Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 337 sonuç

Konu: Afrika'da Safari

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O zamana kadar o adamları bize bırakırlar mı yahu? Bırakırlarsa söz senin için alacağım onları.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Serkan abi sana bir oyuncu öneriside benden..

A Q uino... Al ve oynat, adamin ismi bile herseyi anlatiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kupa maçında Stackford'u 5-0 yenerek keyfimiz yerine geldi.

Kötü başladık, kazanamasak da kaybetmemeyi öğrendik. Ligin başında kaybettiğimiz 2 maçın ardından 20 maçı kaybetmeyerek 27 puanla 13. sıraya yerleştik.

Deplasman Manchester maçında rakibimiz tam kadro çıktı, tarihi fark yemekten korkuyordum ama iyi mücadele ettik, kapasitemiz bu kadarmış. Ama gün gelecek Manchester'i de çok rahat yenen bir takım olacağız.

FA Cup'ta 3. tura yükseldik, deplasmanda Derby ile oynayacağız, diğer kupalardan elendik.

İlk maçlar tamamlandı, çok iyi bir performans sergilemesek de çoğu oyuncumdan memnunum. Elimizdekilerden daha iyi stoper bulabilirsek stoper de almayı düşünüyorum.

İlgiltere'de lig arası verilmediği için ülkeme bir türlü dönüp hasret gidererek tekrar motive olamadım. Önümüzde 12 günde oynayacağımız 4 zorlu maç var, bu maçlardan sonra takımı da alıp kısa bir Türkiye turu yapmayı planlıyorum, hem onlar da cennet vatan nasıl olurmuş görürler ve kendilerine gelirler.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Türkiye turu güzel olur Serkan abi şu ana kadar -15 puandan buraya gelmek güzel o puan silinmemiş olsaydı şu anda 5.olacaktın abi averajın çok güzel böyle devam Serkan abi.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Serkancım geLecek yıL için hesapLar yap bence. Bu yıL Championship e yükseLmen mucize oLur. Swansea yı rekor bir puan 112 iLe Championship e taşımış bir hoca oLarak sana tavsiyem hücuma ağırLık ver. Bu Ligde savunmaLar zaten vasat, iyi hücumLar iLe daha çok goL manteLitesi iLe oynarsan kaybetmeyeceksindir. Tabi iyi bir kaLeci de her zaman şart.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Lubomir Michalik bir defans için hayli gol atmış bence de hücuma beckford'a eşlik edebilecek bi forvet alırsan iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

O'Connor transferi ve Insua transferi harika Serkancığım. Hayrettin abiye katılıyorum, bu formun devam ederse play-offlara kalırsın.

Kariyerinin takipçisiyim
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Türkiye turu güzel olur Serkan abi şu ana kadar -15 puandan buraya gelmek güzel o puan silinmemiş olsaydı şu anda 5.olacaktın abi averajın çok güzel böyle devam Serkan abi.
    Bu şekilde tekrar seri yakalamak zor olsa da hedefimiz play offlar.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Serkancım geLecek yıL için hesapLar yap bence. Bu yıL Championship e yükseLmen mucize oLur. Swansea yı rekor bir puan 112 iLe Championship e taşımış bir hoca oLarak sana tavsiyem hücuma ağırLık ver. Bu Ligde savunmaLar zaten vasat, iyi hücumLar iLe daha çok goL manteLitesi iLe oynarsan kaybetmeyeceksindir. Tabi iyi bir kaLeci de her zaman şart.
    Ara transfer döneminde 2 oyuncuyla daha anlaştım. Kalecimizi iyi diye aldık ama üstün performan gösteremedi daha. Forveti güçlendireceğim, aslında sağlam orta saha kurduktan sonra devamı geliyor.

Bir yandan bu seneyi feda etme düşüncesi de var bende. Önümüzdeki sezon şampiyon olarak ligden çıkabilirz ve Championship için de daha hazırlıklı olmuş oluruz.

Quote Originally Posted by sibur View Post
    Lubomir Michalik bir defans için hayli gol atmış bence de hücuma beckford'a eşlik edebilecek bi forvet alırsan iyi olur.
    8.02'de kornerlerin zaafiyeti diyelim. Bu kadar gol atmasa onu kesinlikle kadroya almam, defansta bazen akıl almayacak hatalar yapıyor.

Quote Originally Posted by peluk View Post
    O'Connor transferi ve Insua transferi harika Serkancığım. Hayrettin abiye katılıyorum, bu formun devam ederse play-offlara kalırsın.

Kariyerinin takipçisiyim
    O'Connor biraz ağır kalıyor oyun içersinde. Tempo yapmak istediğimizde hucüm yönünde aksayabiliyor ama defansif açıdan görevini iyi yapıyor.

Insua'yı da kiralayabildiğimiz kadar kiralamaya çalışacağım, bakalım ne kadar süre kiralayabileceğiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

fena gitmiyor ama nothingam da süper gidyo be abi neyse -15 rağmen iyi gidyorsun

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi iyi gidiyorsun ama - puanla başladın daha hızlı olman gerek

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ara transfer döneminde avrupanın çeşitli ülkelerinde oyuncu bakıyor olduğum için zorlandığımız maçlar oldu. 8 maçlık periyotta FA Cup’tan da elendik ve artık sadece lige konsantre olacağız.

Yine hakem hatasıyla maçımız katledildi. Federasyon yaptığımız sert eleştiri karşısında sessiz kaldı. Üzerimize oynanan oyunların sebebini henüz bilemiyoruz ama yakın zamanda yapılacak olan federasyon seçimlerinde yönetime tanıdık birini sokmayı planlıyormuş başkan. Seçimlerden sonra rahat edeceğimizi söyledi.

Beraberliklerimiz yine fazla ama zor kaybediyoruz. Ligde 30 maç sonunda 37 puandayız. Galibiyet serisi yakalayamazsak işimiz çok zor.

3 yeni transferimiz oldu. Sol kanadımızı sağlamlaştırdık. 2 oyuncuyu bonservisleriyle birini de kiralayarak aldık.

Liverpool’dan kiraladığımız kanat oyuncusu;

Yine sol kanatta her mevkide oynayabilecek bir oyuncu;

Ve ofansif olarak takımımıza güç katacağınız düşündüğümüz Micola Tomas;

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Başarılar iyi transferler...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Abi transferler harika.Devamını da bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Leto-Insua ikilisini ben de ilk yılımda Genoa'ya kiralamıştım ve 4. olmamda büyük etmenleri olmuştu.

Eğer bu sezon Championship'e yükselirsen bir daha kiralayabilirsin ikisini ki kirala derim sana.

Hücuma aldığın oyuncular yavaş oyuncular, yerleşik hücum ediyorsundur umarım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Sol kanat transferleri çok iyi. keşke forvet elemanını seçerken hız faktörünü göz önünde bulundursaydın çünkü alt liglerde hız çok çok önemli. hızlı forvetler çok daha iyi iş yapıo ama aldığın adamın geleceği parlak gibi.ayrıca ligde seri galibiyetlere başlarsan play off a kalabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Beckford hız konusunda gerekeni yapıyor. Kontralarda etkili oluyor, normal oyun anlayışımızda da oyunu rakip sahada oynadığımız için hızdan önce yetenek ön planda oluyor.

Zorlu 4 maçlık dönem öncesinde oyuncularımla özel toplantılar yaptım.

Beckfordla yaptığım görüşmede ona takımın yıldızı olduğunu, eğer bu takım biryerlere gelecekse en büyük katkıyı ondan göreceğimizi söyledim.

Tek forvetli sistemimizde ileride yalnız kaldığını ve zorlandığını iletti bana. Yine de özveriyle oynamaya devam ediyor ve gollerini atıyor. Ama onun daha verimli olabilmesi için ilerleyen dönemlerde gerekli düzenlemeleri yapacağım.

Ara transferde takıma katılan Duberbier alışma sürecini atlatamadığını söyledi. Şu anda mutsuz durumda, aramızda da ufak bir tartışma çıktı. Onu tekrar kazanmak istiyorum ama O bunun için çaba sarf etmiyor. İyi oyuncu, formu iyi zamanla birbirimize alışırız.

Ligde en az gol yiyen 2. takımız. Yediğimiz çoğu gol de bireysel saçma sapan hatalardan dolayı. Yine de savunmamızın performansı iyi durumda.

Bu dönemde ilk maçımız Nottingham ileydi. Ligde 2. sırada bulunan rakibimiz karşısında girdiğimiz pozisyonları iyi değerlendirdik ve 3 puana ulaşan taraf olduk.

Üst üste deplasmanda oynadığımız 3 maçtan 7 puan çıkardık. Yeovil karşısında 1-0 geriye düştükten sonra galibiyete ulaştık, Walsall maçında da geriye düştük fakat galibiyeti getiren golü 90 dakika içersinde bulamadık.

Takımımın geriye düştüğü maçlarda mücadele bırakmaması sevindirici. 6. sıradaki takımla aramızda 11 puan var. Zorlu maçlarımız duruyor olsa da, şimdiki formumuz göz önüne alındığında neden olmasın diyoruz…

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel gidiyorsun abi ama bence playofflar zor yinede umudu elden bırakmamak lazım

''Leeds'i'' ve ''Serkan'' abiyi Premier League'de görmek isteriz...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

ah o 15 ouan gitmeseydi şimdi liderliği zorlardın işin zor ama imakansız değil sana güveniyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi arada çok fark var ilk sezon play-off için sen yine bastır

abi adamları az kalsın 4.lige düşürcekmişsin bir ara neyse toparlamışsın biraz sonradan...

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

sana tavsiyem eğer yeterli paran varsa nottinghamdan paul smith'i alman neredeyse sıfır hatayla oynuyor ve ben onunla ligin en az gol yiyen takımı ünvanımı korudum üstelik sezon boyunce hiç sakatlanmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Maçtan önce ligde 2. sırada bulunan Swindon ile oynuyoruz. Evimizde oynadığımız için avantajlı tarafız.

Yine maçta 1-0 geriye düştük, 2. devreye iyi başlayıp durumu 2-1’e getirdikten sonra kontrollü oyunla maçın bu skorla bitmesini sağlayacaktık ama sahneye Michalik çıktı ve penaltı yaptırdı. O esnada benden yediği küfürlerin haddi hesabı yok.

Bir daha forma vermeyeceğimi düşünürken son dakikada kornerden yine golü attı ve bize 3 puanı getirdi. Ben bu adamla ne yapacağım…

Zor bir maç daha. Deplasmanda lig 4.sü ile karşılaşıyoruz. Maça her zaman olduğu gibi kötü başladık. 2-0 geriye düştük. Ama Beckford’un ağırlığını koymasıyla attığı 2 golle maçtan 1 puan çıkarabildik. 1 de ofsayt gerekçesiyle verilmeyen bir golü var Beckford’un. Ayrıca Doncaster’in bir golü de ofsayttı.

Üzerimize oynanan oyunlar iyice arttı ve bu bizi daha da hırslandırıyor. Artık Championship’e çıkmaktan başka bir şey düşünmüyoruz.

Crewe maçında tek golle 3 puana ulaştık ama Beckford’un sakatlanması bizi üzdü. 2 hafta sakatlığı nedeniyle maçlara çıkamayacak.

Çok önemli bir haftada üstelik bu sefer biz öne geçmemize rağmen maçı kazanamadık. Kazansak çok önemli bir fırsat yakalayacaktık.

Ligde son 8 haftaya girilirken heyecan arttı. 2. olma şansımız bile var az da olsa. Bu havayla play off garanti diyebilirim.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ha gayret Serkan, Play-Off'lara az kaldı

Başarılar bu arada bu kariyerinde harika gidiyor ...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Ha Gayret Serkan Abi..

Paly-Off'lara kalırsın...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Play-Offlara kalmanı bekliyoruz Serkan abi başaracağından da eminiz

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi sen playy-offlara kal yeterlidir

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

-15 ile başlamana rağmen iyi yerdesin inşallah play-off'lara kalabilirsin..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Serkan abi sana güveniyoruz pla-offlara kalabilecegine de inanıoruz
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Serkan abi,sen Leeds takimini Play-offlara tasirsin,güveniyoruz sana. (:

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri