Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 202 sonuç

Konu: 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kadrom şu şekilde:

Kaleciler

Tolga Zengin
    Ahmet Şahin
    Onur Kıvrak

Defans

Badou Kere
    Ferhat Çökmüş
    Daouda Jabi
    Erdinç Yavuz
    Mustafa Keçeli

Orta Saha

Alex Silva
    Callelon (Buydu sanırım ismi)
    Yattara
    Ayman
    Gökdeniz
    Hüseyin Çimşir
    Serkan Balcı
    Ekrem Dağ

Forvet

Nilmar
    Zlatan Muslimovic
    Fatih Tekke
    Umut Bulut
    Cem Demir

böyle iyi bir kadrom var,takım Trabzonspor
    Yinede istikrar yakalayamdım bu taktikle..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Çok güzel istikrar sağladım.2. senemde genoa ile cl kupasını aldım.
    Süper bir taktik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler deneyeceğim Milan ile.Sonuçları yazarım buraya.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Arkadaşım önce taktik için teşekkürler.Ben bu taktik üzerinde biraz oynama yaptım.Bu taktiği 4-4-2 ye çevirdim ve kanatlardan birer ok çıkardım yukarı doğru.Takım komutlarını ellemedim.Açıkçası buda başarıyı sağladı.Bir sorum olacaktı bunla beraber,sence bu taktikle yakalanabilecek başarıları benim dediğim 4-4-2 ile yapmak mümkün mü?

Teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler deniycem

Taktik güzele benziyor.teşekkürler hemen deniyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

taktik tıkır tıkır işliyor sağol..

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Arkadaşım önce taktik için teşekkürler.Ben bu taktik üzerinde biraz oynama yaptım.Bu taktiği 4-4-2 ye çevirdim ve kanatlardan birer ok çıkardım yukarı doğru.Takım komutlarını ellemedim.Açıkçası buda başarıyı sağladı.Bir sorum olacaktı bunla beraber,sence bu taktikle yakalanabilecek başarıları benim dediğim 4-4-2 ile yapmak mümkün mü?

Teşekkürler...
    -Bence olur 4-4-2 'de zaten aynı stratejide kanatlar orta açıyor ama değiştirmene anlam veremedim..

-Trabzonlu arkadaşım siz bu taktiği deneyip yorum yapan 31. üyemiz olduğunuz için taktik 31'de bir arıza yapıyor yani takımdan performans alamazsınız : Şaka bir yana bahsettiğin kadro ile neden olmadı anlayamadım ne kadr maç yaptınız ve sonuçlar nasıldı? yani çoğunluk beraberlik mi malubiyet mi? takımın moralleri ? gibi etkenler olmuştur belki

kardeş müthiş ötesi taktik manc city ile deniyorum bi sorum olacak dm maldonado yu oynatıyorum ortasahdaki 3 oyuncuyuda ortada vaart ı solda elanoyu sağda da dmbir oyuncuyu mu oynatayım yoksa diego buannoute var onumu bu arada taktik için çok sağol çok iyi bi taktik yani fm nin en iyi taktiği diebiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu taktikle oynuyosan Vaart solda değil Ortada oynat full ok olan yerde çok gol atıyo orda

Ben taktiğimden vazgeçmem diyen arkadaşlara da tavsiye ediyorum, vazgeçilmeziniz olacak güvenin..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by gencerker View Post
    -Bence olur 4-4-2 'de zaten aynı stratejide kanatlar orta açıyor ama değiştirmene anlam veremedim..
    Yok yanlış anlama senin taktiğinle alakalı birşey değil.Ben 4-4-2 oynatan biriyim.Başka dizilişlerle rahat edemiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Talking

Bende Pek İşe Yaramadı Ama Güzel Taktik

Last edited by Ali Apaydın : 03.Haziran.2008 at 22:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Smile

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Bu taktikle oynuyosan Vaart solda değil Ortada oynat full ok olan yerde çok gol atıyo orda

kardeş vaart ı zayen ortada oynatıyorum sen yanlış anlamışsın ben yani ortada oynayan 3 mc den birinie dm koyacazmı die sordum. bi de manc. city de 8 maç yaptım 8 inide yenidim üstelik bir arsenali bide liverpolu vaart müthiş oynuyo ortada hem gol atıyo hem de asist yapıyo taktik mükemmel seneyede işallah şamp. ligini alacam bu taktiği yapandan allah razı olsun

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    manc. city de 8 maç yaptım 8 inide yenidim üstelik bir arsenali bide liverpolu vaart müthiş oynuyo
    yenildim gibi olmuş yanlış anladım ilk başta

Ortasaha dizilişinde o benim düşüncem. istersen üçünüce AMC yap istersen üçünüde MC.. Ben kendi sistemimi anlattım.

Birde başarısız olan arkadaşımızın özellikle de Beşiktaş ile aldığı sonuçlar çok saçma geliyor. Sanki paf takım ile sahaya çıkmış gibisiniz Çünkü bir manager bu kadar mı kötü takım yönetir Ya da takım yerine oturamamış olabilir, moraller kötü olabilir.. birçok seçenek var. Biraz daha gayret göstermenizi isterim, yorumlarınıza da saygı duyuyorum

Oyun içinde taktik değişimleri yapabilirdiniz veya oyuncu değişikliği .. vs. ama düz mantık ile her maça aynı anlayış hücumu ile çıkamayız.
    Gereken yerde Normal gerektiği yerde de Hücum! Kızmayın ama -Bence sizin kötü yönetiminize veriyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tottenham ile denedim
    1.Manunun 3 puan ardından 2.sırada bulunuyorum
    çok iyi olmuş emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Denediğim en iyi taktiklerden biri ama kanatlardan çok fazla açık veriyor

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Denediğim en iyi taktiklerden biri ama kanatlardan çok fazla açık veriyor
    Arkadaşlar kaç defa daha söylemem gerekiyor bilmiyorum ve yine tekrar tekrar söylüyorum.
    Taktiğimiz zaten güzel fakat ben size maximum verimi alabilmeniz için en önemli üç unsuru konu içerisinde saydım. Bunlardan birisi de iyi kanat oyuncuları seçmeniz gerekiyor dedim. Normal kullandığınız taktiklerde (4-4-2 vb) 4 tane kanat oyuncusu seçiyorsunuz bu taktikte 2 tane adam gibi seçmeniz daha kolay olur bence. Ve size kendi kanat oyuncularımı da göstermek istiyorum çünkü şuan takımımda en değerli oyuncum sol kanat oyuncusu!

Dediğim gibi .. taktik güzel ama en iyi sonuçları ilk mesajda söylediklerimi uygularsanız alırsınız..

Bu da sağ kanat

Kardeş o özellikler ne öyle ya biyonik adam mı yarattın ? Kaçıncı senedesin ? Taktigi Fenerbahçe'de deniyorum.Uyarsa ss leri koyucam.

hayır Galatasaray'dan aldım
    zamanında 6.5Milyon'a ..

hayır Galatasaray'dan aldım
    zamanında 6.5Milyon'a ..
    Hmm kaçıncı senedesin peki ?

2013 Kasım ayı

Kardeş işte fikstürüm bu.Ligde çok iyi gittim.Şampiyonlar liginde de Valencia yı eledim.Fakat gruplarda sevilla,arsenal ve stuttgart ın grubuna düştüm ve yaptıgım ilk maçlarda toplam 2 puan alabildim.Bence taktik güzel fakat dc ler yavaş olunca büyük takımlara karşı sorun yaratabiliyor.Yine de paylaşımın için çok sagol...

Sevilla deplasmanından 1 puan ile dönmüşsün daha ne olsun güzel insan
    1 maç kaybetmişsin o da Juventus deplasmanı üstelik 3-2!
    Her çıktığın maçtan 3 puan ile dönmüşsün bundan daha iyisi ne olabilir ??

benimde fikstürüm hemen hemen aynı
    yani bundan iyi ne bekliyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar

Birde farkettiyseniz %90'ı ya 1 gol yemişim ya da 0.
    - "Kanatlardan zayıfmış, defanstan zayıfmış" gibi yorumlar alıyorum bu fikstür bu yorumların cevabı olabilir

Sevilla deplasmanından 1 puan ile dönmüşsün daha ne olsun güzel insan
    1 maç kaybetmişsin o da Juventus deplasmanı üstelik 3-2!
    Her çıktığın maçtan 3 puan ile dönmüşsün bundan daha iyisi ne olabilir ??

benimde fikstürüm hemen hemen aynı
    yani bundan iyi ne bekliyorsunuz anlamıyorum arkadaşlar

Birde farkettiyseniz %90'ı ya 1 gol yemişim ya da 0.
    - "Kanatlardan zayıfmış, defanstan zayıfmış" gibi yorumlar alıyorum bu fikstür bu yorumların cevabı olabilir
    Kardeş fikstürde oynamadıgım maç olarak görünen Arsenal maçını da oynadım ve yenildim o maçta 0-2 taktik güzel kötü demiyorum zaten.Ama büyük takımlara karşı zorlanabiliyoruz nitekim grupta şu an sonuncuyum.Ligde 1.yim tek beraberligim var sadece o kadar maçta...

Kardeş man.cityle oynuyorum demiştim ya ilk sezonu geride bıraktım 5 beraberlik 1 yenilgi ile şampiyon oldum fa kupasını aldım ingiltere kupasını aldım vandervaart yılın oyuncusu seçildi 45 maçta 22 gol 29 asist yaptı martin petrov gol kralı oldu 32 golle şimdi işallah bu sezon şamp. ligini alacam da bi sorunum var oyuncularımın çogu başka kulübe gitmek istiyorlar onu nasıl yapacam yönetim 40 m bütçe verdi taktik gerçekten çok başarılı büyük takımları darma dağın ediyor lbaşarılı olamayan arkadaşlara söyle sesleniyorum iyi kanat oyuncularınız olursa çok işe yarıyor benim kanat oyuncularım atouba ve vedran corluka vedran çorlukanın değeri şu anda 12m oldu bide ona antremanda wbr özelliği ekledim çok manyak oldu taktiği herkese tavsiye derim ve bunu yapana yine teşekkürlerimi sunuyorum hepinize saygılar

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    Kardeş man.cityle oynuyorum demiştim ya ilk sezonu geride bıraktım 5 beraberlik 1 yenilgi ile şampiyon oldum fa kupasını aldım ingiltere kupasını aldım vandervaart yılın oyuncusu seçildi 45 maçta 22 gol 29 asist yaptı martin petrov gol kralı oldu 32 golle şimdi işallah bu sezon şamp. ligini alacam da bi sorunum var oyuncularımın çogu başka kulübe gitmek istiyorlar onu nasıl yapacam yönetim 40 m bütçe verdi taktik gerçekten çok başarılı büyük takımları darma dağın ediyor lbaşarılı olamayan arkadaşlara söyle sesleniyorum iyi kanat oyuncularınız olursa çok işe yarıyor benim kanat oyuncularım atouba ve vedran corluka vedran çorlukanın değeri şu anda 12m oldu bide ona antremanda wbr özelliği ekledim çok manyak oldu taktiği herkese tavsiye derim ve bunu yapana yine teşekkürlerimi sunuyorum hepinize saygılar
    istediğim herşeyi yapmışsın ve harika gidiyorsun
    Oyuncu daha büyük kulüplere gitmek istiyorsa sende büyük bir kulüp olmaya çalış. Bende Beşiktaş ile ilk sezonlarda bu tür sorunları yaşıyordum fakat şimdi ortadan kalktı. Belki bunun cevabı büyük kulüpler gibi olmaktır.
    En zengin kulüpler sıralamasında şuan 3. sıradayız.

Finansal durum mükemmel derecede hatta bu durum kendi profilime bile yansıyor.

Anlayacağın arkadaşım stat var, antrenman sistemi var, para ve itibar var. Bunlar da seni büyük kulüp yapıyor. Son zamanlarda bir tek son transferim "İlhami Yusuf" dışında başka kulübe gitmek isteyen oyuncum olmadı. Sanırım biraz önce saydıklarım bizi büyük kulüp yaptıkları için oyuncu da mızmızlanmıyor

[IMG]hhttp://img520.imageshack.us/img520/7227/4231el6.jpg[/IMG]

hatta ve hatta ne şanstır ki bu mesajı yazdıktan sonra oyuna geçtim karşımdaki ilk haberi size göstermek istiyorum.

oyuncu gitmek değil aksine kalmak istiyor. Üstelik PSV gibi büyük bir kulübe karşı

Birde şuanki oyunum ile ilgili son gelişmeler:

Sağ kanat cezalıydı ve
    Sol kanat oyuncumu sattığımdan bu yana büyük kulüplerde çok zorlanıyorum hatta interi zor eledim penaltılarla şansa kaldı işim.
    Şimdi yerine düzgün birini bulana kadar yedek kadrodan kanat oyuncusu aldım ve kanatlardan gol yemeye başlıyorum. Bu beni çok sinir ediyor. Tez vakit yerini doldurmak için bedeli ne olursa olsun bir sol kanat alacağım.

Konuyu dağıtmadan taktik mevzusuna devam edelim.
    Bu resimde taktiğin hem sağlam atack yaptığını attığımız 3 gol ile kanıtlıyor.Hem de karşı takımın bir anda yaptığı kontra ile nasıl savunmaya geçtiğimizi gösteriyor

Last edited by gencerker : 09.Haziran.2008 at 01:36

gerçekten denedim ve çok başarılı bir taktik.ilk defa bir taktikle 3-0 4-0 gibi farklı skorlar alıyorum.ellerine sağlık gencerker.

Basit lig maçlarını buraya koyma gereği duymuyorum onlar zaten klasik galibiyet serisi oldu. Bir kaç resim toplayıp taktik ile şov maçlarımı göstereyim

Beşiktaş 9 kişi .. hem gol hemde atack üstünlüğümüz

dk. 28 Beşiktaş takımı 10 kişi kaldı.

Last edited by gencerker : 11.Haziran.2008 at 13:21

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

2008 ın en ıyı taktıgı dıyebılırım bu taktık ıcın 30 a yakın taktık denedım kendı yaptıklarımla 40 ı bulurr....ama en ıyısı bu suanda

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri