Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 58 sonuç

Konu: Grafikler Kelimelerden Daha Sesli Konuşur

Tek kelime ile müthiş gerçekten harika :O

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok hoş olmuş gerçekten. Grafikleri hazırlayan arkadaş " Bir Şampiyonlar Ligi maçı ile bir Carling Cup maçı arasında hiçbir fark yok. " demiş. Çok doğru. Bu tarzda ve biraz daha profesyonelce hazırlanacak grafikler oyunu pozitif yönde etkiler ve bizler de daha çok zevk alırız oyundan. Bu arada Avrupa maçında deplasmana gitmeden önce gideceğiniz şehir ve oynayacağınız takım ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar kısmına bayıldığımı belirtmek istiyorum. Uygulanırsa başarılı olur bence.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bencede Muhteşem Olmuş Bukadar Çok Grafik Olmasın ama Biraz Daha Az Olması Yeterli..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

takım bilgileri, oyuncu bilgileri-özellikleri ve antrenman bölümünde grafiksel olarak geliştirme yapılabilir.. aşırı grafik oynanabilirlik açısından kötü olur..

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

gerçekten çok etkileyici olmuş insan başka bir oyun oynuyormuş gibi olur ve galiba oyun bu şekilde olsa sıkılıp bıraknlarıon sayısı çok az olurdu

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Çok fazla grafiğe gerek yok ama bir kaç basit ama ilgi çekici grafikle oyun zenginleştirilebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Resimler gayet güzel. Oyunun grafik yönünün artık gelişmesi gerekiyor. Oyuncu logoları futbolcu resimleri falan biz onlar bir yerden bulur ekleriz ona lafım yok. Lisans almak maliyetli sanıldığı kadar kolay değil.

Güzel bir şekilde grafikler hazırlanarak göz zevki artırılabilir pekala
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Oyuncuların facelerinin arkasına ülke ßayrağı & numara kısmı dışında çok ßeğendim...

Fazla abartılmış ama Fm'nin şu halinde de az grafik var.Bazı bölümlerde grafik arttırılmalı.Mesela menajer ekranı çok güzel.

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

şampionlar ligini çok beendim tabi tek bunla kalmıyor oyun bize o heyecanı yaşatması lazım adamın eli toplarda falan süper

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Şahsen ben fifa manager in grafiklerine ve özelliklerine hastayım ama oynamıyorum çünkü gerçekçilik yok..Neden Fm de de öyle grafikler yok .. aile hayatı falan olsa paramızla birşey alsak ..stad inşaına bakabilsek ..kısacası fifa manager gibi olsun görüntü ama yapayzeka fm kalsınçok şey istedim bende
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2007
    Yer
    deplasmanda-samıyende

bu arada adam bunları nasıl yapmış acaba süper yaw

gerçekten fm'yi tam olması gereken gibi tanımlamış.umarım yapımcılar bu arkadaşı dikkate alırlar..

Sadece Taktik ekranındaki oyuncuların kafaları bile olsa razıyım.Çok güzel olmuş.FM böyle çok eğlenceli ve zevkli olur ama oyunun eski tadını belki alamayız.

bence de böle mükemmel olurdu ama umudum yok

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi yapsalar bile 10 yıla yayarlar bu grafik işini. Çok satmak için kaddeme kademe geliştirirler merak etsinler bir sonraki sürüm alsınlar diye Adam uyuz olur. Belkide hiç yapmazlar...

Arkadaşlar grafikleri merak ettim link açılmıyor hata veriyor birisi imageshack e upload edebilirmi ??

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by ilkay93 View Post
    Arkadaşlar grafikleri merak ettim link açılmıyor hata veriyor birisi imageshack e upload edebilirmi ??
    şu anda sigames'in forumlarında bir problem var sanırım. yani forum açılmıyor o nedenle de konuya ulaşılamıyor. biraz beklenirse düzelir sanırım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    konu sigames forumundan alıntıydı ve artık sigames forumlarına üye olmadan konular görülemiyor. bu nedenle sadece o foruma üye olanlar görebilecek demek ki. ben ss almadım alan varsa buraya koyarsa iyi olur.
    Last edited by Coupet : 13.Temmuz.2008 at 14:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Default FM 2009 İçin Yapılan Tasarım !!!

Nette dolaşırken gördüm...Baya güzel şeyler düşünmüş..Özellikle taktik ekranıFifaManager'imsi bir görünüm veriyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence güzel..Ama taktik ekranı bir garip geldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Bence böle bişi olmaz. Çünki genelde Arayüzü tamamen değiştiriyolar.. Ama bi Sürpriz yapıp böle bişi de çıkarabilirler.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Aslında en önemlisi Maç motoru..Digerleri benim için fazla önemli degil..Bu tasarımlar sigames forumlarında yayınlanmış

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu sefer dolu dolu bir Football Manager bekliyoruz..Aldığımız maaşlar işe yarasın yeter yahu

bence bizi yine hayal kırıklığı bekliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bu verilmişti yahu.
    Neyse tekrar yorum yapalım.Maç motoru adam gibi çalışsın bu sene başka hiçbirşey istemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Grafikler daha sesli konuşur başlığı altında verilen birşeydi bu

Görselliğin biraz daha artmasını savunan biri tarafından yapılmış birşey ve bende katılıyorum. Görselllik arttırılabilir ve bunu sevmeyenler için eski sistem opsiyonuda seçeneklerden sunulabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

fotografları arka plansız yapmaları aslında bir bakıma güzel ama bir bakıma kötü burdan ya da dışardan indirdiğimiz yüz paketlerindeki fotolar çok absürd duruyor bu yüzden

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Default Grafikler Kelimelerden Daha Sesli Konuşur

http://community.sigames.com/eve/for...1/m/8522036693

arkadaşlar sigames forumlarında bir konu açılmış ve fm'de daha fazla grafik olması gerektiğini savunuyor. hatta konuyu açan kişi fm oyununa grafikler de eklemiş. bence oyunun çehresi tamamen değişmiş ve çok güzel olmuş. siz de bakıp fikirlerinizi buraya yazarsanız fm'de gelecek versiyonların grafik mi yoksa yazı tabanlı mı olması gerektiğini tartışabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Gerçekten grafikler oyunda büyük bir değişime yol açmış bence de fm'nin gelecek versiyonu grafik tabanlı olmalı..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Beğenmedim. FM'nin özelliği metin tabanlı olması, sistemim iyi osaydı zaten FM oynamazdım...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri