1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: PIPPIN

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

Default PIPPIN

Hayran olduğunuz kimselerin fotoğraflarını veya onlarla ilglili yazıları buraya koyabilirsiniz. Bu bir futbolcu olur bir şarkıcı olur..... hiç farketmez.

benim hayran oldugum güzel manken bana göre digerlerinin yorumlari beni alakadar etmez...

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

FilippoInzaghi, elinde başka fotoğrafı ve onun hakkında bilgi varsa onları da koy

ok koyarim ama simdi biraz isim var aksam üstü koyarim

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

bu konuda kimsenin eline su dökemeyeceği arkadaşımızın affına sığınarak değişiklik yapmadan hayran olduğum David Beckham hakkında bilgiyi sunuyorum
    Quote Originally Posted by FrancescoTotti
    David Robert Joseph BECKHAM

Doğum tarihi: 05/02/1975
    Dogum Yeri: Leytonstone
    Ülke: İngiltere
    Klüp:Real Madrid
    Forma Numarası:23
    boy: 183 cm
    kilo: 74 kg
    Mevki: Orta Sağ /Orta/Sağ Açık

karısını hiç sevmem

2 mayıs 1975 yılında Leyonstone'de doğdu. 1.83 boyunda olan Beckham, Alex Ferguson'un keşfettiği yıldızlardan biri. 1992 yılında M.United ile profesyonel anlaşma imzalayan Bechkam, 8 yılda 254 maçta forma giydi ve 49 gol attı.

31 kez İngiliz Milli Takımı'nın formasını giyen Beckham, burada ise sadece 1 gol atabildi.

M.United ile 1996-97-98 ve 2000 yıllarında şampiyonluk gören Beckham, 2 kez Federasyon kupası ve Süper Kupa sevinci yaşadı. Yıldız futbolcu, en büyük mutluluğunun ise 1999 yılında Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanmak olduğunu söyledi.

1999 yılında dünyada Rivaldo'nun ardından 2. seçilen Beckham, son dört yıl İngiltere liginde "altın karmaya" seçilmeyi başardı.

David Beckham'ın İngiliz gazetelerinin manşetlerini süslemediği gün hemen hemen hiç yok gibidir. Gerek oynadığı futbolla gerekse sansasyonel yaşantısıyle Beckham, spor ve magazin basını için bereketli bir haber kaynağıdır.

Gazete manşetlerini Beckham'ın süslemesinde en az onun kadar ünlü olan karısı Victoria'nın da büyük rolü vardır.

İLK GOL GALATASARAY'A

1992 yılında profesyonel olarak M.United ile sözleşme imzalayan David Beckham, kariyerindeki ilk resmi golünü Galatasaray'a attı. 1994 yılında Şampiyonlar liginde M.United'ın Galatasaray'ı 4-1 yendiği maçta golünü atan Beckham, o günü unutamadığını belirtiyor.

İngiliz liginde ilk golünü ise 1995 Ağustos'unda Aston Villa'ya atan Beckham'ın unutulmaz golü de 1996 yılında kendi yarı alanından alıp Wimbledon ağlarına bıraktığı goldür.

TAKIM BAŞARILARI

1992 - F.A. Gençler Kupası Galibiyeti

1993 - F.A. Gençler Kupası Adayı

1996 - F.A. Birinci Lig Galibiyeti

1996 - F.A. Kupası Galibiyeti

1996 - F.A. Centilmenlik Kupası Galibiyeti

1997 - F.A. Birinci Lig Galibiyeti

1997 - F.A. Centilmenlik Kupası Galibiyeti

1999 - F.A. Birinci Lig Galibiyeti

1999 - F.A. Kupa Galibi

1999 - UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi Galibi

1999 - F.A. Birinci Ligi Galibi

2000 - F.A. Birinci Ligi Galibi

2001 - F.A. Birinci Ligi Galibi

SEVENİ KADAR SEVMEYENİDE ÇOK

David Beckham; son yıllarda yıldız yetiştiremeyen futbolun anavatanı İngiltere'nin medarı iftiharı olmasına karşılık, seveni kadar, sevmeyeni olan hatta nefret edilen biri.

Sevginin nefrete dönüştüğü olay ise 1998 Dünya Şampiyonası'nda oldu. Çeyrek finalde Arjantin kaptanı Simeone'ye yaptığı sert ve gereksiz faulle kırmızı kart gören Beckham'a İngilizler "şampiyonaya veda etmelerini sağlayan oyuncu" gözüyle baktılar.

1998 yılından sonra sevgi şarkıları yerini küfüre bırakırken, bundan karısı Victoria ve oğlu Brooklyn de nasibini aldı.

Başlangıçta tezahuratlardan etkilendiğini belirten Beckham, artık bunları duymadığını söyleyerek seyircinin devamlı "en iyi" olanla uğraştığını iddia ediyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

Nesil
    2004
    Yer
    AZ GELİŞMİŞ ÜLKEDEN

helal olsun sana totti ellerine sağlık

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

Quote Originally Posted by kabus81
    helal olsun sana totti ellerine sağlık
    +1

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Benim hayran oldugum insan babam, burada yakında kendim ve babamın yanyana fotografını koymayı dusunuyorum.

inquisitor,
    Sende bir tane Beckham wallpaper'ı vardı mavi renkli.Onu bana yollayabilirmisin?

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

aiRfLy,ok gönderirim bir ara

Ok saol.Yalnız unutma !!

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Konuyu dagitmayin huleyyynnnnn

Quote Originally Posted by FrancescoTotti
    totti müthişsin
    hayran olunucak başka insan göremiyorum....

Mesaj Yetkileri