1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: sErkaN'lı fenerbahçe

Default sErkaN'lı fenerbahçe

serkan mütiiş bi kararla fb yönetimi tarafından zico nun yerine başarılı bi zico nun yerine bi gece operasyonu ile fenerbahçenin başına getirildi. hem fb yönetimi hem taraftarlar konuşulan onca ünlü ismin içinden serkan gibi kariyeri olmayan birini klubün başına getirilmesinden dolayı üzüntülü ve kızgınlardı. en usta kalemler gazetelerde eleştiri oklarını serkan tercihinden dolayı fb yönetimine yöneltiyorlardı ama fb yönetimi kararımızın arkasındayıs açıklamalarına devam ediyordu.

serkan ilk olarak edu yu devied le gol krallığında çekişen edu yu 7,25 euroya appiahı 3,80 euroya maldanadoyu 3,60 euroya kezmanı 4,00 milyon euroya satıyor ve takımı baştan oluşturmaya karar veriyordu. bu serkanın eleştirilmesini iyice kamçılıyordu.

toto tomuz brezilpyadan diego ve defansif orta saha jean II Makun (ismi yanlış olabilir )fb ye katılıyordu. mayorkanın(ismini şu anda hatırlayamııyorum) colombiyalı orta saha oyuncusuda son dakka fb katılıyordu. defansa da sivastan hayrettin le takviye yapılıyordu.

KARİYERİM BÖYLE BAŞLADI SİZLE PAYLAŞ CAM SS LERİ TRANSFERLLER HAKKINDA YORUMLARINIZ NELER?BU TAKIM NAPAR? MEDYA HAKLIMI?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Öncelikle Başarılar Dilerim Ama Anlatımını ss lerle süslemelisinki daha çok kişi kariyerini takip etsin.

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Öncelikle Başarılar Dilerim Ama Anlatımını ss lerle süslemelisinki daha çok kişi kariyerini takip etsin.
    bilom ama şu anda iş yerinde olduğum için ss leri yarından itibaren siteye koycam bende sabırsızlanıyorum nasıl transferler iş yaparmı sence??

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Diğer kariyerine ne oldu abi bu kariyerinde başarılar.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Diğer kariyerine ne oldu abi bu kariyerinde başarılar.
    HANGİSİ KARDEŞİM ? BEŞİKTAŞ KARİYERİM Mİ ? UZUN SOLUKLU OLMADI AMA BU KARİYER GÜZEL OLCAK GİBİ OYUNCULAR İÇİME OTURDU SS LER GELCEK SABIRSIZLANIYORUM DİEGO SÜPER OYUNCU ALDIM AMA YARARLANAMADAN SAKATLANDI

başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

basarılar serkan abı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sen Beşiktaşlı değilmiydin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyun bu kaan nolcak serkan abi bu arada ilk mesajda yazmayı unuttum transferler güzel ve mallorca'dan aldıgın oyuncu juan arango'mu??

Wink

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Sen Beşiktaşlı değilmiydin
    EVET BEŞİKTAŞLIYIM İLK KARİYERİMİ DE HEMEN BEŞİKTAŞLA AÇTIM AMA OLMADI KİMYALARIMIZ UYUŞMADI FB İLE Bİ DENİM DEDİM
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by anil luque View Post
    oyun bu kaan nolcak serkan abi bu arada ilk mesajda yazmayı unuttum transferler güzel ve mallorca'dan aldıgın oyuncu juan arango'mu??
    evet dün aklıma gelmedi ama bugün ss leri koycam birer birer çalıştığım için pek fazal yapamıyorum ss ler evde olduğum sürece koycam inşallah
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

[img=http://img398.imageshack.us/img398/8514/makaunrk6.th.png]

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yapılan transferlerin ss lerini koymaya başladım baya bi vakit alıyo be bu arada maçlar da devam ediyor güzel bi kariyer olcağa benziyor maçlardan ss ler de yakında
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arango transferin son günlerinde renklerimize kattığımız iyi bi yetenek bize yararlı olacağını düşünüyorum

[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1620/arango**7.th.png[/IMG]

doktor lasmar baya nazlandı ama getirdik sonunda

levski yi ilk maçta kadıköye gömmüştük 2-0 la ama diğer maçta resmen coştular gol düellosu oldu bi yere kadar sonra arka arkaya gol bulup farkı arttırdıllar ama elemeyi başardık yazık olurdu ellensek

şampiyonlar liginde iyi bi gruba düşdüğümüzü düşünüyorum real madrid hariç diğer takımlar tam dişimize göre bizden fazla bi özellikleri yok.takımımda tek eksik olarak gördüğüm defans.edu yu gönderdim ama yerine kaliteli bi yabancı yada iyi bi yerli stoper alamadım hayrettini son dakka transferiyle aldım artık can yetişiyo o bölgede ona yaradı gibi.

şampiyonlar ligine marsilya maçıyla başlayacaktık .maç zamanı geldiğin de bütün futbolcular heyecanlıydı ama diego ve arango onlar sezonu sakatlıklarla başlamışlar takımdaki yerlerini alamamışlardı. kendilerini gösterme işte biz buyuz deme imkanını başka hangi maçta bulabilirlerdiki ? ama ortaya lugano diye bi adam çıkıp maçı alıp fenere veriyordu nasrinin mütiş frikik golü sadece tabelayı değiştiriyordu mütiş bi başlangıç harika bi oyun ve şampiyonlar liginde alınan ilk galibiyet takım ve taraftarlar bütünleşiyordu. basın artık serkana güven duymaya başlamışlardı. benfica da reali ispanyada yenerek grubun ve şampiyonlar liginin o akşam bi süprizini gerçekleştiriyordu

işe diogo!! süper bi giriş yaptık diogo dakka beşte defansın kaleciye verdiği topu kaleciden ve defanstan önce araya girerek bir sıfır öne geçirdiler. ama benfica kendi sahasında baskı kurdu ve dakika sekizde durumu birbir yapan golü attı. benfica taraftarı için umut ışıkları belirmişti.zaten real maçından sonra inanılmaz bi özgüven gelmişti takıma ve taraftara ama diogo 45 dakika on kişi oynayan takımına hayat öpücüğü verip galibiyeti getiriyordu bütün avrupa feneri konuşmaya başladı. taraftarlar artık galibiyetlere alışmaya başladılar güzel maçlar çıkarıyordu fenerbahçe özellik le alınan yabancıların iyi oyunlar çıkarmaları cabasıydı.

büyük şehir belediyesi mesaisine lugano kaldığı yerden devam ediyor bu aralar coştu kornellerde çıkıp çıkıp golü buluyor hep böyle gitsin canım

antepi de yenip evine gönderdik ama zorlandığımız bi maçtı. devied i forvete aldım saol abi dedi çaktı kafayı dakka seksende.

gençeler maçı inanılmaz saldırdık maçın sonunda ve golü biz atmadık attırdık.

son ankara maçımız benden bugünlük artık bu kadar "!!!!eve gidmeyi dört gözle bekliyorum çalışmam lazım artık baya bi kıvıttırdım neyse iyi fm ler

Last edited by pascal88 : 03.Mayıs.2008 at 13:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

güzel gidiyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Lige ve Şlye çok güzel başlamışsın tebrik ederim abi.Resimleri biraz daha büyük koyarsan sevinirim abi.

Lige ve Şlye çok güzel başlamışsın tebrik ederim abi.Resimleri biraz daha büyük koyarsan sevinirim abi.
    ya yunus unutmuşun nasıl koycamı imagede hangisi ni koycam bilemedim bulduğumu koydum artık

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ben şöyle yapıyorum abi:Resim Boyutu:320*240 upload edildikten sonra resim:Hotlink for forums[1] bunu kopyalıyorum abi.

Ben şöyle yapıyorum abi:Resim Boyutu:320*240 upload edildikten sonra resim:Hotlink for forums[1] bunu kopyalıyorum abi.

OK YUNUS BUNDAN SONRAKİLERİ ÖYLE YAPARIM SAOL

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Rica ederim abi devamını bekliyoruz.

Default kaldığımız yerden devam......

REAL İLK MAÇ

Reale karşı iyi bi oyun ama kaybedilen bir maç ikinci maç bakıyorduk.uefa resmi sitesi bizi öven açıklamalar yapıyor. İstanbulda çılgın bi taraftar grubuyla karşılanıyorduk mutluyduk herkes bizden bişiyler bekliyordu artık.

Benfica maçı şampiyonlar ligi

İlk maçta deplasmanda yendiğimiz benfica karşısında iyi oynamadık öne geçtik ama bi rahavet hem seyirci de hemde oyuncularda skorun bu hale gelmesine sebeb oldu. Üzgünüz önümüzdeki maçlara bakacağız lık bi maçtı L

Çaykur.

Çaykur karşısındı iyi oyun ve güzel goller toto tamuz dan süper oyun kendi evimizde iyi gidiyorus.

BURSA

İyi oyun ve kadıköyde kolay galibiyetlerden biri daha

GALATASARY DERBİSİ

Derbi heyecanı Malum dünyanın en büyük derbileri arasında yer alan bi maç.maç öncesi biz de formdayıs onlarda.aslında kaderlerimiz aynı. Uefada gidip yeniyorlar ligde puan kayıpları aynı biz. Ama biz kazanmak istiyoruz. Büyük takımız onlardan daha iyi bi kadro. Kadronun iyi olması böyle maçlarda yetmiyo yürekten oynamak gerekiyor. Ve yürekten oynayıp derbiyi ilk yarıda bitirdik

KASIMPAŞA

İşte bizi anlatan bi maç. Kasımpaşaya hayat öpücüğü veriyorus. İki sıfırdan ilk yarıda çevirdik ama ikinci yarıda baskı sonuç vermedi.

MARDİN

Kamuoyunun ve taraftarın fark beklediği bi maç güzel bi oyun sergiledik daha farklı sonuç bekleyenler gene yanıldı tomuz gene formundaydı.

MARSİLYA

Golu bulduk ama daha sevincini bile yaşamayı bitiremeden kendi kalemizde golü gördük. Cisse bugün iyi oynadı. Bize patladı diyebilirim. Ama marsilya için artık umutlar tükenmişti. Alex le bulduğumuz gol işi bitirdi. Artık bi üst turdaydık.

KAYSERİ

İyi takım kayseri bizden puan almayı başardı. İşin garibi gol atamadık. Büyük sorundu bu. Ama bi sonraki hafta kayseri galasarayı kendi evinde deviriyor ve fb maçının süpris olmadığını gösteriyordu.

OFTAŞ

Süper bi maç çok iyi gitmediğimiz kendi ligimizde bizi kendimize getiren bi maçtı. Tomuz maçın gene yıldızıydı

REAL İKİNCİ MAÇ

Ve real madridi devirdik 90+3 de gelen bi gol pozisyonları yok doğru düzgün artık gruptan çıktık. Yönetimden ek para istedik ama vermedi işimiz zor. Defansa bi takviye daha olursa bu takımın çok işler başaracağını düşünüyorum.

İsviçre'nin Nyon kentine ben ve ŞEKİP MOSTUROĞLU guruptan çıkan diyer takımlarla birlikte kura çekimi izlemeye koyulduk. hepimiz kim çıkarsa çıksın diyorduk ama barça nın geleceğini kimse tahmin edmiyordu.
    sizce nolur? fb bir başka büyük ispanyol kulübünü elermi ??

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    genÇler BİrlİĞİ OftaŞi İkİ Defa YapmiŞim ArkadaŞlar YanliŞla Onu Bİrİ Çaykur MaÇi 3-1 Aldim. Kusura Bakmayin
    Last edited by pascal88 : 05.Mayıs.2008 at 11:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Serkan abi ligde süpersin.Barça güçlü takım ama deplasmanda beraberlik alabilirsen elersin.Resimler böyle güzel abi.Devamını bekliyoruz.

Tebrikler Serkan abi ligde süpersin.Barça güçlü takım ama deplasmanda beraberlik alabilirsen elersin.Resimler böyle güzel abi.Devamını bekliyoruz.
    saol yunus evet iyi gidiyorus bi defans oyuncusu alırsa barçayla başa baş çekişiris diye düşünüyorum. fotolar güzel oldu saol senin dediğini yaptım senden başka da bakan yok )))

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

güzel gidiyorsun kardeşim inş barçayı elersin yunus arkadaşın dediği gibi deplasmanda berabere kalırsan bence evinde elersin bol şans...

Barcelona zor rakip,çok zor maçlar oynayacaksın Barca ile.Gönlümüz turu geçip çeyrek finale kalman ..

Mesaj Yetkileri