Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 134 sonuç

Konu: Kasırga, Uçurur!

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

manisa başıma musallat olan takımlardan biri.. her maç onca pozisyon buluyolardı keza golde.. sonuç ortada kaleye çekilen bir tane bile şut yok..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten harika bir taktik.Eren abi ve Cengiz abi çok iyi iş çıkarmış.İlk maçımda Oftaşı 4-0 ikinci maçımda deplasmanda Werder Bremen'i 2-1 yendim.Hemde belkide taktiğin belkide en önemli kısmı playmaker olan Alex'siz.Bu Werder Bremen maçını Total Dominasyon'la oynamış 5-0 yenilmiş ve sinirden kapatmıştım Ayrıntılara girmek gerekirse bu taktikle rakip ceza saha çevresinde çok iyi pas yapılıyor ve iyi baskı kuruluyor.Ayrıca ben duran toplardan da oldukça gol buldum.Taktiğin zayıf yanı da hızlı forvetlere çok pozisyon vermesi.Ben Lugano ve İgnashevich ikilisyle çok zorlandım.İşte ss'ler:

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Taktiği deneyeceğim ama çok istikrarsız maçlar olmuş arkadaşların koyduğu ss ye göre

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

İstikrardan kastın nedir Sergio?
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Kasırga uçurur, uçuyorum şuan da.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Ben bu sonucun taktikten kaynaklandığına inanmıyorum.
    AMC'ye geçen piatti iyi bir adam.
    Ayrıca MC'de oynayan Emiliano Armenteros oyunun en iyi oyuncularından biri. Orta sahanda bu iki isim varken bu kadar golü yemen imkansız. Özellikle bu taktikle. Olası bir bug söz konusu olabilir.
    Çünkü kanatlarındaki Alex ve Escudero isimleride çok kaliteli. Ayrıca sağ bekte miguel ve dc'de bulunan Wolf'ta gayet iyi adamlar.Forvetinde ise Vagner Love ismi var. Zaten bir çok oyuncunun kadrondaki, nurnberg'in orjinal kadrosunda olmadığını biliyorum.
    Tamamen bir tesadüften ibaret olduğuna inanıyorum tekrar tekrar. Çünkü kadron çok kaliteli.
    Rica etsem maçın kaydını atabilir misin?
    Türkiye'de bir hazırlık kampı düzenledim.Altay ve Beşiktaş ile oynayacağım.O maçların skorlarını da yazarım.Umarım dediğin gibi şanssızlıktır Eren abi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar oyuncuların pas sayılarını anlatan maç takım istatistiklerini ss alıp atabilir misiniz rica etsem? Orta üçlünün maçlarda kaç pas attığını merak ediyorum, MC-MC-MC 30-50-50 dengesi oluşmuş mu?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

dediğin bu galiba..
    takım verileri..

güzel taktik ancak tek kötülüğü birinin ofansa dönmesi birininde defans a dönmesi ortada sağlı sollu süper boşluklar oluşturuyo eğer rakibin hızlıysa sorun yaratır ama hızlı ve çok top tutan bi takım ı yönetiyosan bu taktik süper mesela atletico madridde bu tür taktikler çok iyi gidiyo ancak dediğim gibi takımınız hızlı oynayan ayağa pas yapan az top kaptıran bi takım olmalıki işe yarasın

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Skordan çok MAÇ VERİLERİNE dikkat ederseniz daha iyi olur. Bu arada sen Porto'sun sanırım aksi mi yoksa?
    Evet Porto Eren.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Son durum bu.Anlaşılan takım ilk başlarda uyum sorunu yaşamış.Ama şimdi ise fena değilim.

Bu da kadrom;

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Galatasaray'la başladığım serüvenim de bu taktiği kullandım ve oldukça iyi gidiyorum.Emeğinize sağlık..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Seeric_Lee View Post
    dediğin bu galiba..
    takım verileri..
    Bir önceki resimdeki kurguya göre:

MC-MC-MC
    Lincoln-Barış Özbek-Banega
    29/23 - 68/64 - 75/72 Pas Denemeleri/Başarılı Pas

Yok artık..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

e bu kadar yeter heralde

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ABOOO üstadım, güzel gidiyor herşey..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Türkiye liginde Fenerbahce ile alınan sonuclar aldatıcı olabilir..Bu taktigi küçük takımlarla deneyelim bence..Taktigi küçük takımda deneyecgim..En kısa zamanda sonucu bildiririm.

Eren ve Cengiz abiye taktik için teşekkür ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben Zenit'te denedim ama çok iyi sonuçlar vermedi...

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

walla ben denemedim ama sonuç olarak en önemlisi takımına göre ve karşılaştığın takıma göre taktik belirlemek en iyisi. ee sonuç olarak emek vermişsin. teşekkürler.

valla hiç bir yere uçmadım.Olduğum yere çakıldım.Taktik bende tutmadı.Ne oyuna hükmeden takım olabildik ne de maç kazanabildik.Defans oyuncularımda uzun boylu olmalarına ve kafa özelliklerinin yüksek olmasına rağmen kornerlerde gol atamadılar daha.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

futbolog37@ hangi takımsın, ve oynadığın bir kaç maçtan SS'atabilirsen sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Elinize emeğinize sağlık.. Forza Kasırga..
    Son birkaç gündür bu taktiği deniyorum ve oldukça başarılı.Herkese de öneririm.

Takımım Mancester United.Şu anda ss'lere ulaşamıyorum.Ulaştığımda eklerim.Nedense taktik bana uymadı.Peşpeşe birkaç maç denedim.Ama çok basit goller yiyince kızıp değiştirdim taktiği.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Bakın taktiğin başındaki uyarıma dikkat ettiniz mi? Büyük takımlarda özellikle MEVKİsine göre adamları özellikle seçmelisiniz. SS'lerden sonra yorum yaparım futbolog

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Taktiği Ankaragücü ile denedim. Ligi 6. bitirdim daha iyi bir pozisyonda da bitirebilirdim fakat basit hatalar nedeniyle altıncılıkla yetindim. Forvetiniz kaliteli ise adeta tek başına takımı sırtlıyor. Defansınızda da hızlı bir oyuncu olması yetiyor. Oyunun save dosyası hata vermeseydi ss koyma imkanım olurdu. Tablo şu şekildeydi;

1- Fenerbahçe 69
    2- Beşiktaş 65
    3- Galatasaray 64
    4- Kayserispor 62
    5- Bursaspor 60
    6- Ankaragücü 59

Taktik genel olarak çok iyi. Teşekkürler Eren & ABOOO
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Afyonkarahisar İstanbul

bencede çok kalite forvet ve savunma gerekli küçük takımlarda iş yapmıyor. taktiği denedim çok iyi verim aldığımı söyleyemem yinede emeğinize sağlık

taktiğini küçümsemek gibi düşünme dediklerimi.Bir emek sarfetmişsin sonuçta.Benim takıma uymadı herhalde.İşte senin taktiğinle oynadığım maçlar.

bu da yendiğim bir maç fakat oyunda hakimiyetim az.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Eğer adamlar maçta defansa gömülürse genel olarak senin hakimiyetin düşebilir bu normal. Fakat dikkat ettiysen oynadığın her maçta atak bakımından adamlardan üstünsün.
    Ayrıca sanırım data'n 8.0.2 değil. Çünkü anelka boltonda, belki geri almışlardır bilemem ama bu çok zor bir ihtimal.
    Ben taktiği Yeni 8.0.2 üzerine yaptığım içinde başarısız olmuş olabilir.
    Sonucunda her takımda işe yaramaz yararsa FM'nin bir anlamı kalmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Kendim oluşturduğum 2 taktiğim var ancak son haftalarda tökezlemeye başladım. Deneyelim bakalım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray ile taktiği kullandığım ilk maçta Anderlecht'i 6 - 1 mağlup ettim. Rakibin tek golü ise frikikten geldi..
    Last edited by TürkuAz : 30.Mart.2008 at 16:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by TürkuAz View Post
    Kendim oluşturduğum 2 taktiğim var ancak son haftalarda tökezlemeye başladım. Deneyelim bakalım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray ile taktiği kullandığım ilk maçta Anderlecht'i 6 - 1 mağlup ettim. Rakibin tek golü ise frikikten geldi..
    Defansta ve forvette hangi adamları kullanıyorsun ki? Servet ve diğer defans oyuncularının hız ve hızlanması kötü ?

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Malesef taktikte duran toplara çare bulamadım. Çok gol yiyoruz duran toptan. Nerdeyse her 5 maçta 2 gol...
    TürkuAz Screen atabilir misin MSN'Den.
    Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Defansta ve forvette hangi adamları kullanıyorsun ki? Servet ve diğer defans oyuncularının hız ve hızlanması kötü ?
    Ayrıca bu defans ve forvetin şahane olacak diye birşey yok.. Orta saha'da bitiyor iş... Oyuncuların oyuna etkisine.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri