1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: 4-4-2 taktiğine orta sahanın ortası

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default 4-4-2 taktiğine orta sahanın ortası

arkadaşlar 4-4-2 ile oynuyorum.Orta sahanın ortasında bir dmc birde amc oynuyorum.Sizce ortasahanın ortasındaki amc yerine mc mi oynatmalıyım iki dmc mi oynatmalıyım ve oyuncu tavsiyelerinizi bekliyorum(Barcelona ile oynamaktayım o kalitede oyuncular önerirseniz sevinirim)

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

DMC oynatıyosan oku geriye ve ortaya doğru çekmeni öneririm direk ileri yaparsan çok zor anlar yaşayabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

orta sahanın ortalarına hiç ok atmıyorum sadece oyuncu komutlarında soldaki amc oynattığıma kanattakilerle aynı özellikleri ileri çıkış gibi özellikleri veriyorum dmc ye daha defansif özellikler veriyorum.Ama diyorumki Amc nin yerinde normal MC mi oynatmalıyım yoksa AMC mi kalsın

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Taktik ve Antrenman bölümünden devam edebilirsiniz.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ben 1 AMC 1 DMC özellikte oyuncu koyuyorum 4-4-2'de DMC özellikte oynattığm geri ortaya çekiyorum DMC bölgesine doğru daha iyi oluyo defansif olarak. haa çok açık veriyorum dersen 2 DMC oynat kanatları full ok yap

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

saol arkadaşım paylaşımın için değerlendiricem.MC oyuncu tavsiyeniz varsa hem defansta hem ofansta başarılı gerard gibi bir yetenek paylaşırmısınız öyle bir oyuncu almam gerekiyor

bütçen küçükse sedat agcay,
    büyükse appiah,
    çok büyükse fabregas

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Barış Özbek orada süper işler başarıyor , uzaktan şut atıyor , top kapıyor , çalım atıyor... Defansif özelliklerine fazla gerek yok diyorsan 802de Özer orada da görev yapabiliyor ve ortalığı dağıtıyor...

oynadigin takim barca bile olsa "diego souza" yi oynatmalisin(dm).
    eger alabiliyorsan Essien - diego souza ikilisi kolay kolay gecit vermez.
    essien bence oyunun en iyi orta saha oyuncusu. bunlara alternatif olarak dortmund'taki sebastian kehl'i oneririm.

Mesaj Yetkileri