1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM2006'da ofsayt belası !!

Lightbulb FM2006'da ofsayt belası !!

bilmem dikkatinizi çektimi bazı ofsayt pozisyonları haksız yere çalınıyo. ben merak ettim maç raporundan pozisyonu tekrar tekrar izledim. ofsaytla alakası bile yok bu bence oyun hatası düzeltilmesi lazım.kritik maçlara rasgeliyo bide.ben bide (6.0.2) versiyonunu kullanıyom.bilmem sizlerede oluyo mu ¿¿¿
    bide online oynıcak arkadaşlar arıyoruz Federi-Conya ilgililere duyrulur....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aslında ofsayt pozisyonlarında hakemler hata yapmıyor ama pasif ofsayt kuralında her seferinde ofsayt çalıyorlar buda insanı sinir ediyo

yani ofsaytta olan bir oyuncu pasif durumda iken top ona değilde ofsaytta olmayan başka bir oyuncuya atıldığında oyun devam ediyor ama posizyonun takibinde ilk başta ofsaytta olan oyuncu ofsayttan kurtulmuş olsada eğer pası o alırsa ofsayt çalınıyor ki çalınmaması lazım
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

yaa evet banada birsürü ofsaytten gol atıyolar
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by koray_capello
    aslında ofsayt pozisyonlarında hakemler hata yapmıyor ama pasif ofsayt kuralında her seferinde ofsayt çalıyorlar buda insanı sinir ediyo

yani ofsaytta olan bir oyuncu pasif durumda iken top ona değilde ofsaytta olmayan başka bir oyuncuya atıldığında oyun devam ediyor ama posizyonun takibinde ilk başta ofsaytta olan oyuncu ofsayttan kurtulmuş olsada eğer pası o alırsa ofsayt çalınıyor ki çalınmaması lazım
    bazen de defanstan forvete çıkan topa çalıyor bariz kimseyle bi teması yok.
    oyunun zayıf noktalarından biri bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Konuyu teknik sorunlara taşıyorum...

Banada oluyor çok. Fena dumur oluyor insan..

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

Bana olmadı

Bana olmuyor nedense ama 2-3 kez oldu bana ofsayttan gol atıldı ama 2-3 golüm ofsayttı hakem devam dedi gol dedi.

Evet genelde oluyor artık gol olduktan sonra direk yan hakeme bakıyorum eğer orta çizgiye doğru yürürse GOL yürümezse GOL İPTAL

evt ya pasif ofsayt kuealı uygalanmıyo duzeltlmesi gerek bence

10. Default

Quote Originally Posted by ermoon34
    Evet genelde oluyor artık gol olduktan sonra direk yan hakeme bakıyorum eğer orta çizgiye doğru yürürse GOL yürümezse GOL İPTAL
    eheheheheheheh

Hakemlerin üstüne bu kadar yüklenmeyin Gördüklerini calıyolar

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

6.0.3 ü yükleyince düzeldi ne güzel ofsayttan gol atıyodum ya neyse artık ofsayttan gol de yemiyorum

Mesaj Yetkileri