Anket Sonuçlarını Görüntüle: Mutlu Sona Kim Ulaşacak ?

Voters
175. You may not vote on this poll
  • Galatasaray(DisCo)

55 31.43%
  • Fenerbahçe(Hellbells)

67 38.29%
  • Trabzonspor(thehell61)

16 9.14%
  • Beşiktaş(Alicanfmfan)

37 21.14%
Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 483 sonuç

Konu: Süper Lig Yanıyor !!![Ortak Kariyer]

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Stadımız

Hedefimiz

Amacımız, yarışacağımız 3 kulvarda da mutlu sona ulaşmaktır.

Transfer Politikası

Mevcut kadro yapısıyla devam edeceğiz. Bazı yerli ve yabancı oyuncularla yollarımızı ayırmaya başladık. Kulübün maddi olanakları çerçevesinde ve yabancı kontenjanına göre transferlerimizi yapacağız. Kariyerimiz uzun soluklu olduğu için gelecek sezonlar içinde transfer çalışmaları yapıp, yapılanma sürecine gireceğiz.

Transferler

Ever Banega ---> 1 sezonluğuna kiralandı.

Younousse Sankhare ---> 1 Ocak 2008'de aramıza katılacaktır.

Danny Rose ---> 2 Temmuz 2008'de kiralık olarak kulübümüze katılacak 1. sezon sonunda ucuz bir ücrete transferini gerçekleştireceğiz.

Matias Chais ---> 1 Temmuz 2009'da aramıza katılacaktır.

Gördüğünüz gibi hem bu sezon içerisinde, hemde gelecek sezonlar için kulüp imkanları dahilinde çalışmalarımız sürüyor. Bu sezon için bir kaleci, bir defans ve birde golcü transferi yapmayı planlıyorum. Şartların uygun hale gelmesi durumunda imzaları attırıp sizlerle paylaşacağım.

Hazırlık dönemimizle ilgili maçlarımızıda burada paylaşacağım. Ancak asıl Galatasaray'ı sezon başlayınca izleyeceksiniz. Takipte kalın. Pişman olmazsınız.

DisCo
    Galatasaray1905

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

EE bu gelecekte transferlerin ne yararı olacak Burak kariyer 1 senelik değil mi ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Uzun bir kariyer olacak diye konuşmuştuk. Umarım beni kandırmamışlardır.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İnşallah öyledir

Uzun olmasındaki maksat umarım sezonun sonuna kadar oynamak değildir

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

2010 sezonu felan diye konuşmuştuk. Uzundan kasıt sezon sonu değildir. Ama eğer öyle olursa kavga çıkarırım valla.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

yok ya ben de uzun surmesını ıstıyorum heralde uzun surer bi zevk alama kı ben o zaman en yazıf halka benim.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Uzun bir kariyer olacaksa iyi transferler ama seni kandırmış olabilirler abi
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kandırmazlar.

Uzun sürmesede bir kaybım yok. Birtek Chais konusunda para ödedim. Onun acısınıda lig maçlarında çıkarırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tüm arkadaşlara başarılar Fenerbahçe----Umut (Hellbells) kadro bakımındanbence bir adım önde

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Tüm arkadaşlara başarılar Fenerbahçe----Umut (Hellbells) kadro bakımındanbence bir adım önde

Teşekkür ederim umarım bu kadroyla şampiyonluk gelecek.Bir de gelmezse rezil olduğumun resmidir. Gerçi ezeli rakibimiz Galatasaray'ın transferleri biraz korkuttu beni.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Burak geleceğe yatırım olarak değilde hemen şimdi oynayabilecek oyuncular almanı beklerdim.Ama olsun sana güvencimiz tam.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Oyun bende...Bir aksilik olmassa çok uzun sürecek
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Burak geleceğe yatırım olarak değilde hemen şimdi oynayabilecek oyuncular almanı beklerdim.Ama olsun sana güvencimiz tam.
    Bütçe olmadığı için alabilecek çok alternatifimiz yok. Kiralık gelecek oyuncular için uğraşıyorum. Bu alacağımız oyuncularıda kaçırmamak gerek. Yoksa bende isterdim en iyileri getirmeyi.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

MATA BEŞİKTAŞ'TA

Mata Beşiktaş'ta.Beşiktaş mata 'yı 1 yıllıgına kiraladı.Büyük olasılıkla rico yolcu...

Bu arada Nobre ve Rüştü 1 ay yoklar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Güzel bir oyuncu Mata Alican akıllıca bir iş.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME İLK MAÇI

Beşiktaş: 3 - 0 : B.Jerusalem

Rahat bir maçtı aldık maçı...

SUPER KUPA

Fenerbahçe: 1 - 0 :Beşiktaş

Evet yenildik,ama ezilmedik,ezdik hak ettik alamadık Semih'in attıgı gol çok tartısıldı.Fb'nin ilk kupası hayırlı olsun ama maçta tam 11 korner kullandan maçın tek hakimiydik kontratakla attıklaro golün üstüne yatıp Kupayı aldılar.Tebrik ederiz...

Çok Tartılışan Pozisyon;

Hak etmedik maglubiyeti;

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME 2.MAÇI

B.Jerusalem: 3 - 1 :Beşiktaş

Maçı kaybettik yedek agırlıklı bir kadro ile sahaya çıkmıstık futboldan memnun deilim...

Şans Faktörü;

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Resmen ofsayt macin tekrari olmali bence

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ya Alican şu eleştiriyi tekrarlıyorum yedek takımla hiçbir maça çıkma senin zararına oluyor bu.Pozisyonda ofsayt var bence hakem hatası.Tebrikler Umut abi.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

TSL
    1.HAFTA

Kasımpaşa: 1 - 1 :Beşiktaş

Ne diyebilirm ki bir çok futbolcumdan yoksun çıktıgımız kolay ötsi maçta 1 puanı alıyoruz yazık ligede kötü başladık maçında hakimiydik ama olmadı .Üzüldüm of of

ofsayt varmış yazık olmuş mata güzel transfer cahais de öyle gs nin bir de kaleci alması gerekiyor kaleci aldıı takdirde gs alır götürür hem ligi hem uefayı.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

SÜPER KUPA FİNAL YORUMU

Bu sezonki ilk resmi ve ciddi maçımızdı.Bu sebeble bir aksilik yaşamamak için temkinli oynamaya karar verdik ve kontraatak futbolu ile çıktık sahaya. Bunu da en iyi şekilde oynayıp nasıl kontraatak oynanacağını herkese gösterdik. Gol pozisyonuna gelince.Eğer bu gole ofsayt diyorsanız ya ofsaytı bilmiyorsunuz ya da objektif değilsiniz.Ağır çekimde çok açık gördük. Pozisyonda ofsayt yok. Meslektaşım Alican'ı da tebrik ederim ve lig yarışında kendisine başarılar dilerim.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

TERTEMİZ BİR LİG İSTİYORUZ !!!

Evet tertemiz bir lig istiyoruz başımız çok agırıyor.Fb maçımızda maalesef hakem maçı katletmiştir.Kasımpasa macındada aynı hatayı tekrarlayıp ligin başında daha böyle oluyorsa sonuna dogru düşünemiyorum...Fb maçında yardımcı hakemin semihi görmemesi imkansızdı kendilerini tebrik ederim ben birşey demiyorum.Artık Susacagım...!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

TSL 1. Hafta

Buraspor 0 - 2 Galatasaray

Zorlanmadan oynadığımız bir maçtı. Üstünlüğümüz ile geçti. Rakibimize ilk şut şansını 80. dakikada verdik. Kaleci Vega iyi kurtarışlar yaptı. Ümit Karan ve Hakan Şükür'ün golleriyle lige 3 puanla başlamak bize iyi geldi.

Tranfer çalışmalarımızda sürüyor. Yabancı kontenjanında bir yer açtık. Oraya güzel bir transfer yapacağım.

Beklemede kalın.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

TSL 1.HAFTA

FENERBAHÇE : 1 - 0 : G.ANTEPSPOR

Baştan sona baskılı ve üstün oynadığımız maçta KRALEX'in uzak mesafeden muhteşem şutuyla 3 puanı aldık. Camiamıza hayırlı olsun.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Burak abi güzel bir başlangıç.

fb ve gs den güzel başlangıç olmuş gs nin transferini merakla bekliorum

Nesil
    2007
    Yer
    .

Galatasaray ile Burak abi en iyi dereceye yakın gördüğüm kişi.Transferi epey merak ettik abi fazla meraklandırma bizi..Herkese başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Tebrikler Burak abi güzel bir başlangıç.
    Quote Originally Posted by Exellence1905 View Post
    gs nin transferini merakla bekliorum
    Quote Originally Posted by fernandez View Post
    Galatasaray ile Burak abi en iyi dereceye yakın gördüğüm kişi.Transferi epey merak ettik abi fazla meraklandırma bizi..Herkese başarılar.
    Teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Transfer konusuna gelince bütçe yetersizliği ve yabancı kontenjan doluluğu bizi çok zora soktu. Bu sezon için transferde zorlanırken gelecek sezonlarda işimize yarayacak oyuncularıda kaçırmak istemedim. O oyuncuların transferleri gerçekleşti ve devamıda gelecektir. Bu seozn içinse dediğim gibi yabancı kontenjanında bir yer boşalttık. Transfer dönemi bitene kadar bir yabancı oyuncu ilede yollarımızı ayırma niyetindeyiz. Boşalan 2 kontenjana bir kaleci birde forvet alarak takviye yapmayı planlıyoruz. Yaptığımız görüşmeler var. Hem genç, hem bu ligi ve Avrupa'yı rahatlıkla kaldırabilecek hemde gelecekte değeri artan oyuncuların peşindeyiz. Kimisinde istenen parayı denkleştiremiyoruz, kimisinde ise kontratı kabul ettiremiyoruz. Transfer dönemi bitimine az kaldı. Yapabilirsek en iyi transferleri yapacağız yoksa eldeki mevcut kadro ile devam edeceğiz.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

ŞAMPİYONLAR LİGİ

3.ÖN ELEME 1.MAÇ

LİVERPOOL : 0 - 0 : FENERBAHÇE

Şampiyonlar Ligi 3.Ön Elemesinde seri başı olmadığımız için kupanın favorilerinden Liverpool ile eşleştik. İngiltere ilk maçımıza çıktık. Sadece ve sadece silahlarını kilitleyip defans yapmaktı amacımız ve bunu da başardık. Lugano-Torres ile adam markajı oynadı. Ve 90 dakika sonunda 0-0 lık bir sonuç çıktı ortaya. Rövanştan fazla ümitli değilim ama maça Kontrasız çıkacağız eğer gol atıp öne geçersek yine ilk maçtaki gibi defansa çekilip gol yememeye çalışacağız.Bakalım olacak mı?
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

1.hafta

1. hafta kayser ile içerde oynadık rakıip güçlü bz onlara gökdenzide verdik dahada güçlendıler macın basında acemi br şekilde yediğimz golun sonunda maçı 1-0kaybettık sezona yenılgı ile baslamak kötü oldu.

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri