Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
82. You may not vote on this poll
  • Galatasaray

43 52.44%
  • Fenerbahçe

31 37.80%
  • Berabere

8 9.76%
Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 481 sonuç

Konu: TSL 32. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Serkancığım eğer Semih yedekse bence Alex de yedek başlamalı. Çünkü Alex sırtı dönük santraforla oynadığı zaman çok daha verimli. Bana kalırsa Semih de Maldonado da 90 dk oynamalı. Maldonado Lincoln'ü kesinlikle daha iyi marke edecektir Selçuk'tan.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Derbi onlardan sorulur !..

Efsaneler dev maçı masaya yatırdı. Galatasaray'ın tarihindeki en önemli futbolculardan biri olan Georghe Hagi ile Fenerbahçe'nin unutulmaz futbolcusu Pierre van Hoojdonk, pazar akşamı oynanacak kadar derbisini değerlendirdi
    Hagi: Galatasaray ruhu galibiyet için yeter. Ama Fenerbahçe derbilerde iyi oynuyor. Ortada bir maç ve kazanan işi büyük oranda bitirir...

Hooijdonk: Derbide taraflar eşit şansa sahipler. Ancak pazar günü takım olarak iyi mücadele eden ekip dev maçtan zaferle çıkacaktır...

HAGI

Gheorghe Hagi, Fanatik Gazetesi'nden Bünyamin Osman'a konuştu:

"ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR"

"Galatasaray ile hem hoca hem de futbolcu olarak birçok Fenerbahçe derbisine çıktım. İki takımın hiç iddiası olmasa bile bu karşılaşmalar her açıdan büyük önem taşır ve dünyanın sayılı ezeli rekabetlerinden biridir. Bu hafta sonu oynanacak maça Galatasaray ve Fenerbahçe’nin aynı puanla giriyor olması mücadeleye ayrı bir hava veriyor. Şampiyonluk yarışı bu derbinin sonucuna göre büyük oranda şekillenir. Galatasaray’da birlikte forma giydiğim arkadaşlarımla zamanında önemli maçlar oynadım. Bu nedenle pazar günkü zorlu mücadele öncesi neler hissettiklerini ve neler düşündüklerini çok iyi biliyorum."

"G.SARAY RUHU GALİBİYETE YETER"

Gönlümden geçen tabiki Galatasaray’ın kazanıp, şampiyonluk yolunda dev bir adım atması. Saha ve seyirci avantajıyla baskın taraf Galatasaray olacaktır ama 3 puan alma konusunda işleri o kadar kolay gözükmüyor. Fenerbahçe bu sezonki Şampiyonlar Ligi performansı ve Zico yönetiminde çıktığı derbilerde elde ettiği başarılı sonuçlarla her zaman tehlikeli bir rakip olduğunu ortaya koydu. Galatasaray’ın eksiklere ve yaşadığı bir sürü kaosa rağmen sezonu buraya kadar getirmeleri büyük başarı. Ancak Galatasaray bir futbol ekolüdür ve büyük maçlarda büyük oynayarak, yaşadığı sıkıntıları aşar. Galatasaray ruhu galibiyet için yeter. Fenerbahçe, Ali Sami Yen’den 1 puan alsa da çok üzülmeyecektir. Çünkü liderlikleri devam edecek. İki tarafın da avantaj ve dezavantajları var. Ama ortada bir maç olacak ve kazanan da işi büyük oranda bitirecek.

VAN HOOIJDONK

Pierre van Hooijdonk da yine Fanatik Gazetesi'nden Mehmet Demircan'a konuştu:

"ŞAMPİYONLUK ŞANSLARI EŞİT"

"Ali Sami Yen’de pazar günü oynanacak maçta şampiyonluk düğümü büyük ölçüde çözülecektir. Çünkü hem Galatasaray hem Fenerbahçe evinde kolay kolay teslim olmuyor. Bu da demektir ki, galip gelen takımın kalan iki maçının birinden beraberlikle ayrılma lüksü bulunuyor. İki ekip de böyle bir avantaj yakaladığında bu hakkını Fenerbahçe; Trabzonspor maçında, Galatasaray da Sivasspor deplasmanında kullanacaktır. İki devin de bu zorlu kapışmada eşit şansa sahip olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem Fenerbahçe hem de Galatasaray Süper Lig’de şu anda aynı puana sahipler."

"G.SARAY DERBİDE BİRAZ DAHA ÖNDE"

"Ancak Galatasaray ev sahibi taraf olmasının verdiği avantajla biraz daha önde gibi gözüküyor. Benim bu derbilerde oyuncu olarak en çok keyif aldığım nokta, 90 dakikanın inanılmaz bir baskı altında geçmesiydi. Bu tabi ki, yine tekrarlanacaktır. Bu iki ezeli rakibin, Türkiye’de böylesine büyük birer camia olmalarının ana sebeplerinden biri de budur sanırım. Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen futbolcular da bu baskı altında oynamayı kaldırabildikleri için oradalar zaten. Mesela Sivasspor için bunu söyleyemeyiz. Ancak onların bu sezon ortaya koydukları başarı ve geldikleri nokta inanılmaz. Sivasspor’u bir futbolsever olarak kutluyorum. Tekrar derbiye dönersek, iki takımın da her an sonucu değiştirebilecek çok kaliteli yıldızları var. “Derbilerin favorisi olmaz” lafı çok önemli bir tespittir. Ancak pazar günü takım olarak iyi mücadele eden taraf zorlu maçtan zaferle çıkar."

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Rüyamda gördüm 2-0 kazanıyoruz maçı

Dakika 6'da frikikten atıyoruz.Dakika 50'de de Hakan Şükür atıyor.(: İnş. böyle olur sonuç.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rüyalar tersine çıkar Aygün

Nası rüyaymış o öle hiç sevmedim

macın hakemi fırat aydınus

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Fırat aydunus hep şükrü saraçoglundaki maçlarımızı yönetti..Sanırım ilk defa Fenerbahcesamiyende yönetecek..Zaten her Galatasaray-Fenerbahce maçına o veriliyor..Bir o kaldı kulüblerle sorunu olmayan..

Maç az kaldı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aydınus olacagı belliydi.

Default Biri Atıyor, Diğeri Yemiyor

Fenerbahçe golleri sıralıyor, Galatasaray ise kalesini gole kapatıyor.

Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunun şampiyonunu belirlemesi açısından büyük önem taşıyan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi aynı zamanda ezeli rakiplerin unvan yarışına sahne olacak. Ali Sami Yen Stadı'ndaki dev maçta sezonun en az gol yiyen ve en çok gol atan takımları kozlarını paylaşacak.
    Diğer yandan, 3'er kezle, sezonun en az yenilen takımları olan Fenerbahçe ile Galatasaray'dan derbide kaybedeni, bu unvanını ezeli rakibine kaptıracak.
    Derbiye averajla lider başlayacak olan konuk Fenerbahçe, 31 haftası geride kalan ligde 69 gol atarak, sezonun en golcü takımı konumunda bulunuyor.
    Sarı-lacivertliler, oynadıkları 31 lig maçının 28'inde rakiplerine en az 1 gol atmayı başarırken, sadece 3 maçta gol yollarında suskun kaldı.
    "Sarı Kanaryalar" buna karşın sadece 7 maçı gol yemeden tamamlayabilirken, gol atmadaki başarısını aynı oranda savunmasına yansıtamadı.
    Bu sezon savunmasındaki başarısıyla ön plana çıkan Galatasaray ise 31 haftası geride kalan ligde kalesinde 20 gol görürken, sezonun en az gol yiyen takımı unvanının sahibi oldu.
    "Cim Bom" 31 lig maçının 18'inde kalesini gole kapatırken, 25'inde rakip fileleri havalandırdı, 6 maçı ise gol atamadan tamamladı.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Rüyamda gördüm 2-0 kazanıyoruz maçı

Dakika 6'da frikikten atıyoruz.Dakika 50'de de Hakan Şükür atıyor.(: İnş. böyle olur sonuç.
    Sen 2-0 gördün bende hissettim icimden öyle bisey gectiki..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Fırat Aydınus bence içlerinden En iyisi...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Fırat Aydınus'un atanacağı belliydi zaten başkası atnasa ve büyük bir hata yapıp maça damga vursa MHK büyük baskı altına gireridi.Risk taşımayan bir karar.

Aygün seninki sanırım bilinçaltı rüyası yani sürekli kafanda maçı düşünürek onu bilinçaltına yerleştirmişsin ve rüyasını görmüşsün

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Jardel geliyormus maci izlemeye..

Barusso'ya ve Nonda'ya hazir olun emre verilmis. Sikiysa Volkan Barusso'nun üstüne yürüsün

Nesil
    2006

Barusso hiç oynamadı kalkıyor hayati bir maçta oynatılıyor, bana göre böyle bir maçta düşünelecek son isim olmalıdır. Barusso keşke daha fazla oynatılsaydı böyle bir isim boşuna gitti.

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Barusso'ya ve Nonda'ya hazir olun emre verilmis. Sikiysa Volkan Barusso'nun üstüne yürüsün
    Appiah keşke oynasaydı Barusso ile birbirinin üstüne yürürlerdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Barusso bu macta oynatılmaz ; belki son 20 dk fln . ilk 11 de olacagını sanmam.

Nesil
    2006

Exclamation "Ortamı Daha Da Germeye Gerek Yok

F.Bahçe'nin milli kalecisi Volkan derbi maçın tansiyonunun zaten çok yüksek olduğunu ortamı daha da germeye gerek olmadığını ifade etti.

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, hafta sonunda Galatasaray ile yapacakları derbi maçın tansiyonunun çok yüksek olacağını belirterek, ''Bir de bunların yanına başka şeyler ekleyerek havayı daha da ağırlaştırmanın, ortamı daha da germenin bir gereği yok'' dedi.

Volkan Demirel, ligde Galatasaray ile 27 Nisan Pazar günü yapacakları derbi maçla ilgili kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, ezeli rakipleriyle yaptıkları Fortis Türkiye Kupası'nda Lincoln ile yaşadığı olayların hatırlatılması ve hafta içinde verilen demeçler konusunda şunları kaydetti:

''Maçın tansiyonu zaten çok yüksek olacak. Bu her Galatasaray-Fenerbahçe maçı için geçerli olan bir şey. Bu maç puan durumu ve klasman açısından ligin belki de en önemli maçı haline geldi. Bütün bunlar maçın büyüklüğünün sebepleri. Bir de bunların yanına başka şeyler ekleyerek havayı daha da ağırlaştırmanın, ortamı daha da germenin bir gereği yok.''

''Biz futbolcuyuz ve burada işimizi yapıyoruz'' diyen milli kaleci, şöyle devam etti:

''İşimiz en iyi şekilde hazırlanıp, çıkıp sahaya topumuzu oynamak. Bunun dışında kafamızı yormamız gereken bir şey yok. Takımdaki tüm arkadaşlarım, görev alacakmış gibi tüm gücüyle, tüm düşüncesiyle derbi maça ve galibiyete hazırlanıyor. O yüzden bizim bu sözlerle, bu demeçlerle uğraşacak, bunlara göre tavır takınacak durumumuz yok. Biz sadece galibiyeti düşünüyoruz. Biz profesyoneliz, sahayı çıkıp işimizi yapacağız.''

''LİGİN DÜĞÜM MAÇLARINDAN BİRİNİ OYNAYACAĞIZ''

Volkan Demirel, derbi maçtan çıkacak sonucun ligin şampiyonunu belirleyebileceğini söyledi.

Ezeli rakipleri, ebedi dostları Galatasaray ile ligin düğüm maçlarından birini oynayacaklarını vurgulayan Volkan, ''Bu maçtan çıkacak sonuca göre, belki de ligde şampiyon belirlenecek. Yani bütün bir sezonun ağırlığını bu maçta hissedeceğiz. Bu durum, rakip Galatasaray için de geçerli. Bizim klasmanda küçük de olsa bir avantajımız var. Ancak biz bunu hiç dikkate almadan galibiyet için sahaya çıkacağız. Herkesin kafasında bu maçı alıp rahatlamak var'' diye konuştu.

Volkan Demirel, Galatasaray ile yaptıkları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Lincoln ile yaşadığı gerginlik sonrası kırmızı kart görüp, 4 maç ceza almıştı.

Kaynak: Habertürk

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İlhancım Alex çıkar bir hareket yapar ya golünü atar ya da asist yapmış olur. Semih oynamayacak diye Alex'i neden oynatmayalım.

Ben çok önceden beri söylüyorum, Semih 11'de başladığında etkili olamıyor, ister sırtı dönük oynasın, ister top tutsun, isterse top indirsin farketmez. Ayrıca maç içersinde işler kötüye gittiğinde oyuna girecek oyuncunun Kezman olmasındansa Semih olmasını tercih ederim.

Selçuk Lincoln ile boğuşur, yeri geldiğinde faul ile durdurur, rakibe baskı yapar. Maldonado ise alan savunması yapacağım diye üzerine adam geldikçe geri geri kaçıyor. Rakibi sıkıştırma, bozma yeri geldiğinde sert müdahalelerde bulunmuyor. Belki henüz fiziği yeterli değil o nedenle böyle oynuyor bilemeyiz ama ben Maldonado'Yu artık takımımda görmek istemiyorum. Kaç tane maça çıktı, ısıran bir yapısı yok, mücadele gücü yüksek değil.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

"Lincoln yıldız olur, G.Saray kazanır"

Lucescu, dev derbiyi yorumladı: "Lincoln maça damga vurur ve Galatasaray galip gelir."

Galatasaray ve Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Mircea Lucescu, Galatasaray-Fenerbahçe derbisini değerlendirdi. Şu anda Ukrayna Ligi'nde son dört haftaya Dinamo Kiev'in bir puan önünde lider olarak giren Shakhtar Donetsk'in teknik direktörü olan Lucescu, "Galatasaray-Fenerbahçe derbisi kariyerim boyunca gördüğüm en büyük derbidir. Oradaki coşku ve atmosfer dünyanın hiçbir yerinde yaşanmıyor. Bu maç öncesi Türkiye'de hayat duruyor. Herkes futbol konuşuyor" dedi.

'FUTBOLCULAR SORUMLULUK ALACAK'

Derbide Galatasaray'ın karşılaşmaya teknik direktörsüz çıkmasını sorduğumuzda Rumen teknik direktör, "Bu ilk başta dezavantaj gibi gözükse de, oyuncuların daha fazla sorumluluk almasını sağlayacak. Sahaya daha fazla sorumluluk alarak çıkan takım, her zaman kazanmaya daha yakındır. Galatasaraylı futbolcuların bunu avantaj olarak kullanacağını düşünüyorum" şeklinde cevap verdi.

'FARKINI GÖSTERECEK'

Lucescu, derbiye iki Brezilyalı oyuncu Lincoln ile Alex'in damgasını vuracağını belirtirken, Galatasaray'ın yıldızının daha ön plana çıkacağını savundu: "Lincoln yıllardır yakından izlediğim hatta bir dönem takımımda görmek istediğim bir isimdi. Gerçekten eşi benzeri bulunmayan çok farklı bir futbolcu. Bu derbinin kilit ismi kim olur diye sorarsanız, Lincoln'ün bu karşılaşmaya damgasını vuracağını düşünüyorum."

'GALATASARAY KAZANARAK YARIŞTA BİR ADIM ÖNE GEÇER'

Türkiye'de birçok başarılar yaşamış olan deneyimli teknik direktör, "İki takım da aynı puanda ve karşılaşma Ali Sami Yen Stadı'nda. Fenerbahçe çok iyi bir ekip ve son yıllarda inanılmaz bir aşama kaydettiler. Ancak bu derbiyi deplasmanda ve seyirci dezavantajıyla oynayacaklar. Karşılarında, hiç de kötü olmayan bir Galatasaray var. Bu zorlu derbi mücadelesinde Galatasaray'ın kazanacağını ve şampiyonluk yarışında öne geçeceğini düşünüyorum. Bu derbi büyük ölçüde şampiyon olacak takımı da belirler" ifadelerini kullandı.

Sabah
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için geri sayım sürerken üç değişik isim, hem Ali Şen, hem Bülent Uygun hem de Fatih Akyel Fenerbahçe'yi favori gösterdi !..

Özellikle Bülent Uygun'un "Gönlüm Fenerbahçe'den yana" ve Fatih Akyel'in "Ali Sami Yen'deki atmosfer Fenerbahçe için baskı oluşturamaz, Fenerbahçe kazanır." sözleri çok konuşulacak !..

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ile Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Kasımpaşalı Fatih Akyel derbiyi FBTV'ye değerlendirdi. Turhan Seven'in hazırlayıp sunduğu HaftaLig programına konuşan üç isim de Fenerbahçe'yi favori gösterdi.

ALİ ŞEN: "TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR"

"Galatasaray’ın kazanmak mecburiyetinde olduğu bir maç. Mutlaka Fenerbahçe’yi şampiyonluktan etmek için oynayacaklardır. Belki Galatasaray maçın başında kendi sahasında bir gol de bulur ama şunun unutulmaması lazım rakip Fenerbahçe. Teknik kadro olarak, idari kadro olarak ve futbolcu kadrosu olarak Fenerbahçe çok oturmuş bir düzene ve otoriter bir başkana sahip. Tarih tekerrürden ibarettir. Fenerbahçe sezonun ilk yarısında olduğu gibi Galatasaray’ı yine 2-0 yener. Fenerbahçe, Galatasaray’dan sonra geride kalan iki maçını da kazanır. Galatasaray ise Sivasspor’a yenilip ligi 3. bile bitirebilir. Fırat Aydınus sezonun en formda hakemi. Fiziki olarak güçlü ve gördüğünü çalan bir hakem."

BÜLENT UYGUN: "GÖNLÜM FENERDEN YANA"

"Derbi maçların favorisi olmaz. Birçok derbi maç oynamış eski bir futbolcu olarak taşıdığınız düşüncenin çoğu kez tersinin gerçekleştiğini iyi bilirim. Stratejik olarak iyi hazırlanan takım galibiyete yakındır. Son zamanların en zor derbisi oynanacak. Herkesin, özellikle taraftarların sağduyulu olması gereken bir maç. Sahadan galip ayrılan şampiyonluğun en büyük favorisi olur. Çok zor bir maç olacak. Gönlümden geçen Fenerbahçe’nin kazanması. Ben Fenerbahçe forması giydim, orada futbol oynadım. Gönlümden tabii ki Fenerbahçe geçiyor. Fenerbahçe daha iyi bir kadroya sahip. Dolayısıyla ağırlık Fenerbahçe’den yana ama neticede bir derbi maç ve ihmale gelmez. Takım halinde mücadele etmek ve stresinizi yenmek zorundasınız. Biz Sivasspor olarak herkesten taktir gören bir takımız. Kendi takımı şampiyon olamıyorsa bizim şampiyon olmamızı isteyen bir kitleye sahibiz artık. Denizlispor, Galatasaray ve Gençlerbirliği maçlarından toplam 9 puan alarak şampiyon olan veya Şampiyonlar Ligi'ne katılan bir takım olmayı hedefliyoruz."

FATİH AKYEL: "FENERBAHÇE KAZANIR"

"Çok önemli bir maç. Kazananın şampiyon olacağı gibi görünen bir maç. Fenerbahçe daha kaliteli bir kadroya, daha ofansif futbolculara sahip. Fenerbahçe rakibine oranla daha avantajlı. Bu maçın Fenerbahçe’yi çok fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Gollü bir maç olacağını sanmıyorum, her iki ekip de kontrollü oynayacaktır. Hata yapan büyük zarar görür. Alex ve Deivid maçta ön plana çıkan isimler olur. Ali Sami Yen Stadı'nın atmosferi Fenerbahçeli futbolcular için baskı oluşturamaz. Fenerbahçeli futbolcular Şükrü Saracoğlu Stadı'nda zaten sürekli muhteşem bir ambiansta futbol oynuyor. Ali Sami Yen Fenerbahçe’yi rahatsız etmez. Fenerbahçe kazanır."

Jardel ve Hooijdonk geliyor !..

Ligde zirvenin kaderini belirleyecek olan derbi karşılaşması öncesi Galatasaray'ın eski futbolcusu Mario Jardel ile Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Pierre Van Hooijdonk, İstanbul'a gelecek. Efes Pilsen'in düzenlediği organizasyonla İstanbul'a gelecek olan Jardel ve Hooijdonk'un, Galatasaray-Fenerbahçe derbisini taraftarlarla birlikte izleyecekleri açıklandı.

Jardel ile Van Hooijidonk'un yarın Taksim'deki Hyatt Regency Otel'de gerçekleştirilecek basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtlayacakları belirtilirken, Jardel'in Polat Renaissance Otel'deki Champions Bar'da sarı-kırmızılı taraftarlarla birlikte, Van Hooijdonk'un ise Bostancı'daki Beers Cafe'de sarı-lacivertli taraftarlarla derbi mücadelesini takip edecekleri ifade edildi.
    Last edited by DisCo : 25.Nisan.2008 at 12:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ooo adamım jardel de geliyomuş
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel bir karşılaşma olsun sürekli durmasın maç gibi başlayıp maç gibi bitsin Real-Barca macları gibi,başka hiç bir şey istemiyorum.

Durum gayet açık Galatasaray'ın sadece galibiyet işine yarıyor.Maçın son anlarına kadar gol bulamazlarsa şuursuz açılacaklardır.
    Fenerbahçe'ye ise ikili averajdan dolayı beraberlikte yetiyor galibiyette yetiyor.Çünkü beraberlik halinde sonraki maçlarında puan kaybına uğrayacağını zannetmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by chewbacca128 View Post
    Güzel bir karşılaşma olsun sürekli durmasın maç gibi başlayıp maç gibi bitsin Real-Barca macları gibi,başka hiç bir şey istemiyorum.

Durum gayet açık Galatasaray'ın sadece galibiyet işine yarıyor.Maçın son anlarına kadar gol bulamazlarsa şuursuz açılacaklardır.
    Fenerbahçe'ye ise ikili averajdan dolayı beraberlikte yetiyor galibiyette yetiyor.Çünkü beraberlik halinde sonraki maçlarında puan kaybına uğrayacağını zannetmiyorum.
    Böyle düşünürsek kaybederiz.2006 yılında da böyle düşündük ve son hafta şampiyonluk gitti.Bu maçı kazanmak istiyoruz,tabi şampiyonluğu istiyorsak.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Bu maçı kazanan matematiksel olarak garantilemese de şampiyonluğu bence kazanmış olacak.Çok ilginç bir maç olacağı kesin.FB bu sene gerek derbilerde olsun gerek diğer maçlarda çok iyi performans gösterdi, altın sezonlarını yaşıyorlar.Tartışmasız ligin en kaliteli takımı.Diğer tarafta bu sene birçok sorunla karşılaşan kimi zaman kötü oynasa da buralara kadar gelmeyi başaran bir GS var.Saha avantajının FB üzerinde pek etkili olacağını düşünmüyorum.İlk golü atan maçı da koparır gibime geliyor ama içimden geçen skor 1-1..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Bir sürü yorum yapıldı çizildi edildi.. Bakalım hangisi tutacak Yorumsuz bir maç çünkü bana göre, her şey olabilir yani

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Maçta herşey olabilir ama gsyi bir adım önde görüyorum ben

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

lincoln çok büyük işler yapacak gibime geliyor ve şahsen isterim bize keyifli anlar yaşatmasını.. bu arada aygün frikiği kim atıyor merak ettim lincoln mü

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

İlk önce yoğun kar yağışı altında binbir zorluk içinde "godfather" koreografisi yapıldı,neredeyse kusursuzdu.Sonra "Fred Çakmaktaş" koreografisi muhtemelen ilk defa denenen bir yöntemle oval sarı-kırmızı çerçeveler içinde ortaya kondu ki setteki pankartın ihtiva ettiği espri de çok güzeldi.Üç gün sonraysa İnönüde deplasmanda en güzel mesajlardan biri verildi "Armanın Peşindeyiz"le.

Pazar günü yine görsel show yapılacakmış...Koreagrefi ekibi kimseye bilgi vermiyor..Sürpriz diyorlar..Umarım ligtv görüntüleri en iyi şekilde gösterir

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Lig tv, en güzel anları para uğruna yine sabote edecektir. Merak etmeyin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turkcell Süper Lig lideri Fenerbahçe'de, Pazar günkü dev randevu öncesi kadro büyük ölçüde şekillendi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Galatasaray maçına büyük olasılıkla Maldonado'yla başlayacak. Geçtiğimiz hafta oynadığı Denizlispor maçına Selçuk'la çıkmayı tercih eden Brezilyalı çalıştırıcı, derbi ilk 11'indeyse Şilili ön liberosuna yer vermeyi planlıyor. Zico, santrafor mevkiindeyse Mateja Kezman'ı tercih edecek.

Sarı lacivertli takımın Galatasaray karşısındaki muhtemel kadrosu şöyle:

Volkan

Gökhan Gönül, Edu, Lugano, Uğur Boral

Colin Kazım, Maldonado, Aurelio, Deivid

Alex

Kezman

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Lig tv, en güzel anları para uğruna yine sabote edecektir. Merak etmeyin.
    Tek Lig TV olsa, iyi Star TV'de aynı başvuruyu Fenerbahçe taraftarları olarak çok yaptık; ama her seferinde para kazanmak onlara daha iyi bir işmiş gibi geldi. Keşke maçları TRT yayınlasa.

Fenerbahçe taraftarıda bir şov içinde olduğunu duydum. Merak ediyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Görüntüler Videolar maçtan sonra yayınlanıyor çokta kızmaya gerek yok b klüplerimize böyle desktek oluyorlar sonuçta keşke kesilmese ama ...

en iyisi gidip stadda izleyeceksin arkadaş lig tv.de tribün aksiyonu 0 veriliyor... Hiç orda adam varmı yokmu belli değil...

Sayfa 3 / 17 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri