Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 647 sonuç

Konu: FM 2009'dan Beklentileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha güzel bir maç motoru ve daha iyi bir rekabet ortamı...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

bi de özellikle kamp programlarını bizim yapacağımız şekilde ayarlanması lazım mesela yaz kampı süresi ve yerini bizim belirlememiz.. sezon ortasında da maçlardan önceki kamp programları örn: bursa maçından 2 gün önce bursaya hareket ve maçtan hemen sonra veya 1 gün sonra geriye dönüş.. ayrıca kamptaki antreman programı.. bence müthiş olur bu sefer oyunun başından hiç kalkamayız

Bizim özelliklerimiz diğer menajerler gibi olmalı bence

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Mesela bir kaç ayda 1 kereye mahsus olmak üzere takımı toplayıp restauranta veya evimizin bahçesinde yemeğe davet edebiliriz. Dostluğu, kaynaşmayı artırmak için.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Oyuncular gazetelere demeçler verse..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

bi de özellikle kamp programlarını bizim yapacağımız şekilde ayarlanması lazım mesela yaz kampı süresi ve yerini bizim belirlememiz..
    bunun koLayı var istedigin üLkedeki takımLarı secip orada mac ayarLayabiLirsin.

federasyonun kuluplere daha fazla para yardim etsin

Nesil
    2007
    Yer
    34

Milli Takımların U-23 / U-21 / U-19 Takımlarının Menejerliğini Yapma Hakkınada Sahip Olabilelim..
    fm2008'de Başkanın Klübe Transfer Yaptığını Henüz Göremedim, Bu Özellik Tekrar Eklenmeli..
    Sponsorları Seçebilelim..
    Ultimatom Verildiğinde Klüp Yönetimi Bukadar Katı Olmasınlar..
    Oyunda 2-3 Senede Bir Klüpler Kendilerine Forma Tasarlasar(Biraz Zor)
    Grafikler Arttırılmalı Herşey Yazı Değil.
    Medya ile İlişkilerimiz dahada Kuvvetlendirilmeli Medyadan Soru Neredeyse Gelmiyor Denecek Kadar Az..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar mesela kariyeri kuruyoruz, 30-35 yıl menajerlik yapıyoruz belkide biraz daha fazla. Ben diyorum ki yaşımız ilerleyince Bir seçenek gelse sol alt menüye yada üstte olabilir Başkan ol diye takıma başkan olabilsek ve oradan takımı değişik seçenekler ile yönetebilsek.Nasıl olurdu olmazmıydı

Eğer işin cılkı çıkar diyorsanız efsane olduğumuz bir kulüpte veya yaşımız baya ilerleyince nadiren gelse bu seçenek.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Arkadaşlar mesela kariyeri kuruyoruz, 30-35 yıl menajerlik yapıyoruz belkide biraz daha fazla. Ben diyorum ki yaşımız ilerleyince Bir seçenek gelse sol alt menüye yada üstte olabilir Başkan ol diye takıma başkan olabilsek ve oradan takımı değişik seçenekler ile yönetebilsek.Nasıl olurdu olmazmıydı

Eğer işin cılkı çıkar diyorsanız efsane olduğumuz bir kulüpte veya yaşımız baya ilerleyince nadiren gelse bu seçenek.
    o başkan işi şöyle olabilir bence ama ozaman oyunun adının football manager olmaması lazım başkanlık girecekse. çok paramız olunca kulübe para yardımı yaparak örneğin 20 milyon dolar vererek başkan seçilelim ve teknik direktörü biz alalım, teknik direktör transferleri yapsın ama biz örneğin gelen çok iyi bir teklifte oyuncuyu duruma el koyup satabilelim ya da gördüğümüz çok iyi bir oyuncuyu alabilelim vs. eğer başarısız olursak da seçimlerde seçilemeyelim ve başkanlığı kaybedelim. bu sefer stad büyütme sponsor seçimi vs gibi konulara bir çözüm bulamadım ama. çünkü onları da biz yaparsak oyun çok sapmış olur.

ben bir çok şey olmasını isterdim ama en önemlisini yazmak istiyorum.sesli spiker olsa.ingilizce veya türkçe farketmez.bizim arkadaşlarımız türkçesini de çıkartır onun.ama sesli spiker olduğunda oyunun daha zevkli olacağına inanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

+ oyunu biraz daha videolarla filan zevkli hale gelebilir mesela bir takıma imza attık youtube videoları gibi bir küçük pencerede o takımın tanıtımı veya milli takım aldığımızda o ülke hakkında tanıtım içeren küçükte olsa bir video içermesi

+her maçtan sonra basın toplantısı
    +insanı daha çok saran menü dizaynı
    +daha aktif bir basın
    +daha aktif bir başkan

kısaca fm nin oyun olduğunu unutturacak şeylerin gelmesi

Bence Maçlardan Önce Marşlar Okunsun Oyuncular İşte Dizilsin Sırayla.Oyunda Bulunan Ülkelerin Marşları Oyuna Eklensin.Marşın İçinde Biraz Seyirci Sesleri de Olsun.Ayrıca Milli Marş Okunduktan Sora Böle Futbolcular Tokalaşsın Falan Birbiriyle Hakemle El Sıkışsınlar Sora Kaptanlarla Yazı Tura Atsın Hakem Sora Maç Başlasın.(Çok Şey Mi İstedim)

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

benim isteğimse şu manger yaratıyoruzya önce takım şeçmeden yuna 2-3 günlük gireceğiz ve haberler gelecek;
    gazi futbolu bıraktı
    Gazi t.direktör olabilir vs.
    sonra külüp ve bir isteğimde mesela külüpler forma ayrlasa sponsorları değişşe vs.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

ya Fifa Manager'de var forma tasarlıyosun ama hiç iyi değil. bence kendi updatelerimiz ile daha iyi oluyor formalar..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bir de ne zaman kornerden veya kanattan gelen ortadan bir gol bulsak faul olmasa. Çok nadir gol veriyor. sürekli faul..
    Last edited by SAİT71 : 06.Haziran.2008 at 04:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

* Alt yapı takımlarının teknik direktörlügü yapılabilse. Genclerle oynamayı seven ve kariyerlerine sıfırdan baslamak isteyenler icin cok güzel ve zevkli olur. (Milli Takımlar dahil)

* Antrenman macı olsa. Bu macları izleyerek performans veya taktik denemesi yapabilsek. (Hazırlık macı gibi degil, takımların haftaicleri yaptıgı cift kale maclardan bahsediyorum)

* Milli takımlar icin önemli turnuvalardan önce kamp dönemi olsa. 2-3 hazırlık macı yapabilsek. Simdi en son mac Mart ayında sonraki ilk mac turnuvanın ilk macı. Hicbir hazırlık yapmadan turnuvaya baslanıyor. (Bunu özellikle bekliyorum. Bu sene Euro 2008de var, bu eksikligin farkına varacaktır heralde Sigames.)

Maçtan sonra oyuncuların nasıl oynadığı açıklansa.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Favorİ Personel Yapabİlme Bİde Yedek Klubesİnde DİĞer ArkadaŞlarinda DedİĞİ Gİbİ Menajerİn Olmasi.......

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ünlü menajerlerin yardımcısı olabilsek güzel olur.

örneğin kariyerimize başladık.direk bir takımın başına geçmek yerine,oyundaki menajerler gibi bir takımda baş antrenörlük veya yardımcı menajerlik gibi işler yapabilsek,ünlü menajerlerin yanında çalışıp itibarımızı artırabilsek sonra bir takım çalıştırsak güzel olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

güzel gol atış şekilleri ve klas çalımlar olsa.örneğin fm 2005 te aşırtma gol vardı büyük futbolcular aşırtma goller atardı bide ligin standartından yüksek olan oyuncular topu rakibin sağından atıp solundan geçme gibi hareketler yapsalar harika olur bi de frikikler biraz daha düzeltilebilir bizim frikik özelliği 17 olan oyuncumuz gol atamazken karşı takımın oyuncusu 12 frikik özelliğiyle gol atabiliyor ve kornerlerin büyük bir çoğunluğu faul oluyor bunlar da düzelse güzel olur

bence oyun yeni değilde eski görüntüsünü (geri) alsın...arkadaşlar grafik grafik nereye kadar zaten oyun ilerlemiyo siz hala grafikten bahsediyorsunuz...unutmayalım 2000 den 2005 e kadar olan serilerde grafik falan yoktu yine sabahlara kadar oynuyorduk hatta o zaman daha zevkliydi...bu oyunda en çok istediğim türkçe olması ve eski (sade) görünümüne kavuşması.önceden 2-3 saatte 1 sezon bitirirken şimdiki serilerde minimum 5 saatte 1 sezon bitiriyorum vede o dediğiniz grafikler eklenirse eğer 5 saatide geçer...benim istediğim;modern 2008 tasarımlı,karışık olmayan,sade ve mümkün olduğunca az grafikli bir görünüm

FENERBAHÇE'nin Transfer Bütçesinin Artırılması
    Türkçe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dün oynadığım bir maçtan sonra sadece şutlarımın gol olmasını istiyorum. Ya bir takım kaleye 30 şut çekip gol atamaz mı ya? Maçı izlerken saç baş yolmaktan kel kalıyordum bea.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

kornerlerden ve duran toplardan asırı gol oluyo bu bırazda olsa azaltılmalı........ve oyuncuların sısırılmedıgı bı data ıstıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

*Türkçe dil seçeneği
    *Kenarda görünmemiz ve istediğimiz oyuncuları ısındırmamız ve tribünler(rakama göre doluluk ve ona göre destek)
    *Maç sonrası basın toplantısı
    Fm 2009 'a bu 3ü eklense oyunun zevki 4-5 katına çıkar

*Yapay zekanın artık düzelmesi.
    *Takımın antremanlarını bir şekilde izleme şansımız. Nedenine gelicek olursak mesela aynı mevkide oynayan iki benzer özellikli futbolcum var. Bunlardan hangisini seçeceğime hafta içi yapılan antremanlarda performanslarına göre karar vermek istemem.
    *Taktik komutlarında biraz daha derinlik. Mesela defansta oyunculara kademeye girme komutları falan...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kornerlerden ve duran toplardan asırı gol oluyo bu bırazda olsa azaltılmalı........ve oyuncuların sısırılmedıgı bı data ıstıyorum

8.0.0 da tam tersine hiç bir korner gol olmuyor denebilir 22 maç oynadım maksimum 5 firikik 1 korner golüm var tabii 8.0.2 farklı

değerinin 4 kat aşağısında satmak istediğim bi oyuncu elimde kalmasa....
    almak istediklerimde kat kat yüksek para istemese....
    konuşmalar daha detaylı olsa..
    türkçe dil de olmassa yuh artık

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Quote Originally Posted by imran View Post
    bence oyun yeni değilde eski görüntüsünü (geri) alsın...arkadaşlar grafik grafik nereye kadar zaten oyun ilerlemiyo siz hala grafikten bahsediyorsunuz...unutmayalım 2000 den 2005 e kadar olan serilerde grafik falan yoktu yine sabahlara kadar oynuyorduk hatta o zaman daha zevkliydi...bu oyunda en çok istediğim türkçe olması ve eski (sade) görünümüne kavuşması.önceden 2-3 saatte 1 sezon bitirirken şimdiki serilerde minimum 5 saatte 1 sezon bitiriyorum vede o dediğiniz grafikler eklenirse eğer 5 saatide geçer...benim istediğim;modern 2008 tasarımlı,karışık olmayan,sade ve mümkün olduğunca az grafikli bir görünüm
    Harfi harfine katılıyorum.

manager sponsorlugu(fıfada oldugu gibi)
    saha kenarlarına sponsorluk
    Store açma
    belirli firmalarla oyunculara sponsor olması mesela

Sayfa 3 / 22 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri