Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 106 sonuç

Konu: Born From Ashes---Nottingham Forest

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Default Born From Ashes---Nottingham Forest

Şanssız sakatlıklarla dolu futbol hayatımda (7 parmak çıkığı, 3 omuz çıkığı, 1 kol kırığı, 1 yan bağ esnemesi, 1 achilles tendon yırtığı, düşme sonucu omurga sakatlığı, 1 yumuşak doku travması, 1 kas yırtığı) son olarak bacağımın kırılması sonucu futbolu bırakmak zorunda kalmıştım...

NOT:Bunların hepsini gerçek hayatta da yaşadım

Kısa dönemler yarı profesyönel ve amatör klüplerde koçluk ve yardımcı antrenörlükler yaptıktan sonra
    hayatımın teklifi ile karşılaştım...

Tarih:12/06/07
    Evdeyim... Eski takım arkadaşlarım ve eski antrenör
    arkadaşlarım ile msn üzerinden chat yaparken
    telefonum acı acı çalmaya başladı...
    Anneme telefona bakmasını söyledim...
    NOT:42 yaşındayım, bekarım ve hala annemle yaşıyorum
    Telefonu elime aldığımda heyecanıma hakim olamıyordum...
    Çünkü telefonun ucundaki isim NIGEL DOUGHTYidi...
    NOTTINGHAM FOREST başkanı...

BAŞKAN:Merhaba Evren. Nasılsın?
    BEN:İyiyim başkanım. Sen nasılsın?
    BAŞKAN:Ben de iyiyim ama aynı şeyi FOREST için söyleyemeceğim...
    Bak Evrencim. Seninle açık konuşacağım. Seni uzun zamandır izliyorum. Antrenörlük yeteneklerinin farkındayım. Benim en büyük amacım Nottingham'ı eski Premier lig günlerine geri döndürmek. Eski Avrupa başarılarını geri kazandırmak... Kısacası gelecek planlarımızı da göz önünde bulundurunca. Seni takımın başında görmek istiyorum.
    BEN:Tabiki başkanım... Bu sırada telefonla konuşurken annemi kucaklıyorum...

Tarih:19/06/07
    Artık Nottingham şehrindeydim.
    Zaten takıma olan sempatimden dolayı para benim için önemli değildi.
    Başkanla ilk görüşmemden sonra boş bir mukaveleye imzamı attım.
    İŞTE KANITI

NOTTINGHAM FOREST

Takım Bilgisi
    KURULUŞ YILI:1865
    STAD:The City Ground/30602 kişilik
    EZELİ RAKİPLER:Derby, Sheff UTD
    DİĞER RAKİPLER:Leicester, Notts Co, Sheff Wed, Mansfield

Başarılar
    Premier Lig:
    1.lik: 1987
    2.lik: 1967, 1979

Coca Cola Championship:
    1.lik: 1907, 1922, 1998
    2.lik: 1957, 1994

FA Cup:
    1.lik: 1898, 1959
    2.lik: 1991

League Cup:
    1.lik: 1978, 1979, 1989, 1990
    2.lik: 1980, 1992

Community Shield:
    1.lik: 1978
    2.lik: 1959

European Champions Cup:
    1.lik: 1979, 1980

European Super Cup:
    1.lik: 1979
    2.lik: 1980

Inter-Continental Cup:
    2.lik: 1980

WE ARE THE BEST... WE ARE THE BEST... WE ARE THE BEST... NOTTINGHAM FOREST!!! ...

Eski günlerine döndürürsün umarım başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim umarım eski günlerine döndürürsün abi bu arada adın ne?
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

İLK RÖPÖRTAJIM:
    MUHABİR: Sayın Evren Aydoğan. Öncelikle röpörtaj yapmayı kabul ettiğiniz için teşekkürler.
    Ben:Ben teşekkür ederim.
    Muhabir: Sayın Aydoğan, Küçük bir transfer bütçesi verilmesine rağmen kadronuza dünyaca ünlü futbolcuları katmayı başardınız. Üstelik bu sizin daha ilk teknik direktörlük deneyiminiz. Sırrınız nedir?
    Ben: Öncelikle bu sene kadromuzza katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Belirli kriterlerim vardır benim kendi adıma. Bu kriterlere uygun takıma hava katabilecek futbolcular üzerinde durdum. Biz buraya para kazanmak için değil. Futbol oynamayı sevn kişileri getirdik ve eminim yeni transferlerin mentalitesi sayesinde bu sezon Championship'e yükseleceğiz.
    Muhabir: Sayın Aydoğan, son olarak sizden dergimiz için bir poz vermenizi rica edebilirmiyim.
    Ben: Tabi ki benim için bir zevk...

TRANSFERLER:

Bence yılın transferi Giuseppe Pancaro oldu...

Maçları Yarın Gireceğim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet Evren abi Pancaro iyi olmuş umarım lig güzel geçer.

başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

doudin tarzı bi adam alabilirsen iyi olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca yılın transferi bence dado prso bi ara 10 m$ ya beşiktaş'a gelcek deniyordu,milli takıma çağrıldı,sonra n'olduysa düştü birden.
    Last edited by Estranged : 17.Mart.2008 at 00:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Benimde sempati duyduğum takımlardan birisi umarım başarılı olursun. Prso ve Pancaro'yu iyi kapmışsın tebrikler...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Prso'yu 2008'de denemedim ama adı yeter.
    Pancaro iyi.
    2.6 Mn'a Stancu'yu.
    250 K ya Piatti'yi alabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Arkadaşlar dün acelem vardı o nedenle bazılarını yazamadım transfer bütçem 200k yane maalesef alamıom bu arada prso da ii oldu ama beyimiz 01/01/08 e kadar küresel banda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Prso'yu 2008'de denemedim ama adı yeter.
    Pancaro iyi.
    2.6 Mn'a Stancu'yu.
    250 K ya Piatti'yi alabilirsin
    walla piatti yi milan isteyince fiyatını 1.5 M 'e çektiler yoksa ilk baktığım topçulardan birisi...

ilginiz için teşekkürler...
    Last edited by purefaith : 17.Mart.2008 at 11:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

11. Default

transferler güzel, başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

HAZIRLIK MAÇLARI:

Maraton programında Erman Hoca'nın sorduğu "Hocam Hazırlık maçlarını nasıl değerlendiriyorsun soruna"?

Hocam basit ekiplerle karşılaştık istediğimiz taktikleri sahaya koyabildik sadece 1 gol yedik ve bol gol attık fakat benim sıkıntım 4 maçta yaklaşık maç başına 6-7 %100'lük pozisyon bulduk ama bir maçta en çok 3 gol atabildik. Bence takımda ki en büyük sorun şu anda girilen pozisyonların kolayca harcanması. Ligde de aynı performansı gösterirsek sonuç her zaman bizim adımıza iyi olamaz.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Benim Ingiltere Liglerindeki (premier ligden tutun da mahalli lige kadar) tek favori kulubumdur Nottingham Forest. Hem koklu bir kuluptur hem de koklu bir kulup olmasina ragmen o eski zamanlarini mumla arayan bir kuluptur. ama eger gercektn uzun soluklu kariyer yapmayi seviyosan bence cok iyi bir takim secmissin. Cunku ilk sene isin cok kolay olacak. Championship'e hemen cikacaksin. Ama onemli olan ondan sonra biseyler yapabilmek. Cunku onune cok engeller cikiyor. Kisacasi umarim uzun soluklu ve basarilarla dolu bi kariyer olur ve Nottingham Forest'i eski gunlerine dondurursun.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

1. HAFTA:
    N.Forest-Leeds UTD

Hazırlık maçlarında da gözlemlediğim gibi gol atma sorununu büyük bir şekilde yaşadık. 3-0 yenikken değerlendirmeye başladık ama artık çok geçti.

LEAGUE CUP 1ST ROUND:
    Bradford-N.Forest

Rakibimiz bir alt ligdendi girdiğimiz pozisyonları güzel değerlendirdik ve galip geldik.

2. HAFTA
    Southend-N.Forest

Güzel bir beraberlik aldık...

3. HAFTA
    N.Forest-Bournemouth

9 kişi kalan rakibimiz karşısında gol bulamadık. 3 haftadır galibiyetimiz yok

LEAGUE CUP 2ND ROUND
    N.Forest-Man City

Güçlü rakibimiz karşısında iyi oynadık fakat iki kornerden iki gol buldular şanssızdık...

4. HAFTA
    Brighton-N.Forest

Haynes'in attığı tek golle galibiyete ulaştık... Sezonun ilk galibiyetini deplasmanda aldık.

5. HAFTA
    Tranmere-N.Forest

Maçtan önce Tranmere teknik Direktörünün yaptığı açıklamada. Nottingham takmını yenmenin keyfine varacağını açıkladı. Bense ağzımı açmadım. Cevabını sahada gösterdik

5. HAFTA PUAN TABLOSU

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lige çok iyi başlayamamış olsanda toparlanacağını düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Lige çok iyi başlayamamış olsanda toparlanacağını düşünüyorum.
    Aslında eksik maçımı göz önünde bulundurursak ve o maçı kazanırsam eğer liderle puan farkım 2 ye düşüyor...

Last edited by purefaith : 17.Mart.2008 at 20:14 Reason: gazete çıktı... :)

Başarılar takım seçimi çok iyi

Djibril Diawara'dan goller bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    Başarılar takım seçimi çok iyi
    Teşekkürler. İnşallah eski başarıyı tekrarlıcam.

Quote Originally Posted by Djibril View Post
    Djibril Diawara'dan goller bekliyorum
    Valla bende isterdim ama defansımızın göbeğinde oynuyor. Gene de hakem izin verse kornerlerden bolca atacak ama.

6. HAFTA
    N.FOREST-CARLISLE

KENDİ SAHAMIZDA GÜZEL BİR GALİBİYET ALDIK. HAYNES MİLLİ TAKIMDA OLDUĞU İÇİN OYNAYAMADI. AMA HOLT VE CHRISTIE GEREKENI YAPTI.

7.HAFTA
    N.FOREST-WALSALL

HAYNES HALA MİLLİ TAKIMDA VE GENE HOLT SAHNEDE.

8. HAFTA
    HARTLEPOOL-N.FOREST

DEPLASMANDA HAYNES İLE ÖNE GEÇTİK. BİRÇOK POZİSYONU DEĞERLENDİREMEMEMİZİ PUAN KAYBEDEREK ÖDEDİK.

9. HAFTA
    N.FOREST-BRISTOL ROVERS

HER ZAMAN Kİ GİBİ İLK YARIDA POZİSYONLARI GEREKSİZCE HARCADIK. AMA İKİNCİ YARIDA HAYNES'İN 2 GOLÜYLE MAÇI ALDIK. CHRISTIE 2 HAFTADIR SAKAT VE BUNUN CEREMESİNİ DAHA ÇOK POZİSYON KAÇIRARAK ÖDÜYORUZ.

10. HAFTA
    YEOVIL-N.FOREST

ZOR BİR DEPLASMANDAN DAHA PUANLA AYRILDIK. OYUNCULARIMI TEBRİK EDİYORUM. BU ARADA HAYNES GOL KRALLIĞINA KOŞUYOR...

10. HAFTA PUAN DURUMU

HARTLEPOOL DEPLASMANINDA ALDIĞIMIZ BERABERLİK BİZİ AVARAJ FARKIYLA DA OLSA LİDERLİKDEN ETTİ. EMİNİM GELECEK MAÇLARDA TELAFİ EDECEĞİZ.

ARKADAŞLAR BU GECE UĞRAŞAYIM BİRAZ EYLÜL AYIYLA İLGİLİ DERGİYİ YARIN YAYINLAYACAĞIM...
    Last edited by purefaith : 19.Mart.2008 at 10:38

Lige başlangıç biraz beklentilerin altında olmuş ama sonraki toparlanışın güzel devamı için iyi şanslar.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by Repesa View Post
    Lige başlangıç biraz beklentilerin altında olmuş ama sonraki toparlanışın güzel devamı için iyi şanslar.
    Evet biraz kötü başladık ama toparlandık. Daha iisi olabilirdi. Teşekkürler...

FOUR-FOUR-TWO'NUN EYLÜL BASKISI BAYİLERDE...

Dergi kapağı güzel olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Dergi kapağı güzel olmuş
    Tamamiyle kendim hazırladım. isteyenlere de hazırlayabilirim. pm atmanız yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Dergi kapağı gerçekten çok ii olmuş ilk başta görsel açıdan güzel bir kariyer olacağı belliydi zaten şu an gözüken teknik ve taktiksel olarak da toparlamışsın Forest ile 8.0.1 de benim de bir kaiyerim olmuştu ondan sonra hiç bir kariyer tat vermedi bu takımla oynamak gerçekten çok zevkli başarılarla dolu bir kariyer olmasını dilerim, Commons ve Cohen çok ii oyuncular verim aldığını umuyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

Quote Originally Posted by King_Theoden View Post
    Dergi kapağı gerçekten çok ii olmuş ilk başta görsel açıdan güzel bir kariyer olacağı belliydi zaten şu an gözüken teknik ve taktiksel olarak da toparlamışsın Forest ile 8.0.1 de benim de bir kaiyerim olmuştu ondan sonra hiç bir kariyer tat vermedi bu takımla oynamak gerçekten çok zevkli başarılarla dolu bir kariyer olmasını dilerim, Commons ve Cohen çok ii oyuncular verim aldığını umuyorum
    Commons etkili ama hala Cohen'den yeterli bir performans alamadım.
    9 seneden beri oynadığım için takım fazla farketmiyor önemli olan sadece az da olsa sempatim olması... yorumların için teşekkürler.

11. HAFTA
    N.FOREST-SWINDON

FORVETLER ETKİSİZ KALDI OLSEN'İN TEK GOLÜYLE GALİBİYETİ ELDE ETTİK.

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY 2. TUR
    N.FOREST-NORTHAMPTON

GOLSÜZ BERABERE KALDIK AMA PENALTILARDA RAHAT GEÇTİK. HALA FORVETTE GOL SIKINTIM VAR

12. HAFTA
    DONCASTER-N.FOREST

ŞANSSIZ BİR ŞEKİLDE 87' DA YEDİĞİMİZ GOLLE BERABERE KALDIK.

13. HAFTA
    NORTHAMPTON-N.FOREST

KUPADA KARŞILAŞTIĞIMIZ RAKİBİMİZLE YİNE YENİŞEMEDİK.

14. HAFTA
    CHELTENHAM-N.FOREST

ÖZELLİKLE DEPLASMANLARDA ÖNE GEÇMEMİZE RAĞMEN SKORU KORUYAMIYORUZ. GENE BERABERLİK

N.FOREST-OLDHAM

ÜSTÜSTE ALDIĞIMIZ 4 BERABERLİKTEN SONRA BU GALİBİYET İLAÇ GİBİ GELDİ. HAYNES FORMUNDAYDI VE SKORU KENDİ YARATTI.

15. HAFTA PUAN DURUMU

AYDOĞAN LİGİN 15. HAFTASINDA KATILDIĞI BİR FUTBOL PROGRAMINDA, KENDİSİNE YÖNELTİLEN "TAKIMINIZIN DURUMUNU NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ?" SORUSUNA;
    "LİG KALİTESİNİN ÇOK ÜZERİNDE BİR TAKIM KURMAMIZA RAĞMEN, YAPTIĞIMIZ BEKLENMEDİK HATALARLA PUANLAR KAYBEDİYORUZ. BUNA BİR ÇÖZÜM BULDUĞUMUZ TAKTİRDE LİGİ LİDER BİTERECEK KAPASİTEDEYİZ"DEDİ.

bence de rahat lider bitirebilirsin 3 haftalık beraberlik serisinin ardından galibiyet iyi olmuş ama beraberlikte kötü değil yenemiyorsan yenilmeyeceksin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim Evren abi çok güzel gidiyorsun.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

o beraberliklerden en azindan 1 tanesi galibiyet olsaydi senin icin cok cok iyi olurdu. 2 tanesinin galibiyet olmasi daha da super olurdu ama simdilik bununla idare etmen gerekiyor. gerci iyi gidiyorsun. ligde en az gol yiyen takimsin. tebrikler. boyle giderse championship'e cok yakinsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

bence de rahat lider bitirebilirsin 3 haftalık beraberlik serisinin ardından galibiyet iyi olmuş ama beraberlikte kötü değil yenemiyorsan yenilmeyeceksin
    Asılında ben biraz daha aç gözlüyüm. Üç ihtimalli oynarım. Galibiyet, galibiyet, galibiyet

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrik ederim Evren abi çok güzel gidiyorsun.
    saol yunuscum. daha da ii olucaz zamanla...

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    o beraberliklerden en azindan 1 tanesi galibiyet olsaydi senin icin cok cok iyi olurdu. 2 tanesinin galibiyet olmasi daha da super olurdu ama simdilik bununla idare etmen gerekiyor. gerci iyi gidiyorsun. ligde en az gol yiyen takimsin. tebrikler. boyle giderse championship'e cok yakinsin.
    Zaten defans yönünden fazla sıkıntım yok ama golleri değerlendiremiyoruz ve para sıkıntısı çektiğimiz için transferde yapamıyorum..

16. HAFTA
    N.FOREST-HUDDERSFİELD

DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRDİK AMA BAŞARAMADIK.

17. HAFTA
    CREWE-N.FOREST

DEPLASMANDA ETKİLİ OYNAYAN TARAF BİZDİK. 3 PUANI SÖKE SÖKE ALDIK.

FA CUP 1. TUR
    CREWE-N.FOREST

LİGDE KARŞILAŞTIĞIMIZ RAKİBİMİZ BU MAÇTA DAHA ETKİLİYDİ. FA CUP DAN 1. TURDA ELENMEK MORALLERİMİZİ BOZDU.

JOHNSTONE'S PAINT TROPHY ÇEYREK FİNAL
    N.FOREST-PETERBOROUGH

TEK GOLLE YARI FİNALE YÜKSELDİK EN AZINDAN BU KUPAYI ALMALIYIZ.

18. HAFTA
    PORT VALE-N.FOREST

HAYNES'İN 3 DAKİKADA BULDUĞU İKİ GOLÜ İYİ DEĞERLENDİRDİK. OYUNUN HAKİMİ OLDUĞUMUZ GİBİ 3 PUANI DA ALMAYI BİLDİK.

19. HAFTA
    N.FOREST-LEYTON ORİENT

LİGİN SON SIRALARINDAKİ LEYTON KARŞISINDA İSTEDİĞİMİZ OYUNU BİR TÜRLÜ SAHAYA KOYAMADIK. ZOR DA OLSA 3 PUAN BİZİM.

20. HAFTA
    N.FOREST-MILLWALL

ÖNE GEÇMEMİZE RAĞMEN SKORU KORUYAMADIK. SONRASINDA FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEDİK VE 2 PAUN BIRAKTIK.

21. HAFTA
    LUTON-N.FOREST

GOLSÜZ BERABERLİK...

21. HAFTA PUAN DURUMU

NE DİYEBİLİRİM Kİ NEREDEYSE GALİBİYETİMİZ KADAR BERABERLİĞİMİZ VAR. EĞER O BERABERLİKLERİ DEĞERLENDİREBİLSEYDİK. ŞU ANDA AÇIK ARA LİDER OLMUŞTUK.

21 maçta 1 yenilgi gerçekten başarılısın. Tebrikler... Bu arada benim adaş atamadımı gol hala yaf

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri