Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 202 sonuç

Konu: 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

öncelikle eline sağlık güzel bi taktik olmuş.

taktiği denedim man city ile ingilitere liginin en çok gol atan takımı oldum. defansımı biraz daa düzeltirsem şampiyon olabilirim gelecek sezon.

Quote Originally Posted by LordMaGic View Post
    bu taktik içn kanat oyuncuları we önlibero önerebilirmisin bide komutları nası ayarlamamız gerekio aryıca buna uygun bir antreman önerebilirmisin
    hmm sana o zaman A.cole, puyol bide evrayı tavsiye edeyim
    Kardeşim önerelim önermesine de hangi ülke, hangi lig, hangi takım, hangi bütçe, hangi sezon..

buna uygun antrenman sistemi hakkında uzunca konuşuldu
    elbet paylaşmayı düşünüyorum.. ilgili konuya buradan bakabilirsin

Müthiş bir taktik.İlk maçımı 3-0 kazandım.Senegal Milli takımı ile oynuyorum Fas'ı 3-0 yendim.DMC ve bek oyuncularınızın iyi olmasına dikkat edin.DMC oyuncunuzun top kapma,pas,cesaret gibi özellikleri varsa iyi.

Taktik için çok teşekkürler.

Teşekkürler faydalı olabildiysem ne mutlu bana
    Buraya kadar 93 yorumun 90 tanesini olumlu yanıt almak inanın çok güzel!

öncelikle eline sağlık taktiği 3 hazırlık maçında denedim , 1 galibiyet 2 beraberlik aldım ( fb'yi yönetiyorum,ilk sezondayım)
    işin ilginç yanı o kadar atak yapıyorum ve çok sayıda şut çekiyorum ( maç başına yaklaşık 20 şut ) ama bir türlü farka gidemiyorum herhalde forvetlerin beceriksizliği

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Güzel bir taktiğe benziyor..

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Taktik 8.0.2 için dimi ?

uzun zamandır bu taktigi kullanıyorum gerçekten çok başarılı.

Quote Originally Posted by SkyJacker View Post
    öncelikle eline sağlık taktiği 3 hazırlık maçında denedim , 1 galibiyet 2 beraberlik aldım ( fb'yi yönetiyorum,ilk sezondayım)
    işin ilginç yanı o kadar atak yapıyorum ve çok sayıda şut çekiyorum ( maç başına yaklaşık 20 şut ) ama bir türlü farka gidemiyorum herhalde forvetlerin beceriksizliği
    Bence de.. taktik görevini yapmış
    ondan sonrası senin golcülerine kalmış

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Playmaker olarak hangi oyuncuyu seçiyoruz ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Her026 View Post
    Playmaker olarak hangi oyuncuyu seçiyoruz ?
    ben ön liberoyu seçtim gayet iyi gidiyorum.tavsiye ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bakalım nasılmış saolasın

Taktik Süper ManCity ile oynuyorum İyi transferler yaptım.Ancak taktiğe geç başladığım için Kanat oyuncusu almadım hiç,kanatlarda güçlük çekiyorum.Sağ kanadı Corluka yürütüyor ancak sol kanat sıkıntılı.Bu yüzden Kanatları biraz defansa yönlendirdim bende, daha başarılı oldum.Ayrıca orta sahanın ortasındaki oyuncumunda Anlayışını Full Ofans yaptım ileri çıkışlarınıda full yaptım bununda yararını gördüm. Büyük takımlara karşı özellikle çok iyi taktik.Taktikle başarılı olamayan arkadaşlara önerim Taktikle biraz oyuncularının durumuna göre oynasınlar.Ofansif özellikleri iyi olmayan kanat oyuncuları varsa defansa yönlendirsinler,Bitiriciliği çok iyi bir AMC leri varsa ortadaki MCnin anlayışını Full ofans yapsınlar yada defansa yönelik bir DMCleri varsa ilerde hata yapmaması için bunun biraz daha geriden oyun kurmasını sağlasınlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

fair-play e son derece ters bi taktik ama esaslı taktik güzel yani

ben genelta taktiklerimde ortaları çizgiden ve yakın direğe açarım veya çizgiden hedeftaki adamın ayağına açarım bu taktik en kolay orta gollerini getirio

Bir kaç nokta transferle çok iyi sonuçlar almaya başladım Fenerbahçe ile.Valencia ile ön elemede ilk başta 2-0 kaybettim ama daha sonraki maçta 3-1 kazandım.

Lig'te 5 maç yaptım 5 maçıda kazandım.Herşey yolunda gidiyor bu taktikle inş. böyle devam eder.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabüklü-Sinop/Ayancıkta

Taktik gerçekten güzel arsenalle lig şamp + ingiltere cupası + fa cup cupası epey bi kupa aldım ama
    taktik gerçekten güzel

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik çok iyi Real Madrid ile 20 maçta 19 çektim süper bir taktik en yakın zamanda küçük takımlarla da denerim..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik çok iyi...Aynı maçı kendi taktiğimle yaptıktan sonra bu taktiklede yaptım.Kendi taktiğimle 5-0 yenerken bu taktikle Werder Bremen'i 8-0 yendim. Bir kaç oyuncu ayarı kapalıydı onları ayarlayınca ve kanatlardaki oyuncuları biraz defansif olarak yönlendirince süper oldu.Emeğine sağlık arkadaşım güzel taktik.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Saint Etienne ile yarım sezon kimz yarım sezon Total Dominasyon kullandım ve ilk sezonumda 2. oldum.

Ardından Fm'yi bıraktım

3 gün sonra yeniden başladım

Ve yeni sezonda bu taktiği denemek aklıma geldi. İyi gidiyorum Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı yendim. Ligde 2.'yim ancak puan kaybettiğim maçlarda genellikle iyi oyun sergiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

baya bi ovmusunuz bi deneyelim bakalim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar geçen gün bahsettiğim kariyerdeki bir sonuç:

REAL MADRİD 8-0 SEVİLLA

normal lig maçıdır isterseniz ss koyabilirim bu taktik gerçekten süper
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

hocam arzu ettigin bişey varmı çay kahve
    abi Ligde düşüşe geçen takımı diriLtin üsteLik fark yerim diyerek gittigim ş.l maçı vaLencia depLasmanında kazandım ya
    beşiktaş oLarak teşekkür ediyoruz

23. Default

gençlerbirliğinde deniycem inşallah tutar

cok ofansıf yaff defans bos kalır

Gerçekten cok güzel bir taktik.Tek zaafı var büyük maçlarda beklenmedik sonuçlar olabiliyor.Mesela barcadan 5 yedım sevıllayla ama sampıyonlar ligi yarı finalde manchestera 4 attım.

biz de bir denicezzz

çok güzel taktik.2 sezondur çok başarılı gidiyorum.saol.
    birde bir sorum olacak.Dmc için hangi tür oyuncular gerekli.Takım İnter.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by therush5 View Post
    Gerçekten cok güzel bir taktik.Tek zaafı var büyük maçlarda beklenmedik sonuçlar olabiliyor.Mesela barcadan 5 yedım sevıllayla ama sampıyonlar ligi yarı finalde manchestera 4 attım.
    Katılıyorum...Chelsea'den 5 yedim. Bernebau'da 3 attım. AMa elendim Sevilla'ya 8 attım Ama ligde 2 yenilgi ile şampiyon oldum R.Madrid ile...
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Taktik mükemmel gerçekten takımınıza düzgün bir şekilde uygulayabilirseniz başarısız olma ihtimaliniz yok gibi Ancak bu taktiğin tek kusuru var çok gol yiyorsunuz Mesela Roma kariyerimden bir örnek vereyim

Ortalama her maç 3 gol atmama rağmen 1 golüde kalemde görmüşüm Diğer 3 rakibime baktığımda bu sayının çok çok az olduğunu görüyorum ama 1 yuer 3 atarım diyorsanız ( benim gibi ) bu taktik gerçekten harika .

Şimdi oyundan dikkat çekici bazı ssler verelim

Hangi versiyonda kullandın bu taktiği ?

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri