Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 104 sonuç

Konu: Turksportal İçin ÖNERİLER

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

genç kartal, tuhaf bir durum oradaki ok işaretine tıkladığında açılması lazım normalde,
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Desteğimiz sizinle Turksportal. Paramızla aldık vicdanımız rahat.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Şemsi;

"Yararlı Linkler" bölümünde "Enable Top Statistics" seçeneği olması lazım.Bunu seç birde...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Mustafa abi düzelttim orayı Ziya abinin yardımıyla.Yararlı linkler bölümünde enable top istatistice basınca düzeldi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Yazar bölümü olsa..herkes istedigi zaman "köse" yazisi yazsa..Her takimin kendi köse yazari olacak:Mesela GS'nin 5 tane kose yazari olabilir..Ispanyol,Italyan ve Ingiliz takimlarininda izleyen ve en son haberleri veren birileri olabilir: Mesela ben Valencia ile ilgilene bilirim eger böyle birsey olursa..

Birde "Scoutlarda" olsa süper olurdu mesela her hafta/ay yeni bir oyuncuyuyla ilgili yazi yazacak..bizlere yeni yildizlari tanitacak..

Sonra simdiki arastirmacilari eger isterlerse gönüllü yardimcilar bulunabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

korku gerilimi hala bekliyoruz dün akşam açılacaktı....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Bu ücretli üyelik sisteminin öncelikle hayırlı olmasını dilerim.

Fakat haddime olmadan birkaç şeyide olumlu tenkit babında iletmek isterim sizlere.

7-8 yıldır sanal alemde bulunan biriyim, ücretli üyelik sistemi çoğu sitenin belli bir noktadan sonra, sırf server masraflarını ayakta tutabilmesi için ciddi bir şekilde gerekmektedir. Bu noktada sıkıntı yok, ve uygun bir dönemde bende olmak yardımda bulunmak isterim sizlere. Bütün emekleriniz içinde teşekkür ederim.

Fakat yönettiğim mod yönetici vs olduğum veya gözlemlediğim sitelerde her zaman şu noktanın kaçmadığına dikkat etmişimdir.
    Ücretli üyelik sistemi bazı ayrıcalıkları kasteder ( avatar,imza,reklamsız forum,daha çok mesaj,invisible vs vs ) taki bu sistem ne zaman yapılan paylaşımlarda ayrıcalığa dönüşürse, elit kullanıcıları kaybetme riskinizin olduğunu iletmek isterim. Çünkü bu tür durumları az çok yaşatan sitelerde, siteye küsme olayı sıkça yaşanmıştır. Mesela onlar için açılmış özel bölümler türkçe fm 08 beta başlığı açıkçası hiç hoş olmamış, unutmayınızki paylaşımı yapan, mesaj yazan, siteyi bi nevi ayakta tutan, sitenin var olma sebebi gizli kahramanı; siteye takılan, yazan, paylaşan üyelerdir.

Umarım bu ücretli üyelik yapılan paylaşımlarda adaletsizliğe dönüşmeden, daha farklı cezbedici özellikle ayakta kalır, kısa zamanda bende olur, siteyede desteğimizi esirgemeyiz.

Umarım yazdıklarımı kuru eleştiri değilde, karşılıklı sohbet eşliğinde olumlu noktalarına bakarak kendinizde özümleyebilirsiniz.

Saygılar..

Unutmada İş Bankası hesap nonuzu almak için, iletişim yerindenmi yazalım, size pm'mi atalım ? İnternetten havale yapılacaktır.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

noescape85 öncelikle yorumların için teşekkür ederiz,

Öncelikle şunu herkes bilsin, Turksportal'da yer alan, alacak tüm dosyalar KESİNLİKE tüm üyelere açık olacaktır. Eskiden nasılsa yine aynı, sadece Kulüp Turksportal'ın avatantajlarını açıklamıştım. Fakat dosya indirmeleri konusunda bir kez daha yenileyim, bir dosya çıktı örneğin Türkçe FM 2008 (henüz çıkmadı) bu dosya sunucumuza yüklendikten sonra ilk etapta Kulüp Üyelerimize açılacaktır ve belli bir saat sonra tüm üyelerimizin indirilebileceği şekilde yayına konulacaktır. Normal üyelerimiz dosya indirme sayfasında reklamlarla karşılaşacaktır ve dosyaları hiç bir zaman silinmeyecek Rapid üyeliğimizden indirebileceklerdir, kulüp üyeleri reklamla karşılaşmayacak direk sunucumuzdan indirebilecektir veya onlarda isterlerse rapid üyeliğimizden indirebileceklerdir. Kulüp Turksportal'da ki hizmet sunucumuzu kullanmalarıdır.

Gerilim ve Korku / Anket bölümlerinide açıyorum birazdan
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Bende ilginiz ve cevabınız için teşekkür ettim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Futbol Bölümündeki Yorum bölümü açılacak mı?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Futbol bölümündeki değil, futbol sitesindeki olacak.
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 20.Nisan.2008 at 22:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Evet açılacak üstelik forumla entegre edilecek, yani siteye eklenen haberler forumdada otomatik açılacak, foruma yazılan bir yorum sitede, siteden yazılan bir yorum forumdan takip edilebilecek, üye yorumları ister siteden isterse forumdan takip edebilecek, buda sitenin forum sitesi olmadığını gösterecek . )

tabi kurallarda forumda neyse sitedede aynı şekilde kurallara uymak zorunda sevgili üyelerimiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Evet açılacak üstelik forumla entegre edilecek, yani siteye eklenen haberler forumdada otomatik açılacak, foruma yazılan bir yorum sitede, siteden yazılan bir yorum forumdan takip edilebilecek, üye yorumları ister siteden isterse forumdan takip edebilecek, buda sitenin forum sitesi olmadığını gösterecek . )

tabi kurallarda forumda neyse sitedede aynı şekilde kurallara uymak zorunda sevgili üyelerimiz
    Bu gerçekleşirse gerçekten güzel bir sistem olur.En azından futbol konusunda foruma bağlı kalınmaz.Bu da portala olan ilgiyi artırır.Gerçekten güzel..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet ayrıca ajanslara kayıt olmayı planlıyoruz yakın bir zamanda, böylece son dk haberler siteye aktarılabilecek, ayrıca ingilizcesi kuvvetli yabancı ajanslarda geçen haberleri çevirip siteye düzgün bir Türkçe ile aktarabilecek haber editörlerine ekledikleri haber başına ücret ödemeyi planlıyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet ayrıca ajanslara kayıt olmayı planlıyoruz yakın bir zamanda, böylece son dk haberler siteye aktarılabilecek, ayrıca ingilizcesi kuvvetli yabancı ajanslarda geçen haberleri çevirip siteye düzgün bir Türkçe ile aktarabilecek haber editörlerine ekledikleri haber başına ücret ödemeyi planlıyoruz.
    Son dakika haberleri siteye eklenecek diyorsunuzda. Galiba bu Teknoloji, kültür sanat haberleri gibi olacak. Peki haber editörü olan ben, artık haber açmayacakmıyım? yoksa aynı şekilde devam edecekmiyim.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Hayır o şekilde olmayacak yani RSS ile olmayacak o iş..

Yine haberleri biz gireceğiz yani sen
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Bu sayede Türkiye'nin en iyi futbol sitelerinden biri olabiliriz.Bir çok üyemiz siteye sırf FM için giriyor.Bu sayede siteye girmek için başka sebepleri de olacaktır..

Ama gerçekten bunun için ciddi bir mali gider olacaktır.İmkanı olan herkes siteye desktek olmalı.Kulüp üyeliğin de bu yola ulaşmada gerçekten çok yararlı olacağını düşünüyorum..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sanırım ajans üyeliklerinden kasıt içerik izinlerinden vs.Çünkü bir çok kaliteli haber sitesinin (yerli-yabancı) önemli haber ajanslarında üyeliği bulunuyor..
    Last edited by mgungor : 20.Nisan.2008 at 23:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

evet bende o ajanslardan bahsediyorum ayrıca futbolik.com ve sporfan.com domainlerimiz içinde güzel projeler düşünüyoruz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun bölümü fps tps rpg vs gibi bölümlere ayrılsın..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

FOOTBALL MANAGER 2008 DOSYA bölümünde mesajları düzenleme butonu kaldırılmış. Bu kısımda düzenle butonunun olması iyi olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

kardeş bizim şu korku gerilim ne oldu ya

Korku Gerilim bölümü ne olyor tam olarak ? Ben o zamanlar yoktum sanırım sitede

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kontrol Panelindeki Ayarlar bölümünden Bir sayfada 5,10 yada 40 sayfa gösterilsin diyebiliyoruz.

Buna benzer bir şekilde ayarlar kısmından yapacağımız ayar sayesinde yazdığımız şeyin, yazı tipini kalıcı şekilde değiştirmek, kalıcı bir yazı rengi vermek mümkün olabilir mi?

Nesil
    2006

Öneri 1: Turksportal Radyo kurulsun. Burada site yönetminin seçeceği djler ile müzik yayını yapılsın.

Öneri 2: www.turksportal.net sayfasına turnuvada oynanan maç sonuçlar, grupların puan durumları ve bu maçların görüntüleri hatta video görüntüleri eklensin.

Öneri 3: Birden fazla tema imkanı sağlansın. İsteyen istediği temayı kullanabilsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    korktuğun bölüm trafik kazaları cesetler veya korku hikayeleri vs vs açılırsa görürsün ama iki gündür açılmasını bekliyoruz

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    İyi ki yoktun ilk zamanlar güzeldi, korkutucu yazılar yazıyor bir kaç gece uyuyamıyordum; ama sonra saçma sapan konular açıldı.

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Öneri 1: Turksportal Radyo kurulsun. Burada site yönetminin seçeceği djler ile müzik yayını yapılsın.
    Biz maliyetleri dengelemeye çalıştıkça sadece maddi yönden bir sorun yapacak uygulama beklentisine girmeyelim arkadaşlar.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by ersinkoc View Post
    Biz maliyetleri dengelemeye çalıştıkça sadece maddi yönden bir sorun yapacak uygulama beklentisine girmeyelim arkadaşlar.
    Bedava radyolarda var. Flatcast gibi. Bu pek sorun olacağını sanmıyorum.

Biz hizmetleri kendi bünyemizde yapmak taraftarıyız Şu an yazmayım ama olunca artık bana bir tek turksportal yeter dedirtecek kadar içeriğe kavuşacaksınız.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

sanal bir dergi çıkarılsa. futbol üzerine ya da her türlü konudan bir şeyler bulunan. isteyenler kendi hazırladıkları yazı ve makaleleri yollasa, gönüllüler oluşan bir grup da bunları derleyip toparlasa ve sanal bir dergi oluşturulsa güzel olmaz mı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dergide örneğin oyun incelemeleri, teknoloji incelemeleri, spor bölümü, iddaa bülteni gibi bir bölüm vs olabilir.
    Last edited by Coupet : 21.Nisan.2008 at 22:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Sağdan soldan topladığımız, futbol ile ilgili makale, vb düşünce yazılarını yazacak bir bölüm olsa iyi olur, aslında köşe yazıları bölümü var ama, orda sadece bu sitede burdaki köşe yazarlarımız tarafından yazılan yazılar var.. oraya alıntı yazı yazmak saygısızlık olur, onun için bir girişimde bulunursak, bir çok okunası faydalı hoş yazılar yazabileceğimizi, toplayabileceğimizi sanıyorum, ben de bir kaç kitap ve bir çok eski dergi var ordan kesitler yazmak istiyorum
    bir önceki sayfada ilgilenen olmadı kaynadı gitti

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri