Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 106 sonuç

Konu: Born From Ashes---Nottingham Forest

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Güzel gidiyorsun Evren abi biraz daha gayret edersen hedeflediğin üst sıralara daha da yaklaşabilirsin.
    waaah yunuscum sende olmasan kimse ne beni ne de forest'i ipler bea

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yok abi yorum var yeni maçları istiyor ve bekliyoruz.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Tebrikler gidişat fena değil Championship te yeni olduğun için saçma sapan goller yiyip maç kaybedebilirsin ama sana şunu söliyim son haftalarda herkez birbirini yeniyor sen de bir seri yakalayıp kendini play-off lara atabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Yok abi yorum var yeni maçları istiyor ve bekliyoruz.
    Yaw kusura bakmayın haftasonu sınavlarım var o nedenle biraz ağır ilerliyorum 1 haftadır.

Quote Originally Posted by King_Theoden View Post
    Tebrikler gidişat fena değil Championship te yeni olduğun için saçma sapan goller yiyip maç kaybedebilirsin ama sana şunu söliyim son haftalarda herkez birbirini yeniyor sen de bir seri yakalayıp kendini play-off lara atabilirsin.
    Bazen yediğim goller yüzünden saç baş yoluyorum. 90 da atıp 96 gol yiyorum felan. çıkarsak baya iyi olur tabi ama net bişey diyemem.

16. HAFTA

DEMEKKİ FUTBOL OYNANMADAN DA PUAN KAZANILABİLİYORMUŞ. İKİ ŞUTUMUZ VAR BİRİ KORNERDEN KAFA DİĞERİ DE ZATEN KLOMPE TAMAMLADI O POZİSYONU GOL OLDU

17. HAFTA

89 DA ATTIK 4 DAKİKA UZATMA GÖSTERİLDİ. 90+6 DA GOL YEDİK. OYUNA HAKİMDİK POZİSYONLARDAN BİRİNİ DAHA DEĞERLENDİRSEYDİK 3 PUANI ALIRDIK.

18. HAFTA

İLK YARI VE İKİNCİ YARI SON DAKİKALARDA OYUNUN SKORUNU BELİRLEYEN GOLLER GELDİ. UZUN SÜREDİR GALİBİYET GÖREMEDİK İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA BİR SERİ YAKALARIZ.

19. HAFTA

90+ LAR BU SEFER BİZİM YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ. CHRISTIE BU SEZON GÜZEL BİR PERFORMANS ORTAYA KOYUYOR.

20. HAFTA

HER ANLAMDA FUTBOLUN MELEKLERİ BİZİM YANIMIZDAYDI 17 DAKİKA DA CHRISTIE NİN HAT TRİCK'İ SAYESİNDE GALİBİYETİ HAK ETTİĞİMİZE İNANIYORUM. CHRISTIE BU MAÇTA CM-FM HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL GOLÜ ATTI. TAM SIFIRDAN MUBALASIZ

20. HAFTA PUAN DURUMU

İSTİKRAR KONUSUNDA PROBLEMLERİMİZ VAR. ASLINDA SÜREKLİ BERABERE KALMAYI DA İSTİKRAR SAYABİLİRSİNİZ . AMA SONUÇ OLRAK BİZİ ZİRVEYE TAŞIYABİLECEK DAHA İYİ SONUÇLAR ALMALIYIZ

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

İşte söylemek istediğim buydu bir seri ile üst sıralara uzanıyorsun devamını bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Beraberlikler fazla olsada sonradan aldığın galibiyetlerle üst sıralara çıkmışsın Evren abi tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Watford beni şaşırttı açıkçası. Reading ve Watford alıp başını giderdi normalde o yüzden Playmothun fazla devam edebileceğini sanmıyorum Watford da yukarıları zorlar sen Playmooth un yerine aday olmalısın

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

arkadaşlar sınavlar dolayısıyla pek ilgilnemeiyorum kariyerle. kalırsam askere alacaklarda o nedenle bu hafta sonundan sonra daha çok ilgi göstereceğim şimdiden teşekkürler ilginiz için. bu arada bu sene çıkmayız biraz gerçekçi olalım değil mi?

en azından fikirlerinizi söylersiniz çıkarmıyız çıkmazmıyız diye belki bizim topçulara anlatınca gaza felan gelirler

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İnşallah çıkarsın kardeşim.Ayrıca oynadıgın taktigin ss'ini koyabilir misin ? Zahmet olmassa.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aman Evren abi sınavları geç askere maskere gitme bu kariyer güzel gidiyordu devamını bekliyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Beraberlikler fazla olsada sonradan aldığın galibiyetlerle üst sıralara çıkmışsın Evren abi tebrikler.
    DAHA DA İYİ OLACAK YUNUUUUUSSSS İNANIYORUM BEN ASLANLARIMA

Watford beni şaşırttı açıkçası. Reading ve Watford alıp başını giderdi normalde o yüzden Playmothun fazla devam edebileceğini sanmıyorum Watford da yukarıları zorlar sen Playmooth un yerine aday olmalısın
    İNŞALLAH BAKALIM GERÇİ HALA KOPMADIK PLAYOFF DAN ŞANSIMIZ VAR YANİ

Quote Originally Posted by purefaith View Post
    arkadaşlar sınavlar dolayısıyla pek ilgilnemeiyorum kariyerle. kalırsam askere alacaklarda o nedenle bu hafta sonundan sonra daha çok ilgi göstereceğim şimdiden teşekkürler ilginiz için. bu arada bu sene çıkmayız biraz gerçekçi olalım değil mi?

en azından fikirlerinizi söylersiniz çıkarmıyız çıkmazmıyız diye belki bizim topçulara anlatınca gaza felan gelirler
    Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    İnşallah çıkarsın kardeşim.Ayrıca oynadıgın taktigin ss'ini koyabilir misin ? Zahmet olmassa.
    HEMEN NE DEMEK. TEŞEKKÜRLER.

Aman Evren abi sınavları geç askere maskere gitme bu kariyer güzel gidiyordu devamını bekliyoruz
    WALLA BENDE GİTMEK İSTEMİYORUM BAK YARIN SABAH SINAVIM VAR BEN AKŞAM FM ÇALIŞIYORUM

21. HAFTA

ONLAR OYNADI VE ATTI BİZ SEYRETTİK NE DİYEBİLİRİM Kİ.

22. HAFTA

23. HAFTA

24. HAFTA

25. HAFTA

26. HAFTA

FA CUP 3.TUR

27. HAFTA

27. HAFTA PUAN DURUMU

TAKTİK

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bu taktiginin şeklini bnde kullanıyordum...Hücuma dayalı oynuyorsun güzel ama defansif çizgini geride kurarsan Bloklar arası kopuklar olusur buda belli bir süreden sonra oyundan düşmene neden olur.Hızlı savunmacıların warsa defansif çizgini önde kurabilirsin ve oyunu domine edersin.Hızlı dc'lerin yoqsa geride kuracaksın mecburen buda bazı bölümlerde oyundan aksamana yol açıcak.Taktigin ss'ini benim için koydugun için teşekkür ederim.Başarılar.Maçlarınıda bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Yensen de yenilsen de oldukça pozisyon buluyorsun galiba yani hiç bir maçta ezilmemişsin bu diziliş baskı kurunca çok iyi bende kullanıyorum değişik bir şeklini fakat sorun şu orta sahası iyi top yapan takımlar senin ilerdeki baskını kırıp senin sahana geçince çok çabuk gol buluyorlar çünkü ilerde baskı kuruyorsun ama arka blok boş kalıyor.Fena gitmiyorsun sen puan kaybediyorsun rakiplerinde puan kaybediyor ard ard 3 maç alsan ilk 5 e atarsın kendini

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Biraz beraberlikler artmış abi rakiplerinin de puan kaybı aranın çok açılmasını engellemiş senden seri galibiyetler bekliyoruz abi.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Bu taktiginin şeklini bnde kullanıyordum...Hücuma dayalı oynuyorsun güzel ama defansif çizgini geride kurarsan Bloklar arası kopuklar olusur buda belli bir süreden sonra oyundan düşmene neden olur.Hızlı savunmacıların warsa defansif çizgini önde kurabilirsin ve oyunu domine edersin.Hızlı dc'lerin yoqsa geride kuracaksın mecburen buda bazı bölümlerde oyundan aksamana yol açıcak.Taktigin ss'ini benim için koydugun için teşekkür ederim.Başarılar.Maçlarınıda bekliyorum
    valla maça göre değişiyor taktik ama bu genal olarak kullandığım

Yensen de yenilsen de oldukça pozisyon buluyorsun galiba yani hiç bir maçta ezilmemişsin bu diziliş baskı kurunca çok iyi bende kullanıyorum değişik bir şeklini fakat sorun şu orta sahası iyi top yapan takımlar senin ilerdeki baskını kırıp senin sahana geçince çok çabuk gol buluyorlar çünkü ilerde baskı kuruyorsun ama arka blok boş kalıyor.Fena gitmiyorsun sen puan kaybediyorsun rakiplerinde puan kaybediyor ard ard 3 maç alsan ilk 5 e atarsın kendini
    Bazen yediğimiz goller yüzünden monitörü kırıcak oluyor valla ama her güzelin bi kusuru vardır. :d

Biraz beraberlikler artmış abi rakiplerinin de puan kaybı aranın çok açılmasını engellemiş senden seri galibiyetler bekliyoruz abi.
    ÇIKACAZ BU SENE YUNUUUUSSSS BAK GÖR DEMEDİ DEME

ARA TRANSFER DÖNEMİ

FLASH TRANSFER MYKLEBUST
    MAGNUS MYKLEBUST
    ST --- 750K---LILLESTROM

BUDA GELECEĞE YATIRIM LUALUA
    KAZENGA LUALUA
    AM\R\L\C----210K---WATFORD

28. HAFTA

MAĞLUBİYET PEK DE İÇ AÇICI BİR SKOR OLMADI. 3 PUANI DEPLASMANDA KÖTÜ BİR ŞEKİLDE BIRAKTIK.

29. HAFTA

BU MAÇTA ÖNEMLİ OLANIN ÇOK POZİSYONA GİRMEK DEĞİL POZİSYONLARI İYİ DEĞERLENDİRMENİN GURURUNU ÖĞRENDİK. İYİ BİR 3 PUAN.

30. HAFTA

ZORLU RAKİBİMİZ KARŞISINDA EZİLMEDİK. ÖNE GEÇMEMİZE RAĞMEN GOL YEMEKTEN KURTULAMADIK. ZOR DEPLASMANDAN HER NE PAHASINA OLURSA OLSUN 1 PUANLA DÖNEBİLDİK.

30. HAFTA PUAN DURUMU

TOPLAMDA 5 PUAN BIRAKTIK GERİDE AMA HALA İLK 6'YI ZORLUYORUZ. BU SENE PLAYOFF LARA KALACAĞIZ EMİNİM

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Play-offlara kalabilirsin abi ama biraz daha maç kazanman gerekiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

SICAK SICAK GAZETE ÇIKTI. AHMET ÇAKARDAN ŞOK AÇIKLAMALAR.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yok böyle bir gazete ya harika olmuş ellerine sağlık abi
    Last edited by yunusgs : 07.Nisan.2008 at 15:34

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Süper olmuş gazete Sende iyi gidiyorsun inanıyorum Premir lige çıkacaksın.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

walla kusura bakmayın 2-3 gündür hiçbirşeyle ilgilenemiyorum. kız arkadaşım bile küplere bindi akşam yeni maçlar eklicem.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Seni hem maçlarından dolayı hemde bu grafiklerden dolayı tebrik ediyorum.Msn adresini verirsen banada bunları nasıl yaptıgını ögretirsin inş Gerçekten müthiş saolasın...

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Yok böyle bir gazete ya harika olmuş ellerine sağlık abi
    NE DİMEK, NE DİMEK. WALLA DAHA FAZLA VAKTİM OLSA DAHA İYİLERİNİ YAPARIM AMA İDARE EDİN İŞTE

Süper olmuş gazete Sende iyi gidiyorsun inanıyorum Premir lige çıkacaksın.
    HEPİMİZ İNANIYORUZ YANİ. HADİ BAKALIM SONUMUZ NE OLACAK GÖRECEĞİZ.

Seni hem maçlarından dolayı hemde bu grafiklerden dolayı tebrik ediyorum.Msn adresini verirsen banada bunları nasıl yaptıgını ögretirsin inş Gerçekten müthiş saolasın...
    [email protected] yanlız photoshop kullanmayı biliyormusun ?
    orada yapıorum çünkü.

31. HAFTA

32. HAFTA

33. HAFTA

34. HAFTA

35. HAFTA

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by purefaith View Post
    [email protected] yanlız photoshop kullanmayı biliyormusun ?
    orada yapıorum çünkü.
    Abi azçok biliyorum.Kariyeirn güzel gidiyor beraberlik almıssın son maçlarda geri kalan maçlarında sana yürekten başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu sefer gidişat iyi değil abi beraberlikler artmış

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

yaw çıkacam diom size bakın görün
    başaracaaaaaz inanmak başarmanın yarısıdır.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Kariyere devam. cok guzeL gidiyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Abi bu futbolla çok zor çıkmak

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

futolumuza laf yok gopekler gibim oynuok ama atamıoz walla. oda olur onu da yaparız yunusssss

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yapamıyorsun ama abi bir türlü yeni maçları bekliyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

bilgisayarda sorun olduğu için devam edemedim kariyere ama dün gece formatladım. bu gece yüklerim maçları. bakıomda sabırsız olmuşun sen yunuuuussssss

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri