Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe

14 66.67%
  • Denizlispor

2 9.52%
  • Berabere

5 23.81%
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 109 sonuç

Konu: TSL 31. Hafta | Fenerbahçe - Denizlispor

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

boş kaleye kaçan 12. şut. gerçekten boş mübalağa yapmıyorum..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Bu gol kötü oldu...

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Sonunda attık 4 oldu.. semih artık gol kralı gözümde. Hemen arkasında Alex var. Güzel oldu bu..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Semih attı 4-1..Gol kralıda olsa süper olur..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Semih yine attı bu son dk'lerde attıgı gol onu gol kralı yapıcak...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

kezman tribünleri geziyor.. O kadar kaçırdıktan sonra..
    zaten özeti izleyenler demek istediklerimi anlayacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Maç bitti , maçı sonuna kadar kazandık. Hele Denizli'yi böyle farklı yenmek gs maçını kazanmakla eşdeğer benim için.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yahu anladık çok kacırdınız.Bizde kaçırıyoruz ama önemli olan atmak kezman olursa tabi ki de kaçırırsınız neyse tebrik ederim Fener'lileri ...

Zerre kadar üzülmedim maglubiyete,zaten Fenerin kazanacagini biliyordum.
    Biz 4 macimizi kazanalim,gerisi bizi ilgilendirmez...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Fenerbahçe hakettiği maçı farkla kazandı.Bakalım ilerleyen haftalarda neler olucak.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Maç için söylenecek pek birşey yok.4-1 güzel skor ve 3 puan.

Benim en sinir olduğum fedarasyon değişti herşey değişti ama şu lig tv'nin yanlı yayını değişmedi 3. ve 4. golde ama özellikle 3.golde maç sanki seyircisiz stadta oynanıyor.Gol gelincede sanki 5-10 bin kişi bağırmışçasına bir ses bile gelmiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bugün istek arzu ve hırs vardı takımda. Ve laubalilik de tabi ki. Kezman ve Semih'in boş kaleye kaçırdıkları goller ise inanılmazdı.

Golü bulduktan sonra ilk yarı bitene kadar oynadığımız oyun beni hiç mutlu etmedi, neysee ki 2. devre yine atak oynayarak rahat kazanmamızı sağladılar. Denizli maçı için bu istek arzu oluşuyorsa derbi maçı için neden oluşmasın.

Bugün Uğur'un Sevilla'dan dönmesine sevindim. 10'a yakın bindirme yaptı soldan ve hepsi de tehlikeliydi.

Şimdi futbolcular rahat, yarın ayaklarını uzatıp 2 maçı izleyecekler. O maçların skoru moral bozmayacaktır çünkü kendiişlerini sorunsuz yaptılar. Olası puan kaybı da bizi avantajlı duruma getirecektir, ipler bizim elimizde.
    "YÜCE ATATÜRK"

bu maça üst oynicaktık ne güzel yapmadık

Tebrikler Fß...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Tebrikler F.Bahçe...

Şampiyonluk yolunda önemli bir üç puan.Hemde çok güzel ve rahat oyunla...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bugün istek arzu ve hırs vardı takımda.

Denizli maçı için bu istek arzu oluşuyorsa derbi maçı için neden oluşmasın.
    Bugün kazanmak için hiçbirşey yapmadı Fenerbahçe. Denizlispor herşeyi o kadar güzel hale getirdi ki zaten ligdeki durumu ve yaşadıkları sebebiyle beklenende buydu. Sonucunda Fenerbahçe isteyen onlarca gol pozisyonuna giren boş kalelere kaçıran, sağdan soldan koridor haline getiren, maçı farklı kazanan bir takım oldu.

Derbi maçında Fenerbahçe gerçek anlamda maçı isteyecektir. Galatasaray'da yener veya yenilir. Ama asla Fenerbahçe'nin karşısında maça böyle başlamaz, maçın sonuna kadar da böyle götürmez.

Atılan her top tehlikeli atak olur mu yahu

Son olarak Semih attığı gol ile golcülüğünü bir kez daha ispatladı. O nasıl şut öyle.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Fenerbahçe Eze eze tabiri iLe yendi bu akşam. Bence Şampiyon oLacakLar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Kezman ve Semihin gollerini cok beğendim.Bu Batman kolayları atamıyor yahuNeyse artık Ali Sami Yende düğümü çözmeye gidiyoruz

Tebrikler Fenerbahçe'm.Güzel futbol,bol gol daha ne isterim ki yahu ..

Maç için söylenebilecek pek birşey yok.Denizlispor erken yediği golle maçtan koptu ve maç farka gitti.Maçın kırılma anı Kezman'ın boş kaleye kaçırdığı pozisyondu.Ah Kezman ahh,sen git öyle kolay golü atma 1-2 dakika sonra daha zor bir pozisyonda gol at. Nöbetçi Semih yine iş başındaydı,girdi 2 tane attı

3 tane final maçı kaldı,bakalım bu 3 haftada neler olacak..

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Teşekkürler Batman. Volkan kalesinden gelip Batman'e sarılıyor. Müthiş bir görüntü.

Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Takım arkadaşlarının Kezman'a verdiği destekte çok güzel gerçekten...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ama o desteğin karşılı alınamıyor. Ben şahsen Kezman'dan artık umudumu kestim.

O boş kaleye kaçırdığında ben bu adamdan ciddi ciddi şüphe duymaya başladım bu eski senelerdeki benim hayranlıkla izlediğim , hatta bir maçta psv formasıyla manu defansını darmadağın edip 90 a bıraktığı top. Seneler önce Dünya'nın ilk 10 golcüsü arasına giriyordu. Şimdi boş kalelere gol atamıyor.

Bunlar futbolun duygusal yanları. İşte duygusallık olmaz diye bi laf var. Cidden olmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Kezmanın sorunu konsantrasyon ve güç eksikliği.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o kadar eleştiriyorsunuz bide attığı gole bakın tam bir kezman vuruşu
    türkiye liginde kaç kişi gerilmeden adrese öyle top bırakabilmiş
    buna finishing diyorlar ve kezman bunu çok iyi biliyordu
    goller boş kaleye kaçar özellikle baskı altındayken
    semihte çok kötü kaçırdı ama çok ta güzel attı bu adamlar
    gol tekniklerini geliştiriyorlar
    fenerbahçe savunmada santrafora kadar teknik bir takım
    Fikirlerim burada

Denizlinin kalecisi Süleyman kalecilik falan nedir bilmiyor,Türkiyenin en berbat kalecisidir bu.Fenerbahcenin kaleyi bulan her sutu gol oldu,iddia ediyorum eger Fenerbahcenin öbür sutlari kaleyi bulsaydi onlar da gol olurdu mac 9-1,10-1 biterdi.Resmen rezillik.Denizlisporlu futbolcular kilini kipirdatmadilar,bize karsi ortaya koyduklari mücadeleden eser yoktu sahada.Futbolcular ligdeki rahat pozisyonlarindan dolayi salmislar kendilerini.Ayrica Kadiköyde ofsayt taktigi uygulamak ne kadar akillica ?

Fenerbahceliler ayni oyunu ASY de oynayacaklarini düsünüyorlarsa hayal kuruyorlar demektir,HELL´e bir gelin.(:
    Last edited by El Comandante : 20.Nisan.2008 at 11:08

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Fenerbahceliler ayni oyunu ASY de oynayacaklarini düsünüyorlarsa hayal kuruyorlar demektir,HELL´e bir gelin.(:
    Neden ki ? Aynı oyun değil de daha bir güzelini ortaya koyamaz mı Fenerbahçe haftaya ?
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Denizlinin kalecisi Süleyman kalecilik falan nedir bilmiyor,Türkiyenin en berbat kalecisidir bu.Fenerbahcenin kaleyi bulan her sutu gol oldu,iddia ediyorum eger Fenerbahcenin öbür sutlari kaleyi bulsaydi onlar da gol olurdu mac 9-1,10-1 biterdi.Resmen rezillik.Denizlisporlu futbolcular kilini kipirdatmadilar,bize karsi ortaya koyduklari mücadeleden eser yoktu sahada.Futbolcular ligdeki rahat pozisyonlarindan dolayi salmislar kendilerini.Ayrica Kadiköyde ofsayt taktigi uygulamak ne kadar akillica ?

O zaman Sevilla maçları,PSV maçları.Kadıköy de ki İnter maçı,ilk Chelsea maçı veya diğer derbilerde ki oyunu oynarız

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Neden ki ? Aynı oyun değil de daha bir güzelini ortaya koyamaz mı Fenerbahçe haftaya ?
    Yahu dün karsinizda takim yoktu ki,Denizlispor ile Galatasarayi bir mi tutuyorsun sen.Bizimkiler en az sizinkiler kadar sampiyonluga inanmis,kenetlenmis durumda.Böyle futbol ortaya koymaniz icin bizim de Denizlispor gibi berbat oynamamiz gerekiyor ki buna ihtimal vermiyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MeMo View Post
    O zaman Sevilla maçları,PSV maçları.Kadıköy de ki İnter maçı,ilk Chelsea maçı.Veya diğer derbilerde ki oyunu oynayalım istersen
    Bunlari yapabiliyordunuz madem,kupada neden elendiniz ? (:
    Last edited by El Comandante : 20.Nisan.2008 at 12:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu dün karsinizda takim yoktu ki,Denizlispor ile Galatasarayi bir mi tutuyorsun sen.Bizimkiler en az sizinkiler kadar sampiyonluga inanmis,kenetlenmis durumda.Böyle futbol ortaya koymaniz icin bizim de Denizlispor gibi berbat oynamamiz gerekiyor ki buna ihtimal vermiyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

2 maç atıveririz.Zaten derbiler derken o maçları kastetmemiştim

Ayrıca olayı çok yanlış bir noktaya çektin.Fenerbahçe her rakibe aynı oynamaz.Bunu bil.Ayrıca kadro farkıda var.Fenerbahçe GS'yi yenecek oyunu oynamaya çalışacakdır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Denizli defansına bakıyorum inanki orta saha gibi oynadılar.Atılan her top tehlike oldu.Kezman dünyaları kaçırdı .Denizli'nin kalecisi de anormal derecede kötü'ydü...Aynı oyunu A.S.Y'de oynayabilir misiniz ? Bence çok zor....

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Her takım aynı oyununu her hafta sahaya yansıtamaz Baran. Mesela Man. Utd ve Ronaldo'dan bahsedelim. Geçen haftalarda ki Ronaldo bu hafta ne yapabildi? ya da Man Utd.. Dikkatini çekerim onlarda şampiyonluğa oynuyorlar, inançları da fazla haliyle.

Bizimki de buna benzer bir durum. Mesela Arda bugün, hayatının en iyi futbolunu oynadı. O da Ronaldo gibi istikrarlı bir genç ama haftaya ne yapacağı konusunda birşeyleri kestirebilir misin? Kestirebilir miyiz yada? Dediğim gibi her takım her hafta aynı futbolunu oynayamaz. Denizli, son 6 haftada düşmemeyi garantilemenin rahatlığı ile oynadı dün. O yüzden ortaya böyle bir futbol ve skor çıktı şaşırmamak gerek.
    (/s)

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri