Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 647 sonuç

Konu: FM 2009'dan Beklentileriniz

Nesil
    2008
    Yer
    fm

2 numaralı maddeye katılıyorum. Türkiye'de ikinci ligde takım çalıştıran bir antrenörü takımdan kovulunca bir ispanyol takımı kapmamalı. gerçekte olduğu gibi eğer başarılıysak avrupa'ya gidebilelim.

daha önce dediğiniz gibi kenarda teknik direktörler dursun.
    sahaya girsin;4.. hakem onu uyarsın falan
    hatta menajerlerin üstünde o smileylerden olsa kızgınmı mutlumu olduğu görünse
    bizde rakip menajere bakarak taktik deiştirsek...

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

takıma topluca uyarı veya ceza verebilelim. mesela adamlar çok iyi ama bir türlü sahafa çıkınca kendilerini göstermiyolar. topluca uyarı verelim. bıktım artık süper adamların beş para etmez gibi oynamalarından

Şu anda en büyük beklentim Türkçe dil eklentisi olması

oyuncunun favorilerinden birisi takımımızdaysa oyuncudan transfer etmek istediğimiz oyuncuyu takıma davet etmesini isteyebilmeliyiz

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

satmak istediğiniz oyuncuyu transfer listesine koyuyorsunuz satılmıyor bence oyuncuya kulüp bulmasını söylemeli oda menajeri vasıtasıyla kulüp bulmalı.

Bence maçtan sonra oyunculara biz kendimiz bir şeyler sölesek buna bağlı olarak motivasyon özelliğimiz artsa iyi olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuna ayrıca görev tabanlı senaryolar eklenebilir. Mesela şu sene 2. ol veya 2 senede 30 milyon dolarlık adam sat gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

*bizi transfer etmek isteyen takımlara şartlarımızı sunabilsek.örneğin şu oyuncuları alırsanız gelirim veya şu kadar transfer bütçesi istiyorum diyebilsek.sözleşme yenilemek isteyen takımımız da dahil tabi buna.
    *kazandığımız parayı harcayabilsek.
    *maç başı prim verebilsek
    *yedek kulübesinde tıkladığımız oyuncular ısınmaya gitse.ısınmadan oyuna girenin sakatlanma ihtimali yüksek olsa.
    *hakemlerin kararlarını eleştirdiğimizde haksız isek bize ceza veren fa haklı olduğumuzda sadece sessiz kalmak yerine hakemleri cezalandırsa.hakemler baskı altında kalıp sonraki maçlarımızda lehimize hatalar yapsa.(etkilenme olayı 2008de de olabilir emin diilm)
    *oyuna biraz görsellik katılsa.
    *transfer olayındaki saçmalıklar düzelse.oyuncuyu bizim verdiğimiz fiyatın yarısına başka takıma satan mallar olmasa.ayrıca 10m değerinde oyuncuyu 2m ye satışa çıkardığımızda hiç değilse 1 2 takım talip olsa.
    *oyuncularla ilişkilerimizi geliştirebilecek şeyler yapabilsek.(sadece yorumlar değildir sonuçta oyuncuyu etkileyen.)

fm daha güzel olur gibi..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hazırlık maçı olabilir FM'de yani bir maçlık.Online veya single.Bence güzel olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

şike yapabilsen teşvik pirimi verip alabilsek

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

mesela dostluk maçı gibi bir çam olsa ve. kazanılan parayı bir yardım kurumuna bağışlasak

forma sponsorlarını ve normal kulüp sponsorlarını seçebilsek

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    şike yapabilsen teşvik pirimi verip alabilsek
    Cılkı çıkar oyunun.

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

benim istegim iddaa sistemi olsn maçlardan önce takımlara oranlar verilsin iddaa oynaalım yani )

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

maçtan sonraki turksportal'ın maç hakkındaki yorumları biraz düzeltilsin bende. çünkü kim kazanırsa sanki onun lehine bir karar veriyor.
    maçtan önce diyorki arsenal maçın favorisi, maçtan sonrada mesela galatasaray maçın favorisiydi zaten ve maçı kaandı gibisinden bir şeyler söylüyor

amma yanar döner ya

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Fm 2008in önerilerindede vardı aslında, tekrar etmek istedim. Maça gitmeden önce bir kafileyi getirsek yanımıza sizcede daha iyi olmazmı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

transferlerde takımdan önce ilk oyuncu ikna ediliyor sanırım gerçek hayatta fmdede böyle olsa keşke

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

en büyük isteğim kazandığımız parayı harcayalım örnek veriyorum mesela Ben Fenerbahçeyim beni Fiorentina istedi diyelim fenerbahçede çok kazanıyorsam nie fioya gideyim ama şimdi fio istese insanın aklında soru işareti kalıyor..

statda trübünler olsun saha kenarında koşu alıanı olsun ve oyuncu değiştime komutu verdiğimizde oyuncu kalksın ısınsın sahayı turlasın arada gerginlikler artsın maç görüntüsünün grafikleri biraz daha gelişsin yani en azından yedek klübeleri kaleler felen 3 boyuta yakın olsun potansiyel olayına yeni bir bakış açısı getirilsin taraftar kapasiteleri düzeltilsin oyuncu sakatlandığında doktor sahaya sedye ile girsin oyuncu değişirken ışıklı tabela olsun çıkan oyuncu giren oyuncu belli olsun reklam panoları olsun kışın saha bembeyaz olsun gol olduğunda fileler havalansın
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ha bide gerçekçilik amaçlı birşey transfer konusundu gerçek hayatta yönetime liste bildirirsin o oyuncuları alırlar ya öyle olsun transferleri biz değil yönetim yapsın yönetime verlim listeyi mesela diyelimki c.ronaldo yu al onu alamazsan nani yi al yada robinhoyu al onu alamazsan agüero yu al hatta bağzı oyuncuların başında yıldız koyalım banko istediğim ve öncelikli tranfer o olsun
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    son olarak maça yedek klübesinin tersinde değilde yedek klübesinin olduğu yerden bakalım
    Last edited by myeren : 25.Mayıs.2008 at 17:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Yönetimden birşey istiyorsak ültimatom seçeneği çıkıyor eğer isteğimizi reddederlerse bilindiği gibi..Ama ültimadom veriyorsanız direk kovuldunuz anlamına geliyor malesef..Biraz önce yine başıma geldi. Yıl 2014 geçen sene Şampiyonlar Ligi' ni kazandık herşey mükemmel ama ben biraz daha transfer bütçesi isteyince kovuluyorum..Çok saçma birşey bu..Sonuçta ben neredeyse Galatasaray' ın Alex Ferguson'u olmuşum Bir para olayı yüzünden direk kovulmak olur mu ? Olmaz tabii..FM 09 ' da umarım bu konuda gelişme olur..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyuncuları ısınmaya biz yollasaydık fena olmadı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İlk önce antrenmanlarımızı izlesek. Taktikler versek idmanda. İdmanın programını biz belirlesek mesela önce düz koşu sonra tek kale maç. Birde ilginç bir şey daha buldum. Maçtan 1 gün önce deplasmana hareket etsek ve bir antrenmanda maç öncesinde gittiğimiz şehirde yapsak. Şamp. Ligi'nde ve ligde çok güzel bi şeyy olur. Ama antrenman sahası maç motorundaki gibi olmuycak daha değişik olacak. Şu antrenmanı yapsalar varya bu oyun tadından yenmez.

İstediğim En büyük 2 olay.

1 Türkçe Dil
    2 Antrenmana teknik direktör olarak girmek oyuncuları uyarmak. Bence çok eksik bişey. antrenmanda ne yaptığını göremezsem nasıl kadro oluşturacağım. Ben kulübün teknik direktörüyüm ama antrenman maçlarını vs. izleyemiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Aynı gün hem yönettiğimiz takımın hem de yönettiğimiz milli takımın maçı varsa bunlardan birini seçelim. Bu olay biraz önce başıma geldi ve önce Alman liginde bir maça çıktım birkaç saat sonra da Meksika'nın başında maça çıktım. maçtan sonra hemen koşup uçağa binse bile imkansız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by goalkeeper1 View Post
    Aynı gün hem yönettiğimiz takımın hem de yönettiğimiz milli takımın maçı varsa bunlardan birini seçelim. Bu olay biraz önce başıma geldi ve önce Alman liginde bir maça çıktım birkaç saat sonra da Meksika'nın başında maça çıktım. maçtan sonra hemen koşup uçağa binse bile imkansız.

Benim 2 maç da aynı andaydı. Maça git ekranı gelince devam dedim hemen milli takım maça git ekranını açtı. Kulüp maçımı yapar yapmaz haberlere dönmeden milli maçı da yaptım.

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Bence stada aşağıdaki gibi trübünler yapılsa ve orada köşeye bir yere deplasman taraftarları olsa ayrıca pankart ve bayrak assalar.. Daha güzel olur

Bence Harika Olur Bu Şekilde Taraftarlar Olursa.Ve Tabiki Teknik Direktörler Yani Bizlerde Kenarda Görünmemiz Çok İyi Bir Fikir.Bu 2'linin Yanına Birde Türkçe Olursa Bu Oyun Artık Tadından Yenmez.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tabi onu Kayseri Atatürk Stadının uydu görüntüsünden yaptım. Uğraşsam daha güzelini yapabilirdim ama Sigames isterse alasını yapar. Bence yapılırsa güzel olur..

Klüp Yönetimi İle İlişkiler Daha da genişletilebilir.Sponsorlar Daha Gerçekçi Olabilir.Sponsorları Biz Seçebiliriz.

Bide Kazandığımız Paraları Harcayabilelim.Millet Takım Satın Alıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Birde daha önce de tartıştığımız eski takımızdan oyuncular bizle birlikte gelseler. Mesela kontrat bitiminde XXX hocamın yönettiği takıma gitmek istiyorum gibi..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ronaldo adlı arkadasın fikri guzel olmus bence mac boyunca ses var goruntu yok

oyunda fotomaç gibi bi gazete olsa.hergün şu takım şunla anlaştı bu takım bunla anlaştı diye sallasa.tartışma yaratsa.

Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri