Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 106 sonuç

Konu: Born From Ashes---Nottingham Forest

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Mustafa abi güzel gidiyorsun.Kızma bu kadar beraberlikte olsun umarım bundan sonra tüm maçlarını kazanırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Baştan sona okudum gerçekten süper gidiyorsun grafik eklentilerinde harika.Başarılarının devamanı diliyorum
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by Djibril View Post
    21 maçta 1 yenilgi gerçekten başarılısın. Tebrikler... Bu arada benim adaş atamadımı gol hala yaf
    SONUNDA 23. HAFTA DA ATTI ZATEN BU KORNERDEN GELEN İLK GOL SEZONDA

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrik ederim Mustafa abi güzel gidiyorsun.Kızma bu kadar beraberlikte olsun umarım bundan sonra tüm maçlarını kazanırsın.
    SENİ DE GÖRECEZ YUNUSSS

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Baştan sona okudum gerçekten süper gidiyorsun grafik eklentilerinde harika.Başarılarının devamanı diliyorum
    BU ARALAR BİRAZ KAFAM DAĞINIK O NEDENLE DAHA ÖZEN GÖSTEREMİYORUM. BAŞARI GELECEK İNANCIM TAM NE DEMİŞLER BAŞARMANIN YARISI İNANMAKTIR.

22. HAFTA
    N.FOREST-SWANSEA

BU MAÇTA GALİBİYET ASLINDA ÇOK İYİ OLACAKTI AMA BAŞARAMADIK.

23. HAFTA
    GILLINGHAM-N.FOREST

MAÇA HAKİM TARAF BİZDİK VE 2 KERE RAKİP FİLELERİ SALLANDIRDIK.

24. HAFTA
    LEEDS-N.FOREST

23 HAFTA SONUNDA İLK YARIDA DA YENİLDİĞİMİZ LEEDS GENE BİZİ YENEREK SERİYE SON VERDİ.

25. HAFTA
    N.FOREST-BRIGHTON

İLK YARI ETKİSİZ OYNADIK AMA 2. YARIDA KARŞI TAKIMA POZİSYON ŞANSI BİLE VERMEDİK. 1 GOLDE KALMAK ÜZÜCÜ.

26. HAFTA
    N.FOREST-SOUTHEND

ÇOK ÇABALADIK AMA GOL BULAMADIK MAĞLUBİYETTEN İYİDİR :

26. HAFTA PUAN DURUMU

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY YARI FİNAL
    SOUTHEND-N.FOREST

LİGDE GOLSÜZ BERABERE KALDIĞIMIZ RAKİBİMİZE KARŞI BULDUĞUMUZ FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRDİK. VE FİNALDEYİZZZZ

LEEDS MAĞLUBİYETİ DIŞINDA DİĞER HAFTALARA GÖRE DAHA İYİMSER Bİ YAKLAŞIMDA BULUNACAĞIM HERKEŞLER KIZIYOR SONRA BANA

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Ocak ayında yaptığımız 3 transfer:

Deividas Cesnauskis
    AMR/L Geldiği Takım: KAUNO
    Ücret:0

Kieran McKenna
    DR/MRC Geldiği Takım: TOTTENHAM
    Ücret: 75K

Jay Spearing
    DRC/DM Geldiği Takım: LIVERPOOL
    Ücret: 0

CESNAUSKİS HARİCİNDE DİĞER OYUNCULARI GELECEĞE YATIRIM AMAÇLI ALDIM. İNŞALLAH FOREST EKİBİNE KATKILARI OLUR.

transferler çok iyi olmuş özellikle McKenna ileride çok iyi katkı yapabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ligde güzel gitmeye devam ediyorsun Mustafa abi ayrıca transferlerde güzel devamını bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by Repesa View Post
    transferler çok iyi olmuş özellikle McKenna ileride çok iyi katkı yapabilir
    Gelecekte iyi birşeyler bekliyorum. Zaten sezon başında yaptığım Olsen transferi de bu yöndeydi.

Ligde güzel gitmeye devam ediyorsun Mustafa abi ayrıca transferlerde güzel devamını bekliyoruz.
    Şampiyonlar ligini alınca göreceeeniz siz beni. Havamdan da geçilmez haa

27. HAFTA
    BOURNEMOUTH-N.FOREST

İLK YARI GERİYE DÜŞTÜK AMA İKİNCİ YARIDA RAKİBE KÖK SÖKTÜRDÜK.

28. HAFTA
    CARLISLE-N.FOREST

COMMONS GÜNÜNDEYDİ. HAYNES ÇOK GOL KAÇIRDI AMA SONUNDA BİRİNİ ATMAYI BAŞARDI. DEPLASMANDA İYİ BİR GALİBİYET ALDIK.

29. HAFTA
    N.FOREST-TRANMERE

BU MAÇTAN ÖNCE DE TRANMERE TEKNİK PATRONU BOŞ BİR KONUŞMA YAPTI. CEVABI VERDİĞİMİZE İNANIYORUM. MARC OLSEN ÇOK ŞIK BİR GOLE İMZA ATTI. COMMONS PENALTIYI DEĞERLENDİRSEYDİ. DAHA FARKLI BİR SKOR ELDE EDEBİLİRDİK.

30. HAFTA
    WALSALL-N.FOREST

LİGDE BİZİ EN ÇOK ZORLACAK RAKİBİMİZE KARŞI DEPLASMANDA GÜZEL BİR SKOR ELDE ETTİK. OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM.

30. HAFTA PUAN DURUMU

4 MAÇ ÜSTÜSTE GALİBİYET BİZİ BAYA BİR RAHATLATTI. BU SEZONU AÇIK ARA BİTİRECEĞİMİZE İNANIYORUM.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Helal olsun Mustafa abi artık Premier Ligdesin

TuNdRaLoWeR Misafir

Güzel bir kariyer oluyor anlaşılan,başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Helal olsun Mustafa abi artık Premier Ligdesin
    Yunuscuğum sen bana neden Mustafa demek de ısrarlısın
    Üstelik daha Championship var.

Quote Originally Posted by erenbaba View Post
    Güzel bir kariyer oluyor anlaşılan,başarılar
    Eyvallah. Sağolasın. Takip ettiğiniz için teşekkürler.

TAMAM WE ARE THE BEST DİYORUZ AMA ASLINDA NOTTINGHAM FOREST NASIL BİR TAKIMDIR, NEDEN ÜNLÜDÜR?

1865 yılında kurulan ve peşpeşe kazandığı iki Avrupa şampiyonluğu ve tarihi geçmişiyle sadece İngiltere'nin değil, tüm Avrupa'nın en köklü kulüpleri arasında gösterilen Nottingham Forest bugünlerde eski performansından hayli uzakta olsa da ebedi bir çınar..

1865 yılında kurulan ve peşpeşe kazandığı iki Avrupa şampiyonluğu ve tarihi geçmişiyle sadece İngiltere'nin değil, tüm Avrupa'nın en köklü kulüpleri arasında gösterilen Nottingham Forest'in bir ilginç özelliğiyse Premier League devlerinden Arsenal ve Liverpool'un zamanında bu kulüpten aldıkları forma desteği sebebiyle hala kırmızı-beyaz renkleri kullanıyor olmaları..

Bir numaralı ezeli rakipleri Notts County’den (dünyanın en eski futbol takımı) 3 sene sonra 1865'te kurulan Forest maçlarını 30.602 seyirci kapasiteli City Ground'da oynuyor. Bugünlerde eski performansından hayli uzakta olduğu gözlenen Nottingham Forest'in tarihiyse muhteşem zaferlerle dolu..

'Koca Kafa' lakaplı Brian Clough’ın önderliğindeki Forest 1976-77 sezonunda birinci lige çıkmayı başardı. Ertesi sezon ise, inanılmaz bir olayın altına imza atarak Forest takımı şampiyon oldu.
    "Kırmızlar" bununla da kalmayıp, 1978-79 sezonunda İsveç temsilcisi Malmö’yü final maçında mağlup ederek Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasını kazandı. Forest 1979-80 sezonunda, dünyanın en iyi kalecilerinden biri olan Peter Shilton’un büyük payıyla Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası final maçında Hamburg’u 1-0 mağlup ederek bir sene önceki "Avrupa Şampiyonu" ünvanını korudu. Rüya dönemininin rüya kadrosunda Shilton ile birlikte sağ bek Viv Anderson, orta sahada Martin O’Neill, ve kanatlarda da John Robertson ve golcü Trevor Francis göze çarpıyordu. Francis aynı zamanda İngiltere’de transferi 1 milyon £ üzerinde olan ilk oyuncuydu.

'Koca Kafa' bir şeyi söyledi mi gerçekten söylemiştir..
    Birkaç saat sonra Avrupa şampiyonu olmak için sahaya çıkacak olan Forestlı oyuncuların heyecanları yüzlerinden okunuyor olsa da Koca Kafa'nın onlara gerekli enerjiyi sağlayacak konuşmayı yapacağından hepsi emindi. Lobiye inen Brian Clough takımın santrforu Garry Birtles'ı gördü ve "Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası finaline çıkacağız ve sen traş olmamışsın. Odana geri dön ve traş ol" diye çıkıştı. Garry Birtles da öyle yaptı ve odasına çıktı. O gece Nottingham Forest, bu yüzden Şampiyon Kulüpler Kupası Finali'nin başlamasına 45 dakika kala Münih Olimpiyat Stadı'na gelebildi.

Clough’ın ardından takımı 3 yıl çalıştıran Frank Clark kadroya kattığı Dean Saunders gibi iyi oyuncularla sezona iyi başlamak istedi. Ancak bu transfer bile ardarda gelen yenilgileri engelleyemedi ve Clark’ın işine son verildi. Clark’tan sonra Dave Bassett başa geçti. Bu dönemde de kadroya Celtic’ten Pierre van Hooijdonk dahil edildi, ancak Forest ligi sonuncu sırada bitirmekten kurtulamadı. Nottingham ekibi 1997-98’de 2. lig şampiyonu olarak Premiership’e geri döndü ancak sıkıntı verici gelişmelerden de bir türlü yakasını sıyıramadı. Hooijdonk ve Kevin Campbell’ın yaptıkları bir "grev" sonucu yine düşüş yaşandı. Campbell Trabzonspor’a satıldı, bunun üzerine Hooijdonk ise oynamayı hepten reddetti. Ancak Hooijdonk bir süre sonra yine sahalara dönmesi de bir fayda etmedi ve Bassett'ta Ocak 1999’da Forest’tan kovuldu. Ve bir daha da Premiership’i göremediler…

Bassett yerine David Platt takımın başına geçti. 1999-2001 arasında çalıştıran David Platt, finansal kaynakları sınırlı olan kulübe, büyük umutlarla transfer edilen ancak beklenen sonuç alınamayan Gianluca Petrachi ve Salvatore Matrecano gibi transferlere büyük harcanması sonucu kulüp bir kısmını hala ödediği borca girdi.

Forest’ın başlıca ezeli rakipleri, kendi yöresinde bulunan Notts County ve Derby County takımlarıdır. Leicester City taraftarlarının ise, tarihinde 2 kez Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası’nı alan Forest’a karşı tek taraflı bir nefreti bulunuyor. Leicester City taraftarları Forest'tan nefret ediyorlar ancak Forestlılar Leicester'a karşı herhangi bir nefret beslemiyorlar. Sebebi ise, Forest'ın tarihlerinde Leicester’a karşı 3-0’dan büyük hezimetlerin yaşamamasıdır.

Fair-play ölmedi, Nottingham'da yaşıyor!..
    İngiltere'de düzenlenen Carling Kupası dünyada eşine az rastlanan bir centilmenlik örneğine sahne oldu ve gerçek bir fair-play örneği yaşandı. Leicesterlı oyuncular, Nottingham Forest kalecisi Paul Smith topu filelere gönderirken, sadece seyrettiler ve alkışladılar.
    Leicester takımının teknik direktörü Gary Megson, bu jestin 28 Ağustos'ta oynanan ilk maçta, oyuncusu Clive Clarke'ın kalp krizi geçirmesinin ardından oyunun durdurulduğu sırada Nottingham Forest'ın 1-0 önde olması nedeniyle yapıldığını söyledi. Leicester, 1-0 mağlup başladığı karşılaşmayı 3-2 kazanarak, kupada tur atlamayı başardı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Abi adın neydi Mehmet?,Ahmet?,Zeki?,... valla unuttum pardon

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Abi adın neydi Mehmet?,Ahmet?,Zeki?,... valla unuttum pardon
    EVREN Osman kardeşim sürekli yalış söylüyorsun ama

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Osman mı yapma abi ben yaptım sen yapma Evren abi gözünü seveyim

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

31. HAFTA
    BRISTOL ROVERS-N.FOREST

DAHA NE DENEBİLİR Kİ. İYİ OYNADIK.

32. HAFTA
    N.FOREST-YEOVIL

AZ POZİSYON BULDUK AMA DEĞERLENDİRDİK. SON HAFTALARA YAKLAŞIRKEN BU GALİBİYET İYİ OLDU.

33. HAFTA
    N.FOREST-HARTLEPOOL

34. HAFTA
    SWINDON-N.FOREST

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY SOUTH FINAL 1.TUR
    N.FOREST-MILLWALL

NE KADAR UZUN BİR İSMİ VAR BU KUPANIN İNSAN SÖYLEMEYE ÜŞENİYOR, BEN ALMAYA NİYETLİYİM.

35. HAFTA
    N.FOREST-NORTHAMPTON

BEN FARK ETTİMDE NE KADAR FAZLA BERABERE KALIYORUZ DEĞİL Mİ?

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY SOUT FINAL 2. TUR
    MILLWALL-N.FOREST

VEEE FİNALDEYİZZ. İNŞALLAH SON MAÇTA DA İSTEDİĞİMİZ FUTBOLU SAHAYA KOYARIZ 2 KUPA DA BİZİM OLACAK

35. HAFTA PUAN DURUMU

ÜSTÜSTE 2 BERABERLİĞE RAĞMEN FARK İYİCE AÇILDI. 2 KULVARDA DA ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUM FUTBOLCULARIMDAN. BAŞARACAK GÜÇTEYİZ.
    BİR SAAT KADAR SONRA 5 MAÇ DAHA GİRECEĞİM...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Evren abi diğer maçları bekliyoruz.

ohooo almış başını gitmiş takım artık bence önümüzdeki sezon championshipte ne yapacağını düşünmelisin.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Tebrik ederim Evren abi diğer maçları bekliyoruz.
    Kusura bakmayın kız arkadaşım bizdeydi biraz gecikmeli oldu.

Quote Originally Posted by Repesa View Post
    ohooo almış başını gitmiş takım artık bence önümüzdeki sezon championshipte ne yapacağını düşünmelisin.
    Zaten ilk sene Premier lig için savaşamam makul bir yerde bitirip 2. sene play-offlara kalırım. Ama takımda Championship için eksik fazla iyi bir bütçe verirlerse transfere iyi yatırım yapmak istiyorum.

36. HAFTA
    OLDHAM-N.FOREST

ZAMANSIZ BİR MAĞLUBİYET İNŞALLAH BAŞIMIZA UMULMADIK ŞEYLER AÇMAZ İLERKİ MAÇLARDA.

37. HAFTA
    N.FOREST-DONCASTER

BU İKİ HAFTA PEK İYİ GEÇMEDİ BİZİM ADIMIZA

38. HAFTA
    N.FOREST-CHELTENHAM

İYİ OYNADIK VE KAZANDIK. RAKİP 10 KİŞİ KALDIKTAN SONRA ÇOK RAHATTIK.

39. HAFTA
    N.FOREST-PORT VALE

80' DE GOL BULDUK AMA SADECE 3 DAKİKA GOLÜ YAŞABİLDİK.

40. HAFTA
    LEYTON ORIENT-N.FOREST

BU GALİBİYET SON DÖRT MAÇTA KAYBETTİĞİMİZ 7 PUANDAN SONRA İLAÇ GİBİ GELDİ.

40. HAFTA PUAN DURUMU

RAKİPLERİMİZİN BİZİM PUAN KAYBETTİĞİMİZ HAFTALARDA PUAN KAYBETMESİ BİZİM ADIMIZA BÜYÜK ŞANS. ŞAMPİYONLUK NEREDEYSE GARANTİ.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ooo abi kız arkadaş falan güzel gidiyorsun böyle devam.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

ooo abi kız arkadaş falan güzel gidiyorsun böyle devam.
    41. HAFTA
    HUDDERSFIELD-N.FOREST

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY FINAL
    N.FOREST-CREWE

VEEE İLK KUPAMIZI ALDIKKKK

42. HAFTA
    N.FOREST-CREWE

KUPA FİNALİNDE KARŞILAŞTIĞIMIZ RAKİBİMİZ KARŞISINDA FENE ZORLANMADIK.

43. HAFTA
    MILLWALL-N.FOREST

44.HAFTA
    N.FOREST-LUTON

45. HAFTA
    SWANSEA-N.FOREST

46. HAFTA
    N.FOREST-GILLINGHAM

46. HAFTA PUAN DURUMU

HEDEFLERİMİZ GERÇEKLEŞTİRDİK. CHAMPIONSHIP'E ŞAMPİYON OLARAK TERFİ ETTİK.

OYUNCU VERİLERİ

YILIN MENAJERİ

BU SEZON DA GÖNDERİLENLER

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

YENİ DERGİMİZ ÇIKTI...

O RÖPORTAJDAN BÖLÜMLER;

MUHABİR:Sayın Aydoğan, sıkıntılı bir bütçeylede olsa Championship'e şampiyon olarak yükselmeyi başardınız. Gelecek sene ki hedefleriniz neler?

Aydoğan:Öncelikle oyuncuları ortaya koydukları performans için ayrıca kutlamak istiyorum. Genç ama yetenekli bir kadro kurmaya çalıştık. Tabi ki deneyimlerinden yararlanmaları için kariyerleri başarılarla dolu oyuncuları da kadromuza kattık ve sonucunu gördük. Ama Championship'de geçireceğimiz ilk sezon için aynısı söyleyemem. Hedefimiz FOREST'i eski günlerine döndürüp Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmak.
    Bu azim için gerekli olan gücü Brian Clough'dan alıyorum. Bunu başarabilecek güçteyiz. Sevgili ve pek rahmetli CLOUGH'un da dediği gibi; "Tanrı gökyüzünde futbol oynamamızı isteseydi, Bulutların üstüne bi saha yapardı."
    Fazla söze ne gerek.
    Last edited by purefaith : 24.Mart.2008 at 12:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Evren abi güzel transferle Championshipte tutabilirsin seneye olmasada diğer sene Premier Lige çıkarsın.

tebrikler harika gidiyorsun inşallah nazar değmez

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Tebrik ederim Evren abi güzel transferle Championshipte tutabilirsin seneye olmasada diğer sene Premier Lige çıkarsın.
    Yaparız yunuscum onu da yaparız

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    tebrikler harika gidiyorsun inşallah nazar değmez
    Teşekkürler. Ama bu sene işim dah da zor.

2008/2009 SEZONU

Tatilden yeni dönmüştüm ki. Nigel (BAŞKAN OLUR KENDİSİ ) beni odasına çağırdı."Bak Evrencim. Bu sezon sana transfer bütçesi ayıramayacağız" dediğinde beynimden vurulmuştum. Oysa ki transfer sezonuyla ilgili ne hayallerim vardı. Bu sezon için elimden geleni yapmak zorundayım. Hedefimiz bu sezon ligi iyi bir yerde bitirmek ve seneye şampiyon olmak. Kupalarda ise en az birinde çeyrek final. Hadi hayırlısı...

TEMMUZ AYININ SONLARINA DOĞRU CHELSEA PİLOT KLUBÜMÜZ OLDU. FAKAT ONLARDA BEKLEDİĞİM NİTELİKDE OYUNCULAR GÖNDERMEDİLER.

HAZIRLIK MAÇLARI:

OLMAYAN PARA İLE TRANSFERLER

BU SEZONUN TRANSFERİ BENCE NICKY BUTT OLDU. KADROMUZU GENİŞ TUTMAK İÇİN TRANSFERE AĞIRLIK VERDİK.

NICKY BUTT
    DMC
    SON OYNADIĞI TAKIM: NEWCASTLE

VE BİR DİĞER ÖNEMLİ TRANSFER İSE

ALEXANDER ÖSTLUND
    DR
    TRANSFER EDİLDİĞİ TAKIM: SOUTHAMPTON

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Butt çok iyi olmuş abi bu sene çok işine yarayacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

1. HAFTA

ORTADA BİR MAÇ OLDU AMA DIAWARA'NIN ATILMASI BİZİ OLUMSUZ ETKİLEDİ. BAŞLANGIÇ İÇİN KÖTÜ SAYILMAYACAK BİR SKOR

2. HAFTA

İLK GALİBİYETİMİZİ DEPLASMANDA ALDIK. ÜSTÜN OYNAYAN BİZDİK GERİDEN GELİP SKOR AVANTAJINI İYİ KORUDUK. MUTLUYUZ :

3. HAFTA

SIKICI BİR MAÇTI İKİ TAKIMDA GOL POZİSYONU BULMA KONUSUNDA SIKINTI ÇEKTİ.

LEAGUE CUP 1. TUR

KOLAY RAKİBİMİZ KARŞISINDA ÇOK POZİSYON BULDUK AMA ATAMADIK.
    UZATMALARA GİDEN MAÇTA İHTİYACIMIZ OLAN 1 GOL DAHA İDİ ONUDA BULUP BİR ÜST TURA ADIMIZI YAZDIRDIK.

4. HAFTA

KÖTÜ BİR PERFORMANS SERGİLEDİK. MAÇ SONRASI SOYUNMA ODASINA GİRİP AĞZIMA GELENİ SAYDIM. HAKSIZMIYIM AMA?

5. HAFTA

FUTBOL OYNAYAN TARAF BİZDİK ONLAR GOLÜ BULDU. YENİLDİK AMA PERFORMANSLARINDAN ÖTÜRÜ OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM.

5. HAFTA PUAN DURUMU

İLERLİYEN HAFTALARDA OTURAN TAKIMIN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERECEĞİNE İNANIYORUM. ASLANLARIM BENİM HADİ KOÇLARIM. WE ARE THE BEST. WE ARE THE BEST. WE ARE THE BEST NOTTINGHAM FOREST.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lige iyi başlayamamış olsanda toparlanacağına inanıyorum Evren abi.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bnce çok güzel gidiorsun başarılarının devamanı diler yeni maçları eklemeni isterim
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Lige iyi başlayamamış olsanda toparlanacağına inanıyorum Evren abi.
    BİDE İNANMA İSTERSEN

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Bnce çok güzel gidiorsun başarılarının devamanı diler yeni maçları eklemeni isterim
    Teşekkürler. hade ekleyim heme kırmayayım seni

6. HAFTA

ORTADA GEÇEN BİR MAÇTI FAKAT BİZ DAHA ÇOK POZİSYON DEĞERLENDİRDİK. MUTLUYUZ.

LEAGUE CUP 2. TUR

PREMIER LEAGUE EKIBI KARŞISINDA YETERİNCE DİRENEMEDİK. TEK GOLLE GALİP GELDİLER. LEAGUE CUP'DAN ELENMEK ÜZÜNTÜ VERİCİ.

7. HAFTA

FUTBOLU GÜZELLEŞTİREN TARAF BİZDİK. GOLÜ GEÇ BULDUK AMA SON DAKİKA GOLÜYLE 2 PUAN BIRAKTIK.

8. HAFTA

KONTRA ATAK FUTBOLUNU İYİ OYANDIK. 72 DE 10 KİŞİ KALDIK AMA YILMADIK. OLSEN'İN 90+3 DE ATTIĞI GOLLE GÜZEL BİR ÜÇ PUAN ALDIK.

9. HAFTA

POZİSYONLARI İYİ DEĞERLENDİREN BİZDİK. GALİBİYET SERİMİZ DEVAM EDİYOR.

10. HAFTA

İLK YARI SAHADA BİZ VARDIK. 4 GOL BULDUK VE SKORU KORUDUK. BU MAÇIN EN ÖNEMLİ ADAMI CHRISTIE 4 ŞUTU KALEYİ BULDU 3'Ü GOL OLDU. ZATEN TAKIM OLARAK 5 ŞUTTA 4 GOL BULDUK.

10. HAFTA PUAN DURUMU

BU 5 HAFTA LEAGUE CUP MAÇI DIŞINDA GAYET İYİ GEÇTİ. ZAMANLA DAHA DA İYİ OLACAK. HERKESİ TRİBÜNE BEKLİYORUZ.
    Last edited by purefaith : 29.Mart.2008 at 19:50

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Toparlanmışsın Evren abi işte aynen böyle devam

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Toparlanmışsın Evren abi işte aynen böyle devam
    Bu sene çıkamam ama zorlarım gene de

11. HAFTA

DAHA ÇOK ŞUT ATAN BİZDİK FAKAJ GOLLERİ ONLAR BULDULAR. GÜZEL BİR SERİ YAKALAMIŞTIK. 3 PUAN BIRAKMAK KÖTÜ OLDU.

12. HAFTA

GÜÇLÜ RAKİBİMİZİN KARŞISINDA GÜZEL BİR OYUN ORTAYA KOYDUK SAHADA BERABERLİK HAVASI HAKİMDİ.

13. HAFTA

BOL POZİSYONLU BİR MAÇ OLDU YAPTĞIMIZ BİR HATANIN BEDELİNİ 2 PUAN BIRAKARAK ÖDEDİK.

14. HAFTA

SAHADA YOK GİBİYDİK. MAÇ SONRASI SOYUNMA ODASINDA ESTİM VE GÜRLEDİM. BÖYLE PUAN KAYIPLARINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK.

15. HAFTA

PREMIER LİGDEN DÜŞEN FULHAM KARŞISINDA ÇOK GÜZEL BİR FUTBOL OYNADIK. VE ŞUNU ANLADIK Kİ BİR ÖNCE Kİ MAÇ FUTBOLCULARA KAYARSAM AŞKA GELİYORLAR

15. HAFTA PUAN DURUMU

HEDEFLEDİĞİMİZ SIRALARA YAKINIZ İLK ONDA BİTİRMEK BU SENE BİZİM İÇİN YETERLİ OLACAKTIR.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel gidiyorsun Evren abi biraz daha gayret edersen hedeflediğin üst sıralara daha da yaklaşabilirsin.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri