Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 202 arası toplam 202 sonuç

Konu: 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu taktik 2-3 sene için çok etkili oluyor ama sonraları yapay zeka çözüyor...Yinede çok iyi bir taktik Kİmz'den önce buna benzer bir taktik yapmıştım kendim onu kullanıyodum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

arkadaşım emeğine sağlık ama kusura bakma bu taktik iğrenç
    bu taktiği 10 maçtır uyguluyorum 10 maçtada yenildim hemde farkla bu yüzden hiç güzel olmamış diyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

sana şiddetle katılıyorum 10 maç sabredemedim edemezdimde asla ama aşırı derece gol sıkıntısı var ve gol tersine cok gol yiyoruz

Canın sağolsun

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

ArkadaşLar haksızLık ediyorsunuz.Taktik gerçektende kaLiteLi.GoL atmada sorunu var ama atıyorda.Eğer bekLeriniz rakip kanatLardan yavaş ise sizi 3-2 4-2 yakaLayıp goLLeri buLabiLirLer.BekLeriniz yavaşsa okLarı indirirsiniz oLur biter.Taktiği koyup beLeşten başarı bekLemek menajerLik değiLdir.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Taktik gerçenten 1-2 sene harika sonuçlar alıyor ama sonra kötüye gidiyor..

bnmde 10 sezonluk Galatasaray kariyerim vardı 1 UEFA 9 ŞAMPİYONLAR LİGİ şampiyonluğu kazandım ve 4-2-3-1 taktiğiyle başardım bunu ve de hiç hile falan yapmadım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by VERYfast View Post
    bnmde 10 sezonluk Galatasaray kariyerim vardı 1 UEFA 9 ŞAMPİYONLAR LİGİ şampiyonluğu kazandım ve 4-2-3-1 taktiğiyle başardım bunu ve de hiç hile falan yapmadım
    Buna sen inanıyor musun

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Yok artık İbrahim ÜzüLmez yani.

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Manchester united la oynuyorum kadro yaşım aynen seninkine benzer şekilde 24.Yaşlı oyuncuları satıp yerlerine genç oyuncular almaya çalışıyorum.Üstad senden öğrendiğim kadarıyla altyapıyada önem vermeye başladım ordan çıkan iyi oyuncularıda takıma takviye edip yaş ortalamasını iyice düşürmek istiyorum.Manchesterda ilk sezon 27 maç hiç yenilmemiştim (kendi taktiğimle) (2.ci)arsenale 11 puan fark atmıştım ama takım şampiyonlar liginde inter yenilgisiyle çöküşe geçti ve bir türlü bu düşüşü durduramadım şampiyonlar liginde çeyrek finalde elendim ve ligde 2.ci olmuştum.Bu sezonda yeni bir taktikle başladım ama umduğumu gene bulamamıştım bu gece senin açtığın konu(işte gerçek yıldızlar) gözüme takıldı bi giriim bakıım dedim.yazdıklarını okudum taktiğine baktım tamda benim oyuncu yapıma uyan bir taktik ve bir uygulayayım ne olacak bakalım dedim işte sonuçlar.

TAKTİĞİ KULLANMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İÇİN REFERANS OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM

manchester-zenit
    http://img100.imageshack.us/my.php?i...anutdekfk3.png
    manchester-bolton
    http://img291.imageshack.us/my.php?i...ekranbldf8.png
    manchester-southampton
    http://img522.imageshack.us/my.php?i...tdekranlh4.png
    ipswich-manch.utd
    http://img238.imageshack.us/my.php?i...ekranblfs1.png
    b.dortmund-manchester
    http://img296.imageshack.us/my.php?i...ekranbldd2.png
    Last edited by xuq : 22.Ekim.2008 at 08:19

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

helal olsun nasil basardin hayret yane . . .

link nerde göremedim ????????

Nesil
    2007
    Yer
    .

İlk mesajda arkadaş linki yazmış.
    DownloaD: http://rapidshare.com/files/11316747..._Besiktas_.rar
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mükemmel'in ötesinde, olağanüstü bir taktik.

ManCity ile 2011-2012 sezonundayım. 3 CL şampiyonluğu, 3 Premier League şampiyonluğu, 4 League Cup, 3 FA Cup, 3 Europen Super Cup, 2 Kıtalar Arası kupam var. Ayrıca Arjantin Milli takımı çalıştırıyorum ve 2011 Copa America'yı kazandım.

Bunları yazmamın nedeni yanlış anlaşılmasın arkadaşlar. Oyunda yapabileceğim herşeyi yaptım, bırakmayı düşünüyordum, ta ki bu taktiğe rastlayana kadar. İnanılmaz zevk alıyorum artık oyundan. Heralde 2009'a başlamam biraz zaman alacak bu taktik yüzünden. FM2008'den sıkılanların bu taktikle biraz oynamaya devam etmelerini tavsiye ediyorum.

Hazırlayan arkadaşımıza çok ama çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çok güzel taktik.. şampiyonlar liginde interi galatasarayla transfersiz 4-1 yendim..
    tavsiye ederim herkese..

Taktigi daha önce denemistim pek olmamisti. Oldukç zayif bir takimdi. Simdi Zenit ile deniyorum. Her ne kadar su anki taktigim iyi olsada son haftalarda performans düsmeye baslamisti. Fc Moskova karsisinda çok iyi basladim. 10 dakika içerisinde 3 gol attim. Ilk yarinin sonuna dogru ise kontrataktan gol yedim. Ikinci yariya donuk basladim, ilk 20 dakika kadar karsi takim iyi oynadi ve farki bire indirdi. Ancak ondan sonra ben pozisyonlari bulmaya basladim ve 4. golu attim.
    Taktik tam Arshavin'e göre bir taktik, hem orta saha, hemde forvet özellikleri oldugu için çok iyi oynuyor, 2'de gol atti.
    Ileride daha yazarim. Bakalim CSKA karsisinda nasil bir sonuç alacagiz.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirimki küçük takımlarda işe yarıyor ama senin yaptığın atak kadar rakibinde yapıyor ve farkı 2 yapamassan beraberlik oranı çok yüksek veya her an yenilebilirsin bir örnek vericem tokatsporla yendiğim bir maç küçük takımlar için inceleyebilirsiniz bunu

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul/Türkiye

8.0.2'de Beşiktaşın 2011 kadrosunda Hull City 2-1 yenildim. Sadece 5'te 1 yaptım..
    Ve bana göre başarısız bir taktik. Sanırım 800'de daha iyi çalışıyor.
    Ama yinede okadar uğraşmışsın belli paylaşım için teşekkürler..

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by Steiger View Post
    8.0.2'de Beşiktaşın 2011 kadrosunda Hull City 2-1 yenildim. Sadece 5'te 1 yaptım..
    Ve bana göre başarısız bir taktik. Sanırım 800'de daha iyi çalışıyor.
    Ama yinede okadar uğraşmışsın belli paylaşım için teşekkürler..
    Bu taktik Beşiktaş'a çok uyumludur.Yanlış oyuncularla kurmuş olabilirsin.Kendine göre de editlemen gerekir tabii.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul/Türkiye

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Bu taktik Beşiktaş'a çok uyumludur.Yanlış oyuncularla kurmuş olabilirsin.Kendine göre de editlemen gerekir tabii.
    GK : Rüştü
    DR : R.Hilbert
    DL : Ersan Adem Gülüm
    DC : İ.Toraman
    DC : Egemen Korkmaz
    MC(sol) : Simao
    MC(orta) : Guti Haz.
    MC(sağ) :R.Quaresma
    FC : Bebe (neymar)
    FC : Hugo Almeida

Bu kadroya göre nasıl bir özel ayar yapabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quote Originally Posted by Steiger View Post
    GK : Rüştü
    DR : R.Hilbert
    DL : Ersan Adem Gülüm
    DC : İ.Toraman
    DC : Egemen Korkmaz
    MC(sol) : Simao
    MC(orta) : Guti Haz.
    MC(sağ) :R.Quaresma
    FC : Bebe (neymar)
    FC : Hugo Almeida

Bu kadroya göre nasıl bir özel ayar yapabilirim ?
    Neymar'ı ve Bebe'yi nasıl editlediğini bilmiyorum ama ne Quaresma ne de Simao o bölgenin oyuncusu değil.Bu kadroya göre oynayacağım diyorsan bu taktiği kullanamazsın.

biliyorum baya bi geç kalmışım ama
    şu taktiğin linkini bi yenilerseniz sevinirim
    böylece bende bu muhteşem taktikten yararlanmış olurum

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri