Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: 5-3-2 Head Hunter Tactic [ 8.0.2. ]

ben bu taktiği cm 01-02'de yapardım ve hangi takımı alırsanız alın başarılı olurdunuz bide fm 2008'de deniyeyim bakalım saol dostum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by QsmAneLka View Post
    ESKİ DOSTUM Kaan..
    Taktiğin hakkında hiçbir yorum yapmayacağım ve direk indireceğim
    Bu arada yaşın ne çabuk 17 oldu yav :S
    Yanlışlıkla olmuş o..
    Denedikten sonra bildirirsen iyi olur..

Quote Originally Posted by 33avci33 View Post
    ben bu taktiği cm 01-02'de yapardım ve hangi takımı alırsanız alın başarılı olurdunuz bide fm 2008'de deniyeyim bakalım saol dostum
    Önemli değil..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar taktiği deneyen yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Teşekkürler güzel bir taktiğe benzior..

şuan siteden alıp denediğim hatta yabancı sitelerde dahil şuana kadar denediğim en iyi taktik total dominasyondu yani en iyi derken en istikrarlı taktik oydu. şimdi bununla barça da denedim betisi deplasmanda 1-0 yendim ama 26 şut attı takım yani taktik ilk maçta işe yaradı diyebilirim. derslerden fırsat buldukça deniycem bakalım merak ettim.. tam benim futbol manteliteme uyan bir taktik, sahaya yayılış, 3-4-3 ve 5-3-2 taktiklerini aynı anda yapan taktik..ama oyun biraz uyuz, ilk başlarda taktik iyi görünüyo 25 - 26 şut gönderiyosun rakipe, 5 maç sonra 10 şuta düşüyo.. bakalım bunda ne olacak.. barça ölçü değil onun için bir de lizbonda yada schalkede denemeyi düşünüyrum.. sen taktiği sadece fener de mi denedin?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu taktik SEKOPEJ'in yaptığı taktiğin aynısı...sanırım komutlarla oynanmış biraz eğerki Defans oynayan oyuncularızdan ortada oynayan değilse sağda ve solda oynayanlar hızlıysa etkili olursunuz. shamur'un dediklerini okudumda biraz fazla oynamışsın sanrm taktikle oyuncu özelliklerine göre taktikte değişiklik yapmıyo bazı arkadaşlar o yüzden sıkıntı yaşayabilirler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Bu taktik SEKOPEJ'in yaptığı taktiğin aynısı...sanırım komutlarla oynanmış biraz eğerki Defans oynayan oyuncularızdan ortada oynayan değilse sağda ve solda oynayanlar hızlıysa etkili olursunuz. shamur'un dediklerini okudumda biraz fazla oynamışsın sanrm taktikle oyuncu özelliklerine göre taktikte değişiklik yapmıyo bazı arkadaşlar o yüzden sıkıntı yaşayabilirler.
    Yemin ediyorumki Serkan abinin taktiği görüp de indirmedim bile.Tek duyduğum 3-5-2 olduğu.Eğer öyle birşey yaptıysam da şerefsizin önde gideniyim.Bu arada ön yargıdan ve sabit kurallarınızdan önce taktiği deneyin.Daha sonra yorumunuzu yaparsınız.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

kardeşim sana ondan görüp yaptın demedim sadece Sekopej'in taktiğinin aynısı dedm bu kadar tepki göstermene gerek yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeşim sana ondan görüp yaptın demedim sadece Sekopej'in taktiğinin aynısı dedm bu kadar tepki göstermene gerek yok
    Yahu ama bak şimdi,
    Ben bu kadar emek veriyorum bu taktiğe,
    O kadar maçlar oynuyorum kazanıyorum bak örneği kariyerimde,
    Bu taktiği yaratıyorum sen 1 kere bile oynamadan bana burda bu Sekopejin taktiği diye kestirip atıyorsun

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Diziliş olarak aynısı diyebilirsin ama diğer türlü emeğe saygısızlık olur.

Yaptığın çok ayıp. Sadece diziliş olarak aynı dikkat edersen.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri