1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Semih'e Müthiş Teklif!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default Semih'e Müthiş Teklif!

Fenerbahçe ile sözlemesi sezon sonu biten Önder Turacı ile anlaşan, kaleci Serdarı isteyen FK Moskova, şimdi de Semih'e göz dikti.
    21.4.2008

Caner'in CSKA Moskova'ya, Fatih Tekke'nin Zenit'e, Hasan Kabze ve Tomas'ın Rubin Kazan'a transfer olmasının ardından Rusya'ya giden Gökdeniz'in de gösterdiği başarılı performans üzerine Rus kulüplerinin Türk futbolculara olan ilgisi olağanüstü boyutlara ulaştı. Rusya, Türk futbolcular için astronomik paralar kazanabilecekleri büyük bir pazar haline geldi. FC Moskova yöneticileri, Semih'e yıllık iki milyon euro teklif etti. Semih'i ısrarla kadrolarına katmak isteyen Moskovalılar, hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisine de gelip, golcü futbolcuyu bir kez daha seyredecek. Ruslar, Semih'le birlikte kaleci Serdar Kulbilge'yi de alıp götürmek istiyor.

KAYNAK:FANATİK
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ancak Ruslar bizim futbolculara para verir zaten. Ayrıca Semih Türkiye'den daha kaliteli bir ligde zaten oynayamaz. Ben olsam bu durumda takımda kalırım. Yedek olarak değeri biliniyor en azından..
    Last edited by TürkuAz : 21.Nisan.2008 at 20:45
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kaynaga bak, haber yalan. Semih ulke disinda oyniyacak kadar kalitesi var , baska takimlar GERCEKTEN talip olur insallah

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Quote Originally Posted by ibig61 View Post
    Kaynaga bak, haber yalan. Semih ulke disinda oyniyacak kadar kalitesi var , baska takimlar GERCEKTEN talip olur insallah
    Semih'in 90 dk boyunca oynayıpta ayağına doğru düzgün top almadan bitirdiği maçlar var. Semih'in santrafor olarak bir özelliği yok, düz futbolcu. Gol açısı varsa vuruyor ve gol oluyor. Kimse bana cevap vermek zorunda değil ama şunu söyleyeyim ; Semih sıradan bir oyuncu bana göre. Avrupa'ya gitmesi söz konusu bile olmaz..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

TürkuAz'a karılıyorum, Semih Avrupayı kaldırabilecek bir futbolcu değiL ...

Nesil
    2006

Semih onbeş sezona yakın Fenerbahçe'de oynuyor. Bundan sonrada devam edecektir. Semih, FK Moskova yerine Fenerbahçe'de oynayacak bir oyuncudur.

Quote Originally Posted by TürkuAz View Post
    Semih'in 90 dk boyunca oynayıpta ayağına doğru düzgün top almadan bitirdiği maçlar var. Semih'in santrafor olarak bir özelliği yok, düz futbolcu. Gol açısı varsa vuruyor ve gol oluyor. Kimse bana cevap vermek zorunda değil ama şunu söyleyeyim ; Semih sıradan bir oyuncu bana göre. Avrupa'ya gitmesi söz konusu bile olmaz..
    Şöyle bir gerçek var, Semih bu kadar düz futbolcu ve ligde gol krallığında lider isim... Bu Semih'in şuan Türkiye'de ki en golcü futbolcu olduğunu gösteren bir tablodur. Sonuçta şuan Türkiye'de ki en golcü isimdir.

Düz futbolcu tanımı nedir? Eğer Semih Düz Futbolcu ise, ben Semih'i seviyorum ve gelecekte Türkiye'nin en iyi forveti olacaktır.

Hakan Şükür'ün altın çağında ki zamanından tek eksiği kafa vuruşunda ki eksikliktir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

sabah aynı haber GMA'ya gitmişti sanırım..

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Semih onbeş sezona yakın Fenerbahçe'de oynuyor. Bundan sonrada devam edecektir. Semih, FK Moskova yerine Fenerbahçe'de oynayacak bir oyuncudur.

Şöyle bir gerçek var, Semih bu kadar düz futbolcu ve ligde gol krallığında lider isim... Bu Semih'in şuan Türkiye'de ki en golcü futbolcu olduğunu gösteren bir tablodur. Sonuçta şuan Türkiye'de ki en golcü isimdir.

Düz futbolcu tanımı nedir? Eğer Semih Düz Futbolcu ise, ben Semih'i seviyorum ve gelecekte Türkiye'nin en iyi forveti olacaktır.

Hakan Şükür'ün altın çağında ki zamanından tek eksiği kafa vuruşunda ki eksikliktir.
    Semih'in gol krallığında ki başarısına laf etmedim ve etmem de, tebrik ederim. Ancak Semih hiçbir zaman Hakan Şükür ile kıyaslanamaz, ölçüştürülemez..

Kral, zamanında Dünya'nın en iyi forveti olmuş ve 1998'te Gümüş Ayakkabı ödülü almıştır. FIFA tarafından Dünya Gol Kralı seçilmiştir. Bunun gibi sayısız başarıları vardır. Ve yedekten gelerek gol krallığına oynayan bir futbolcuyla karşılaştırılamaz bile..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by TürkuAz View Post
    Semih'in gol krallığında ki başarısına laf etmedim ve etmem de, tebrik ederim. Ancak Semih hiçbir zaman Hakan Şükür ile kıyaslanamaz, ölçüştürülemez..

Kral, zamanında Dünya'nın en iyi forveti olmuş ve 1998'te Gümüş Ayakkabı ödülü almıştır. FIFA tarafından Dünya Gol Kralı seçilmiştir. Bunun gibi sayısız başarıları vardır. Ve yedekten gelerek gol krallığına oynayan bir futbolcuyla karşılaştırılamaz bile..
    Zaten olayda bu, yedekten gelip bunları yapabiliyor. Bana göre Türkiye şuan oynayan en iyi strafordur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Zaten olayda bu, yedekten gelip bunları yapabiliyor. Bana göre Türkiye şuan oynayan en iyi strafordur.

Altına imzamı atarım ve artı olarak çift forvet oynasa o zaman daha çok gol atar bence. Hem de attırır.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Stratfor diyerek santraforu kastettin herhalde..

Semih Türkiye'nin en iyi forvetiyse ve siz halen daha çift forvette iş yapabileceğine inanıyorsanız ben söyleyecek birşey bulamıyorum.

Semihten önce Ümit Karan,Nonda,Bobo,De Nigris,Mehmet Yildiz vardir ...

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ruslar çılgın gibi bizim adamları teker teker alıyor valla

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Gma ya gider sanki.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Sabah aynı konuyu gma gönderdim. Transferi transfer döneminde konuşalım arkadaşlar. Konu gma gider.
    (/s)

Mesaj Yetkileri