Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: River Plate ile Şampiyonluğa

Transferler

Yetersiz oldu ama piatti bizi tercih etmesi zarate ile anlaştık o bizden haftalık 3k istedi biz ona 2.1 verdik,o da kabul etmedi.Ek maaş bütçesi istedim kabul etmediler.Hadi hayırlısı!

ToTo-1.6 Milyon pound + Nasuti

Paulo Renato-40 K

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by King_91 View Post
    geçenlerde ben de river kariyeri yapıyordum..tüm kupaları aldım..avrupaya açıldım sana tavsiyem Rene Lima'yı kullan çok iyi adam..Kaleci Juan Ojeda Carrizzo gittikten sonra yeterli hatta Ojeda'yı baştan oynatabilirsin..Yine bir tavsiyem forvet al Mauro Zarate olabilir 5M$ civarı geliyor...başarılar...
    Sağol ama zarate ile maaş konusunda anlaşamadık.Ayrıca söylediklerini denicem.
    Last edited by dberksu : 06.Mayıs.2008 at 18:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Toto Tamuzu iki kariyerimde transfer etmiştim ama ikisinde de çok kötü oynuyodu umarım senin kariyerinde iyi oynar... bu arada başarılar

Quote Originally Posted by olmayan nick View Post
    Toto Tamuzu iki kariyerimde transfer etmiştim ama ikisinde de çok kötü oynuyodu umarım senin kariyerinde iyi oynar... bu arada başarılar
    Ben eskiden fenere almıştım her sezon 30-35 atıyodu. Newcastle'den 36 M teklif geldi Aziz Yıldırım otomatikmen kabul etti.Ben de çok üzülmüştüm.

Demek ki o adamın bana garezi var

En İyi Transferler

Arjentin liginin en iyi transferini yaptık.

Taktik

Diziliş

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Basın toplantısı

Bu seneki hedefleriniz neler?
    Bu sene ligde ve ülke kupasında şampiyon olmak istiyoruz.

Ara transfer döneminde oyuncu alacak mısınız?Alıcaksanız kimi veya kimleri alırsınız?
    İlk önce ara transferde yedekler takımından toplam 2 M değerinde oyuncu satmayı düşünüyorum.Bu parayı maaş bütçesine ekleme isteğinde bulunacağım.Bu isteğim yerine getirilse Bogdan Stancu ve Marin'i düşünüyorum.Ayrıca bir de savunma oyuncusu alıcam ama kim olduğu konusunda hiçbir fikrim yok.Taraftarımızın(Sizin) bizim için önerilerini dinleyeceğiz.

Sizce Boca sizden iyi mi?Derbi maçlarını sizce kim alır?
    Bence biz formda olursak Boca'yı farka boğarız.Rakip sahada ben en az 2-3 gol atmayı düşünüceğim.Evimizde Boca'yı farka boğacağımıza inanıyorum.

Benim düşünceme göre kendinize çok inanıyorsunuz.Sizce bu iyi bir özellik midir?
    Evet,kendime çok inanıyorum.Bu bazen iyi bir özelliktir.Mesela deplasmanda evimde oynadığım taktikle oynuyorum ve bu sayede deplasmanda büyük galibiyetler alabiliyorum ama fark da yiyebiliyorum.
    Last edited by dberksu : 06.Mayıs.2008 at 19:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

basın toplantısı guzel olmus transferler de guzel

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

basın toplantısı acayip hosuma gitti yalnız deplasmanlarda cift forvet oynama bence daha dogrusu önemli deplasmanlarda

Arjantin Ligi Başlıyor!!!

San Lorenzo-River Plate

İstatistiklerimiz kötü ama sonuç iyi.

Gimnasia (J)-River Plate

Kötü oynadık ama kazandık.Topla oynamada ve hava toplarında yetersiziz.Paulo Renato'yu bu maçta oynattım.Neredeyse ona gelen her hava topunu bize kazandırdı.Bu maçta oynadığı gibi devam ederse çok iyi bir sezon geçiririz.

Basın Toplantısı

River Plate menajeri bugün yaptığı kısa basın toplantısında transfer bütçesinden maaş bütçesine yaklaşık 3 M Pound aktarıldığını söyledi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Cevap yazan herkeze teşekkür ederim.
    Last edited by dberksu : 08.Mayıs.2008 at 16:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Lige iyi başlamışsın, tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

güzel gidiyorsun arkadaşım tebrikler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar arkadaşım (=
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

lige güzel başlamıışsın başarılar..

Herkeze teşekkürler şimdi diğer maçları oynayacam

arjantin de yabancı sınırlaması kac bilmiyorum muhtemelen 3 ya da 4 olması lazım,sana tavsiyem güney amerika daki ülkelerin domestic takımlarının kadrolarına bak çok ucuz ve iyi futbolcular cıkıyor arada iyi arjantinliler de cıkıyor.

Santiago Biglieri-880.000 Pounda River'da

10 Aralıkta Takımımıza katılacaktır.

River Plate-Lanus

13 şutumuzun 8'i kaleyi buldu ama sadace 1'i gol oldu.Tüm şutlarımızı kalecinin üzerine vurduk.Golümüzde de kalecinin üzerine vurduk ama kalecinin beşliğinden gol oldu.

River Plate-Independiente

Bu maçın fotoğrafını yanlış ekledim.Ama en azından skor gözüküyor.Güzel oynadık.Ayrıca Rosales müthiş oynadı,aslında hatrick yapabilirdi ama Rosales'in bir golünü hakem offside diye iptal etti bizde şikayette bulunduk.
    Last edited by dberksu : 12.Mayıs.2008 at 15:36

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

güzel gidiyorsun biglieri transferi süper olmuş başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

tebrikler hep böle devam et sampiyonluk bekliyorum
    TariboWest

Bugün ve yarın ss'leri ekliyemicem.Mesaj yazanlara çok teşekkür ederim.

Claudio Yacob-600.000 Pounda River'da

10 Aralıkta takımımıza katılacaktır.

Gimnasia (LP)-River

Güzel oynadık.Son dakikalarda çok büyük açıklar versekde kazandık.Bu maç daha farklı da bitebilirdi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    River Plate-Newell's

Falcoo hattrick yaptı.Bu sezon ki ilk resmi maçında şov yaptı.Sakatlıktan sonra çok iyi bir dönüş yaptı ve ilk onbirdeki yerini aldı.

Lig Tablosu

Last edited by dberksu : 13.Mayıs.2008 at 17:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

transferlerini beğendim ligdede güzel gidiyorsun şampiyonluk bekliyoruz

Lütfen bu konuyu okuyanlar daha çok yorum yapabilir mi? yoksa ben mi brşeyleri yanlış yapıyorum lütfen söyleyebilirmisiz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biraz daha eğlence katabilirsin kardeş veya daha derinlere in yani sakatlananlar oyuncularla ilişkilerin ilginç enstantaneleer falan daha ilgi çekici olur

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    biraz daha eğlence katabilirsin kardeş veya daha derinlere in yani sakatlananlar oyuncularla ilişkilerin ilginç enstantaneleer falan daha ilgi çekici olur
    Bazı fikirlerim var.Onları uygulayacağım.Sağol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    South American Copa Sudamericana Başlıyor!!!

S.A.C.S 1.Ön Eleme İlk maçı

Yedek ağırlıklı çıktığımız maçta Toto coştu.

Maçtan sonraki gün Antremanda Berksu yanına Toto'yu çağırdı ve:

Berksu:Dünkü maçta çok iyidin hep böyle devam et.

Toto:Söz veriyorum.

Berksu:Söz veriyorsan önümüzdeki maçta ilk onbirdesin.

Toto:Çok teşekkür ederim.Size borçluyum.

Berksu:Bana borcun sadece sonraki maçta iyi oynayıp en az 1 gol atman.Ayrıca önümüzde ki maçta gol atarsan sana gofret alıcam.

Toto:Dalga geçiyorsunuz hocam dimi?

Berksu:Evet,şimdi antremana devam et.

San Martin (Sj)-River Plate

Çok iyi oynadık.3 gol fark attık.En iyi iki forvedimiz belli oldu Falcao-Toto

Maçtan Sonra Soyunma odası

Berksu:Hepinizi tebrik ederim çok iyisiniz.Bir mağlubiyet bile almadınız çok teşekkürler.

Takım:Böyle devam edeceğiz hocam.

Berksu:Toto bunlar sana.

Toto:Nedir o hocam?

Berksu:Gofret,hem de 2 tane.

Toto:Ama hocam siz dalga geçmemiş miydiniz?

Berksu:Evet,dalga geçmiştim ama sen çok iyi oynayınca sana 2 gofret getirdim.

Toto:Sağolun hocam.

Berksu:Sonra hatırlat gofretlerin parasını maaşından kesiyim.

Toto:
    Last edited by dberksu : 13.Mayıs.2008 at 21:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ha ha hakikaten komedi yaw güzel olmus gofretler bu arada ligde süpersin tebrikler
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

güzel olmuş gerçekten güzel de gidiyorsun başarılar..

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    Ha ha hakikaten komedi yaw güzel olmus gofretler bu arada ligde süpersin tebrikler
    Yorumun için çok teşekkür derim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by malakaci View Post
    güzel olmuş gerçekten güzel de gidiyorsun başarılar..
    Yorumun için sağol.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    River Plate-Colon

Güzel oynadık rakibin kaleye isabetli şutu bile yok.Toto'nun formu tam gaz yükseliyor ve uzuyor.

Leonardo Ponzio'ya kırmızı kart Gördüğü için 2 Hafta Maaşı Kesildi.

Ponzio bu cezanın çok ağır olduğu hakkında bir açıklama yaptı.

River Plate-Olimpo

Bence epey iyi oynadık ve kazanmayı bildik.

South American Copa 1.Ön eleme turu 2.maç

River Plate-Vasco

Ve son düdük çalıyor ve toplamda 3-2 ile ilk ön eleme turunu geçiyoruz.Bu maçta 4 tane yedek oyuncu oynattım.Ayrıca takımın bu sıkışık fikstürde çok yorulduğu için 1 gün tatil verdim.

Kısa Basın toplantısı

Ara transfer çalışmalarına çok erken başladınız ve 2 oyuncuyla anlaştınız.Bu çalışmalar devam edecek mi?

Evet,şuan bile devam ediyor.

Hangi mevkilere oyuncu alacaksınız?

Defansın göbeğine bir oyuncu alıcam.Forvet ve ön libero transferlerini gerçekleştirdimzaten.Bir de sol açık bir brezilyalı (Sürpriz) ile prensipte anlaştık.Sadece kulübünün transferi onaylayıp onaylamayacağı ve bizim son sözümüz kaldı.

Ne kadar transfer bütçeniz kaldı?

Sadece 2.5M Pound kaldı.Daha önce transfer bütçesinden maaş bütçesine 3 milyon geçirmiştim bide daha takıma katılmayan oyuncuların paralarını da ödedik.

Not:Bana defansın göbeğinde oynatacağım 27 yaşını geçmemiş ve en fazla haftada 5.000 Pound maaş isteyen bir veya birkaç oyuncu önerebilir misiniz?(Versiyonum 8.0.2)
    Last edited by dberksu : 14.Mayıs.2008 at 17:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

şili li defanslara bak derim.waldo ponce ve adını hatırlayamadığım iyi bir defans var. şili nin colo colo ve audax italiano takımlarından birinde olması lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

boca'da ariel gonzalez sanırsam öyle bir gonzalez var o adamı ezelı rakıbınden kapabılırsın..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Bu skinin adı ne?

Ağustos Ayı'nın En İyi Menajeri

Berksu bu konuda şu açıklamayı yaptı:

Umarım hep böyle devam ederim.Böyle devam edersem konratım bittiğinde portekize gitmek istiyorum.

Velez-River Plate

Rakibimiz bizden üstün oynadı ve bu maçı çok rahat alabilirdi ama biz bu maçı onlara vermedik.Formumuz düşmeye başladı.Umarım böyle devam etmez.

River Plate-Arsenal De Sarandi

Bu maçta müthiş oynadık görürsünüz zaten istatiklerimize bakınca.Adeta şov yaptık ama onlar az fırsat bulmalarına rağmen iki gol attılar.Savunmada çok açık veriyoruz bunu alacağımız bir dc ve anlaştığımız Yacob ile sağlayabiliceğimizi düşünüyorum.

South American Copa Çeyrek Final İlk Maçı

Soğuktan dolayı çok etkilendik.Bu maç en az beş gol atabilirdik.Ne pozisyonlar kaçtı inanamazsınız.Örneğin iki boş kaleyi kaçırdık ve bu pozisyonlarda yapmak gereken sadece ayakla topu kaleye atmaktı.Onlarsa yukardan auta attılar.Rakibimiz çok güçsüzdü.Önümüzdeki maçta onları farka boğacağımıza söz veriyorum.Not:Görüntü biraz detaysız oldu ama şuan yeniden görüntüleri ekliyemicem.Çünkü sınava çalışmalıyım.Bunları dün hazırlamıştım.

Eylül Ayı'nın Oyuncusu

Falcao sakatlıktan sonra müthiş bir çıkış yaptı ve dört maçta yedi gol attı.Hep böyle devam eder umarım.

Diego Buonanonatte Bir Hafta yok!!!

Leonardo Ponzio Yolcu

Berksu Durmaz yaptığı açıklamada Ponzio'nun çok kart görmesi,antremanlara gelmemesi ve kötü performansından dolayı satılığa çıkarıldığı ve ara transferde satılacaklar listesinde en başta olduğunu söyledi.

Not:Skinin adı Asesino forumda mevcut.>>>>TIKLAYINIZ<<<<

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri