Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
19. You may not vote on this poll
  • İstanbul BŞB

7 36.84%
  • Galatasaray

10 52.63%
  • Berabere

2 10.53%
Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 186 arası toplam 186 sonuç

Konu: TSL 31. Hafta | İstanbul Bşb. - Galatasaray

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Yahu neyi uzatıyorsunuz faul olsaydı hakem calsaydı ilerleyen dakikalarda gol atamazmıydınız her türlü atardınız ortamı cok geriyorsunuz gsli arkadaslar...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Yahu neyi uzatıyorsunuz faul olsaydı hakem calsaydı ilerleyen dakikalarda gol atamazmıydınız her türlü atardınız ortamı cok geriyorsunuz gsli arkadaslar...
    Ufak bir ayrıntıyı gözden kaçırıyorsun. Neticede yorum yorumu doğurur. Pozisyon için fauldü söylemleri olunca haliyle bizlerde kendi fikrimizi ortaya koyduk. Sen o kadar yazılanı görmeyip sanki biz durup dururken yahu fauldü yok yok değildi diye ikilemde kalıyormuşuz gibi yorum yapmışsın. Gsli arkadaşlar diyince üzerime aldığım için konuya açıklık getirmek istedim.

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Her macta hakem hatalari oluyor,ama dün en cok bizim aleyhimize oldu.Ibbliler Lincolnü bictiler,net 4-5 tane tehlikeli yerden frikigimiz verilmedi,Disikuzu atilmadi oyundan.Ilk golde de faul yok bana göre,yukarida bir arkadasimiz güzel demis,Arda Keremin yerinde olsaydi hakem ona penalti verirmiydi ? Sanmiyorum.

Hakan Balta cok sert girdi,kirmizi kart gerektiriyordu,Emre rakibin üstüne yürüdü diye kirmizi kart mi hakediyor Her macta böyle cok pozisyon var,ozaman her macta 4-5 tane kirmizi kart olur.

Ya neyse,olan ile ölenin arkasindan fazla konusmaya hic gerek yok,kazandik mi kazandik! Hakkimizla da kazandik,Ibbnin kaleye sadece 2 sutu vardi. Bu kadar ..!

Fenerbahçe - Galatasaray maçı hakem Fırat Aydınus. Deivid yamulmuyorsam Barış'a bu hareketin biras daha hafifini yaptıydı ve Kırmızı Kart görmüştü Her neyse örneğe gerek yok Emre'nin hareketi bariz Kırmızı kart.. Selçuk Dereli'de Ismet Arzuman gibi bırakmalı artık hakemliği.. Yanlış anlamayın sakın, sadece hakemi eleştiriyorum.. I.B.B.'nin bi tane tehlikeli şutu war yani..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kafa atma ile horozlanmayı ayırt edelim arkadaşlar. Yoksa her itmeyi yumruk olarak değerlendirmek zorunda kalırız.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ilk deplasman maçıma gittim (gerçi deplasman sayılmaz sadece 10 tane istanbullu taraftar vardı ) taraftarlar süperdi klasik galibiyet şovunu yaptık baya eğlendik

Lincoln süper oynadı ilk goldeki topu kapışı tam önümde oldu akıllıca kaptı topu
    Servetin çalımlar süperdi

Rakibe pozisyon vermeden kazandık(sadece Aykutun süper refleksiyle kurtardığımız şutları var )
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Emre'nin şu kafa pozisyonu bana geçen seneki Fenerbahçe - Erciyes maçını hatırlattı. Neredeyse tıpatıp aynı pozisyonda Emre yerine Appiah vardı ve kırmızı kart görmüştü.

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri