Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 169 sonuç

Konu: Water Skin 2008 Yayında!

Sheriff Misafir

İşte beklenen an, biraz geç gördüm hemen indiriyorum..
    Peşin peşinde yazayım çünkü aksi yönde bir şüphem yok.. Süper olmuş Selmancığım ve Tarıkcığım ellerinize sağlık daha iyisini görmedim..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

selman ilgine çok teşekkür ederim..denedim işe yaradı..tekrar teşekkürler..çalışmalarında kolay gelsin.!!!

Nesil
    2006
    Yer
    kankardesligi

Gerçekten çok teşekkür ederim.Bende de oyuncu özellikleri mavi gözüküodu saolun.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by yıldo_23 View Post
    selman ilgine çok teşekkür ederim..denedim işe yaradı..tekrar teşekkürler..çalışmalarında kolay gelsin.!!!
    Quote Originally Posted by ScarF4ce
    Gerçekten çok teşekkür ederim.Bende de oyuncu özellikleri mavi gözüküodu saolun.
    Rica ederim problemin cozuldugune sevindim. Keyifli oyunlar arkadaslar.

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    İşte beklenen an, biraz geç gördüm hemen indiriyorum..
    Peşin peşinde yazayım çünkü aksi yönde bir şüphem yok.. Süper olmuş Selmancığım ve Tarıkcığım ellerinize sağlık daha iyisini görmedim..
    Tarik ve kendi adima tesekkur ederim bu guzel yorum icin Burakcim. Yaz aylarinda yabanci ve oldukca unlu bir skin tasarimcisi ile birlikte ortak bir calismaya imza atcagiz. Buradan bu surprizi de duyuralim

Nesil
    2006
    Yer
    kankardesligi

baska güzel skinlerde mi geliyor demek bu yoksa ?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by ScarF4ce View Post
    baska güzel skinlerde mi geliyor demek bu yoksa ?
    E hadi oyle diyelim madem Sizlerin de bildigi gibi Turksportal'da yenilikler bitmez

ellerine saglik selman ve tarik.. Yenilerini bekliyoruz valla

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Default İndiremiyorum

bir süredir hem ev hem işyerindeki bilgisayarımdan indirmeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim. bu kadar konuşulan bir skin en yoksun olmak canımı sıkıyor. güvenlik ayarlarıyla ilgili bir sorun diyeceğim ama dosya indirebildiğim dönemlerden farklı hiçbirşey yapmadım. dosya indire tıkladığım zaman sayfa da direk "The page cannot be found" yazısı çıkıyor.

bana öneride bulunur yardım ederseniz çok sevinirim.

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by tirona View Post
    bir süredir hem ev hem işyerindeki bilgisayarımdan indirmeye çalışıyorum ama bir türlü beceremedim. bu kadar konuşulan bir skin en yoksun olmak canımı sıkıyor. güvenlik ayarlarıyla ilgili bir sorun diyeceğim ama dosya indirebildiğim dönemlerden farklı hiçbirşey yapmadım. dosya indire tıkladığım zaman sayfa da direk "The page cannot be found" yazısı çıkıyor.

bana öneride bulunur yardım ederseniz çok sevinirim.

teşekkürler
    Merhabalar

Ozel sunucumuzun linkinde problem cikmis. En kisa zamanda duzeltilecektir. Fakat mudahale edilene kadar asagidaki alternatif linki kullanabilirsiniz.

DOWNLOAD ICIN TIKLAYIN

Problem icin ozur dileriz. Keyifli oyunlar...

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Güzel bir skin fakat nedense ben sorunlar yaşıyorum.Renk ayarları için dosyayı indirdim.CAche'i sildim ama sorunum düzelmedi.Maçlarda bazı futbolcuların numaraları çıkmıyor.Form kısmında bazı değerler gözükmüyor.Oyuncu karşılaştırmada da değerler gözükmüyor.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by SYLaR View Post
    Güzel bir skin fakat nedense ben sorunlar yaşıyorum.Renk ayarları için dosyayı indirdim.CAche'i sildim ama sorunum düzelmedi.Maçlarda bazı futbolcuların numaraları çıkmıyor.Form kısmında bazı değerler gözükmüyor.Oyuncu karşılaştırmada da değerler gözükmüyor.
    Ilginiz icin tesekkurler. Form degerlerinde bazi rakamlarin eksik gorunmesi fonttan kaynaklanan bir durum. 2. versiyonda bu hata duzeltilecektir.

burdaki link işime yaradı ana sayfadan bi türlü indiremiyodum.Skin çok güzel ellerinize sağlık...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Arkadaslar skini yapanin ellerine saglik cok guzel olmasina guzel de caps lerde gordugum gibi oyuncu profilleri renkli degil koyu mavi seklinde yazilmis, yine ayni sorun kadroda kiralik oynattigim futbolcularda goz rahatsiz edici bir lacivert kullanilmis ve yine kadroda bizim sozlesmeli futbolcumuz olmayip ta kadro eksikliginde takviye cikan sanal futbolcularda siyaha benzer bir lacivert yani okunmuyor. Bunun bir sorun oldugunu dusunuyorum, cunku caps lerdeki ve reel deki water skini biraz degisik gibi gorunuyor. Bu sorunumu cozme konusunda teknik sorunlar bolumune konu actim ancak burdanda yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

(Onlarca skin denedim ama hicbirini begenmedim sadece water skini cok hosuma gitti, bu yuzden bu sklinde bu oyunu oynamayi cok istiyorum)

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Arkadaslar skini yapanin ellerine saglik cok guzel olmasina guzel de caps lerde gordugum gibi oyuncu profilleri renkli degil koyu mavi seklinde yazilmis, yine ayni sorun kadroda kiralik oynattigim futbolcularda goz rahatsiz edici bir lacivert kullanilmis ve yine kadroda bizim sozlesmeli futbolcumuz olmayip ta kadro eksikliginde takviye cikan sanal futbolcularda siyaha benzer bir lacivert yani okunmuyor. Bunun bir sorun oldugunu dusunuyorum, cunku caps lerdeki ve reel deki water skini biraz degisik gibi gorunuyor. Bu sorunumu cozme konusunda teknik sorunlar bolumune konu actim ancak burdanda yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

(Onlarca skin denedim ama hicbirini begenmedim sadece water skini cok hosuma gitti, bu yuzden bu sklinde bu oyunu oynamayi cok istiyorum)
    Oncelikle merhabalar...

Bu sorunu skini yayinladiktan birkac saat icerisinde cozmustuk. Gectigimiz mesajlarda bu sorununuzun cozumunu belirtmistim sanirim gozden kacirmissiniz. Asagidaki mesajda belirtilen yonergeleri uygularsaniz sorununuz ortadan kalkacaktir.

Quote Originally Posted by Selman Ozturk
    Oncelikle skini yeniden download edeceksin ilk mesajdaki rapidshare linkinden
    Sorunun halen devam ediyorsa C:/Document and Settings / Kullanici Adi / Application Data / Sports Interactive / Football Manager 2008 / cache klasorunu bosaltmayi dene. Yine sorun devam ettigi taktirde bana messenger yolu ile ulasabilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Smile

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Oncelikle merhabalar...

Bu sorunu skini yayinladiktan birkac saat icerisinde cozmustuk. Gectigimiz mesajlarda bu sorununuzun cozumunu belirtmistim sanirim gozden kacirmissiniz. Asagidaki mesajda belirtilen yonergeleri uygularsaniz sorununuz ortadan kalkacaktir.

Yok abim ben butun herseyi okudum bos yere mesaj yazmamak icin ama o cache klasorunu silmeyi olsun settings klasorundeki colours.xml - fm colours.xml bu dosyalari degistirmek olsun, hatta ben bile bu dosyalari editlemeye kalkmak bile olsun nafile.

Yani ben genelde kendi sorunlarimi kendim cozmeye calisirim kendi capimda cok az da olsa bu tarz basit problemleri cozecek bilgiye sahibim, ancak FM 08 e yeni basladim ve data klasorundeki bircok sey .fmf uzantili editlemek icin programla extrac yaptim ediledim yeniden .fmf uzantili create ledim yinede olmadi (:

Ya derdime bir derman yada derdime derman

Skini sen yapmissin derdime sen care ol Selman abicim

Nesil
    2006
    Yer

Yok abim ben butun herseyi okudum bos yere mesaj yazmamak icin ama o cache klasorunu silmeyi olsun settings klasorundeki colours.xml - fm colours.xml bu dosyalari degistirmek olsun, hatta ben bile bu dosyalari editlemeye kalkmak bile olsun nafile.

Yani ben genelde kendi sorunlarimi kendim cozmeye calisirim kendi capimda cok az da olsa bu tarz basit problemleri cozecek bilgiye sahibim, ancak FM 08 e yeni basladim ve data klasorundeki bircok sey .fmf uzantili editlemek icin programla extrac yaptim ediledim yeniden .fmf uzantili create ledim yinede olmadi (:
    Bugune kadar 7-8 kisiden bu problem ile ilgili yardim talebi aldim. Yukarida bahsettigim yonergeleri uyguladiktan sonra tamaminin sorunu cozuldu. Ancak sende istisnai bir durum var sanirim. Profilimden Msn adresimi ekleyerek yahut Ozel Mesaj yolu ile bana ulasabilirsin. Mutlaka cozeriz...

Keyifli oyunlar...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Bugune kadar 7-8 kisiden bu problem ile ilgili yardim talebi aldim. Yukarida bahsettigim yonergeleri uyguladiktan sonra tamaminin sorunu cozuldu. Ancak sende istisnai bir durum var sanirim. Profilimden Msn adresimi ekleyerek yahut Ozel Mesaj yolu ile bana ulasabilirsin. Mutlaka cozeriz...

Keyifli oyunlar...

Tamam abim saolasin olay daha farkli birseymis DisCo isimili arkadas yardimci oldu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=61215

Nesil
    2006
    Yer

Tamam abim saolasin olay daha farkli birseymis DisCo isimili arkadas yardimci oldu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=61215
    Bu dosyayi gectigimiz mesajlarda yayinlamistik fakat sorunun cozulmesi sevindirici.

Keyifli oyunlar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sorunun çözülmüş olması iyi yabancı siteden değilde bizim siteden indirelim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Sorunun çözülmüş olması iyi yabancı siteden değilde bizim siteden indirelim
    Evet Taylan su an bir problem bulunmuyor. Sorun yasaynlar ilk mesajdaki download linkinden skini tekrar download ederek problemlerini cozebilirler. Ayrica skini tekrar yuklemeden evvel "cache" klasorunu bosaltmayi unutmayiniz.

Ellerinize sağlık,teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

FM2006 için indirdiğimde oyuna ayrı bir zevk katmıştı.
    Şimdi de deneyelim bakalım.
    Teşekkürler turksportal.net..

Gayet güzel bir skin ancak bazı yazılar ve takım isimleri ülkeler sığmıyor ekrana dds 2 ye dönmek zorunda kaldım.

Yoksa en sevdiğim skinlerden biri

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by furkanaksin View Post
    Gayet güzel bir skin ancak bazı yazılar ve takım isimleri ülkeler sığmıyor ekrana dds 2 ye dönmek zorunda kaldım.

Yoksa en sevdiğim skinlerden biri

skinin icindeki "water" XML dosyasina girerek font boyutlarini kuculttugunuz zaman sorun kalmayacaktir.

emeği geçen herkese teşekkürler..harika bi çalışma olmuş.ellerinize sağlık..

Turkce degilmi

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by SheckeR View Post
    Turkce degilmi
    Dil desteginin skinlerle bir ilgisi yoktur. Turksportal Masaustu Yazilimi'ni yuklemeniz halinde Turkce olacaktir.

abıler ben bu dosyayı ındırme ıslemını yapamıyorum sayfa goruntulenemıyor dıyo lutfen yardım edın water skınden ayrı yasayamıyorum :P

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by tuhcumunn View Post
    abıler ben bu dosyayı ındırme ıslemını yapamıyorum sayfa goruntulenemıyor dıyo lutfen yardım edın water skınden ayrı yasayamıyorum :P
    Ilk sayfadaki Download linkine tiklayarak indirebilirsin.
    Last edited by Selman Ozturk : 23.Haziran.2008 at 20:53

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post

Burdan indirebilirsin.
    cok sagolasın arkadasım ugrasmaktan sıkılmıstım
    Last edited by Selman Ozturk : 24.Haziran.2008 at 19:40

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri