Sayfa 4 / 15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 450 sonuç

Konu: Football Manager Forma İstek Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by zalayeta
    forma yapmayı öğreten resimli yada videolu bi çalışma isteriz Osa nınki gibi

Bu aralar inanılmaz vakit sıkıntısı içerisindeyiz.Ancak projelerimizi tamamladığımız zaman elbette hazırlarız.

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Bu aralar inanılmaz vakit sıkıntısı içerisindeyiz.Ancak projelerimizi tamamladığımız zaman elbette hazırlarız.

valla demirhan böle bişi yaparsan çok makbule geçer hem senin içinde rahat olur herkes yakana yapışıp forma forma diye tutturmaz kendi formasını kendi yaparmillet dört gözle bekliyorum çalışmayı

Nesil
    2006
    Yer

valla demirhan böle bişi yaparsan çok makbule geçer hem senin içinde rahat olur herkes yakana yapışıp forma forma diye tutturmaz kendi formasını kendi yaparmillet dört gözle bekliyorum çalışmayı
    Dediğim gibi zaman problemimizi aştığımız vakit elbette yaparız...Ama siz ne kadar istekte bulunursanız bulunun bu bize bıkkınlık değil zevk verir . Bizlerden birşeyler istediğiniz vakit "Öff ya yine mi?" demiyoruz tam tersine "Ne güzel yine birilerinin ihtiyacını karşılayacağız" diyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

hocam ben forma degilde comfig istiyorum su 2. lig icin yapılan comfigde 1. lig takımlarınında var bu yüzden digerleri gözükmüyor

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nekop
    hocam ben forma degilde comfig istiyorum su 2. lig icin yapılan comfigde 1. lig takımlarınında var bu yüzden digerleri gözükmüyor
    config'e 1. lig takımlarını da koymamın nedeni her iki lig formalarını da tek klasör'e attığın zaman bütün formaları görebilmen içindir...Yani config'de her iki ligin takımlarının olması 1 ligi görüp diğerini görememe gibi bir soruna neden olmaz.Aksine her iki ligi birden görmene neden olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

iyide home gözüküyor away gözükmüyor TEKRAR bakıyorum away gözüküyor home gözükmüyor

şimdiye kadar biri George Hagi skini yapmayı düşündümü?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nekop
    iyide home gözüküyor away gözükmüyor TEKRAR bakıyorum away gözüküyor home gözükmüyor
    Serhat bu cache ile ilgili bir sorun defalarca dile getirdim bunu.Çözümü ise aşağıdaki gibidir:

"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Hocam ben o acıdan söylemedim ben degisik tarzda formalar yükledim ve sadece onların gözükmesini istiyorum ama comfigden dolayı bi diger forma bi diger forma gözüküyor ama neyse ben suan kendime comfig yapıyorum yinede saol

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

yaw demirhan banada küçükköysporun formasını yapabilirmisin.bulması zor olabilir belki ama yaparsan çok makbule geçer yapamazsanda canın sağolsun.şimdiden çok teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by gorkemyilmazkarasu
    yaw demirhan banada küçükköysporun formasını yapabilirmisin.bulması zor olabilir belki ama yaparsan çok makbule geçer yapamazsanda canın sağolsun.şimdiden çok teşekkürler
    Görkem bana msn'de veya özel mesaj yoluyla Küçükköyspor logosu ve forma şeklini yollarsan yaparım.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Görkem bana msn'de veya özel mesaj yoluyla Küçükköyspor logosu ve forma şeklini yollarsan yaparım.

ok benim bilgisyarda kayıtlı yok ama bilgisayara aktarıp sana yollamaya çalışıcam çok teşekkürler.jesus sanada çok teşekkürler

Default Napolİ Soccer Formasi İstİyoruuum!!!

Ya Rİca Etsem Napolİ Soccer Takiminin Formasini Da Yapabİlİrmİyİz Ya En Çok İstedİĞİm Şey Bu LÜtfeeeeeeennnn

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by mhusmen
    Ya Rİca Etsem Napolİ Soccer Takiminin Formasini Da Yapabİlİrmİyİz Ya En Çok İstedİĞİm Şey Bu LÜtfeeeeeeennnn
    Niye üzülüyorsun ya o kadar Buyur bakalım Napoli Soccer formalarını:

Paketin içinden çıkan "ita" klasörünü "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz

DOWNLOAD İÇİN TIKLA

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

ya isteğim biraz güç olacak ama 3GT Çankırı bld spor forması yapabilirmisin Çankırı'lıyımda Çankırı'yla bi oyuna başlamayı düşünüyorum ..

yav demirhan sen ermişmisin nesin herkesin imdadına yetişiosun bugünden itibaren seni süperkahraman FM-MAN ilam ediorum çoook saol

Nesil
    2006
    Yer

ya siteğim biraz güç olacak ama 3GT Çankırı bld spor forması yapabilirmisin Çankırılıyımda Çankırı'yla bi oyuna başlamayı düşünüyorum ..
    Gerekli materyalleri topladım.Formalarını yapmaya başlıyorum

Quote Originally Posted by mhusmen
    yav demirhan sen ermişmisin nesin herkesin imdadına yetişiosun bugünden itibaren seni süperkahraman FM-MAN ilam ediorum çoook saol
    Yok ermiş değilim normal bir insanım ya İltifatların için teşekkürler ancak ben demirhan olarak iyiyim süper kahramanlık bana göre değil

Nesil
    2006
    Yer

Çankırı Belediyespor formaları hazır

Paketin içinden çıkan "tur" adlı klasörü "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

yo demirhan sen süper kahramansın babacan çünki Çankırı bld spor materyallerine ulaşmak o kadar güçki sen üşenmeden arayıp bulmuşun daha ne diyeyim Süperman halt etmiş yanında FMman sın sen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

brazilya,ingiltere,italya liglreinin olsun bide spain

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by barman
    Kardeşim bütün mesajları okumadan istekte bulunmayın lütfen.Lig değil takı için fprma isteği alıyoruz.Binlerce işimiz arasında lig yapımına vakit ayıramıyoruz ne yazık ki.Türkiye Ligi'ni bin türlü zorlukla yaptık.Lütfen hangi takım yönetiyorsanız o takımın forma isteğini iletin bize

Nesil
    2006
    Yer

Görkem Küçükköyspor formaların hazır

İndirdiğimiz rarlı klasörün içinden çıkan "tur" adlı klasörü "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

yaw demirhan süper olmuş formalar ellerine sağlık yamahan diyolarya sana harbi doğru bu formaları yapmak yürek ister,emek ister,sevgi ister sende herşey var herşey için çok saol başarılarının devamını diliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

demirhan kardeşim öncelikle çalışmaların için çok müteşekkiriz bi sorum olacak bende formalar bazen görünüo bazen görünmü bu TSL için geçerli acaba bu sorun senin yaptığın TSP update den kaynaklanıo olabilirmi ha bide farklı olarak oyuncu gerçek isimleri die bişi yükledim nedeni nedir bu bazen görünüp bazen görünmemesinin yardımcı olabnilirsen sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer

demirhan kardeşim öncelikle çalışmaların için çok müteşekkiriz bi sorum olacak bende formalar bazen görünüo bazen görünmü bu TSL için geçerli acaba bu sorun senin yaptığın TSP update den kaynaklanıo olabilirmi ha bide farklı olarak oyuncu gerçek isimleri die bişi yükledim nedeni nedir bu bazen görünüp bazen görünmemesinin yardımcı olabnilirsen sevinirim.
    Bunun nedeni cachelemeden kaynaklanan sorunu.Sorunu aşağıdaki şekilde halletmen gerek:

"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Cache yi devamlı siliyorum ama skin olayını denemedim birde öyle deneyeyim .. sağol.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by barman
    3GT istiyorsan siteyi bi dolas cünkü hepsi yayınlandı

ben chelsea 3GT arıorm..ama forumda bulamadm

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5908
    Alın hepsi bu baslıkta var italya,ispanya,ingiltere,brezilya,almanya,portekiz ,arjantin,iskocya......

Sayfa 4 / 15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri