Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 450 sonuç

Konu: Football Manager Forma İstek Bölümü

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arrow Football Manager Forma İstek Bölümü

Merhaba arkadaşlar.Football Manager oyunumuzun görselliğinin en önemli yapı taşlarından biridir formalar...Hepimiz gerek maç esnasında gerekse kulüp bilgilerine bakarken gözümüze hoş görünen formalar görmek isteriz...İşte bu sebeplerden dolayı bu bölümü açmaya karar verdim...Sizler istediğiniz kulüplerin formalarını bu başlık altında bana iletirseniz mutlaka sizlere yardımcı olacağım...Formalar kendi yapımımızdır...Şimdiden keyifli oyunlar...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    3 GT formalarını bekliyorum daha önce milli takımlar için yayınlamıştın birde klüp takımlarını içeren bi patch yayınlarsan çok makbule geçer
    nerde yayınlanmıstı link verebilirmisiniz

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    http://rapidshare.de/files/11476271/orijinal_a_milli_formalar_altl__uestlue.rar.html
    burda var Demirhanbey yayınlamıştı ama aklımda 3GT diye kalmış aslında 2GT miş
    bende 3gt yapmadı diye biliyordum demek aklımda dogru kalmıs ben bunu indirmistim yinede saol

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

slm demirhan abi, bana bjk'nin yüzüncü yıl formasını bulabilirmsin yada nostaljik formasını şimdiden tşkür

Nesil
    2006
    Yer

EdÜt ......
    Last edited by Selman Ozturk : 10.Mayıs.2008 at 16:05

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

abi brezilya liginin formalarını yapar mısın? Thaloxx abimizin yaptığı gibi acaba

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

war bende ama creased olarak.. türü fark eder mi ? eğer fark etmezse al :

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

elimden geldiği kadarını yaparım wala...eğer halledebilirsek çünkü malum boyutu biraz büyük(!) gerçekten güzel bi yama olacak! ama bendekiler genelde jandersson'un creased tipindeki formaları.. yani benden 3gt beklemeyin belki 3 gtleri ayrı hazırlarız!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

çok teşekkür ederim çagrı çok makbule geçti

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

rica ederim

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Çanakkale Dardanelspor forması elinde olan varsa paylaşabilirmi?(creased olarak)Yoksa yapmaya gönüllü arkadaşlardan rica edicem.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by FeYYaz1989
    Çanakkale Dardanelspor forması elinde olan varsa paylaşabilirmi?(creased olarak)Yoksa yapmaya gönüllü arkadaşlardan rica edicem.

Buyur "Feyyaz1989" bir Çanakkale'li olarak ben yardımcı olayım...

DOWNLOAD İÇİN LİNK:
    http://rapidshare.de/files/13560819/dardanelspor.rar.html

EDİT: Çağrı göndermiş benden önce görmedim

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

''Çağrı Zorkol'' ve ''demirhanbey1984'' nikli abilerime çok teşekkür ederim.(Bu arada bana düşmez ama çok hızlı çalışıyorsunuz tebrik ederim.)

Default Napolİ Soccer Formasi İstİyoruuum!!!

Ya Rİca Etsem Napolİ Soccer Takiminin Formasini Da Yapabİlİrmİyİz Ya En Çok İstedİĞİm Şey Bu LÜtfeeeeeeennnn

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by mhusmen
    Ya Rİca Etsem Napolİ Soccer Takiminin Formasini Da Yapabİlİrmİyİz Ya En Çok İstedİĞİm Şey Bu LÜtfeeeeeeennnn
    Niye üzülüyorsun ya o kadar Buyur bakalım Napoli Soccer formalarını:

Paketin içinden çıkan "ita" klasörünü "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz

DOWNLOAD İÇİN TIKLA

yav demirhan sen ermişmisin nesin herkesin imdadına yetişiosun bugünden itibaren seni süperkahraman FM-MAN ilam ediorum çoook saol

Exclamation Forma

YA FM-MAN(DEMİRHAN) BEN SANA BİŞEY SORCAM HANİ BU 3GT FORMALAR VARYA BUNLARIN ŞORTUYLA FORMASI AYNI RENK OLMAK ZORUNDA MI YA?HANİ MESELA BANA NAPOLİ FORMASI YAPMIŞTIN ÜSTÜ MAVİ ALTI BEYAZ OLAMAZMI MERAK ETTİM HANİ OLUYOSADA BENCE ÖLE DAHA GÜSEL OLMASMI ÇOK ŞEY İSTİYOSUN DESENE EHEHEHE

Smile tşk ler

paylaşım için herkese tekrar tşk ederim

Nesil
    2006
    Yer
    cimbomistan

Default milli formalar

ya sizden ricam şu milli takımlarında formalarını yapsanız çok iyi olur. sadece türk değil diğer milli formalarda. şimdiden çok tşk. saygılar

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

al hayrını gör

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

şu formaları birleştirme işini demirhanla bi halledebilsek hepiniz bayaa bi rahatlicanız forma olarak ama... hem boyut fazla hem de yeterli zamanımız yok! çıkartabildiğimiz en kısa sürede inşallah!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

çok da kasmayın kendinizi kardeş siz bize lazımsınız evelallah geç olsun da güç olmasın di mi beyler

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by cureshot
    çok da kasmayın kendinizi kardeş siz bize lazımsınız evelallah geç olsun da güç olmasın di mi beyler
    Sizlere biraz geç haber verdik çünkü fazla beklememenizi sağlamak istedik...Araştırmalarımız ve yapımlarımız tamamlanma aşamasına geldi ve paket dünyanın hiçbiryerinde bulamayacağınız bir içerikle hazırlanıyor...Merak etmeyin fazla bekletmeyeceğiz sizleri. Kendi yapımım olan 3GT formaları da bitirdiğim ve yayınladığım için artık bu pakete yöneleceğim ve Çağrı arkadaşımla birlikte paketin hazırlanma evresini hızlandırıp en yakın zamanda sizlere sunacağız...Paketin içinde 30-40 ligin formaları bulunacağı için boyut biraz büyük olacak ama bu paketle birlikte birlikte "Creased" tarzı formaların %90'ına sahip olacaksınız...

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Sizlere biraz geç haber verdik çünkü fazla beklememenizi sağlamak istedik...Araştırmalarımız ve yapımlarımız tamamlanma aşamasına geldi ve paket dünyanın hiçbiryerinde bulamayacağınız bir içerikle hazırlanıyor...Merak etmeyin fazla bekletmeyeceğiz sizleri. Kendi yapımım olan 3GT formaları da bitirdiğim ve yayınladığım için artık bu pakete yöneleceğim ve Çağrı arkadaşımla birlikte paketin hazırlanma evresini hızlandırıp en yakın zamanda sizlere sunacağız...Paketin içinde 30-40 ligin formaları bulunacağı için boyut biraz büyük olacak ama bu paketle birlikte birlikte "Creased" tarzı formaların %90'ına sahip olacaksınız...
    harika olur valla takipçinizim umarım en kısa zamanda olur bütün ligler aynı boyutta formalarla daha bir güzel gözükür bu creased tarzı çok güzel o tarzdan olursa hepsi mükemmel olur

Thumbs up

abi siz bütün formaları creased tarzı yapın!

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

bendekiler hepsi creased tarzı zaten.. çoğu araştırıldı ve bi paket halinde toplandı. çoğu liglerin (alt ligler de dahil) formaları mevcut.. 3gt haliyle demirhanbet kardeşim uuraşıyor. o 3gt ile yapacağını yaptı ve bnm işlerim olduuundan (malum ösys maduruyum) yamanın bi kısmını da ona devrettim! ortaklaşa bi çalışma sunacaz sizlere inşallah en kısa zamanda...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

abi ben ankaraspor forması istiyorum ama siz onu yaptıktan sonra nereye kaydetmem lazım
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri