Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 80 sonuç

Konu: Arsenal Kariyerimden Kalan Hatıralar

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

helal coşkun abi sanada bu yakışır..........herkese bol fmli günler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    coşkun abi harika kariyerin varmış keşke silmeseydin.

FORZA ARSENAL
    Last edited by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 : 24.Mayıs.2008 at 20:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

coşkun abi benim arkadaşım senin taktiğinle chelseayı deplasmanda 9-0 yendi.ben inanmadım ama skoru gösterdi bana sonra inandım resim nasıl konulur bilmiyom öğrenirsem kayacam

biraz ilginç bir okadar da güzel bir taktik milana deplasmanda 5-0 yendim dm mevkilerinde kesinlikle lahm veya daniel alves tarz oyuncular kullanın....

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

evet taktik 8.02 si çok güzel zaten takım önerileriniz başlıında real madrid takımımdan bahsetmiştm o taktikle ilk sene transfersiz şampionlar ligi ispanya Ligi sonra avrupa süper kupası ispanya kupası çok pozisyon oluyor barcayı 2.sene deplasmanda 3-0 yndm barcanın kaleye hedef tutan sutu 0 benım 9 .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Bazı komutları bende değiştirdim.
    Hangi komutları değiştirmeliyiz Coşkun abi yardımcı olabilirmisin ?

Kadromu sayayım...

Akinfeev
    Rafinha
    Marcelo
    Samba
    Micah Richards
    Mascherano
    Miguel Veloso
    Sağ AMC - Nihat
    Sol AMC - Van Der Vaart
    AMC - Elano
    FC - Berbatov

Yanlış yerde oynayan adamım var mı? Komutlarda ne gibi değişiklikler yapmalıyım ? Yardımını bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Şu değiştirdiğiniz komutlar neler ?

Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Hangi komutları değiştirmeliyiz Coşkun abi yardımcı olabilirmisin ?

Kadromu sayayım...

Akinfeev
    Rafinha
    Marcelo
    Samba
    Micah Richards
    Mascherano
    Miguel Veloso
    Sağ AMC - Nihat
    Sol AMC - Van Der Vaart
    AMC - Elano
    FC - Berbatov

Yanlış yerde oynayan adamım var mı? Komutlarda ne gibi değişiklikler yapmalıyım ? Yardımını bekliyorum...
    Gerekli herkes yerinde.Bir numara kurmuşsun

hakkaten neyi değiştircez ki bi türlü olmadı taktik yaw

Nesil
    2007
    Yer
    .

Chelsea ya bu kadar gol atmak her taktiğin işi değil merak ettim bu taktiği,taktiğin ismini söyleyebilir misin?
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Sonuçlar bir yerde yazıyorda ben mi kaçırdım.

Nesil
    2008
    Yer
    fm

ozaman da zevki çıkmaz ki oyunun. ben cm2 oynarken her maç 10-11 gol atıyorum diye kariyerimi kapatmıştım. kırk yılda bir maçım berabere biterse seviniyordum biraz heyecan geldi diye. ben şahsen her maçı 6-7 golle kazanmaktansa 1-0 2-1 kazanmayı tercih ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Belki taktiğe hile sokmuşlardır Şaka bi yana bir an önce paylaşırsan sevinirim. Bizde deneyelim şu sihirli taktığı

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Bu taktik kimz .. olmasın ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Taktiğin dizilişi böyle. Çok ilginç geldi bana V1 V2 yazıyo hangisini kullandın sen ?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Ben de şuan onun v2.1 olanının üstünde biraz oynayarak ve rakip takım komutlarına girerek yani MR-ML alan daraltma - sol ayağa kullanmaya zorla , sağ ayağa kullanma zorla .. FC lere sıkımarkaj-alan daraltma-zayıf ayağa kullanmaya zorla gibi komutları vererek mükemmel işler çıkartıyorum. AZ Alkmaar kariyerimde devam ediyorum bu taktikle. Öyle çok iyi transferler yapmamama rağmen Hollanda ligi şampiyonluğu , Uefa kupası ve süper kupayı kazandım ilk sene .. Foruma koymayı düşünüyorum üstünde biraz daha oynayarak .. Kariyerimdeki attığım gollere bakabilirsin muhteşem gerçekten.. Ama taktiğin mantığını kavramadıktan sonra hiç bir işe yaramıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Versao 2.1 deniycem bakalım maçlar müthiş geçmiş kolay kolay golde yememişsin sanırım hep fark

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Örneğin forvetteki oyuncu güçlü ve bitirici olması gerekiyor. Tom De Sutter tam bu taktik için.. 45 gol attı toplamda. Sol AMC oyuncu bitirici ve uzun şutu iyi olması gerekiyor. Sende durum nası bilmiyorum ama en kötü puanlar DMC'lerden geliyor. Burdaki oyuncularda orta yapmaları iyi olması gerekiyor .. DR-DL oyuncuları hızlı ve dayanıklı olması gerekiyor.

V2 de defansif çizgi push-up olması lazım. Benim taktikle oynadığım bölümler genişlik ve tempo .. Tempoyu az daha artırıp genişliğide aynı orantıda azaltınca mükemmel sonuç verdi bende..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Versao 2.1 deniycem bakalım maçlar müthiş geçmiş kolay kolay golde yememişsin sanırım hep fark
    Kolay kolay gol yememesinin sebebi heralde DC oyuncularının hızlı ve pozisyon almaları iyi olan oyunculardan oluşmasıdır sanırım. Yoksa bu taktiği defansı yavaş bir takımla denemek hüsran olur.
    Last edited by shamur1 : 01.Mayıs.2008 at 02:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

o zaman DMC bölgesinde Gareth Barry - Pineda gibi bek oynama özelliği olanlar oynamalıki hem puanları yükselsin hemde takımın hucumlarında ortalar kessin çünkü ben Carew oynatcm forvette o yüzden ortayı çok kullanıyorum.. Shamur sen onu değiştirdiğin şekliyle koyabilirmisin senin alkmaar kariyerine baktımda müthiş başarıların var UEFA falan almşsn

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evet çok pozisyon bulunuyor bu taktikle. Oyuncu seçimi çok önemli onun için.. 3 AMC oyuncusu ve forvet oyuncusu taktiğin kalbi bana göre.. DMC oyuncularıda dediğin gibi bek türünde oynuyabilecek oyuncular lazım. Hem DMC-MLC , DMC-MRC- tarzında. Yoksa ne kadar iyi bir dmc olursa olsun eğer sadece Dmc pozisyonunda oynuyorsa ondan verim almak zor.. Birde bu 3 AMC ve 1 Fc oyuncunun çalışma oranları iyi olması gerekiyor . Çünkü full alan daraltma yapıyorlar .

Sol Amc bende Nicolae Dica oynuyor performansı mükemmel.. Uzun Şut , Bitiricilik,Çalışma oranı ve teknik..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post

Benim böyle.Tabi her sene bazı oyuncular değişti.Defans,DMCler vs

Ben v1.kullanıyorum. Bu kariyeri noktalıktan sonra FB ile başlıcam.

Bu oyuncu seçimi mükemmel.. Gerçi AZ Alkmaar'da para olmadığı için ucuz isimlerle devam ediyoruz biz

Sağ DMC - Veloso mükemmel..
    FC- Adebayor tam adamı..
    Sol AMC - Silva mükemmel
    Ortadaki Amc- Messi şuan sendeki durumunu bilmiyorum ama pas,yaratıcılık,özel yetenek ,çalışma oranı çok önemli tabi birde şut çünkü sol Amc ve Sağ Amc kadar şut çekiyor ,pozisyona giriyor..
    Bekler- Rafinha ,Traore - mükemmel.. Hızlı ve dayanıklılar

Bu arada sağ dc ye korner taktiği verilmiş durumda zaten senın 2 dc oyuncunda hızlı oyuncular ..

Fenerbahçe'ye bu taktikte oyuncu lazım.. Forvete ve defansa ayrıca dmclere ..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

VELOSO sol ayaklı değilmiydi Fenerbahçede böyle oynayabilir ama AMC oyuncu alınması lazım messi yerinde alex oynar sol amc Vederson deneyebilirsin ben Vedersonu AML oynatıyorum ama AMR yer değiştirmeli oynuyodu sol ayakla uzaktan çok golu vardı bu taktikte Sağ AMR Özer hurmacı veya Mehmet Çakır olabilir Mehmet Çakırın sert şutlarıda var

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Sen şimdi birde benim kadroma bak.. Parasızlığın gözü çıksın..

Tom De Sutter harikalar yaratıyor.
    Kranoveter yeni aldım .. Cziommer oynuyordu orda..
    Nicolae Dica mükemmel.. Gol yollarında mükemmeliz ama defansım çok sağlam olmadığı için onu düzeltmeye çalışıyorum. Benim dc oyuncularım o kadar hızlı değiller.. Sol ve sağ amc oyuncuları AM-FC olduğu zaman mükemmel oluyor..

Bu da AZ Alkmaar ile 1 sezondaki istatistiklerimiz..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Maç başına 2.8 gol atıp 1.1 gol yemişsin AZ gibi bir takımla müthiş istatistik

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evet dediğim gibi AMC ve FC oyuncularını bu taktiğe uygun şekilde seçersen sorun yok.. Ama defansının hızlı ve güçlü olması lazım. + kaleci faktörüde var.. Zomer ve Spiranovic gibi 2 basit dc oyuncusuyla 1.1 gol yememe birşey demiyorum zaten bunu en aza indirmeye çalışıyorum. Ayrıca Vederson Sol Amc oynayamaz .. AML-R tarzı oyuncu değil AMC-FC tarzı oyuncu lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Vestel Manisaspor'la az önce 2 maç yaptım ilk maçımda Sivas karşısında 1-0 kazanmama rağmen inanılmaz topları çıkardı kaleci iyi şut çekemememden dolayı dışarı giden toplar çok kaleyi bulan şutların hepside karşı karşıya Petkoviç maçı 9 gibi dereceyle bitirdi ve 1 Penaltı kaçırdım maçta. 2. Maçımda Galatasaray'la oynadım 1-1 berabere kalmama rağmen 7-8 tane karşı karşıya kaçırdım Orkun maçı 8'le bitirdi ve yine maçın oyuncusu oldu. Taktik inanılmaz ama taktiğe göre oyuncu transfer etmek lazım mutlaka yoksa her şut dışarı gidiyo Türkiye'de oynayan arkadaşlara Uğur inceman Defansımın önünde bayaaa iyi oynadı.
    Last edited by KaPaLı : 01.Mayıs.2008 at 04:32

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

kardeş taktiğin linkini verirmisin.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

teşekkürler. bu 2.1 2.2 ve normal deken neye göre ayrılmış kardeş.

birde ben bu 2shared 'den dosya indiremedim

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Turnuvalar çok güzel olacak. Kimz 1 de oldukça iyi bu arada. Arsenal'i ilk sene 4-2 yenmiştim Fenerbahçe'yle. İlk maç 4-1 yenildiğim için UEFA'ya gidip, yine bu taktikle UEFA'yı almıştım. Taktik güzel.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

arkadaşlar sol amc de arda yı oynatsam yerinde olurmu.. yada yerine birini mi alayım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri