1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Skorları gösteren ekranı kapatabilir miyiz?

Default Skorları gösteren ekranı kapatabilir miyiz?

arkadaşlar eğer mümkünse skorları gösteren ekranın daha hızlı akmasını yada sadece sonuları yazmasını istiyorum örnegin türkiye ligini seçtiğimde o haftaki tüm maçları oynuyor yani kaç kaç bittiği golü kimin attığı falan bunları yazınca çok vakit alıyor yani benim kendi maçım daha kısa sürüyor yani eğer mümkü oluyosa diğer maçlrın 1 çırpıda geçmesini istiyorum ayarlardan en hızlı durrurlmazı seçtim ama pek fala fark etmedi sizçe bu dediğim mümkünmü çoklu lig açınca insanı öldürüyor her ligden maç falan oynuyo

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

niyeki. gece rüyanamı mı giriyor skor tabelası. şaka şaka benim bildiğim kapatılmıyor. onu en hızlısına alsan bile belli başlı şeyleri gösteriyor. dsaha sonra hızlanıyor.

Nesil
    2006

Kullandığın bilgisayarın özelliklerine bağlı. Bilgisayarın özellikleri kötü ise çok lig açmaman gerekir. Buda fikstür hızına etki eder. Fikstür hızı tamamen bilgisayarın özellikleri ile ilgilidir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Oynadığın ligin maçları mutlaka gözükür..Hızlı geçsin istiyorsan az lig açmalısın..

Gri ekranı kastediyorsan browse ye basıp oyunlailgilenebilirsin.Hiç istemiyorsan az lig açman gerekir.Ama dersenki arkadaş ben brezilya ligini açmak istiyorum gençoyuncular çıkıyor.O zaman oyunu kurarken oynanabilir(playable) değil görülebilir(viewable) ı tıklarsan bir nebzede olsa hızlanacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence görmek yada beklemek istemiyorsan Browse'ye bas dolaş oyunda. zaten bi dalınca o maçları bitirmiş oluyo sen unutuyosun maçları zaman su gibi akıp geçiyo

Mesaj Yetkileri