Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: İsimsiz Taktik [802 icin]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default İsimsiz Taktik [802 icin]

Evet arkadaşlar yeni surumun yayınlanmasının ardından yeni bir taktik arayısına girdim.Ve galiba bu sefer basardım.SS'lerle birazdan size sunacagım ama once biraz bilgi vermek istiyorum.Bu taktik ile ilgili bahsetmek istedigim ilk sey cok az gol yiyecegimiz.Savunmamızda cok az acık verecegimizdir.Sadece bununlada kalmayıp,ofansif anlamdada cok basarılı olacagız.Su ana kadar duran toplardan cok az gol yedim.Kritik maclarda gerek kornerden gerek frikiklerden onemli goller attım. simdi gelelim ss lere.

Şimdide nerde nasıl oyuncular oynatacagız bunları anlatalım

GK: tabikide 1-1,refleks,pozisyon alma gibi ozellikleri iyi olmalı
    DC'ler: 3lu savunmanın ortasında oynayan oyuncu digerlerine gore daha iyi pas yapmalı.Savunmayı onde kurdumuz icin defansif ozelliklerin yanında bide hızlı,cevik ve guclu oyuncular olursa sizin icin + olur.
    DML-DMR:Bu 2 oyuncu hem ofansta hem defansta onemli rol oynayacak.Bu yuzden top kapma,hız-hızlanma,orta yapma gibi ozellikleri iyi olmalı.
    MC(sol):Bu oyuncu digerine gore daha defansif oynayacagından top kapma ozelliginin iyi olması gerekir.
    MC(sag):Burdaki oyuncunun pas,bitiricilik,uzun sut,teknik,top surme gibi ozelliklerinin iyi olması gerekir
    AMR-AML:Bu oyuncular belkide bu taktikteki en onemli oyunculardır.Teknik,top surme,teknik,bitiricilik,orta yapma,hızlanma,uzun sut gibi ozelliklerinin iyi olması gerekir.
    FC:Bu oyuncununda tipik bir santafor ozelliklerine sahip olması gerekir.Yani bitiricilik,uzun sut,kafa,top surme,hızlanma gibi ozellikler.

ONEMLİ NOT:ARKADASLAR TAKTİGİM MUKEMMELDİR DEMİYORUM AMA İYİ BİR TAKTİK YAPTIGIMI DUSUNUYORUM.VE GUVENİYORUM.SİZDEN RİCAM TAKTİGİN EKSİKLERİNİ,YANLISLARINI PAYLASIRSANIZ BİRLİKTE COZUMLER URETEBİLİRİZ.HERSEY İCİN TESEKKURLER.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.EN AZINDAN 4-5 MAC DENEYIP YORUM YAZARSANIZ COK IYI OLUR.

İNDIRMEK ICIN TIKLA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    puan tablosu tam gozumuyor ama şunu ekliyim 30 maçta sadece 9 gol yedim
    Last edited by nic_39 : 04.Nisan.2008 at 23:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

eline sağlık dostum deniyelm ama puan durumu görünmüyo çok küçük çıkmış

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by howarda3 View Post
    eline sağlık dostum deniyelm ama puan durumu görünmüyo çok küçük çıkmış
    tamamdır

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

İndirdim ve kafamda kurduğuma göre takımıma tam uyuyo eğer işe yararsa kesinlikle kullancam.Sadece forvete Sergio Aguero var kafa toplarına çıkamıyo.1 ve ya 2 maç yapıp ss sini koyucam.
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by handemert View Post
    İndirdim ve kafamda kurduğuma göre takımıma tam uyuyo eğer işe yararsa kesinlikle kullancam.Sadece forvete Sergio Aguero var kafa toplarına çıkamıyo.1 ve ya 2 maç yapıp ss sini koyucam.
    eger aguero gibi bi oyuncun varsa kesinlikle kullan arkdasım.cunku bende baska bir taktikte agueroyu tek forvet oynamıstım. gol ortalaması 1.2 falandı.acayip gol atmıstı atl.madridte.ama sen bilirsin tabi

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

[IMG][/IMG]

BU maçta agueroyu kullanamadım milli görevdeydi.Maçı güzel geçirdik onlarda pozisyon buldu bizde ama;maça hakim onlardı.Medyaya göre son dakikada penaltım varmış ama adi hakem vermemiş :d
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by handemert View Post
    [IMG][/IMG]

BU maçta agueroyu kullanamadım milli görevdeydi.Maçı güzel geçirdik onlarda pozisyon buldu bizde ama;maça hakim onlardı.Medyaya göre son dakikada penaltım varmış ama adi hakem vermemiş :d
    taktik oturdukca daha iyi sonuclar almaya baslarsın.az once barcayı eledim.deplasmanda 1-1 kendi sahamda 0-0.cok iyi oynamama ragmen gol atamadım.normalde diger 3 lu defans taktiklerinde kanattan cok acık verirsinz ama benim taktigimde boyle birsey nadir oluyor.barca macında hic boyle bisey olmadı.Ki barca kanattan oynayan bir takım.macın ss i
    http://i31.tinypic.com/2056o20.jpg

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

[IMG][/IMG]

Bu da 2. maçım kardeşim.Bu maçta maçı hakkeden bizdik.

Taktiğin takıma oturdu çoook memnunum şu anda herkese öneririm!!!
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

çok sevindim

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Daha küçük bir takımla deneseydin belki deneyebilirdim.

teşekkürler denemedim ama diziliş güzel emeğine sağlık devamını ve başarılar diliyorum

Paylaşımın için saol arkadaşım ama
    Man UTD ile başarısız olmak marifet ister zaten küçük bi takımda denersen daha iyi olur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

en kısa zamanda b.dortmund save min ss lerini ekliyecegim arkdaslar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ByRizeLy View Post
    Paylaşımın için saol arkadaşım ama
    Man UTD ile başarısız olmak marifet ister zaten küçük bi takımda denersen daha iyi olur

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Daha küçük bir takımla deneseydin belki deneyebilirdim.
    tamamdır
    Last edited by nic_39 : 13.Nisan.2008 at 01:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

o kadar insan bakıms bu kadarmı yorum war

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Deneyelim peki. İkna oldum şimdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Denerim boş zamanımda Teşekkürler

taktiğini beğendim bende daha önce hiç 3'lü oynamamıştım bi denicem galatasarayda yeni kariyer açtım sonuçları ordan takip edebilirsiniz.emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by scream_06 View Post
    taktiğini beğendim bende daha önce hiç 3'lü oynamamıştım bi denicem galatasarayda yeni kariyer açtım sonuçları ordan takip edebilirsiniz.emeğine sağlık

tamam kardeşim takip edicem

Taktigi takımıma denedım ılk macta tam bır hezımet yaşadım...

ancak takım çok iyi oturdu ısrar etmesem şuan üst üste 6. macımı kazanamazdım gercekten 10.culuktan liderlige yukseldım.

takımım MONACO suan ıyı gıdıorum gercekten taktıgın cok guzel olmus emegıne saglık

küçük takımlarda etkisi nasıl olur bence bunları kanıtlamalıyız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler bende deniycem .

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by gencerker View Post
    küçük takımlarda etkisi nasıl olur bence bunları kanıtlamalıyız
    dortmund save me bakabilirsin kardeşim..şunuda eklyim taktikte şuan bi kaç değişiklik yaptım ve daha iyi performans almaya basladım.zaten az gol yiyorduk ama artık dahada az yiyoruz ve daha organize daha kollektif daha gollü maclar izliyoruz.isterseniz yenisini upload edebilriim

ne gibi değişikllikler yaptın upload edersen sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by rameryem View Post
    ne gibi değişikllikler yaptın upload edersen sevinirim
    savunma öndeydi normale çektim.oyun kurucu kullanmaya başladım.ofsayt taktiğini kaldırdım.kanatları,beklere biraz daha pres verdim..ve daha iyi performans aldım.ama yinede soyleyeyim benim kadrom kaliteli eger takımına güveniyorsan dene derim kardeşim.

BURDAN İNDİREBİLRİSİNİZ

Quote Originally Posted by nic_39 View Post
    Evet arkadaşlar yeni surumun yayınlanmasının ardından yeni bir taktik arayısına girdim.Ve galiba bu sefer basardım.SS'lerle birazdan size sunacagım ama once biraz bilgi vermek istiyorum.Bu taktik ile ilgili bahsetmek istedigim ilk sey cok az gol yiyecegimiz.Savunmamızda cok az acık verecegimizdir.Sadece bununlada kalmayıp,ofansif anlamdada cok basarılı olacagız.Su ana kadar duran toplardan cok az gol yedim.Kritik maclarda gerek kornerden gerek frikiklerden onemli goller attım. simdi gelelim ss lere.

Şimdide nerde nasıl oyuncular oynatacagız bunları anlatalım

GK: tabikide 1-1,refleks,pozisyon alma gibi ozellikleri iyi olmalı
    DC'ler: 3lu savunmanın ortasında oynayan oyuncu digerlerine gore daha iyi pas yapmalı.Savunmayı onde kurdumuz icin defansif ozelliklerin yanında bide hızlı,cevik ve guclu oyuncular olursa sizin icin + olur.
    DML-DMR:Bu 2 oyuncu hem ofansta hem defansta onemli rol oynayacak.Bu yuzden top kapma,hız-hızlanma,orta yapma gibi ozellikleri iyi olmalı.
    MC(sol):Bu oyuncu digerine gore daha defansif oynayacagından top kapma ozelliginin iyi olması gerekir.
    MC(sag):Burdaki oyuncunun pas,bitiricilik,uzun sut,teknik,top surme gibi ozelliklerinin iyi olması gerekir
    AMR-AML:Bu oyuncular belkide bu taktikteki en onemli oyunculardır.Teknik,top surme,teknik,bitiricilik,orta yapma,hızlanma,uzun sut gibi ozelliklerinin iyi olması gerekir.
    FC:Bu oyuncununda tipik bir santafor ozelliklerine sahip olması gerekir.Yani bitiricilik,uzun sut,kafa,top surme,hızlanma gibi ozellikler.

ONEMLİ NOT:ARKADASLAR TAKTİGİM MUKEMMELDİR DEMİYORUM AMA İYİ BİR TAKTİK YAPTIGIMI DUSUNUYORUM.VE GUVENİYORUM.SİZDEN RİCAM TAKTİGİN EKSİKLERİNİ,YANLISLARINI PAYLASIRSANIZ BİRLİKTE COZUMLER URETEBİLİRİZ.HERSEY İCİN TESEKKURLER.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.EN AZINDAN 4-5 MAC DENEYIP YORUM YAZARSANIZ COK IYI OLUR.

İNDIRMEK ICIN TIKLA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    puan tablosu tam gozumuyor ama şunu ekliyim 30 maçta sadece 9 gol yedim

arkadaşım cristiano ronaLdo yu ji sung park'ın yerine oynatsan daha iyi oLmaz mı?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arada sırada takımı dinlendirmek ve yedek oyuncuları hazır halde tutmak icin yedek oyuncularla cıkıyordum maclara.o yuzden park oynuyr.yoksa tabikide ronaldo

Saol hemen deniyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Kursatt34 View Post
    Saol hemen deniyorum.
    sonucları paylasırsan sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ