŞIYAKA İLE AMBLEMİNDE TÜRK BAYRAĞI OLAN TEK KULÜPTÜR.

KARŞIYAKADAN VE BEŞİKTAŞTAN BAŞKA HİÇ BİR TAKIMIN AMBLEMİNDE TÜRK BAYRAĞI KULLANMA HAKKI YOKTUR.

NASIL BU TAKIMA GELDİM
    Takvimler 19 Haziran 2007'yi gösteriyordu o sabah Beşiktaş Tesislerinin kapısının önünde bir medya ordusu bekliyordu çoğu kişinin tahmin edemeyeceği bir şey olmuştu Ertuğrul Sağlam istifa etmişti henüz göreve geleli 2 ay olmasına rağmen yönetimle ters düştüğü için takımı bırakmak zorunda kalmıştı Yıldırım Demirören lige az kaldığının farkındaydı ve hemen yeni bir teknik direktör arayışına girdiler ilk hedef 100. yıl efsanesini yaratan Mircea Lucescu'ydu Demirören ne kadar uraşsada para konusunda Lucescuyu tatmin edemedi.

Mecburen takımın başına kimsenin beklemediği bir isim olan Eralp Ergin getirildi, kendisi aslen Galatasaraylı olsada bu teklifi kendisi için Avrupaya Açılan bir merdiven olduğunu söyledi ve hedeflerini açıkladı:

ŞAMPİYONLAR LİGİNDE EN AZ ÇEYREK FİNAL VE TÜRKİYE LİGİNDEKİ BÜTÜN KUPALAR
    Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 22:36

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim Eralp senden beklemezdim ama olsun umarım uzun soluklu olur bir de Middesbrough kariyerine ne oldu?
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim Eralp senden beklemezdim ama olsun umarım uzun soluklu olur bir de Middesbrough kariyerine ne oldu?
    İyi dileklerin için teşekkür ederim Yunus Middlesbrough kariyerimede ara sıra devam etmeye çalışacağım ilgilenenlerin dikkatine!

TRANSFERLERİM

Beşiktaş Ankaraspor takımından Geleceğin Potansiyel Yıldız adayı olarak gösterilen
    ÖZER HURMACI'yı 550 bin € karşılığında renklerine katmıştır Özer Yıllık 55 bin € kazanıcaktır.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    GİDEN FUTBOLCULARIMIZ

Mehmet Yozgatlı ve potansiyeli bulunmayan Kenan Özerle Yollarımız Ayrılmıştır. Bu son transferlerle büyük ihtimalle transfer sezonunu kapadık.

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ
    OYNADIĞIMIZ TAKIMLAR

SKORLAR

Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 20:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Eralp öncelike başarılar kardeşim.Hz maçlarıda güzel geçmiş wolfsburg dısında inş sezona kupa ilen başlarsın
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

kariyerinde başarılar ama yanılmıyosam bjk nin 10 adet lig şampiyonluğu var orda bi hata olmuş sanırsam
    fb=17
    gs=16
    bjk=10
    ts=6
    =49 bu yılda ligin 50. yılı olduğuna göre...

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

kariyerinde başarılar ama yanılmıyosam bjk nin 10 adet lig şampiyonluğu var orda bi hata olmuş sanırsam
    fb=17
    gs=16
    bjk=10
    ts=6

Bu Konu Cok TartışıLdı 12 ŞampiyonLugumuz var
    BaşarıLar Beşiktaş'ıma

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    fb=17
    gs=16
    bjk=10
    ts=6
    12 Şampiyonluğumuz var (.)

Kariyerinde başarılar. Bobo'yu iyi kullanırsan çok gol bulurusun..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

10'du 12'ydi yine başlamayacagız tartışmaya değil mi arkadaşlar aman diyeyim...

Başarılar Eralp iyi yerlere getir Beşiktaş'ı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

SÜPER KUPA FİNALİ

Maç öncesi galibiyetine hiç şans verilmeyen Beşikaş 9 kişiyle tarih yazdı. 70. dakikadan sonra bastıran Fenerbahçe ise golü bulamadı bu galibiyetle 2. kez üstüste süper kupayı kazanıyoruz ve sezona kupayla başlıyoruz maçın analizini yapmak gerekirse tek söyleyebileceğim şey:

RODRİGO TELLO

Golünü attı asistini yaptı ama hakemin kurbanı oldu birazda ama olsun 9 kişiyle bunları yapabiliyorsak rakiplerimiz 11 kişiden korksun!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    10'du 12'ydi yine başlamayacagız tartışmaya değil mi arkadaşlar aman diyeyim...

Başarılar Eralp iyi yerlere getir Beşiktaş'ı.
    Teşekkür ederim Beşiktaşlı olmasamda Beşiktaşı layık olduğu yere getirmeye çalışacağım.
    Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 21:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

9 kişiyle maç kazanmak her baba yiğidin harcı değildir tebrikler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

12 Şampiyonluğumuz var (.)

Kariyerinde başarılar. Bobo'yu iyi kullanırsan çok gol bulurusun..
    Teşekkür ederim mesajın için evet boboyu değerlendiricem.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

haklısınız şampiyonluk olayını tatışmaya gerek yok her şey ortada zaten (.)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

9 kişiyle maç kazanmak her baba yiğidin harcı değildir tebrikler
    Teşekkür ederim olumlu mesajınız için biraz ekran başında terledim ama deydi doğrusu kupa bizim..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşım istersen fazla uzatmayalım çünkü, bu konuyu ben bu bilgileri internetten copy paste yapmadım fotomaç'ın ekinden, kendi elimle yazdım aldım orda böyle yazıyordu.
    Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 21:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

a.arıcı-11

Daha fazla uzatmazsın umarım...

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Kariyerinde başarıLar diLerim 9 kişiyLe kupayı aLman güzeL bi başLangıç oLmuş..

ŞampiyonLuk Sayısı için Oyunun içindeki Beşiktaş geçmişinden de faydaLanmanı öneririm,Beşiktaş araştırmacısı bu konuda yanLış biLgi vermemiştir herhaLde..

8.01 iLe mi oynuyorsun ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. TUR 1. MAÇ

Hedeflediğimiz Kupaya ulaşmak için ilk durak Ventspils,

Maçtan önce oldukça moralli gözüken oyuncular turu burada bitirme sözü verdiler. Eralp Ergin ise temkinli bir konuşma yaparak rakibi küçümsemememiz lazım aksi takdirde kaza yaşayabiliriz dedi.

Rahat bir maç oldu kalemizde pek pozisyon görmedik bu maç ölçü olarak alınmamalı ama iyi bir oyun oynadık 2 golümüz iptal edilmeseydi belki şimdi daha rahat olurduk ama olsun. İstanbula moralle döndük golünü atan Nobre maçın adamı oldu.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kariyerinde başarıLar diLerim 9 kişiyLe kupayı aLman güzeL bi başLangıç oLmuş..

ŞampiyonLuk Sayısı için Oyunun içindeki Beşiktaş geçmişinden de faydaLanmanı öneririm,Beşiktaş araştırmacısı bu konuda yanLış biLgi vermemiştir herhaLde..

8.01 iLe mi oynuyorsun ?
    Bırakın artık şu şampiyonluk sayısını lütfen. Ne farkederki süper kupa maçı için yaptığın yoruma sevindim ayrıca 8.0.0 ile oynuyorum mesajın için teşekkür ederim.
    Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 21:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    bıldırcın sen daha geçen yazma cezası almadın mı. gelip burayı karıştırıyorsun. neyse bir daha olmasın.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

AartaLito yu kaparsın o zaman 8.00 ise

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Süper Kupa için tebrikler, kariyerinde başarılar.

Last edited by Sekopej : 16.Mart.2008 at 22:41
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Eralp süper kupayı alman güzel olmuş ligde başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

başarılar dilerim eralp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

süper kupa çok iyi olmus guzel baslangıc umarım devamı gelır kardes..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Süper Kupa için tebrikler, kariyerinde başarılar.

Küçük bir eleştirim var ambleminde Türk Bayrağı olan tek kulüp değildir Beşiktaş. Karşıyaka Kulübü'nün ambleminde de Kurtuluş Savaşı'nda verdiği katkıdan dolayı Türk Bayrağı vardır. Orayı değiştirirsen sevinirim.
    Yorumunuz için teşekkür ederim söylediğiniz bölümüde düzelltim ayrıca Bu arada hiç bilmiyordum Karşıyakanın bu yaptıklarını, burdan onlarada tebriklerimi iletiyorum ayrıca

Bu arada Yunuscum sanada teşekkür ederim yorumun için!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURKCELL SUPER LİG 1. HAFTA

İlk hafta mücadelesiydi takımıma bu maçı çok rahat kazanabileceklerini rakiplerinin henüz süper lig tecrübesine sahip olmadığını ve bu maç için onlara güvendiğimi ve gol yollarında etkili olmalarını istediğimi anlattım.

Beklediğimiz kadar rahat bir maç olmadı doğrusu kaleye çektiğimiz 10 şut var bunlardan 2si kaleyi bulmuş 1i gol olmuş sanırım bu takıma bütcemin el verdiği ölçüde bir forvet katmaya çalışacağım.

Bu arada eğer Şampiyonlar Liginde Turu geçersek Rakibimiz: Sparta Prag yada Fc Kaunas olacak
    .
    .
    .

başarılar dilerim eralp
    Çok Teşekkür Ederim Ferdi!
    .
    .
    .

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    süper kupa çok iyi olmus guzel baslangıc umarım devamı gelır kardes..
    Yorumun için teşekkür ederim umarım devamı gelir arkadaşım.
    Last edited by Addolorato : 16.Mart.2008 at 23:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

başarılar dilerim güzel bir kariyer olacak

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. TUR 2. MAÇ

İlk maçta aldığımız 1-0 lık galibiyete güvenerek maça başlamalarını söyledim ,oyuncularıma, onlarda bana hep bir ağızdan bunları söylediler '' Emredersiniz Komutanım''. Duygulanmıştım sanki Osmanlı Ordusu vardı karşımda sanki bende Padişahtım. belkide padişahtım bazılarının gözünde ama neyse ben susuyum.

Maçı çok rahat kazandık ve Sparta Prag'ın rakibi olduk oynanan oyundan mutluyum ancak yediğimiz 2 gol beni düşündürüyor!

Bogdan Stancu'ya bir kaç kulüple beraber kontrat önerdim büyük ihtimalle Beşiktaşı seçicek.

Bu arada Stancu olmazsa Bir zamanların efsanesi Dado Prso hazır kıta şu an onla anlaştım eğer Stancu'dan olumsuz yanıt alırsam onu İstanbula getireceğim

Evet arkadaşlar bugünlük benden bu kadar umarım kariyerim hoşunuza gitmiştir yarına kadar hoşça kalın!

kardeş kariyerin gayet güzel gidiyor sen sparta prag ı da geçersin kafana takma bogdan stancu gelirse çok faydası olur gibime geliyor başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

TURKCELL SUPER LİG 2. HAFTA

Bu zorlu maçta rakibimiz Ankaraspordu deplasmanda oynuyorduk ve ASAŞ stadının zemini malum tarlayı andırıyordu oyuncularıma Aynen şunları aktardım '' Biliyorum Sahanın zemini kötü siz böyle sahalarda oynamaya alışık değilsiniz ama elinizden geleni yapın'' oyuncularımdan hiç beklemediğim bir cevap aldım '' Biz şımarık İstanbul çocuğu değiliz bizde Anadoludan geldik Bizde zor şartlarda büyüdük lütfen bunları bir daha ağzınıza almayın'' aslında onlarada hak verdim ve maça çıkmalarını söyledim.

Çok kolay kazanmamız gereken bir maçtı birazda şanssızlığımızın kurbanı olduk. Tek önemli atakları gol olan Ankarasporlu futbolcular ise maçtan sonra sahayı bayram yerine çevirdiler ayrıca Maçtan sonra yaklaşık 500 kişilik Çarşı grubu kaleci Senecky'i alkışlarıyla tebrik ettiler.

MAÇIN ADAMI

Forvetlerin 90 dakika yapamadığını o 15 dakikada yaptı Özer Hurmacının Kullandığı kornerde kafaya iyi çıkan Gökhan Zan Beşiktaşı öne geçirdi ama bu gol galibiyete yetmedi.
    .
    .
    .

kardeş kariyerin gayet güzel gidiyor sen sparta prag ı da geçersin kafana takma bogdan stancu gelirse çok faydası olur gibime geliyor başarılar
    Yorumun için sanada teşekkür ederim İnşallah Sparta Prag'ı geçerim ayrıca Stancu gerçekten büyük futbolcu gelirse performansıyla göz kamaştıracağına inanıyorum ayrıca satışından iyi gelir sağlıyabiliriz.
    Last edited by Addolorato : 17.Mart.2008 at 17:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lige fena başlamamışsın Eralp ama Stancu iyi olur gelirse.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Stancu Bobo nun yanında iLaç oLacaktır Forvete Delgado yu forvet arkası oynatmanı tavsiye ederim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

TRANSFERLER

Flamengo takımından gelecek vaad ettiğine inandığımız genç yetenek Vinicuis Colombiano'yu renklerimize kattık Flamengo'ya bonservis olarak 450 bin € ödeyeceğiz ayrıca bir daha ki transferin % 20'lik kısmı Flamengo'ya gidecek. Şu an kendisi İstanbulspor'a kiraya gidiyor.

Belkide bir çoğunuz yakından tanıdığı Bogdan Stancu 220 bin € karşılığında renklerimize kattık. Stancu yıllık 250 bin € kazanıcak. Bu transferle transfer sezonunu kapattık verimli bir dönem geçirdiğimize inanıyorum. Toplam aldığımız 3 oyuncuya 1.2 Milyon € ödedik.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3. ÖN ELEME TURU 1. MAÇ

İlk maçı İstanbul'da oynadığımızdan kazanmak zorunda olduğumuzu oyuncularıma anlattım. Çünkü burda gol yememiz bile dezavantaj dı. Bende full ofans düşünmedim açıkcası maçta zaten kadro olarak üstün olduğumuz bir rakibe karşı oynuyorduk.

Evet istediğimizi aldık diyebilirim. Gerçekten güzel bir oyun ortaya koyduk Nobre yine fırsatçılığını gösterdi ve Prag filelerinide havalandırarak Şampiyonlar Ligindeki gol sayısını 5'e çıkararak, Avrupa geçici olarak gol krallığını elinde tutuyor.
    MAÇIN ADAMI

TURKCELL SUPER LİG 3. HAFTA

Bu maçıda İstanbul'da oynuyorduk ve henüz sene başı olmasına rağmen puan kaybına tahammülümüz yoktu açıkcası. Bu maçta Mehmet Yıldızı iyi marke etmelirini söyledim oyuncularıma nitekim beni şaşırtmadılar.

Genel olarak rahat bir maç oldu Anadolu Takımları için İstanbul'un bir kabus olduğunu tekrar göstermiş olduk özellikle yeni transfer Özer Hurmacı attığı golün yanı sıra verdiği paslarlada taraftarın gönlünde taht kurdu.

MAÇIN ADAMI

ALKIŞLAR GENÇ ÖZER'E!!
    .
    .
    .

Lige fena başlamamışsın Eralp ama Stancu iyi olur gelirse.
    Teşekkür Ederim Yunus Stancu Geldi bile
    .
    .
    .

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Stancu Bobo nun yanında iLaç oLacaktır Forvete Delgado yu forvet arkası oynatmanı tavsiye ederim
    Mesajın için teşekkür ederim ama Bobo Beni biraz düşündürüyor açıkcası henüz siftahı bile yok onun için şimdilik formda olan Nobre ile Stancu'yu düşünüyorum oynatmak için.
    Last edited by Addolorato : 17.Mart.2008 at 21:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri