Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 95 sonuç

Konu: Hangi yıldasınız?

Default Hangi yıldasınız?

Arkadaşlar oyunda kaç yılına kadar ilerlediniz ben bir türlü 2009 yılını geçemedim..

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Başlığı daha düzgün bir hale getirdim
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

GS ile 2009dayım.. ilk olarak stad açılışını bi göreyim dedim gerisi Allah kerim

Nesil
    2005
    Yer
    konya

valla ben oyunu açtığım kariyerle bitiriyorum yaklaşık 5-6 sene oynuyorum sonra yeni oyun çıkıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

ben nedense 2009 geçemedim gitti

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

2018 yılındayım. 2007/2008 sezonunun sonlarına doğru Galatasaray'dan gönderildim. İngiltere liginin son 5 maçı kalmışken Derby'e geçtim. İngiltere Ligide bitince Tottenham ile anlaştım. 10 senedir Tottenham'ın başındayım. Ayrıca İngiltere milli takımınıda çalıştırıyorum.
    Last edited by DisCo : 20.Mart.2008 at 11:03 Reason: Ekleme yapıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sene 2013 takım Roma&Brezilya

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

2019, 3 sene Fenerbahçe, 2 sene Tottenham, 5 sene Milan, yarım sezon Man Utd şimdi de Arsenal ve Fransa milli takımı var ama oynamıyorum pek, sıkıcı gelmeye başladı.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

2021-2022 sezonunun sonundayım ManU ile başladım...onunla devam ediyorum...İtalya yı avrupa ve dünya şampiyonu yaptım sonra bıraktım Brezilya yı çalıştırdım dünya şampiyonası gruplarında elendim...uzun bir süre milli takım çalıştırmadım şimdi ise İspanya yı dünya şkupasında mücadele edicem...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

2011 yılındayım Arsenal'le 9 kupa aldım ve Türkiye'ninde başındaym.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

2010-2011 yılındayım 2 sezon fenerbahçe,1 sezon man utd,bu sezonda interdeyim ayrıca arjanitini dünya şampiyonu yaptım istifa ettim şimdi brezilyadayım

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

2012 yilindayim ilk önce Newcastle ile 3 yilda 2 lig sampiyonlugu, 2 FA cup ve 1 sampiyonlar ligi. Suan Galatasaray'in ve Türkiyenin basindayim.

Bir keresinde 2016 yilina kadar gelmistim, Kastamonuspor ile sonra devre arasina girerken oyun bozuldu.

2013 yılındayım.Oyuna başladığımdan beri Beşiktaştayım.İnter.M.united,tottenham takımlarından defalarca teklif geldi ama kabul etmedim.Bulduğum genç yıldızları yetiştirip geliştirdim.Onları satmayınca hiçbir yere gitmem.( Bu arada Milli takımlardan hiç teklif gelmiyor bana.Acaba oyunu açarken eksik bişeyler mi yaptım)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2011 yılındayım.Takımım ise Newcastle.Şu anda hiç bir kupa alamadım bu sene alıcam inşALLAh.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Avrupada en istikrarlı benim galiba. Biraz rekabet yaratayım.

6 sezon üstüste avrupa'da final oynadım. Hatta bunu rekorlara bırakıyım.

Last edited by DisCo : 20.Mart.2008 at 20:29

Nesil
    2008
    Yer
    Bursa

FM2008 v.8.0.0 da 2022 yılına gelmiştim şu anda oynamadığım kariyerim....

TuNdRaLoWeR Misafir

8.0.2 itibarı ile 2008'i geçemedim..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Geçen senede böyle bir konu açılmıştı baya ilgi görüyor bu konu.Bende 2009a kadar gittim.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ben 2011 yılına gelebildim en fazla.
    Last edited by tosunpasa : 21.Mart.2008 at 23:27

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

2500'ye kadar geldim denilen mesajı ve o mesaja atılmış cevapları sildim.. Eğer gerçekten o yıla kadar gidilmişse -ki imkansız..- arkadaş screen ekler ve bizlerde inanırız. Ama şu şekilde o mesajın burda durması komiklikten başka birşey olmaz. Eğer arkadaş yazım yanlışı yapmış ise düzelterek tekrar yazabilir. Yok 2500'de ısrarcıysa screen ekler bizde inanırız..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

benim ispanya liginde 2040 larda bir save im var onun dışında belçika nın lokeren takımıyla 2024 save im var.basit bir scouting sistemiyle çok zengin bir kulübünüz olabilir.mesela ispanya ligi save imde almeria takımının değerini 2 milyar dolara cıkarmıştım 100.000 kişilik alttan ısıtmalı ve açılıp kapanabilen stad yaptırmıştım.şu anda oynadığım lokeren save imde ise aynı şekilde takımın tahmini değeri 1 milyar dolar.dünyanın her yerine(özellikle güney amerika) scoutlar yollayıp genç oyuncular buluyorum.onları satıp zengin oluyorum.her sezon en az 100 m euro luk bir satış gerçekleştiriyorum.
    ilerleyen yıllarda çok iyi türk oyuncular çıkıyor.ayrıca brezilya ve arjantinde çok ve iyi sayıda oyuncular çıkmasına rağmen milli takımları başarısız oluyor.özellikle ingiltere ve ispanya ilerleyen yıllarda çok iyi sonuçlar alıyor.türk milli takımı da dünya sıralamasında ilk 10 lara oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

2040 yılı için ss istiyoruz.

Yanlış anlaşılmasın kimseye sen uyduruyorsun demiyorum. Ama baktığımızda avrupada üstüste en çok final oynayan kişi galiba benim diyorum. Ss'nide bırakıyorum. 2040 yılına ben gelebilirmiyim bilmiyorum ama Fm sayfasında sağ altta o 2040 yazısını görmek hakkımız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ben en çok 2011 e geldim ama fm2007 de fm 2008 de rekorum 2008 hamburgla şampiyon olmştum bir kez

evet arkadaşlar sizin için ss leri hazırladım buradan sattığım oyuncuları göreceksiniz.her sezon ortalama 100 m euro luk oyuncu satıyorum ama bunları en çok sattığım sezonlar.oyuncuları bulurken hiç bir program kullanmadım,oyuncuların hepsini oyun içindeki scoutlar ile buldum.ayrıca transfer konusuna değinince şunu belirteyim;gördüğünüz üzere takımım çok zengin ama genç yaşında aldığım ve değeri ortalama 5 m euro olan bir oyuncuya 20-25 m euro luk bir teklif gelince başkan kulübün maddi durumunu gö önüne almayıp bu çok iyi bir para deyip satıyor.normalde belçika nın vasat takımlarından olsam bu gayet normal karşılanır ama dünyanın en zengin kulübü ve cl de her sene gruplardan çıkan bir takım olunca bu pek de normal olmuyor.bu da maalesef oyunun bir hatası.

birazdan göreceğiniz ise home sayfam orada işaretlediğim üzere transfer ve wage budget larım gözüküyor.

ve şimdi de göreceğiniz info sayfam 2027 yılında kulüp benim adıma yaklaşık 40.000 kişilik bir stad yaptırdı.şu andaki kapasitesini görüyorsunuz.

bu benim belçika liginden lokeren save imdi.oyunun başından beri aynı takımı yönettim.takımı dünyanın en zengin takımı yaptım.karşılığında da benim adıma bir stad yaptırdılar.aslında belçika gibi bir ligde hep aynı takımda oynamak çok sıkıcı gelebilir ama benim gibi azimli biriyseniz gerçekten zevkli olabiliyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu da benim ispanya liginde oyunun başından 2031 yılına kadar oynadığım almeria save im.gene aynı şekilde scoutları düzenli bir şekilde görevlendirip dünyanın her yerinden genç yetenekleri buluyorum.sonra bunları geliştirip ve satıp zengin oluyorum.işte bu sezonlardan bir kaç tanesi

burda da kulüp rekorlarını görebilirsiniz

bu da kulübün 2031 yılındaki info sayfası.almeria da misyonumu tamamladığımı düşündüm ve valencia ya geçtim.kulübün efsane oyuncularından patrik lomski adına yapılan ve ilk yağıldığında kapasitesi yaklaşık 25.000 olan stadın şu anda 80.000 kişilik kapasitesi var.ben gittikten sonra onu 100.000 in üstüne çıkardılar.ayrıca shadowfree burada işaretlediğim üzere stadın özelliğini görebilirsin.

ayrıca lokeren save imde sadece alttan ısıtmalı yaptılar burada ise hem alttan ısıtmalı hem de açılıp kapanabilir oldu.bu kulubün istekleri ve bulunduğu lige göre değişebiliyor.belçika gibi çok da göz önünde olmayan bir ligde(en fazla kapasiteyaklaşık 40.000 ile anderlecht de) çok da ekstra bir stad gerekmiyor.ama lokeren ile hala oynuyorum belki kapasiteyi daha da artırıp geliştirebilirler.diğer yandan ispanya ligi gibi dünyanın en iyi liglerinden biri olunca daha iyi bir stad yapıyorlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu da aynı ispanya liginden almeria yı bırakıp valencia ya geçtiğim zamanki durum.yukarıda da belirttiğim gibi ben bıraktıktan bir kaç sene sonra stadın kapasitesi 100.000 in üstüne çıktı.ayrıca burada da görebileceğiniz gibi benim 2031 yılındabıraktığımda 1.4 b euro olan kulüp değeri şu anda 2042 yılında 300 m euro nun altına düştü.

valencia yı ilk aldığımda değeri yaklaşık 100 m euro civarındaydı,uefa ya katılma mücadelesi veriyordu ve kulüp borç batağındaydı.kadro genelde yaşlılardan oluşuyordu ve çok fazla wage budget harcıyorlardı.yaşları ve aldıkları paradan dolayı satılığa çıkarsam da kimse onları almak istemiyordu. bu yüzden takımdaki en iyi oyuncuları satmak zorunda kaldım.ben en iyi oyuncuları sattıkça hem kadro zayıflıyor hem de transferden gelen paraların çoğu wage budget a gidiyordu.bu yüzden ilk iki sene çok sıkıntı çektim.

ama bunun da üstesinden gelmeyi başardım.bu maddi imkansızlıklar içinde gençlere ve geleceğe yöneldim.burada yine bazı sezonlardaki oyuncu satış durumunu göreceksiniz

bu da takımın info sayfası.dediğim gibi borç batağında 2031 yılında aldığım kulübü 2042 yılnda bu hala getirdim.her sene ortalama 100 m euro civarı(ve bunların çoğu takımın en iyi oyuncuları)satış yaptım buna rağmen cl ve ligde başarılı sonuçlar aldım aşağıda da bunları göreceksiniz

ve şu anda da valencia yı bırakıp villarreal in başında geçtim.haftaya vizeler başlıyor ve maalesef fazla oynayamayacağım.villarreal bu genel ispanya save imde çok kötü durumdaydı.daha 2011 yılında borç batağına girip en iyi oyuncularını satmak ya da bırakmak zorunda kaldılar.burada sattığı oyuncuları görüyorsunuz.özellikle kafadan 25-30 m euro ya satabilecekleri giuseppe rossi bile hemen bırakmaları ne kadar kötü bir durumda olduklarını gösteriyor.aynı sezon almeria nın başındaolup ve oyuncu satışlarından iyi bir para elde ettiğim için iyi oyuncuların çoğunu aldım.belki ben onları verip almasam daha düşük bir fiyata satmak veya bedavaya zorunda kalabilirlerdi.bunlar da ss ler

aşağıda da kulübün info su ve başarıları(başarısızlıkları) görülüyor

bütün bu save lerimde açıkladığım gibi hiç bir hile vs. kullanmadım tamamen sistemli bir şekilde zamanla gelişerek bu başarıları elde ettim.ss lerden de gördüğünüz gibi herşey açıklanıyor.

bu takımla hedefim 5 sene içinde borçlardan kurtulup takımı ilk 5 içine sokabilmek,10 sene içinde de takımı yaklaşıp 1 b euroluk bir değere ulaştırmak ve ayrıca takımın o zamanki haline yaraşır yeni ve modern bir stad yaptırmak olacak.
    o yıllara gelince kariyerimi ve başarılarımı sizinle paylaşacağım fakat dediğim gibi sınavlar başlıyor ve maalesef fazla oynayamayacağım.
    Last edited by mgokalparslan : 24.Mart.2008 at 12:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

vala bu kadar kısa sürede iki save ininde bu kadar yıl oynaman çok şaşırtıcı sanırım yiyip içmeden oynadın...

ben mini scout programı kullandım itiraf ediyorum...ve Disco senin rekorunu çok rahat kırabilirim ama yayınlamıcam...17 senedir şampiyonlar liginde finaldeyim ve hepsini kazandım...

ManU yönetiyorum stad 125006 kişilik alttan ısıtmalı...çok şaşırdım yönetim neden açılır kapanır çatılı stad yaptırmadı...Adının stada verilmesi çok hoş olmuş...Benimde finans yapım çok iyi olmasına rağmen yönetim sattığım oyuncuların fiyatına karışıyor...Çok cazip olduğunu düşündüklerini bana sormadan kabul ediyorlar...ve ben $ olarak oynuyorum 1.9$ milyar dolara geldi mi yönetim yatırım yapıyor...Eğer yapmasaydı şu anda kasamda 2.9$ milyar dolar olacaktı...Bu da demek oluyorki dünyada tek kulübüm...

20'ye yakın kariyer açtım şu ana dek; en fazla 2 sezon bitirebildim. Son açtığım Schalke ve devamında Manchester City ile 3. sezonumdayım; bu kariyerde ilerlemeyi düşünüyorum.
    SI-GAMES'e Anlat Derdini

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valencia oyununda Rossi'nin 2040 lı yıllarda hala oynaması şaşırtıcı
    Kaç yaşına kadar oynadı o adam yahu

Rekorum sitede de paylaştığım Kobenhavn ile başlayıp Betis ile devam eden kariyerim, onda da anca 2011 yılına kadar gelebildim

Quote Originally Posted by futbolog37 View Post
    mgokalparslan kardeş.BU kadar oyuncuyu alıyorsun güney amerikadan.tamam ama benim anlamadığım bunları takımda nasıl oynatmaya fırsat bulup değerlerini artırıyosun.Sonuçta sahaya sadece 11 futbolcu çıkarıyorsun.Oynatamayınca değerleri artmazki.
    aslında sistemi kurunca devamı geliyor.emurafu nun antrenman sistemini kullanıyrum ve çok güzel bir antrenman programı.aynı şekilde coach ların hepsi 7 yıldızlı.aldığım oyuncuları zaten seçerek aldığım için pa ları genelde yüksek oluyor.

aynı şekilde çok sayıda pilot takımım var ve bunlar genelde aston villa,lille,braga gibi avrupa kupalarına katılan büyük takımlar oluyor.pilot takıma yollamadıklarım ise b takımda oynayarak gelişiyorlar.şampiyonluğu garantileyince veya önemsiz kupa maçları vs. fırsat buldukça oynatıyorum.onun dışında bunların pa nasılsa yüksek olduğu için hiç oynatmasam da antrenman ile gelişim gösterebiliyorlar.bazen çok gelişmiyor.

her zaman istediğim paraya satamıyorum. mesela kadroda çok forvet olunca geleceği olan bir forveti gereğinden az paraya satabiliyorum.
    bir de özellikle barcelona,chelsea gibi takımlar bence ca dan çok pa ya önem veriyorlar.çok ücra yerlerden çıkan yüksek pa lı oyuncuları bile izliyorlar.yine aynı şekilde scoutlarımın ne coach ların pa sı çok yüksek ama ca sı düşük dediği adamlara çok rahat para verebiliyorlar.nasılsa gelişir diye ca sı çok yüksek olmayan yüksek pa lı oyunculara çok fazla para veriyorlar.

başka bir olay ise oyunda özellikle regen çıktıktan sonra acayip bir transfer akışı oluyor.yüksek pa lı,orta halli,vasat oyuncular bile çok büyük paraya gidebiliyor. bu şekilde ellerine para geçen kulüpler çok fazla para harcıyorlar.

onun dışnda ben dünyanın her yerinden oyuncu araştırdığım için çoğu uyrukran oyuncum oluyor.mesela meksikalı bir genç yeteneğim var.barca,milan buna 10 m euro verirse meksika lılar 20 veriyor.aynı şekilde river plate arjantin li oyunculara çok fazla para verebiliyor.

son olarak da meksika,ukrayna,rusya gibi ülkelerin takımları çok tanındık olmadığı için çok tanınmış ve iyi oyuncuları alamıyorlar.onun için vasatın biraz üstü orta halli oyunculara gereğinden çok para verebiliyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

valllahi arkadaşlar sabrınıza ve hırısnıza hayranım ..2040 lar ne demek ya..en çok 2018 e gelmiştim fenele acayip zenginleşti falan bende sıkıldım bıraktım...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Gökalp, menajer profilini merak ettim gerçekten şu 2040 lı savende ki.
    (/s)

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri