Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 154 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü Yazılımı 2008

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Bırak tam tarihi hiç tarih vermiyorlar

Ya şu sorumun cevabını bir alamadım.

Türkçe FM programı ile karşılıklı FM oynayabileceksiniz demişsiniz de online FM oynamak için sadece bu program yeterli olacak mı? Videoda da online FM ile maç ayarlama ile ilgili birşey göremedim ama ana sayfadaki haberde "Karşılıklı FM oynayabileceksiniz." yazıyor. Biraz daha açarmısınız konuyu.
    online FM için arkadaş bulma, sonuçları gönderme, online oynanan maçların sonuçları, online maç yapan listeleri gibi özellikleri barındıracak o bölüm, ayrıca online fm için neler gerekiyor gibi özellikleri olacak ekstradan hamachi ile entegre çalıştığı için Hamachi sistemini sizlerin bilgisayarına kurulacak..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

gerçekten süper şimdi dahada sabırsızladındım...

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

şuan yamada %kaç bittti???

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

%82 civarı bitti

Hadi hayırlısı olsun.

Quote Originally Posted by Aliapaydin View Post
    %82 civarı bitti
    o zaman 1-2 gün içerisinde yama siteye konulur...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

arkadaşlar Yöneticilerin söyledikleri yaza Türkçeleştirilmiş bir FM'yle gireceğimiz yönünde. Az bir süre kaldı.

En az Türkçe FM kadar önemli bir konuda sitemizin yeni hâli.

Şimdi yöneticilere bir sorum olacak. Türkçe FM, site evrim geçirdikten sonra mı çıkarılacak?

Umarım buna da cevap vermemezlik yapmazsınız

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Hayır önce Türkçe yama Turksportal Masaüstü 2008 adı altında çıkacak daha sonra yeni site gelecek,

site çalışmalarımız sürüyor

Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Oooo güzel. Küçük bir önerim olacak, büyük ihtimalle dikkate almayacaksınız ama olsun.

Sayfadaki siyah yerler daha iç açıcı renkler olabilir. Benim önerim ya beyaz ya da turkuaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkaplan'ın Siyah olarak düşünülmesinin nedeni gözü daha az yorması. Beyaz olunca şahsen bneim gözümü çok yoruyor.

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

pek yakında. bu arada sitenin yeni hali de süper olmuş. haydi hayırlısı.

Peki bir konuya tıkladığımızda o konunun ilk sayfasına mı gidiyor? Yoksa okumamış olduğumuz ilk mesaja mı?

Şuanki sistem biraz kötü yani, her konuya ilk sayfadan başlıyorsunuz. Onun yerine okumadığımız ilk mesaja gitse daha iyi olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Peki bir konuya tıkladığımızda o konunun ilk sayfasına mı gidiyor? Yoksa okumamış olduğumuz ilk mesaja mı?

Şuanki sistem biraz kötü yani, her konuya ilk sayfadan başlıyorsunuz. Onun yerine okumadığımız ilk mesaja gitse daha iyi olur.
    Başlığın solunda bulunan oka tıklarsan son okunmamış mesaja gidersin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bir şeyi Turksportal yapıyorsa , İmkansız diye birşey yoktur
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Jiletteyi dehşet ve ibretle kınıyorum yamanın bu kadar geç kalmasına vesile olduğu için.Eğer sorun para ise parayla satın neyse parası verelim ne yaw bu kadar bekle bekle canımız çıktı.

Quote Originally Posted by spooky61 View Post
    Jiletteyi dehşet ve ibretle kınıyorum yamanın bu kadar geç kalmasına vesile olduğu için.Eğer sorun para ise parayla satın neyse parası verelim ne yaw bu kadar bekle bekle canımız çıktı.
    bugun böyle dersin paralı oluncada niye paralı bu ingilizce oynarım para vermem dersin ayrıca çok teşekkür ederim.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

bunu yazdığına göre oyunun orjinal ? ayrıca dehşetle kınamak tamam da ibretle kınamak nasıl bir deyimdir ?

gilette konusuna gelince, neden bu kadar beklendiğini yukarıdaki mesajlarda açıkladık. tr yama konusunda zaman vermeyeceğizi de yukarıdaki mesajlarda açıkladık. artık lütfen sormayın.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Gilette değil tüm gecikmenin sebebi, son anlardaki gecikmenin sebebi bile değil aslında. Çünkü biz size daha kaliteli çeviriler getirelim diye böyle bir oluşuma başvurduk ve doğal olarak süreç uzadı. Asıl gecikme bizlerin çalışma & sosyal yaşamı ile alakalı.

Sponsor sürecimiz ise en fazla 5-10 gündür. Ama bu 5-10 gün size normalde %70lerde olan bir Türkçeyle oynatacak yamayı %99 lara varacak oranlarla getirecek, yıllardır dokunulamayan eski çevirilerin de düzeltimesini sağlayacak. Oyunun orjinalinde Türkçe oynuyormuşsunuzcasına etki edecek...

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006

Sorum olacak, FM 2009'da Türkçe CD'nin içinde olacak mı?

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Maalesef hayır.. Ancak 2009'u çok kısa sürede çok yüksek bir yüzdeyle Türkçe oynayabilmeniz için çalışma yapıyoruz

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Gilette değil tüm gecikmenin sebebi, son anlardaki gecikmenin sebebi bile değil aslında. Çünkü biz size daha kaliteli çeviriler getirelim diye böyle bir oluşuma başvurduk ve doğal olarak süreç uzadı. Asıl gecikme bizlerin çalışma & sosyal yaşamı ile alakalı.

Sponsor sürecimiz ise en fazla 5-10 gündür. Ama bu 5-10 gün size normalde %70lerde olan bir Türkçeyle oynatacak yamayı %99 lara varacak oranlarla getirecek, yıllardır dokunulamayan eski çevirilerin de düzeltimesini sağlayacak. Oyunun orjinalinde Türkçe oynuyormuşsunuzcasına etki edecek...

Abi %99 ne demek ya inanılmaz bir başarı bence. Binlerce kelimeyi çevirmek kolay değil. İlk defa %99 luk bir düzeyde oyun oynayacağım eminim bu sefer tam zevkimi alırım.

Tabii yanlış anlayıp fazla beklentiye kapılma hocam. Yama ilk çıktığında % 82 civarı çıkacak ama sonraları % 99 yapacaklar. Bu da uzun süreceği için ne zaman çıkar bilinmez.

Bu arada benim de bir sorum olacak. Türkçe'nin FM'de resmi dil olması için çalışmalar yapılıyordu. Bu çalışmaların sonuçları nelerdir? Ümit var mı? 2010'u Türkçe olarak oynayabilecekmiyiz? Tabii resmi dil olarak.

%99 olayi beklediginizden daha cabuk cikabilir...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

%99 olursa inanılmaz bir başarı olur..

İyice sabırsızlandım şimdi

Quote Originally Posted by Burak Duran
    %99 olayi beklediginizden daha cabuk cikabilir...

olayi sadece turkceye endekslemeyin cok iyi bir calisma geliyor sadece turkce olayina takilmayin.. ayrica gelecek turkce gercekten profesyonel bir calisma eskilere gore daha kalabalik ve iyi bir ekiple cevriliyor..

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Önce %80 ini yayınlasanız sonra updatelerle geliştirseniz daha doğrusu olmaz mı ? Bu kadar insan bekliyor sonuçta.

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

%82 civarı bir çeviriyle karşımıza yakın bir zamanda çıkacak diye tahmin ediyorum ben. Turksportal bu işi ciddiye alan tek oluşum.

bu yama aşırı geç kaldı. bence %82 çok iyi bi yüzde ve hemen çıkartılmalı. %99 bi ihtiyaç değil bi lükstir. %82 de öyle. keşke şubat (%64) ayında çıksaydı ama napalım

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri