Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: *** KarŞiyaka Cafe ***

Default *** KarŞiyaka Cafe ***

SEVGİLİ FORUMDAKİ KARŞIYAKALILAR BU TPOİCTE SİZLERLE PINAR KSK HAKKINDA MUHABBETLER ETMEK DİLEĞİYLE....

Bu Arada Herkese Selam İyİ Muhabbetler Etmek DİleĞİyle...

ahahah süper bi başlık valla ama öncelikle bi ricam olcak eğer mümkünse ksk yelkendeki erkek arkadaşımın kulağını içinizden birileri çekebilir mi hatta kulağını çekmek yetmez siz kopartın gitsinondan sonrada süper muhabbetler ederim burda ksk ile ilgili

hahah valla 4-5 haftadır maçlara gitmiyorum ama baya zevkli oluyor... bu arada erkek arkadaşının ismine ve kocaelinin neresindensin?

isim verirsem taniiicak mısınben gölcükten katılıyorum euheueh iğrenç bi cümle oldu ama neyse idare et gitsinyoksa kocaeliyle bir bağlantın mı var biliyormuş gibi sormuşsun

9 sene gölcükte oturdum...yani baya bi bağlantım var isim sorma sebebim gidip kulak çekicem

ahahaha süper yaa ben çok sevdim bu işigölcük mü vayy çok ilginç yaaaa 9 sene hemde allah bilir birde bizimle aynı apartmanda çıkarsın valla böle bi olay yaşamıştım bi arkadaşla tanışmıştım iki yıl boyunca gölcüklü olduunu biliyordum am nerde olduunu hiç sormamıştım bir gün konuşurken bizim apartmanda oturduğunu öğrendim düşünebiliyor musun bomba yaaaameğer çok küçüktük tabii hatırlamıyoruz en alt köşeye hep kiracı gelirdi gitme gelme yok tabiii yaşta küçük hiç tanışmamışızşimdi senlede böle bişi çıkcak diye bi tırstım aynibu arada ksk yelkene o kadar yakınsın yaniii ehh o zaman kim olduunu da bulursun sen bence ben isim vermiiiim şimdi olmaz

hahha askeriyede oturuyodum gölcük anadoluya gidiyodum bide donanma ilköğretimde okudum... yani baya bi zamanım orda geçti ama ben ağırlıklı olarak dderede takılıyodum yani fazla inmezdim gölcük taraflarına

ahahha bende ddere hacı halit erkut mezunuyumbu arada bu kadar olur dünya en kadar küçük yahuuuuuerkek arkadaşımda askeriyede oturuyordu dderede havuzun ordaki bloklardakesin tanırsın yaaaa olaya bak yaasüper yaaaaaben gölcükte oturuyordum ama lisede dderede olduuum için hep orda takılırdık her zaman yaniiiiiiaccayip komedi oldu yaa yani aynı apartmanda oturmasakta yine bi ortak bişi bulduk yaniii

erkek arkadaşın askeriyede oturduysa kesin tanırım askeriye tanımadığım çok az insan vardı aynı şekilde ddere valla bulduk bi sürü ortak yan

hehehe yalnız depremden hemen sonra izmire taşındılar yani 6 yıldır ordalarvalla çok şaşkınım ya nerden nereye hiç böle bişi başıma gelmemiştisen ne yapıyorsun peki izmirde okul iş??gerçi bunları özelden yazmamız gerekiyor galiba burda forum kuralları var mı bilmiyorum amaneyse ben sormuş oliiim sen cevabını ister burdan yaz ister özelden farketmez yaniii

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

burası sohbet yeri değil arkadaşlar

karşıyaka kafe olduğunu sanıyorduk biz burası sohbet yeri değil demek ne demek anlamadık???karşıyakalıyız ve muhabbet ediyoruz tanışıyorduk ve özel msjlara gittik burasının sohbet yeri olmadığını biz üyelerden mi öğreneceğiz adminlerden mi???????

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

Quote Originally Posted by sanalman_34
    burası sohbet yeri değil arkadaşlar
    abi abi arkadas karsiyakalilar icin sohbet yeri acmis ya sohbet odasi bence

Quote Originally Posted by pınarmania
    karşıyaka kafe olduğunu sanıyorduk biz burası sohbet yeri değil demek ne demek anlamadık???karşıyakalıyız ve muhabbet ediyoruz tanışıyorduk ve özel msjlara gittik burasının sohbet yeri olmadığını biz üyelerden mi öğreneceğiz adminlerden mi???????
    aynen katılıyorum burası ksk sohbet alanı olarak açıldı ve bizde sohbet ediyoruz eğer problem olduysa adminler uyarır ve konuyu silerler

aynen öle diyorum bende zatensaol hürmet ve semih5

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

gidin o zaman cafe bölümüne açın spor ile muhabbetin ne alakası va adminlerden öğrenme gibi bir durum yok forumun düzeni için gerekirse üyeler de uyarılarda bulunabilir moderatörlerden ricam konunun cafe bölümüne taşınması

ya arkadaşım senin bi problemin mi var????konuyu açan biz miyiz???açan arkadaş zaten yokki yazanlar arasında???bizde açılmış konuya istinaden cevap veriyoruz....çok zoruna gittiyse ben gider adminden rica ederim kafe bölümüne taşınsın diye...kaldı ki burasıda zaten ksk basketbol amacıyla kafe adı altında açılmış....ama sen niye rahatsız oldun ben onu anlamadım?milyon tane başlık var nedir yani farklı olmak mı amacın?polemik yaratıp bişiler mi yapmak istiyorsun?kusura bakma ama bunlara ayıracak vaktim yok biz zaten arkadaşlarla özelden görüşüyoruz..sende burda kendi başına takıl yok burası sohbet yeri diil yok kafeye taşınsın yok bilme ne diye....

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

sizinle uğraşamam seviyenize inemem

Quote Originally Posted by sanalman_34
    sizinle uğraşamam seviyenize inemem
    terbiyeni takın birader ne seviyesinden bahsediyosun adam gibi cvp yazılmış sana eğer cvp bulamıyosan susarsın bişi yazmazsın uğraşamazsın çünkü haksızsın ve klasik orta okul cvbı verme seviyenize düşemem falan diye karşındakinden çok kendini rezil edersin bunu unutma

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

admin arkadaslar bu konuyu sohbet yerine tasirlarsa hersey ortadan kalkar bence cunku burasi basketbol linkli arkadaslar

tamam da işte benim demek istediğim bu başlık başka bir arkadaş tarafından açılmış yanii biz açmadık açılmış olan konu dahilinde cevap vermeye başladık anlatabildim dmi semih?yoksa admin isterse taşır yaniii kocaaa başlık açılmış karşıyaka kafe diye ve basketbol adı altında yanii bu adminlerin takdirine kalmışbizim için problem diiil sadece arkadaşın saçmalasını anlamadım o kadar yanii gelipte kovar gibi burası sohbet yeri diil falan diye..yani bu yaklaşım çok kaba bi yaklaşım ve en aızndan kendi seviyeme göre ne kadar altında olduğunu da karakteristik olarak ispat etmiş bulundu bundan fazla söze gerek yok...biz zaten özelden görüşüyoruz artık burdan yazmıyoruz ama arkadaşın gereksiz polemiği olayı buraya getirdi amaçsızca....neyseeeee muhatap olmayın seviyesine ÇIKMAYALIM.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

yaa beyler tamam uzatmayın yaaa
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

konunun basketbol ile alakasını göremedim. O yüzden cafe bölümünden devam edersek daha güzel olacak. İyi eğlenceler
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

Quote Originally Posted by Vieri
    konunun basketbol ile alakasını göremedim. O yüzden cafe bölümünden devam edersek daha güzel olacak. İyi eğlenceler
    doğru söze ne hacet

Quote Originally Posted by Vieri
    teşekkürler sevgili admin....herkes kendi görevini yaparsa bizde böyle saygı duyarız...ilgilendiğin için teşekkürler..sanırım bir üyenin lafını da ciddiye almamakla doğru olanı yapmışım...olması gereken buydu yeniden teşekkürler...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

eneeee iki dakikada birbirimize girmişiz.arkadaşlar Turksportal ailesine yakışıyormu bu? neyse polatın cerrahpaşada gittiği kahve gibi bende bir GÖZTEPE'li olarak karşıyaka cafe ye geldim,dövermisiniz severmisiniz siz bilirsiniz

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

teşekkürler sevgili admin....herkes kendi görevini yaparsa bizde böyle saygı duyarız...ilgilendiğin için teşekkürler..sanırım bir üyenin lafını da ciddiye almamakla doğru olanı yapmışım...olması gereken buydu yeniden teşekkürler...
    bende olması gerekenin bu olduğunu söylüyordum farklı birşey mi dedik

bunu demek sana düşmezdi demek isterdim ben ama demicem heee öle o dediiinden dostum farklı bişi demedin hı hı ondan...amaaaaaaaannn bi bırak ya...sen bizim seviyemize inme mümkünse.anlayamıyorum çünkü ne demek istediğini...algılayamıyorum seviyem çok düşük de kusuruma bakma...

30. Default

bunu demek sana düşmezdi demek isterdim ben ama demicem heee öle o dediiinden dostum farklı bişi demedin hı hı ondan...amaaaaaaaannn bi bırak ya...sen bizim seviyemize inme mümkünse.anlayamıyorum çünkü ne demek istediğini...algılayamıyorum seviyem çok düşük de kusuruma bakma...
    puhahhahah deli

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri