Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: Arsenal Kariyerimden Kalan Hatıralar

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Kayserispor'da 2.sezonda böyle bir kadro kurdum. Başarılı olabilir miyim acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Mr.CordiaL View Post
    Kayserispor'da 2.sezonda böyle bir kadro kurdum. Başarılı olabilir miyim acaba ?

Sol amc , ortadaki Amc ve defansına oyuncu almalısın. Koray ve Aydın çok hızlı oyuncular değil. Fatih Ceylan Amc oyuncusu değil. Oraya bitirici ve şutu güzel olan teknik bir oyuncu alman lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Fatih Ceylan'ın Bitiricilik ,uzun şut ,teknik , çalışma oranı bu özellikleri nasıl ? mehmet Topuz'un uzun şutu daha iyidir herhalde onuda oraya koyabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Hangisini alıyım sizce sol amc için ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Diego Souza sadece teknik olarak düşük diğer özellikleri genelde yüksek Diego Souza'yı al

Quote Originally Posted by Mr.CordiaL View Post
    İstatistikler müthiş gerçekten Coşkun Abi. TbrkLer bir kez daha...
    abi taktik mükemmel acaba kullandığın skinin adını söyler msisn ???

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Taktik gerçekten çok güzel az denedim süpermiş.Ama bazı yerde eksiklikler var gibi.
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Kaç maç oynadın ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Hayır daha dikkatli okumalısın Ters ayak vs. onlardan bahsediyor genişlik tempodan ise bahsetmemiş.
    Yahu sen niye hala aynı seyleri sölüyorsun ki ? Orda kimz'in verdiği komutlarda dmc-mc-amc ye sıkımarkaj-top kapma
    dml-ml-aml sıkı markaj top kapma ters ayak
    fc ye de s.markaj top kapma var

ben aynı komutları uygulamıyorum alan daralt komutu verıyorum .. genişlik falan onları takım komutlarından kendı takımıma göre ayarladım . İkna olucakmısn ?

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Kaç maç oynadın ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Hayır daha dikkatli okumalısın Ters ayak vs. onlardan bahsediyor genişlik tempodan ise bahsetmemiş.
    Takım 2 maçı üstüste 2-1 2-1 kazanınca bir soruyum dicektim ama saçmalık yaptım 2-1'i bal dök yala hesabı Taktik süpper çok işe yarıyor.Kullandığınız bu skini yazar mısın?
    turksportal...

galatasaray da denedim taktiği işe yaradı.abi kullandığın skin dds ye benzio ama dds tamamen siyah renkten oluşuo bu skinde arkada yeşil çimler gözüküo çok hoşuma gitti.Hangi skini kullanıosun acaba rica etsem upload edebilir misin???

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Arkadaşlar Skinin Adı Flex. Favorimdir. Tabi indirdikten sonra ben üzerinden değişiklikler yaptım.Arkaplan gibi. Yeşil olanı kendim ekleyip değiştirdim.Sizinde çok hoşunuza gitmiş.Upload ettim. Buradan indirin ve deneyin.. İnanilmaz bir ferahlık katıyor oyuna,nasıl diyim oynadıkça oynuyasın geliyor...

http://rapidshare.com/files/113007963/flex.rar.html
    aynen abi senin kullandığın skini gördükçe fm oynayasım gelio upload ettiğin için teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Arkadaşlar Skinin Adı Flex. Favorimdir. Tabi indirdikten sonra ben üzerinden değişiklikler yaptım.Arkaplan gibi. Yeşil olanı kendim ekleyip değiştirdim.Sizinde çok hoşunuza gitmiş.Upload ettim. Buradan indirin ve deneyin.. İnanilmaz bir ferahlık katıyor oyuna,nasıl diyim oynadıkça oynuyasın geliyor...

http://rapidshare.com/files/113007963/flex.rar.html
    İndiriyorum şimdi tşkler .. .

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arsenal'la alınan sonuçlar harika, taktikte dikkatimi çekti deniycem..

Ayrıca birşey dikkatimi çekti haber kutusunda ( 121 ) yazıyordu nasıl oldu o abi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Tatile gidersen olur
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Abi taktiğin çözülmedi mi ? Bunu 3.ye soruyorum cevap alamadım.Cevaplarsan sevinirim.

Abi taktiğin çözülmedi mi ? Bunu 3.ye soruyorum cevap alamadım.Cevaplarsan sevinirim.
    ben de bu taktikle oynuyorum ispanya ligin de yaklaşik bir 6-7 sezon oynadım her sezon 100 den fazla gol attım.birinde 127 gol attım.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Ben cevap verim sana bende bu taktiği kaç aydır kullanıyorum üstünde oynadım takımıma göre genişlik ve tempoyu değiştirdim .. AZ Alkmaar ve FC Twente ile çok başarılıyım. Şu an 3.sezondayım .. Yeterli mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bahsedildiği gibi yapay zeka çözemez ama DisCo çözer.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ajax'la 7 maç 7 galibiyet gidiyorum.. Taktik çok iyi valla

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Bu taktiği Galatasarayda deneyeceğim.Amc kimleri almam gerekiyor forvet nasıl bir oyuncu olmalı ? Saha boyutunu ne seçmeliyim?

bu taktiği fenerbahçede denedim şuan 9-10 puan farkla liderim
    1 beraberlik 1 yenilgim var
    tek sorunum forvetlerim yerine defansımın gol atması
    edu 9 golle krallıkta 2.
    forvetlerim de hamit,semih,ilhan p.,mevlüt...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sağ AMR olarak Nihat-deivid gibi oyuncuları oynatabilirsin kolpa. 8.0.2'de deivid müthiş oynuyo o kanatta. AMC oynayacak oyuncu ortasahaya gidiyo defans yönü olan oyuncuyu oynatırsanız daha iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Sağ amc nihat mükemmel gerçi Galatasaray'a gelmez. Şut ve bitiriciliği iyi olan birini al sol amc ye de aynısı. Ortadaki amc biraz daha geriye geliyor bir nevi taktiğin merkezi gibi.. pas yaratıcılık özel yetenek bunların dışında şutu ve bitiriciliğide iyi olursa baya da gol atar .. ama defansta servet çok yavaş bu taktik için sorun olur.

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Sağ AMR olarak Nihat-deivid gibi oyuncuları oynatabilirsin kolpa. 8.0.2'de deivid müthiş oynuyo o kanatta. AMC oynayacak oyuncu ortasahaya gidiyo defans yönü olan oyuncuyu oynatırsanız daha iyi olur.
    orta sahada alex,sezer öztürk,colin-mehmet topuz oynatıyorum.
    kornerlerde falan defan atıyo golleri
    ama normelde forvet pek işlemo(Hamit)
    balotelliyle anlaştım ama daha gelmedi o gelice belki değişir

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

HAMİT nasıl forvet oluyo ? Forvete güçlü oyuncular al Dayanıklılık iyi olsun Semih işi yapıyo ama avrupa'da çıldırtıyo bazen beni.Mehmet Topuz DMC bölgesinde oynayabilir ama sağ tarafta oynat kornerde dönen topların hepsi gol olur. Colin veya sezer yeterince etkili olmazlar sanıyorm ben Colin'i oynatmıyorum. Alex AMC'nin sol tarafına koy

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Taktik başarılı görünüyor ama ben de kendi taktiğimi kullanmayı tercih ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu taktiği 5. haftadan itibaren kullanmaya başladım takım gol rekorları kırıyo ve deivid - nihat şov yapıyolar ne taktik olursa olsun karşınızda gol yemeniz çok zor gol atmanızda çok kolay + Korner taktiğide yapılmış taktiğe.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar birimiz taktiği yapan kişiden izin alıp sitede yayınlasak hem daha çok ilgi görür ve daha çok kişi yararlanır. Taktik hakkında fikirler çoğalır, taktiğin artılarını eksilerini tartışırız..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Aykan19o3 View Post
    Arkadaşlar birimiz taktiği yapan kişiden izin alıp sitede yayınlasak hem daha çok ilgi görür ve daha çok kişi yararlanır. Taktik hakkında fikirler çoğalır, taktiğin artılarını eksilerini tartışırız..
    Daha önce ekledm ama görmedin sanırım 2.1 Version kullanın.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Daha önce ekledm ama görmedin sanırım 2.1 Version kullanın.
    Yok böyle değil sitenin taktikler bölümüne herkezin koyabileceği şekilde koyalım..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri