Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 450 sonuç

Konu: Football Manager Forma İstek Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arrow Football Manager Forma İstek Bölümü

Merhaba arkadaşlar.Football Manager oyunumuzun görselliğinin en önemli yapı taşlarından biridir formalar...Hepimiz gerek maç esnasında gerekse kulüp bilgilerine bakarken gözümüze hoş görünen formalar görmek isteriz...İşte bu sebeplerden dolayı bu bölümü açmaya karar verdim...Sizler istediğiniz kulüplerin formalarını bu başlık altında bana iletirseniz mutlaka sizlere yardımcı olacağım...Formalar kendi yapımımızdır...Şimdiden keyifli oyunlar...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer

EdÜt ......
    Last edited by Selman Ozturk : 10.Mayıs.2008 at 16:05

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

abi brezilya liginin formalarını yapar mısın? Thaloxx abimizin yaptığı gibi acaba

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    3 GT formalarını bekliyorum daha önce milli takımlar için yayınlamıştın birde klüp takımlarını içeren bi patch yayınlarsan çok makbule geçer
    nerde yayınlanmıstı link verebilirmisiniz

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    http://rapidshare.de/files/11476271/orijinal_a_milli_formalar_altl__uestlue.rar.html
    burda var Demirhanbey yayınlamıştı ama aklımda 3GT diye kalmış aslında 2GT miş
    bende 3gt yapmadı diye biliyordum demek aklımda dogru kalmıs ben bunu indirmistim yinede saol

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

slm demirhan abi, bana bjk'nin yüzüncü yıl formasını bulabilirmsin yada nostaljik formasını şimdiden tşkür

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

war bende ama creased olarak.. türü fark eder mi ? eğer fark etmezse al :

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by SunShine
    slm demirhan abi, bana bjk'nin yüzüncü yıl formasını bulabilirmsin yada nostaljik formasını şimdiden tşkür

Bu arada arkadaşlar istek fazla olmadığı için Çağrı arkadaşımızla birlikte tüm liglerin formalarını biraraya getirerek sizlere bir süperpaket sunmaya karar verdik...İçine gerek yapılmış olan formalardan gerekse kendi yaptıklarımızdan koyarak tüm ligleri tamamlamaya çalışıyoruz..Büyük liglerin en alt liglerine kadar yapmayı düşünüyoruz...
    Last edited by Selman Ozturk : 10.Mayıs.2008 at 16:06

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

elimden geldiği kadarını yaparım wala...eğer halledebilirsek çünkü malum boyutu biraz büyük(!) gerçekten güzel bi yama olacak! ama bendekiler genelde jandersson'un creased tipindeki formaları.. yani benden 3gt beklemeyin belki 3 gtleri ayrı hazırlarız!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

çok teşekkür ederim çagrı çok makbule geçti

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

rica ederim

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Çanakkale Dardanelspor forması elinde olan varsa paylaşabilirmi?(creased olarak)Yoksa yapmaya gönüllü arkadaşlardan rica edicem.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

al hayrını gör

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by FeYYaz1989
    Çanakkale Dardanelspor forması elinde olan varsa paylaşabilirmi?(creased olarak)Yoksa yapmaya gönüllü arkadaşlardan rica edicem.

Buyur "Feyyaz1989" bir Çanakkale'li olarak ben yardımcı olayım...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
    http://rapidshare.de/files/13560819/dardanelspor.rar.html

EDİT: Çağrı göndermiş benden önce görmedim

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

''Çağrı Zorkol'' ve ''demirhanbey1984'' nikli abilerime çok teşekkür ederim.(Bu arada bana düşmez ama çok hızlı çalışıyorsunuz tebrik ederim.)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

şu formaları birleştirme işini demirhanla bi halledebilsek hepiniz bayaa bi rahatlicanız forma olarak ama... hem boyut fazla hem de yeterli zamanımız yok! çıkartabildiğimiz en kısa sürede inşallah!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

çok da kasmayın kendinizi kardeş siz bize lazımsınız evelallah geç olsun da güç olmasın di mi beyler

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by cureshot
    çok da kasmayın kendinizi kardeş siz bize lazımsınız evelallah geç olsun da güç olmasın di mi beyler
    Sizlere biraz geç haber verdik çünkü fazla beklememenizi sağlamak istedik...Araştırmalarımız ve yapımlarımız tamamlanma aşamasına geldi ve paket dünyanın hiçbiryerinde bulamayacağınız bir içerikle hazırlanıyor...Merak etmeyin fazla bekletmeyeceğiz sizleri. Kendi yapımım olan 3GT formaları da bitirdiğim ve yayınladığım için artık bu pakete yöneleceğim ve Çağrı arkadaşımla birlikte paketin hazırlanma evresini hızlandırıp en yakın zamanda sizlere sunacağız...Paketin içinde 30-40 ligin formaları bulunacağı için boyut biraz büyük olacak ama bu paketle birlikte birlikte "Creased" tarzı formaların %90'ına sahip olacaksınız...

Thumbs up

abi siz bütün formaları creased tarzı yapın!

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

bendekiler hepsi creased tarzı zaten.. çoğu araştırıldı ve bi paket halinde toplandı. çoğu liglerin (alt ligler de dahil) formaları mevcut.. 3gt haliyle demirhanbet kardeşim uuraşıyor. o 3gt ile yapacağını yaptı ve bnm işlerim olduuundan (malum ösys maduruyum) yamanın bi kısmını da ona devrettim! ortaklaşa bi çalışma sunacaz sizlere inşallah en kısa zamanda...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

abi ben ankaraspor forması istiyorum ama siz onu yaptıktan sonra nereye kaydetmem lazım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ankaraspor formaları :

bu dosyaları data/graphics/pictures/kits/clubs/turkey
    klasörüne at ve bu alttaki config.xml dosyasını da turkey klasörüne ekle..
    http://rapidshare.de/files/13624953/config.xml.html
    eğer home forma olarak alternative'i kullanmak istersen config.xml dosyasını aç ve ordaki ankaraspor 1 yerine alternative olanın ismini yaz.
    kolay gelsin...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Exclamation

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    ankaraspor formaları :

bu dosyaları data/graphics/pictures/kits/clubs/turkey
    klasörüne at ve bu alttaki config.xml dosyasını da turkey klasörüne ekle..
    http://rapidshare.de/files/13624953/config.xml.html
    eğer home forma olarak alternative'i kullanmak istersen config.xml dosyasını aç ve ordaki ankaraspor 1 yerine alternative olanın ismini yaz.
    kolay gelsin...

abi bende turkey diye dosya yoktu bende kendim oluşturdum yani yeni klasor oluşturdum onun içine bu dosyayı ve fotoları attım ama hala aynı formalar nerde hata yaptım (fm 2005 de)ayrıca o ankaraspor 1 in yerine başkanişey yazmama müsade edilmiyo

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

daha evvelden kullandığın formalar varsa onları silmeyi dene... turkey klasörünü zaten sen yaratacaksın. klasörü yarattıktan sonra bu formaları burdan kaydedeceksin.. ama şöyle olacak :
    ankaraspor 1.png
    ankaraspor alternative.png
    ankaraspor 2.png
    ankaraspor 3.png
    bunları turkey klasörüne kaydettikten sonra yukarıda vermiş olduğum config.xml dosyasını indir. o yarattığın turkey klasörü içine at.
    ama dediğim gibi.. başka forma kullanmamalısın ankaraspor için..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Question

ankaraspor 1.png
    ankaraspor alternative.png
    ankaraspor 2.png
    ankaraspor 3.png
    ben bunları o resimlerin adınamı kaydedicem (load gameden devam edebiliyomuyum o formalara yoksa yeni oyunmu açmam lazım???)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ewt.. bu yayınladığım formalara sırasıyla sağ tuşla tıklayıp resimleri farklı kaydet'e bas. sırasıyla dediklerimi yap sonra...

ayrıca yeni oyun açmana gerek yok! kayıtlı oyununda da çıkacaktır.

eğer halledemediysen bu aşağıda verdiğim adresteki dosyayı yükledikten sonra açıp turkey klasörünü data/graphics/pictures/kits/clubs klasörüne at.

http://rapidshare.de/files/13648057/turkey.rar.html

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

abi seni sıkıyosam bukadar soruyla kusura bakma ama bu galiba son sorum olucak böylemi olucak

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri