Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 104 arası toplam 104 sonuç

Konu: Turksportal İçin ÖNERİLER

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

turksportal foruma konu dışı diye bir bölüm açılsın insanlar istediği konuda istediği başlığıta konuşsunlar illi futbol konusuda konuşmasınlar

mesela x kişisi kız arkadaşından ayrılmıştır yazsın arkadaşlarıyla paylaşsın
    y kişisi atıyorum youtubeden ajdarın bir klibini koysun bu adam neden bu kadar aptal desin
    z kişisi sarışınlar kızlar neden aptal oluyor abi desin
    a kişisi babam beni maça götürmüyor desin
    b kişisi şu akp neden kapatılmıyor abi desin (siyasette konuşulsun )

ve bu bölümde yöneticiler daha müsamma göstersinler insanlara
    çok aktif bir bölüm olur ve üyeler arasında inanılmaz kaynaşma olur

konu dışı bölümünün kuralı isteyenin istediğini yazarak istediği kadar saçmalaması olsun
    Fikirlerim burada

site fm oyun sitesi olduğu için öle pek geyik site moduna girmemeye çalışıyor siyasette dahil ama extensor'un dediği gibi fena olmaz msela Geyik Köşesi olabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Biz Sohbet alanında'da geyik yapıyoruz.Mizah bölümüde var.Onlar yetiyo bana.Kafe,guşluk falan

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    bir önceki sayfada ilgilenen olmadı kaynadı gitti
    başka yerden alıntılar yazacak yer denmiş ama orada. ben kendi yazdıklarımız diyorum. yani turksportal üyelerinin yazdığı yazılar olsun. denilecek ki forumda zaten yazabiliyoruz istediklerimizi ama bir dergi şeklinde toplanmış olması ve aylık olarak isteyenlere gönderilmesi güzel olurdu. yazmak isteyenler bilgi sahibi oldukları ve tercih ettikleri konularda 1-2 sayfa bir şeyler yazarsa gündemdeki olayları yazarlarımızın yorumlarıyla düzenli olarak okuyabiliriz. çok profesyonel bir şey olmasına gerek de yok maksat paylaşmak ve eğlenmek.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by extensor View Post
    turksportal foruma konu dışı diye bir bölüm açılsın insanlar istediği konuda istediği başlığıta konuşsunlar illi futbol konusuda konuşmasınlar

y kişisi atıyorum youtubeden ajdarın bir klibini koysun bu adam neden bu kadar aptal desin

konu dışı bölümünün kuralı isteyenin istediğini yazarak istediği kadar saçmalaması olsun
    Geyik iyi de, siyaset konuşulmasın! çok insan güme gidebilir, ciddi tartışmalar oluşur, çok büyük kalabalık bir forumdayız, kimin hangi siyasi görüşte oldugu belli değil onun için siyaset ve din yasağı kalkmasın kanımca..

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    başka yerden alıntılar yazacak yer denmiş ama orada. ben kendi yazdıklarımız diyorum. yani turksportal üyelerinin yazdığı yazılar olsun. denilecek ki forumda zaten yazabiliyoruz istediklerimizi ama bir dergi şeklinde toplanmış olması ve aylık olarak isteyenlere gönderilmesi güzel olurdu. yazmak isteyenler bilgi sahibi oldukları ve tercih ettikleri konularda 1-2 sayfa bir şeyler yazarsa gündemdeki olayları yazarlarımızın yorumlarıyla düzenli olarak okuyabiliriz. çok profesyonel bir şey olmasına gerek de yok maksat paylaşmak ve eğlenmek.
    Zaten Siteye bağlı bir kaç arkadaşın yazıları köşe yazısı şeklinde site ana sayfasında yayınlanıyor, senin konun oraya giriyor sanırım eğer bir e-dergi oluşturulmak istenirse herkes orda yazmak ister bir çok karışıklık olur ya da yine bi ekip belirlenir o zaman da sitede yazılan köşe yazıları uygulamasından farksız bir şey olmaz.. Fakat sohbet başlıgı içerisine Futbol ile ilgili gerek kendimizin yazacagı gerekse dışardan alıntı yapıp uzerine tartışıp konuşabileceğimiz bir alan olsun istiyorum ben, sen de orda yazdıklarını programlı bir şekilde yayınlarsın.. ilgi görecegini sanıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Geyik iyi de, siyaset konuşulmasın! çok insan güme gidebilir, ciddi tartışmalar oluşur, çok büyük kalabalık bir forumdayız, kimin hangi siyasi görüşte oldugu belli değil onun için siyaset ve din yasağı kalkmasın kanımca..

Zaten Siteye bağlı bir kaç arkadaşın yazıları köşe yazısı şeklinde site ana sayfasında yayınlanıyor, senin konun oraya giriyor sanırım eğer bir e-dergi oluşturulmak istenirse herkes orda yazmak ister bir çok karışıklık olur ya da yine bi ekip belirlenir o zaman da sitede yazılan köşe yazıları uygulamasından farksız bir şey olmaz.. Fakat sohbet başlıgı içerisine Futbol ile ilgili gerek kendimizin yazacagı gerekse dışardan alıntı yapıp uzerine tartışıp konuşabileceğimiz bir alan olsun istiyorum ben, sen de orda yazdıklarını programlı bir şekilde yayınlarsın.. ilgi görecegini sanıyorum
    forumda yazılabilir ama ozaman da şöyle bir şey var foruma yazılan yazılar kaynayabiliyor veya altına olumlu olumsuz yorumlar yazılıp konu başka yerlere kayabiliyor ama e-dergide böyle bir şey yok. zaten forumda pek çok konu var hangi birini okusam diyor insan ama bir e-dergide bunlar daha derli toplu bir şekilde olabilir. çok kişi yazmak ister çok karışıklık olur deniyorsa da ona da bir çözüm bulunabilir elbet. bir dergi komitesi oluşturulur gelen yazılar incelenir ve elenerek dergiye eklenebilir.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by extensor View Post

iyide benim anlamadım neden y kişisi millete hakaret etmek için bu forumu kullanıyor. gaza gelme bu kadar.

b kişisi için de biz çok gördük düzeysiz tartışmaları o yüzden siyasi forum açmayı düşünmüyoruz.

biz kaliteyi korumaya çalışırken sen kaliteyi aşağı çekiyorsun. böyle laubali, bel altı kaynaşacaksa millet hiç kaynaşmasın daha iyi.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    sanal bir dergi çıkarılsa. futbol üzerine ya da her türlü konudan bir şeyler bulunan. isteyenler kendi hazırladıkları yazı ve makaleleri yollasa, gönüllüler oluşan bir grup da bunları derleyip toparlasa ve sanal bir dergi oluşturulsa güzel olmaz mı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    dergide örneğin oyun incelemeleri, teknoloji incelemeleri, spor bölümü, iddaa bülteni gibi bir bölüm vs olabilir.
    Bu fikir benim hoşuma gitti yapılabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Dergide bende köşe istiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ben pc oyun incelemeleri yapabilirim mesela.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bende derginin tasarımını yaparım mesela

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gercekten güzel olur. Her sayıda anket acılıp bir uye yada yönetici ile röportaj fln yapılır (=

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

çok güzel fikirler çıkıyor arkadaşlar hepinize kendi adıma teşekkür ediyorum böyle fikir türetmeye devam edelim

Modlarda olan mesaj birleşmeme özelliği özel üyelerdede olabilir mesela...
    Güzel bir yenilik olur...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri