Sayfa 3 / 29 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 860 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Zapotocny finisce a Istanbul

Il Besiktas ha le mani su Tomas Zapotocny, il difensore ceco dell'Udinese, che concluderà dopo una sola stagione la sua non felicissima avventura in bianconero e in Italia, almeno per ora.

Il centrale di Pribram, 28 anni a settembre, cresciuto nel Dukla, club della sua città natale, e poi passato al Petra Drnovice, si è rivelato allo Slovan Liberec, meteora a sensazione delle coppe europee, per approdare in Friuli nell'estate del 2007. Ora continuerà, salvo sorprese, il suo personale giro d'Europa in Turchia.

http://www.sportal.it/news/news682819.html

Bu transfer kesin olarak bitmiştir.Hayırlı olsun...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

önceki alınan oyunculara göre iyi transfer hayırlı olsun tecrübeli bi isim..

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

benim anlamadığım neden yabancılardan öğrendiğimiz.Bir tane Türkiye'den gazete yazamıyor mu?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Kartal'a Hırvat Sol Bek !

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş, Zapotocny ve Sivok'un ardından bir yabancının daha transferini bitirdi. Panathinaikos'ta oynayan Hırvat sol bek Seric ile anlaşma sağlandı..

Beşiktaş sol kanat için yeni bir isimle prensip anlaşmasına vardı. Kadlec'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçen siyah-beyazlı yöneticiler, Panathinaikos'un Hırvat sol beki Anthony Seric ile anlaştı. Lazio başta olmak üzere bir çok takımda oynayan Seric'in bonservisinin elinde olması bu transferi kolaylaştırdı. 29 yaşındaki futbolcuya yaklaşık 1 milyon euro ödeneceği ve resmi imza için son görüşmelerin yapıldığı belirtildi.

SİVOK DA İKNA EDİLDİ

Beşiktaş, uzun zamandır pazarlık halinde olduğu Çek futbolcu Sivok ile de sonunda anlaştı. İki haftadır süren pazarlıklar dün mutlu sonla noktalandı. Engin, EURO 2008 sonrası imza atmak isteyen Sivok'un menajerlerini, "Sivok'un bonservisini Udinese'den aldık. Önce ya da sonra imza atmak hiçbir şeyi değiştirmez" diyerek ikna etti. Engin, "Sivok ile yıllık 800 bin euroya anlaştık. Menajerlik ücreti ve ödeme şartlarına dair küçük problemler kaldı. Zapotocny transferinde sorun yok. Her şey yolunda" ifadesini kullandı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Zapotocny ve Sivok bitti!

Beşiktaş, önümüzdeki sezon kadrosuna katmak istediği Çek defans oyuncuları Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok'in transferini bitirdi.
    DHA'nın haberine göre; Bu iki oyuncu için yaklaşık 1 haftadır İtalya'da olan menajer Sinan Engin, Çek oyuncuların menajerleri ve kulüpleriyle her konuda anlaşmaya vardı. Futbolcuların bonservislerinin bu akşama kadar kulübe ulaşması beklenirken, ödenecek bedeller hakkında açıklama yapılmadı. Engin, futbolcuların kendisine ve kulüplerine ödenecek miktarları şimdilik bildirmeyeceklerini ifade ederken, iki oyuncuyu da uygun şartlarda Beşiktaş'a kazandırdıklarının altını çizdi. Öte yandan Sinan Engin'in 3. bir defans oyuncusunu da sürpriz bir şekilde kadroya kattığı öğrenildi. Sol bek mevkiinde oynayan ve Panathinaıkos'ta forma giyen Anthony Seric'in de beşiktaş'a evet dediği belirtildi. Hırvat oyuncunun bonservis bedelinin elinde olması bu transferiin gerçekleşmesbini sağlayacak en önemli etkenlerden biri. Sinan Engin'in yarın İstansbul'a döneceği ve transfer döneminin resmen açılmasıyla birlikte, 3 futbolcunun da resmi sözleşmeleri imzalayacakları öğrenildi.

23.05.2008
    Kaynak : DHA

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006

Sinan Engin bu iki isme çok güveniyor. Umarım bu güven Beşiktaş'ı yanıtlmaz. Uyum sorunu olabileceği için ilk maçlarda aksaklıklar olabilir. Beşiktaş'a hayırlı uğurlu olsun.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Üç tane nokta tabiri transfer. Bu sezona iyi başLadık hadi hayırLısı bakaLım. Üçü de çok kaLiteLi sistem oyuncuLarı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Az önce Ligtv'de gördüm, aynen aktarıyorum.

Sinan Engin, İstanbul'a dönüyor. Engin, "Boş boş gezmedim. Elimde üç imzayla geliyorum" dedi.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Bu 3.isim Seric değildir umarım...

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

umarım Kadlec'tir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar Seric büyük ihtimalle ve bonservisi elinde olduğu için alınmıştır.Kadlec için 5 milyon euro istiyorlardı çünkü...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sağlam transferleri doğruladı

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Çek defans oyuncuları Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok'un transferlerini doğrularken, Panathinaıkos'ta forma giyen Anthony Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını söyledi.
    Genç teknik adam, bir okulun panelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bu iki oyuncunun büyük ihtimalle siyah-beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Sağlam ayrıca; Panathinaıkos'un sol kanat oyuncusu Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını, aksilik olmazsa bu oyuncuyu da alacaklarını söyledi.

Ertuğrul Sağlam çok fazla transfer yapmayacaklarını ifade ederken, "Çok oyuncu alıp kadromuzu şişirmeyeceğiz. Bu transferlerden sonra belki orta sahaya da bir oyuncu alıp transferi noktalayacağız" diyerek siyah-Beyazlı kulübün transfer politikasını da dile getirmiş oldu.

23.05.2008

Kaynak : DHA
    Last edited by anilton : 23.Mayıs.2008 at 17:11 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sivok'u ikna edebilmiş olmamız güzel.Sevindim bu transferin bitmesine.Sol bek içinde Seric ile anlaşmışız.Sanırım Kadlec için istenen fiyat pahalı geldi.Keşke onu alabilseydik ama kısmet değilmiş.Seric hakkında fazla bir fikrim yok.Daha önceden İtalya'da oynamış olduğunu öğrendim.Bu iyi bir referans sayılabilir.Bonservisinin elinde olması iyi ama Panathinaikos'un sözleşme yenilememiş olması düşündürücü açıkcası.Bu 3 transferde hayırlı olsun kulübümüze.

Sanırım bu 3 isimle yabancı transferi kapamış olduk.Transferde böyle ne yaptığını bilerek hareket etmek (bu sezon 50 tane adamın peşinden koşup en son isteneni almadık en azından) ve erkenden bitirmek güzel ama oyuncular özellikle Zapo ve Seric kapalu kutu.İnşallah yararlı olurlar..

Gordon ve Higuain kesin gönderilecek.6+2 den dolayı bakalım ilerleyen günlerde bir gelişme olacak mı? Cisse ve Bobo belki satılabilirler.Kulübümüz için hayırlısı neyse o olur inşallah.

Fm'de Seric

Last edited by GeNç KaRTaL : 23.Mayıs.2008 at 19:42
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sivok kesinlikle harika oldu ilaç gibi gelecek umarım diğer transferler de en az onun kadar kaliteli olurlar.. hayırlısı olsn

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Sivok ve Zapotocny kaliteli futbolcular. Beşiktaş iyi iş yaptı ve savunmadaki sıkıntısını büyük ölçüde çözdü. Hayırlı olsun..

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Güzel transferler yaparak savunma sorunumuzu büyük ölçüde çözmüşüz , umarım sonları diğerlerininkine benzemez..

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Seric'i pek beğenmedim.120 ca Beşiktaş sol beki için düşük bir değerNeyse hayırlı olsun...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Seric'i pek beğenmedim.120 ca Beşiktaş sol beki için düşük bir değerNeyse hayırlı olsun...
    Kerem sanırsam Tello'da geldiğinde fm deki özellikleri pek iyi değildi.Bekleyip göreceğiz..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Panathinaikos taraftarlarının çoğunluğu Seric'in takımlarından gittiği için memnunlar...

Aslında geçmişi kötü sayılmaz,Parma ve Lazio'da oynamış 18 kez Hırvat milli olmuş.Ama Panalı taraftarların pek beğenmediği bir oyuncuymuş.Aynen Tello ve Cisse içinde böyle yorumlar olmuştu Lizbon ve Psg forumlarında.Sonuçta bu bir aşı meselesi,X takımda tutmayan oyuncu Y takımda da tutmaz diye bir yargı olamaz.İzleyip göreceğiz,umarım faydalı olur.Ayrıca Üzülmez'den iyi olacağı kesindir...

Zapotocny ve Sivok ise olumlu transferler.Özellikle Sivok çok kaliteli bir futbolcu,ilaç olacak bize...

Sivok ve Zapatocny nokta transferler oldu Beşiktaş için, Seric ise tam bir kapalı kutu. 18 kez Hırvat Milli takımına çağrılmış, Tello gibi bir çıkış yakalarsa o da katkı sağlayacaktır Beşiktaş'a.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kerem sanırsam Tello'da geldiğinde fm deki özellikleri pek iyi değildi.Bekleyip göreceğiz..
    O her zaman olmaz Şemsi daha kaliteli transferler yapmalıyız.Mesela Kobiashvili alsak çok iyi olurduKadlec bile iyidir bu adamdan Çek Cumhuriyeti'nin 2008 kadrosunda ve 23 yaşında...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Kadlec için 5 mn istiyorlarmış, Seriç'in bonservisi elindeydi ondan tercih edildi sanırım.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kadlec bile değil Kerem.Keşke Kadlec'i alabilseydik.Ama çok para istemişler.Bence Seric bonservisinden dolayı tercih edildi.Ama dediğinde yinede haklısın.Hazır paraya kıymışken şöyle kaliteli bir sol bek alsaydık iyi olurdu.Bakalım ne olacak seneye.Merakla bekliyorum..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Sivok çok kaliteli , Zapotocny'i bekleyip göreceğiz ama Seric benim içime sinmedi , Holosko'da da böyle düşünmüştüm ama büyük ölçüde yanıldım , inşallah yine aynısı olur..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Kartal'dan sola takviye

Transferin hızlı takımı Beşiktaş, Çek futbolcular Sivok ve Zapotocny'nin ardından Anthony Seric'le de imza aşamasına geldi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Panathinaikos'un Hırvat sol kanat oyuncusunu kadrolarına katmak üzere olduklarını söyledi.

Sol bek ve orta sahanın solunda görev yapan Seric'in bonservis bedelinin elinde olması ise bu transferin gerçekleşmesini sağlayacak en önemli etkenlerden biri. Hafta sonunda İstanbul'a dönecek olan Sinan Engin'in transfer döneminin açılmasıyla bu üç futbolcuyu İstanbul'a davet edeceği öğrenildi.

Son 3 sezondur Panathinaikos forması giyen Anthony Seric, 3 sezonda Yunan ekibiyle 68 maça çıkarken 1 gol kaydetti. Yunanistan'a gelmeden önce İtalya'da Verona, Brescia, Parma ve Lazio takımlarının formasını giyen Seric, 5 yıllık İtalya serüveninde ise 111 maça çıktı.

1998, 2002 ve 2006 Dünya Kupası'nda Hırvatistan Milli Takımı kadrolarına da çağrılan 29 yaşındaki oyuncu, teknik direktör Slaven Bilic ile yaşadığı tartışma nedeniyle EURO 2008 kadrosuna alınmadı

NTVSpor.net

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Seric iyi transfer bana göre. Italyada oynadigi zamanlar cok iyi bir oyuncuydu ve burada 6 yil kalmis, buda bos oyuncu olmadigini gösteriyor.

Seric hizli cikislari ile ünlendi Veronada, belki yaslanmis olabilir ama yinede hucuma katkisi iyidir.
    Defansif anlamdada iyi. Milli takimda 16 maci var ama Australia milli takiminida secebilirdi..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Seric çok iyi bir transfer, en azından İbo dan iyidir. Seric İbo kadar hızLı iLeri çıkamasada nadirende oLsa iLeri çıkışLarında tehLike yaratan soL ayağını İbo gibi sadece saLLama kuLLanmayan bir oyuncu, iyi de orta açabiLiyor. Ben yararLı oLacağını düşünüyorum takımımıza.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Default Üçü Bir Arada!

Beşiktaş, Sivok ve Zapotocny´den sonra Anthony Seriç´in transferini de bitirdi. Hırvat sol kanat oyuncusu 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.
    24.5.2008

Geçen sezon savunmasında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle defansına yabancı takviyesi yapmayı planlayan Beşiktaş, hedefine ulaştı. Savunmanın ortası için Udinese’de top koşturan Tomas Zapotocny ile Tomas Sivok’u bitiren Kara Kartal, sol çizgide İbrahim Üzülmez’in yerine de Hırvat bir ismi renklerine bağladı.... İsmi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bildirilen ve bonservisi elinde bulunan Anthony Seriç’le her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş’ın Hırvat sol kanat oyuncusuna 3+1 yıllık sözleşme imzalattığı bildirildi. Siyah-Beyazlı ekibin tecrübeli oyuncuya yıllık 700 bin Euro vereceği bildirilirken, Panathinaikos’ta oynayan futbolcunun mukavelesi istenirse uzatılabilicek.

Sivok&Zapotocny Neden İmza Atmıyor?

Bir süre önce kulüpleriyle kesin anlaşmaya varılan Çek savunma oyuncuları Tomas Sivok ile Tomas Zapotocny’nin resmi imza atmamasının arkasındaki sır perdesi de aralandı. İki futbolcunun menacerinin, Udinese’deki şartlarda kontrat yapılmasını talep etmesi nedeniyle görüşmelerin kilitlendiği bildirildi. Sinan Engin’in yürüttüğü görüşmelerde anlaşma sağlandığı ve iki futbolcunun da gelecek sezon Siyah-Beyazlı formayı giyeceği kaydedildi.

Biri 700, diğeri 800 bin euro

Siyah-Beyazlı ekibin uzun uğraşlar sonunda ikna ettiği iki yıldız oyuncunun fiyatlarının çok makul olduğu kaydedildi. Beşiktaş Yönetimi Zapatocny’ye yıllık 700 bin euro ücret öderken, Sivok’a ise yıllık 800 bin euro ödeyecek. Euro 2008 sonrasında imza atmak istiyen Sivok’un şampiyonada iyi bir futbol sergilemesenin ardından fiyatının artmasından çekinen Siyah-Beyazlı yönetim böylece bu tehlikenin de önüne geçmiş oldu. Her iki oyuncunun da tekliften memnun olduğu bildirildi.

Gözler Türkiye’ye Çevrilecek

Savunmadaki krizi yabancılarla çözen Siyah-Beyazlılar, Sinan Engin’in Türkiye’ye dönmesiyle birlikte gözünü Türkiye’deki futbolculara çevirecek. Devre arasından bu yana ismi Beşiktaş ile anılan Uğur İnceman için Manisaspor’la bir görüşme daha yapılacak. Ayrıca Kara Kartal’ın teklifine sıcak bakan Ekrem Dağ konusunda da Gaziantepsporlu yetkililerle toplantı düzenlenecek. Teknik direktör Sağlam’ın istediği Ekrem’e karşılık Mehmet Yozgatlı teklif edilecek.

KAYNAK:FANATİK
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Türkiye'den Uğur İnceman,Ekrem Dağ alınırsa çok iyi olur...

Uğur o.saha için mükemmel bir alternaif olur.Ekrem ise hem kanatlarda hem de forvette oynayabildiği için çok yönüyle takıma katkı sağlar.Sonuçta sakatlıklardan ve cezalardan çok canımız yandı geçen sene,alternatifli bir kadro oluşturmalıyız.Ben birde sağ beke Kayseri'den Koray Çölgeçen'i istiyorum...

Uğur İnceman ve Ekrem Dağ iyi transferler olur Beşiktaş için ..

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

İbrahim Üzülmez'in artık klüpte personel olarak çalışması gerekir veya oynamaması gerekir diye düşünüyorum .. Hareketli bir sezon alacağımız oyuncular Zago , Ronaldo ve Guinti üçlüsünü aratmaz umarım..

Sayfa 3 / 29 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri