1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: 4-4-2 Kolektif(8.0.2 Yeni Sürüm(En son çıkan yama))

Default 4-4-2 Kolektif(8.0.2 Yeni Sürüm(En son çıkan yama))

30 Mart 14:00 itibarıyla taktik yenilenmiştir.Bu tarihten önce indirenlerin daha iyi sonuçlar için tekrar indirmeleri rica olunur.

http://rapidshare.com/files/10350739...0_ub_2014_.tac

Ss leri en kısa zamanda ekleyeceğim.

Taktiği uzun zaman kullanmakla birlikte son 6 haftaya girdiğim Fenerbahçe maçıyla bu son halini verdim.Son 4 maçı kazanarak düşmekten kurtuldum.Zaten o yüzden değişiklik yaptım.

Last edited by yorumsuz1i : 31.Mart.2008 at 14:33

Taktiğin hakkında biraz bilgi verebilirmisin.Ayrıca denediğin maçlardan SS koyarsan daha iyi olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Çünkü diğer sürümde çok iyi bir taktikti.Ama sürümler değiştikçe taktikler bazen yalan oluyor.Bunun için.
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 29.Mart.2008 at 08:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Biraz daha bilgi istiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Arkadaşım başka insanların taktiklerini eleştireceğine kendi taktiğin için uğraşsana biraz.Bak arkadaşlar biraz daha bilgi istiyor . ?? Anlat bakalım bu taktikle neler yapıyoruz.Nasıl türden oyuncular seçilmelidir ?

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Çok gol yemişsin

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Bakalım ama Fc lerin dr ve dl lere doğru oklu olmaları ne farkettiriyor ?

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Arkadaşım başka insanların taktiklerini eleştireceğine kendi taktiğin için uğraşsana biraz.Bak arkadaşlar biraz daha bilgi istiyor . ?? Anlat bakalım bu taktikle neler yapıyoruz.Nasıl türden oyuncular seçilmelidir ?

Ben taktiğimi yaparken şu mevkide şöyle özelliği olan futbolcu aramam.O mevkide oynasın yeter.Taktikte bunun üzerine kurulmuştur.Bu yüzden tek bir kişi bende tutmadı derse ben bu işi bilmiyorum demektir.
    Fclerin okla kanatlara çekilmesi boşluk oluşturmaları için.Yoksa pozisyona girmek zorlaşıyor.Büyük takımlarda oynayan arkadaşlar forvetlerdeki okları kaldırabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Düzgün yazını gördüğüm için bu mesajı editliyorum.taktiğinde başarılar dilerim.

Yalnız biraz taktik konusundaki arkadasların sorularına yanıt verir ve çeşitli ss'lerle yapaılabilecekleri anlatırsan daha faydalı olursun arkadaşlarına
    Last edited by Melekovic : 04.Nisan.2008 at 17:04

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Skorlar ilginç 442 yi özlemişim teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başkalarının taktiklerine inanmamaktan öte, yardımcı olmak çabasındayım.

Şimdi senin bana yaklaştığın gibi sana yaklaşacağım:

Ben inanmıyorum bu taktik ile başarı yakalayacağına. Bu ne yahu, DR ve DL'lerin gittikleri yerlere bak? Nasıl savunma yapacaksın.

Ben bu taktikle senin başarı yakalayacağına falan inanmıyorum. Madem öyle koysana maçlarını? Hem rakip senden daha çok sahip olmuş topa. 802'de hiçbir taktik her takıma uymaz.

Ben .pkm şeklinde istiyorum maçları. Koyarsan inanırım. Şimdi koyarsan inanırım derim ama koyduktan sonra da inanmam ben. Çirkefim ya, benim özelliğim budur.

Şimdi bu taktiğe İlhan Aydoğan yaklaşımı ile yaklaşalım:

Atak açıdan güzel taktik. Mutlaka iyi hücum ediyorsundur ama mutlaka çok fazla kontra yiyorsundur. Hızlı oynayan takımlara karşı taktiğini biraz daha editlemen gerekebilir. Ayrıca Fenerbahçe'yi 5-4 yendiğin maçta da tam 23 şut yemişsin, bunu galibiyet deyip de başarıdan saymak yanlıştır bence.

Hangi yaklaşım daha doğru sence yorumsuz1i?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Taktiğini denedim kondisyon diye bi şey kalmadı takımda!Birde forvete hızlı oyuncular lazım bunu ekleseydin iyi olurdu!Orta sahadaki dmcnin yaratıcılığı çook önemli ama forvetlerin hızlıysa bunu da söyleyeyim.
    turksportal...

Quote Originally Posted by peluk View Post

Ben inanmıyorum bu taktik ile başarı yakalayacağına. Bu ne yahu, DR ve DL'lerin gittikleri yerlere bak? Nasıl savunma yapacaksın.

Ben bu taktikle senin başarı yakalayacağına falan inanmıyorum. Madem öyle koysana maçlarını? Hem rakip senden daha çok sahip olmuş topa. 802'de hiçbir taktik her takıma uymaz.

Ben .pkm şeklinde istiyorum maçları. Koyarsan inanırım. Şimdi koyarsan inanırım derim ama koyduktan sonra da inanmam ben. Çirkefim ya, benim özelliğim budur.

Atak açıdan güzel taktik. Mutlaka iyi hücum ediyorsundur ama mutlaka çok fazla kontra yiyorsundur. Hızlı oynayan takımlara karşı taktiğini biraz daha editlemen gerekebilir. Ayrıca Fenerbahçe'yi 5-4 yendiğin maçta da tam 23 şut yemişsin, bunu galibiyet deyip de başarıdan saymak yanlıştır bence.

Haklısın.Daha önce de belirttiğim gibi daha dikkatli olacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Atak açıdan güzel taktik. Mutlaka iyi hücum ediyorsundur ama mutlaka çok fazla kontra yiyorsundur.
    Doğru şuan galatasarayla 6 maç denedim anadolu takımlarını bol golle ezip geçiyorsun ama karşına güçlü bir rakip çıkınca taktik çöküyor..Fenerbahçeye 3-1 beşiktaşa 2-0 yenildim..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Atak açıdan güzel taktik. Mutlaka iyi hücum ediyorsundur ama mutlaka çok fazla kontra yiyorsundur.
    Doğru şuan galatasarayla 6 maç denedim anadolu takımlarını bol golle ezip geçiyorsun ama karşına güçlü bir rakip çıkınca taktik çöküyor..Fenerbahçeye 3-1 beşiktaşa 2-0 yenildim..
    Last edited by Onurap : 05.Nisan.2008 at 15:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

O zaman güçlü rakipler karşısında taktiği biraz editleyebilirsin.Mesela defansın derinliğini biraz artırıp.Arka kanat oyuncularının okları daha geri çekebilir veya tamamen kaldırabilirsin.Bir de böyle dene istersen.

paylaşımın için saol ama defans adamının forvete gittiği bi taktik bana göre iyi bi taktik değildir..

Büyük takımların maçlarını seyrederken bir dikkat edin bakalım.Mesela en son şampiyonlar ligi maçlarında defansın kanatlarında oynayan oyuncular atak yaparken nerede duryorlar nereye kadar gidiyorlar.Defansta sadece göbekteki adamlar kalmıyor mu?

başarılı bir taktik doğal olarak rakibi önde karşılıyon ancak burada sağ ve bek lerin nekadar ileride oynadığına dikkat etmek lazımm lazım mesela büyük takımları oynatlar için sağda dani alves , rafinha soldada macelo , adriano gibi isimler iyi olur çok başarılı ama ön libero gereksi yada çift ön libero oynat çok gol atman normal bi anda hücumda 6 kişi oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Harikasın mükemmel anlattın durumu

Quote Originally Posted by myeren View Post
    başarılı bir taktik doğal olarak rakibi önde karşılıyon ancak burada sağ ve bek lerin nekadar ileride oynadığına dikkat etmek lazımm lazım mesela büyük takımları oynatlar için sağda dani alves , rafinha soldada macelo , adriano gibi isimler iyi olur çok başarılı ama ön libero gereksi yada çift ön libero oynat çok gol atman normal bi anda hücumda 6 kişi oluyo
    Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.Daha açık yazar mısın?

Mesaj Yetkileri