1 ile 30 arası toplam 202 sonuç

Konu: 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

Threaded View

Default 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

CM-FM Tarihinden bu yana kuşkusuz benimle birlikte çoğu kişininde standart olarak kullandığı taktik 4-1-3-2 taktiğidir.
    Kalitesini anlatmaya zaten gerek yok fakat verim alabilmek için bahsedeceğim bölgelerde yoğunlaşmalısınız.

Öncelikle paylaşılan taktiğin farkı tabiki Modifiye edilmiş olmasıdır.
    Bunlardan en önemli üç unsuru dikkatle okuyun;
    • - Anlayışı Ofansif sistemine dayalı olan bu taktiğe varsa eğer yaratıcı oyuncularınızı kullanın
    • - Defans kanatlarında sadece topu kapma düşüncesi bizi hücuma yöneltmez
    Orta sahada kanat oyuncuları olmadığı için hücuma: orta ile destek verebilecek Hız ve Orta özellikleri ideal olan defans-kanat oyuncularınızı kullanın

• - Önemli olan DMC bölgesinde kullanacağınız oyuncuyu iyi seçmeniz.. hem hücumda hem savunmada size en yardımcı olacak bölgedir

Emin olun 4-4-2 gibi taktiklerle derece yapmaya çalışan arkadaşlar; Hiç durmasın bile..

DownloaD: http://rapidshare.com/files/11316747..._Besiktas_.rar

Kişisel Yorum :
    Beşiktaş kariyerimde bu taktiği kullanmıştım. Beşiktaş ile "2. Sezon Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalde" Barcelona'yı elemiştim ve Yarı Finalde PSV ile karşılaşacaktım. Taa ki kayıtlı oyunum bozulduğunda herşey sona erdi

Uyarı: Lütfen izinsiz başka yerlerde kendi adınıza sunmayın, Emeğe saygı gösterelim

Arkadaşlar kötü veya iyi yorumlarınızı eksik etmeyelim. Bol FM'li günler..
    Last edited by gencerker : 12.Mayıs.2008 at 13:42

Mesaj Yetkileri