Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 154 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü Yazılımı 2008

tek kelimeyle harika fazla söze gerek yok oynayıp göreceiz

hasrikas1n1z abi sab1rs1zl1kla beklioruz

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

hasret bitiyor sonunda emeği geçen herkese teşekkürler..

Teşekkür ediyoruz merakla bekliyoruz ama bi eleştirim olacak hizmet kalitesi sadece programın içeriği ile değil zamanında çıkmasıyla beraber olur.Bunca zaman beklememizin nedeni sponsor işleri ile uğraşmanızdan kaynaklandığı kesin.İşi maddiyata dökmek mantıklı ama bizi bıktırmamanız daha mantıklı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by spooky61 View Post
    Teşekkür ediyoruz merakla bekliyoruz ama bi eleştirim olacak hizmet kalitesi sadece programın içeriği ile değil zamanında çıkmasıyla beraber olur.Bunca zaman beklememizin nedeni sponsor işleri ile uğraşmanızdan kaynaklandığı kesin.İşi maddiyata dökmek mantıklı ama bizi bıktırmamanız daha mantıklı.
    Şöyle bir şeyde var.Bu insanlar bu işi bizden maddi karşılık beklemeden yapıyorlar.Biz müşteri olmadığımıza göre bizim isteklerimiz önce gelmez diye düşünüyorum.Sonuçta bu işi karşılıksız yapıyorlar.İsteseler yapmayadabilirler.Ama şunu söyliyeyim gerçekten beklenilene değecek bir çalışma olacak..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Helal olsun.Emeği geçen herkese teşekkürler gerçekten süper olmuş.Umarım en yakın zamanda kullanmaya başlarız.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

güel bir çalışma..Merakla bekliyoruz ..

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Merakla bekliyorum.Umarım yakın zamanda çıkar.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

güzel söylemişsin ama bu gecikme sponsorla alakalı olsa da biz yerimizde saymıyoruz. türkçeleştirme çalışmaları hala devam ediyor. her gün türkçe yüzdesi artıyor. yani merak etmeyin gecikse bile boş durmuyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Belki size beklemek zor gelir ama bu işi yapan insanlarıda düşünmek zorundasınız. Site için host ve domain ücretleri konusunda bir bilginiz varmı ? Sitenin kendine ait server'ı var ve dosyaları ordan hiç beklemeden indirebiliyorsunuz. Bütün dosyaları Rapidshare gibi Premium account isteyen sitelere koysalar o zamanda no-rapid linki yokmu diyeceksiniz. Onlarda çıkarmayı istiyolar ama aksilikler çıkması herşeyi bozuyo. Volkan abi Yaza girmeden çok büyük oranda türkçeleşmiş olarak çıkacak dedi 1-2 hafta sonra elimizde olacak Türkçe FM. bu kadar beklemişken 1-2 hafta daha bekleyin.

Nesil
    2006

Sonuçta bu programları yapmak bedava olmuyor. Bu programları yaparken bir çeşit programlar kullanılıyor ve kullanılan bu programları satın almak gererkiyor. Onun dışında bu site belli bir para ödendikten sonra kuruldu bunları karşılamak için sponsorlara ihtiyaç olduğu kesin.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

yok arkadaşıda anlıyorum sonuçta bizlerinde hataları oluyor ama ne oluyor hergeçen gün bizlerde tecrübe kazanıyoruz, sonuçları bu çalışmaları sizlerin kullanması için hazırlıyoruz. Tabi şimdi olaya bide şu açıdan bakalım, sponsor desteği ve yapımcı firmanın her sene yaptığı önemli yazılım değişiklikleri Türkçe yamanın kodlamasınada etki ediyor. Sonra bu yama Türkiye'de bir çok bilgisayarda bulunuyor ev bilgisayarından iş bilgisayarına internet cafelerden kopya oyun satan firmalara kadar.. Haliyle oynamak isteyen arkadaşlar bizleri yazılımına ihtiyaçları var. Bizde düşündük taşındık bu yazılımı daha işler hale getirmeyi ve sadece Türkçeleştirme olmasın yanında maç sonuçları haberleride okuyabilecekleri bir araç olsun dedik.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    yok arkadaşıda anlıyorum sonuçta bizlerinde hataları oluyor ama ne oluyor hergeçen gün bizlerde tecrübe kazanıyoruz, sonuçları bu çalışmaları sizlerin kullanması için hazırlıyoruz. Tabi şimdi olaya bide şu açıdan bakalım, sponsor desteği ve yapımcı firmanın her sene yaptığı önemli yazılım değişiklikleri Türkçe yamanın kodlamasınada etki ediyor. Sonra bu yama Türkiye'de bir çok bilgisayarda bulunuyor ev bilgisayarından iş bilgisayarına internet cafelerden kopya oyun satan firmalara kadar.. Haliyle oynamak isteyen arkadaşlar bizleri yazılımına ihtiyaçları var. Bizde düşündük taşındık bu yazılımı daha işler hale getirmeyi ve sadece Türkçeleştirme olmasın yanında maç sonuçları haberleride okuyabilecekleri bir araç olsun dedik.
    vede güzel bir çalışma yaptınız merakla bekliyoruz çıkmasını

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

çok bekliyorum
    fm dediğin türkçe olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

emeğinize sağlık arkadaşlar

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

ne zaman hizmete geçiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Harikasınız!
    Bir an önce Türkçe olsa da biz de iyice tadına varsak oyunun ...

Nesil
    2006
    Yer
    Genelde İşyerinden...

mükemmel bi çalışma olacağından kuşkum yok.umarım kısa zamanda çıkar....
    ѕαηмα şαнıм нєякєѕι ѕєη ѕα∂ıкâηє уâя σℓυя.
    нєякєѕι ѕєη ∂σѕт мυ ѕαη∂ıη вєℓкι σℓ αğуâя σℓυя.

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Tanıtıma göre bayağı bir güzel olacak bu yaz FM oynamak. Tek kelimeyle süpersiniz. Çııkana kadar bekleyeceğiz artık.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

tanıtım vıdeosunu ızledım bekledıgımıze deyıcek

Türkçe FM programı ile karşılıklı FM oynayabileceksiniz demişsiniz de online FM oynamak için sadece bu program yeterli olacak mı? Videoda da online FM ile maç ayarlama ile ilgili birşey göremedim ama ana sayfadaki haberde "Karşılıklı FM oynayabileceksiniz." yazıyor. Biraz daha açarmısınız konuyu.

Ayrıca sitenin yeni tasarımını ve yeni içeriğini sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni içeriğin güzel ve kullanışlı olmasını umuyorum. Hızı da az olmaz inşaallah. Bu arada Türkçe FM'nin Türkçe oranı da % 82 olmuş
    Last edited by Ouzy : 19.Mayıs.2008 at 17:01 Reason: İkinci paragraf

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Bunca zaman beklemenizde sponsorun da payı var tabi ki, zira sponsordan aldığımız parayı çevirmen arakdaşlarımıza paket başı çeviri ücreti olarak veriyoruz. Sizden karşılık beklemiyoruz, aldığımız reklamların ücretlerini de çevirmenlerimize veriyoruz.

Eskiden beri planladığım birşeydi bu ve bu sene hayata geçti. Bu sayede şuana kadar çıkmış Türkçelerin en çok yüzdelisini, en çok kalitelisini oynama imkanı yakalayacaksınız, şuana kadar hiç çevrilmemiş alanların bile çevrildiğini göreceksiniz ve bundan sonra da bu kadar beklemek durumunda kalmayacaksınız. Çünkü bu sayede bir ekibimiz var artık.

Maddiyat dediğin şey, sonucunda sizin için yapılan bir uygulama. 4 FM serisinin çevirilerini yürüttüm kendi adıma konuşmam gerekirse 5 kuruş dahi kazanç sağlamadım. Ama dışarıdan bize destek olanları bir şekilde bizimle tutmamız gerekirdi ve bunu da başardık.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Böyle şeylerle insan heyecanlanıyor,sabırsızlaşıyor Ne kadar gözüm varsa hepsiyle bunu bekliyorum

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Türkçe FM programı ile karşılıklı FM oynayabileceksiniz demişsiniz de online FM oynamak için sadece bu program yeterli olacak mı? Videoda da online FM ile maç ayarlama ile ilgili birşey göremedim ama ana sayfadaki haberde "Karşılıklı FM oynayabileceksiniz." yazıyor. Biraz daha açarmısınız konuyu.

Ayrıca sitenin yeni tasarımını ve yeni içeriğini sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni içeriğin güzel ve kullanışlı olmasını umuyorum. Hızı da az olmaz inşaallah. Bu arada Türkçe FM'nin Türkçe oranı da % 82 olmuş
    Bir şey daha söylemek istiyorum. Türkçe FM'yi çıkaracaksınız ve ondan sonra Türkçe yüzdesini arttırmak için çalışmaya devam edecekmisiniz yoksa ara verecekmisiniz? Bir gün FM'yi % 100 Türkçe olarak oynayabilecekmiyiz?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Bir şey daha söylemek istiyorum. Türkçe FM'yi çıkaracaksınız ve ondan sonra Türkçe yüzdesini arttırmak için çalışmaya devam edecekmisiniz yoksa ara verecekmisiniz? Bir gün FM'yi % 100 Türkçe olarak oynayabilecekmiyiz?

ilk olarak %80 oranında çıkacak sanırım sonraki çıkacak update'de %99 olarak oynanacak. Niye %100 değil onu açıkladı ilgili arkadaşlar bazı kelimelerin türkçeye çevrilememesinden dolayı böyle birşeye başvuracaklar.

Nesil
    2006
    Yer
    tekirdağ

gerçektende güzel emeği geçen herkeze teşekkürler ama birde beta sı falan çıksaydı iyi olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Emegi geçen herkeze teşekkürler..Merakla bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

sabırsızlıkla beklemekteyiz inşallah en yakın zamanda çıkar çünkü türkçe fmye acıktık...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya sormicam sormicam dedim ama dayanamıyarum tam bitarih verebiliormusnuz merakımı hoş görün lütfen
    Last edited by malatyaspor32 : 19.Mayıs.2008 at 23:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Bırak tam tarihi hiç tarih vermiyorlar

Ya şu sorumun cevabını bir alamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Arkadaşlar bu tür konular belli bir tarihte sonuçlanmaz yani tam bir tarih vermek mümkün değil az daha sabredin
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri