Sayfa 28 / 29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon
811 ile 840 arası toplam 860 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ee Nolcak şimdi o kadar fm2009 update i boşa gitti seric e acımıyosanız biz fmcilere acıyın yahu

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Yok böyle birşey arkadaşlar gaza gelmeyin.Gordon gönderilince Seric tekrar takımla birlikte olcak.Prosedür kurbanı sadece...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yani Seric Beşiktaş'tan ayrılmadı öyle mi?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Resmi AÇIKLAMA
    Kulübümüz’den Açıklama
    04.08.2008 19:24

SPK'ya bildirdiğimiz üzere; profesyonel futbolcumuz Antony Seriç ile Kulübümüz
    arasındaki sözleşme devam etmekte olup, yabancı kontenjanı nedeniyle federasyon
    nezdindeki profesyonel futbolcu sözleşmesi şu an için iptal edilmiştir.
    Seriç, Takımımız ile birlikte çalışmalarına eksiksiz olarak devam etmektedir.
    Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gordon'da terbiyesizlik yapmasın gitsin o zaman.

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

gordon u en yakın zamanda gönderirler ya ins

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Gordon'dan evvel Demirören-Engin ikilisinin gitmesi lazım. Saçma sapan yönetim yanlışları yapıyorlar. Türkiye'nin en büyük değerlerinden birinin başında olduklarının hala farkında değiller.Amatörce yönetim anlayışı içerisindeler.Çok yazık...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Gordon'dan kazık yedik dememek için 3 kuruş para vererek gönderemiyorlar, gözlerinden sıkıntılı oyuncuyu kim alır? Şaka gibi..

Zaten alınışı bambaşka bir olay..

Beşiktaşlılara bu yönetimden dolayı Allah sabır versin.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Ben size olacakları söyliyim yönetim gordonu gonderemeyecek fifalık olcak olay yine milyon eurolar havaya ucacak (del bosquede ve buna benzer bir cok olayda oldugu gibi) sericte daha sonra takıma katılacak. Bu yönetime kim dur diyecek cok merak ediyorum tek kelimeyle yazık!

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Erdoğan Demirörenin şirkete zarar vermemesi,kendisine meşgaLe oLsun diye verdiği şey Beşikaş başkanLığıdır.Şuandaki durumumuz skandaLdan başka birşey değiL !
    DefoL git artık !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zaten Gordon'un alınışı başlı başına bir olay.Başka birini alacaklardı onun davranışlarını beğenmediler,daha sonra onun yanında oynayan Gordon alındı diye hatırlıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

SEZER BOLUSPOR'A KİRALANDI..

Bank Asya 1. Ligi takımlarından Boluspor, Beşiktaşlı Sezer Sezgin'i renklerine bağladı. Siyah beyazlı ekipten transfer edilen 22 yaşındaki sol bek oyuncusu ile bugün kulüp binasında resmi sözleşme imzalandı.

Sezer Sezgin ile 1 yıllık kiralık olarak anlaşma yapıldığını ifade eden kulüp başkanı Necip Çarıkçı, "Sezer, uzun zamandır takip ettiğimiz iyi bir futbolcu. Beşiktaş'ta boşta kaldığını görünce transfer görüşmeleri yaptık. Görüşmelerimizin olumlu sonuç vermesiyle birlikte Sezer ile 1 yıllık anlaşma imzaladık. Sezer'in, takımda başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Kendisine 4 takımın daha transfer önerisinde bulunduğunu ifade eden Sezer Sezgin de "Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ile tanışmamızdan sonra ben başka takımda oynamayı düşünmedim ve Boluspor'un teklifini kabul ettim. Boluspor'un yarım kalan bir mücadelesi var ve onu tamamlamak, Turkcell Süper Lig'e çıkarmak için geldim. Boluspor iyi bir takım. Arkadaşlarımızla birlikte çok çalışarak Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

İyi olmuş.Bu sene çok forma şansı bulamayabilirdi.Kendini daha da geliştirebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bence iyi olmamış bu benim bildiğim 3.sezonu olacak kirada artık adam bir yerden sonra umudunu kesebilir.Nasılsa kadroda yer bulamıyorum diye.Sol bekte kim var Beşiktaş'ta M.Sedef birde eğer Gordon giderse Seric ki şu anda gitmesi zor görünüyor.Başka biri var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Arkadaşlar burası transfer haberlerinin konuşulduğu konu. Kim oynar kim oynamaz muhabbetini hazırlık kampı konusundan da yapabilirsiniz.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

YABANCI KARTAL'I HANGİ TAKIM İSTİYOR?

Fransız L'equipe Gazetesinin haberine göre, Lille takımı çok yönlü forvet oyuncuları Pierre-Alain Frau'nun ciddi şekilde sakatlanmasından sonra forvet arayışlarına başladı. Ve gündemdeki ilk isim Beşiktaş'lı Filip Holosko.

Fransız takımın yakın bir zamanda 24 yaşındaki yıldız oyuncu için resmi bir teklif yapması bekleniyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL / İLKER EZİBAY
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    CAN ERDEM ALTAY'DA!..

Bank Asya 1. Lig ekibi Altay'da, Beşiktaş'tan Can Erdem ile anlaşma sağlandı.

Kulüp genel müdürü Erman Ertaş, geçen sezon kiralık olarak Kocaelispor'da forma giyen Can Erdem ile yarın Altay Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde törenle sözleşme imzalayacaklarını bildirdi.

Altay Profesyonel Futbol Şubesi Başkanı Niyazi Konuşmaz, Erdem'in transferine ilişkin Beşiktaşlı yöneticilerle mutabakat sağladıklarını açıklamıştı.
    Last edited by anilton : 15.Ağustos.2008 at 21:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Can ve Sezer 2 side geçen sezon kiralık oynamışlardı.Bu sezonda kiralanmışlar.Geniş kadroda yer bulamayacakları için kiralanmaları iyi olmuş.Umarım 2 side futbollarını geliştirirler yeni kulüplerinde.

Holosko'yu takımda mutlaka tutmamız gerekiyor.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Holosko eğer şuanki oynaıdğı pozisyonda duracaksa bjknin satıp yerine adam gibi sağ kanat alması daha mantıklı kanımca holoskoya yazık oluyor sağda ya forvet arkası yada forvet oynaması lazım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

holosko iyi futbolcu demirörenin yaptığı tek olumlu transfer
    yardımcı forvet oynamalı beşiktaşta

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Holosko eğer şuanki oynaıdğı pozisyonda duracaksa bjknin satıp yerine adam gibi sağ kanat alması daha mantıklı kanımca holoskoya yazık oluyor sağda ya forvet arkası yada forvet oynaması lazım
    Bu mesajı yazdığına göre muhtemelen Beşiktaş'ın hazırlık maçlarını seyretmedin.Haliylede Holosko'nun sık sık forvete sarktığını bilmiyorsun.Klasik sağ açık oynamıyor.Forvet arkası kaptan Delgado oynuyor.Forvet için ise Bobo'yu kesmektense Holosko'yu sağ koridorda kullanmak bence çokta kötü bir şey olmaz hem onun hemde bizim için.Ben inanıyorum Holosko bu sene yine katkıda bulunacaktır bize.

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    holosko iyi futbolcu demirörenin yaptığı tek olumlu transfer
    yardımcı forvet oynamalı beşiktaşta
    Tek olumlu transfer demek yanlış olur.Bobo'yu,Tello'yu,Nobre'yi,Delgado'yu,Cisse'yi ,Serdar Kurtuluş'u,Uğur İnceman'ı,Sivok'u,Zapo'yu da Demirören yönetimi transfer etti.He bunların bazısını beğenmiyor olabilirsin.Bir kaçıda zaten bu sezon geldiler belki iyi çıkmayabilirler ki kamp sürecinde olumlu sinyaller verdiler.

Ayrıca her ne kadar bir çok yanlış işe imzalarını atmış olsalarda Beşiktaş yönetimini bu sezon transferde izlediği politikadan dolayı kendim adına tebrik ediyorum.Bu sene bize acaba kim gelecek sıkıntısı yaşatmadılar.Bütün transferler kampa yetiştiler.Bu olumlu bir hareket.Şimdi bakıyorumda rakiplerimizin transfer konularına millet kafasında gelişmelerden senaryolar yazmaktan sıkılmış gibi.Bir an önce şu transfer bitse havasında millet genelde.Gerçi atalarımız geç olsun güç olmasın demişler ama yinede ben yönetimimizi bu konuda tebrik ediyorum..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Holosko'yu göndermek yürek ister.Taraftara bu hainliği de yapmazlar artık.Rahat olun...Holosko bu sezon amr oynıcak ama , geçen seneki Fener'de Deivid nasıl hücuma yakın oynuyorsa onun gibi.Bu sezon çift ön libero tek forvet taktik anlayaşını benimsedik.Holosko'yu forvete koyup Bobo ve Nobre'yi aynı anda yedek bırakmak, ya da forvet arkası oynatıp Delgado'yu kesmek saçmalık olur.Ki forvet arkası oynayabileceğini nerden çıkardın Deniz anlayamadım.Holosko o tip oyuncu değil.Holosko ya çift forvette nokta santraforun yanında 2. adam oluri ya da tek forvetli taktikte sağ açık olur.Olay budur.Hazırlık maçlarında da baya iyiydi sağ açıkta.Bu sezon da en güvendiğim futbolcumuz...

Can'ın kiralık gitmesi normal.Kadroda şans bulması imkansızdı.Altay'a kiralanmasına da ayrı sevindim

22. Default

Holosko, Besiktas'in su an oynadigi sistemde, sag tarafi kapatabilecek tek adam ulkede. Baskasi o rolde oynayamaz - hem forvet hem acik seklinde. Soyle bi' 8-10 milyon falan verilmedikce satilmamali.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Sivok meselesi ne oldu şu durumda? Ya Gordon? Cisse gidecek diyorlar ?
    Last edited by GeNç KaRTaL : 26.Ağustos.2008 at 22:31 Reason: Konuyla alakası olmayan gereksiz kısım temizlenmiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by feanorringeril View Post
    Sivok meselesi ne oldu şu durumda? Ya Gordon? Cisse gidecek diyorlar ?
    Sivok'da mesele falan yok.Seric diyecektin sanırım, Gordon gönderilir gönderilmez sözleşme imzalancak.Cisse de gitmiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bir ara Gordon'a Yunan takımları talip diye duymuştum ama aslı asları yokmuş herhalde..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Aslında Selçuk İnan'ı da alabilseydik Cisse'yi gönderebilirdik.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Toraman'a İspanya'dan resmi teklif!

Beşiktaş'ın Avusturya kampında İbrahim Üzülmez ile kavga eden ve kadro dışı bırakılan ardından da yönetim kurulu tarafından yeniden affedilen İbrahim Toraman'a, İspanya'dan talip var. Editörümüz Hilmi Sever'e açıklamalarda bulunan İbrahim Toraman'ın menajeri Ahmet Bulut, İbrahim Toraman için İspanya Ligi takımlarından Espanyol Barcelona'nın resmi teklifi olduğunu söyledi. Espanyol'un, İbrahim Toraman'ı kadrosuna katmak için ısrarcı olduğun söyleyen Bulut: "İspanya'nın güçlü ekiplerinden biri olan ve iki sezon önce UEFA Kupası'nda final oynayan Espanyol, İbrahim Toraman'ı transfer etmek resmi teklifini faksla bize iletti. Bu konuyla ilgili gelişmeleri takip edeceğiz" dedi.
    Hilmi SEVER - Sporx.com

26.08.2008
    Kaynak : Sporx.com

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Toraman takımda kalmalı.Yabancı rotasyonu sırasında stoper mevkii için Zan'dan daha çok güven veriyor..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Gökhan Zan'ı da Stoke City istiyor diye bişey gördüm sabah Yenişafak gazetesinde. ne kadar doğrudur bilinmez tabi ama...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Gökhan Zan'ı da Stoke City istiyor diye bişey gördüm sabah Yenişafak gazetesinde. ne kadar doğrudur bilinmez tabi ama...
    evet Kasım Abi LigTv'de de çıktı dün o haber...Yani gerçeklik payı olabilir...

Sayfa 28 / 29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon

Mesaj Yetkileri