Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Grafikler Kelimelerden Daha Sesli Konuşur

gtafik tabanlı olmalı

Nesil
    2008
    Yer
    fm

mesela oradaki resimlerde bir özellik var çok güzel. oyuncu profilinde puanların üst kısmında ortalama puanını yazmış. ayrıca menejer ekranı da gayet güzel olmuş. fifa manager gibi olsun demiyorum ama biraz daha grafik olsa çok daha zevkli olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Oyunun görselliği açısından yapılırsa güzel olur diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Gerçekten daha hoş bir görsellik katmış, beğendim..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006

Beğenmedim veya gözüm bu kadar grafiğe alışmamış olmasından dolayıdır. Bunun yerine oyunu çıkaran takımların logolarını ve oyuncu resimlerini eklese daha güzel olur.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Şu ortalamalar en çok beğendiğim olay bir de taktik ekranındaki futbolcu yüzleri...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

walla ben çok beğendim oyuna ayrı bir hava katmış bence biraz daha grafikler ile oyunu anlatırlarsa, mesela adamın yaptığı gibi oyuncu resimlerini istatistiklerde felan gösterirlerse bence çok hoş olur.

fm'nin güzelliği zaten içeriği zengin ve görünüşü sade bir oyun olması. ancak logoların ve oyuncu resimlerinin lisanlarının alınması gereği bir gerçek.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Oyuncu resim ve logolarının eklenmesi için kulüplerin lisanslarını almaları lazım. Sigameste her lig kulübünün lisansını almıyor. Extra maliyet demek. O yüzden yüz paketleri ve logoların hepsini oyunda göremiyeceğimiz bir gerçek. Tabikide bizim eklememiz halinde bu olay ortadan kalkmış oluyor.
    zaten butun lisansları almayınca kötü duracağı için koyulmuyor buyuk ihtimalle

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Eğer dil İngilizce olacaksa grafik tabanlı olması gerekir.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Daha hoş olur..
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bence grafikler oyuna renk katıyor.

fifa manager gibi olsun demiyorum ama biraz daha grafik olsa çok daha zevkli olabilir.
    Bu düşünce içerisindeyim bende.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    fifa manager gibi olsun demiyorum ama biraz daha grafik olsa çok daha zevkli olabilir.
    Aynen katılıyorumBiraz daha grafik olmalı...

Nesil
    2008
    Yer
    fm

şöyle yapılabilir açılıp kapanabilir grafikler olur. ayarlar menüsünden herkes kendi bilgisayarına uygun olanı seçer. istemeyenler grafiksiz oynama seçeneğini seçer isteyenler açık grafik özelliğini seçer. böylece herkese de uygun olmuş olur. hep yazı hep yazı gözlerimiz bozulacak

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında oyuna başlarkende sorabilir, grafik tabanlımı yoksa metin tabanlımı diye

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Aslında oyuna başlarkende sorabilir, grafik tabanlımı yoksa metin tabanlımı diye
    yok yok buldum oyunu yüklerken sorsun ki grafikleri boşa yüklemesin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Oyuna başlarken dediğim yani Yeni Oyun Kurarken sorsa anlamında söylemiştim.

aşırı grafikleşmeye gerek yok bu hali güzel oyun içinde menejerlerin birazdaha aktifleştirilse daha iyi olur grafik gereksiz

bence süper olmuş.Si games biraz kafasını çalıştırsa süper bir oyun yapabilirler ama oyun her sen ileriye gideceğine geriye gidiyor.

Bu oyun zaten grfiklerle eğlenceli oluyor.Hele hele grafiklerin bu şekilde düzenlenmesi harika olur.

Nesil
    2005

Grafikler iyi bence fazla abartıya gerek yok bunun yerine yeni ligler olsa daha ayrıntılı bilgiler olsa felan daha güzel olur..

Quote Originally Posted by ByRizeLy View Post
    aşırı grafikleşmeye gerek yok bu hali güzel oyun içinde menejerlerin birazdaha aktifleştirilse daha iyi olur grafik gereksiz
    bunada katılıyorum

gayet hoş walla.FM yede bu tip şeyler katılaBilirse oyun çok daha renkli ve zevkli olur kanaatindeyim.. açıkçası bu zamana kdr hep bekledim grafik üzerine bi takım gelişmeler ancak pek umduğum gibi olmadı.bundan sorası için olur işallah..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

en beğendiğim nokta taktik ekranında fulbolcu üzerine sağ klik yaptığımızda onu kaptan yada frikik kullan yada korner kullan gibi seçeneklerin olması...bence bu son derece güzeldi...

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Grafik eklenmesi oyuna çok hoş olur.Ama asla 3d gibi şeyler olmamalı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sitedeki resimleri beğendim biraaz daha ingilizceyi geliştirmek gerekir böyle olursa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Resimler gerçekten mükemmel.Özellikle taktik ekranındaki futbolcu yüzleri.Keşke böyle birşey olsa.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

bence adam süper birşey yapmış. adamı tebrik etmek lazım. böyle güzel bir şey yaptığı için.

acaba indirebiliyormuyuz yamayı.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    bence adam süper birşey yapmış. adamı tebrik etmek lazım. böyle güzel bir şey yaptığı için.

acaba indirebiliyormuyuz yamayı.
    bir yama değil bu. adam açmş fm'yi resim düzenleyici bir programdan kafasına göre eklentiler yapmış. yani indirilebilecek bir şey değil.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri