Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: Oyununuz Açılırken Takım Marşınız Çalsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

hocam data dosyası yok direkt sounds var oraya attım.Atınca desya değiştiriLsinmi sorusu oLmadı.Data kLasörünü kendimmi oLuşturacağım ?

Bende indiremiyorum.Link alabilirmiyim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by gigakaan View Post
    Bende indiremiyorum.Link alabilirmiyim
    ??? :/ bi link isedik çokmu
    Last edited by gigakaan : 28.Ağustos.2008 at 03:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Link sorunsuz çalışıyor, indirebilirsiniz.
    "YÜCE ATATÜRK"

abi bende Sounds Dosyası yok ne Yapmalıyım D:

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by 123321 View Post
    abi bende Sounds Dosyası yok ne Yapmalıyım D:
    Olması gerekiyor aslında ama sanırım sende bu dosya eksik.
    O zaman bu dosyayı Kendin oluşturmalısın o zaman çalışabilir diye düşünüyorum.Bu arada şuna dikkat etmelisin.Genelde dosyalar Belgelerim kısmına atılır ancak bu dosya:
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\sounds
    oyunun kurulu olduğu yere atılıyor.Bu gözden kaçmış olabilir.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Alternatif Link olarak burdan indirebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

sounds klasörü yok ne yapmalıyım

Beşiktaş için hadi hisset yerine inönü dolmuş kullanılsaydı daha iyi olurdu yine de ellerinize sağlık .

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    sounds klasörü yok ne yapmalıyım
    http://forum.turksportal.net/vb/show...5&postcount=37

kardeş neden hep ist. takımlarına yapılıo neden anadolu takımlarına yapılmıo bu yenilikler.Ltfn 2lik yapmayalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

bıktı artık www.turksportal.net artık dosya indiremiyorum bu yazı çıkıyor şuna bir el atın

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    bıktı artık www.turksportal.net artık dosya indiremiyorum bu yazı çıkıyor şuna bir el atın
    Quote Originally Posted by DisCo View Post

Alternatif Link olarak burdan indirebilirsiniz.
    Biraz dikkat tüm sorunları giderir. Konu için gerekli link yukarda gördüğünüz gibi sayfa içerisinde bulunuyor. Oradan inidrebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Oyununuz Açılırken Takım Marşınız Çalsın.

Boyut: 10.1 MB

Açıklama:

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle Beşiktaş marşı konusunda bilgilendirme yapan Genç Kartal'a, yineTrabzonspor marşı ile ilgili bilgilendirme yapan thehell61'e çok teşekkür ederim.

Paket içerisinde 4 büyük takımımızın marşları yer almaktadır. Kurulum kısmında bahsedilen işlemleri gerçekleştirdiğiniz zaman, oyun her açıldığında taraftarı olduğunuz takımın marşlarını dinleyeceksiniz.

Marşlar:

Beşiktaş --> Hadi Hisset
    Fenerbahçe --> 100. yıl marşı
    Galatasaray --> Cimbom Galatasaray
    Trabzonspor --> Uy Aha

Not: Paket içerisinde FM2008 orjinal açılış ses dosyasıda bulunmaktadır. Marşları yükledikten sonra eski haline döndürmek isteyen arkadaşlarımız bu dosyayı kullanmalıdır.

Kurulum:

- Dosyayı indirdikten sonra taraftarı olduğunuz takımın marşını C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\sounds içine atınız. Dosya değişimi onayı içinde evet butonunu işaretleyin.

- Daha sonra C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 içinden Cache adlı dosyayı silin.

Şimdi oyuna giriş yapabilirsiniz. Artık her oyun açılışında tuttuğunuz takımın marşını dinliyor olacaksınız.

Dikkat edilmesi gereken kısımlar:

- Cache dosyasını bulamayan arkadaşlarımız gizli dosyaların görünümünü aktif hale getirmeleri gerekmektedir. Bunun için Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Klasör Seçenekleri'ne girin. Açılan bölümde Görünüm'ü tıklayın. Gizli dosyalar ve Klasörler kısmından Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin ardından uygulayı tıklayın.

- C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008 burada yer alan "kullanıcıadı" kısmı bilgisayarınıza kurulum yapılırken verilen isimdir. Bilgisayardan bilgisayara farklılık gösterdiği için "kullanıcıadı" tanımlamasını yapmak zorunda kalıyoruz. Zira kullanıcıadı isminde bir dosya aramıyoruz.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Elimizden geldiğince sizleri memnun etmek adına paylaşımlarımız devam edecektir.

Takipte kalın.

Lisans:

Marşlar, video paylaşım siteleri aracılığıyla elde edilmiştir. Paketin yapımı bana aittir ve her hakkı saklıdır. İznim alınmaksızın herhangi bir sitede veya yayın organında yayınlanması kesinlikle yasaktır. Bilginize...

Sormak istediğiniz sorularınızı başlık altında veya özel mesaj yoluyla bana bildirebilirsiniz.

Saygılar.

DisCo

Turksportal.net
    Last edited by Sekopej : 10.Mayıs.2008 at 11:26 Reason: Siteye eklenip konu onaylanmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok sağol.Hoş bir çalışma olmuş

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri