1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: İbrahim Toraman: "Millî takım birkaç kişinin tekelinde olmamalı

Default İbrahim Toraman: "Millî takım birkaç kişinin tekelinde olmamalı

İbrahim Toraman: "Millî takım birkaç kişinin tekelinde olmamalı"

Beşiktaş'ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, millî takımın birkaç kişinin tekelinden kurtulması gerektiğini, yapılan oyuncu tercihlerinin yanlış olduğunu söyledi.

İbrahim Toraman, Fatih Terim'in seçimlerine isyan etti. Beşiktaş'ın ikinci kaptanı, kadroda kendisi de dâhil olmak üzere birkaç oyuncunun adını göremeyince şok geçirdiğini söyledi.

Hürriyet'in haberine göre, Toraman, "Türkiye’nin en sağlam pasaportlarına sahip yetenekli futbolculara ay yıldızlı forma giydirilmiyorsa düşünmek gerekir. Sonuçta Milli Takım’a alınan oyuncular, teknik direktörlerin tercihidir. Ancak, seçilmenin kıstasını bilmek istiyorum. Bakın, G.Saray teknik adamsız, yabancısız şampiyon oldu. Beşiktaş, hakem engellerine takılmasaydı, şimdi şampiyonluk sevincini bizler yaşıyor olurduk." diye konuştu.

"Futbolcular sessiz kalmasın"

Kadroda yeralması gereken pek çok futbolcunun görmezden gelindiğini söyleyen futbolcu, "Türkiye’nin en çok gol atan oyuncusu Hakan Şükür, Avrupa’nın birçok ünlü takımını peşinden koşturan Mehmet Topuz’un aday kadroda olmaması konusu irdelenmeli. Milli Takım birkaç kişinin tekelinde olmamalı. Beşiktaş’tan İbrahim Üzülmez, Serdar Özkan ve ben çağrılmalıydık. Sivasspor’da, Kayserispor’da, Trabzonspor’da oynayan futbolcuların suskunluğu ne kadar sürecek merak ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Belki haklı olabilir..Ama Anadolu takımlarından sadece Tolga Zengin var..Ona ne demeli

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Kadro başarısız olunca çıkar konuşursun.. şimdiden konuşmak yersiz.. hakediyordun alınmadın bu başka konu.. eğer takım başarısız olursa çıkar dobra dobra konuşursun.. şimdi kuyruk acısından ileri gitmez bu isyan

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Mehmet Topzuu almayan adamın yerine devşirme kazımı alan adamın vicadanından şüphe ederim ben hakeden birçok kişi yok!...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Toraman'a mı kalmış bunları anlatmak.Hiç yakıştıramadım.

Haklı da olsa bu sözleri bir futlbolcunun söylememesi gerekiyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Toraman'a mı kalmış bunları anlatmak.Hiç yakıştıramadım.

Haklı da olsa bu sözleri bir futlbolcunun söylememesi gerekiyor.
    Sana katılıyorum ama bide şöyle düşün tarihimiz boyunca böylesine turnuvalara 5. kez gideceğiz ve bu turnuvada oynamak her oyuncunu hayalidir.bir anlık sinirle yapılmış açıklama gibi duruyor ama hak vermemek elde değil.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sessiz kaL kaL nereye kadar, vericeksin tepkini, göstericeksin. SusmakLa oLmaz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Formayı hakedenlerden biride İ.Toraman'dı ama alınmadı serzenişte bulunmakta son derece haklı. + Kadro oluşacağı zaman illaki 4 büyüklerden oyuncu almakla oluşmaz. Biz EMRE güngör kadroya alınmalı diyoruz alındıda ama Emre Ankaragücünde böyle oynarken niye alınmadı bunu sormamz lazım. Anadolu'da müthiş sezon geçiren oyuncular var ve bunların hiçbiri kadroda yok.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dedikleri doğru ama i.toramanın çağrılması doğru değil..Emre güngörl ümit karanae haksızlık oldu asıl..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

%100 Haklı Bravo valla

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Lig TV Beşiktaş Muhabiri Atakan Kurt'a konuşan İbrahim Toraman, "Basında çıkan o lafları ben söylemedim, söylemek de haddim değil." derken, kadroda olmadığını üzüldüğünü ama bu şekilde saygısızlık yapmanın kişiliğine yakışmayacağını vurguladı.

İzlemek içinTıklayın.

Mesaj Yetkileri