Sayfa 1 / 29 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 860 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Beşiktaş Transfer Haberleri

Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fatih Tekke yarışına Beşiktaş da katıldı

Zenit'te mutsuz olan Fatih Tekke için F.Bahçe ve G.Saray'dan sonra sürpriz bir şekilde Beşiktaş da devreye girdi. Siyah-beyazlı ekip, yıldız futbolcuyu kaparak ezeli rakiplerine çalım atmak istiyor.

Tekke sürprizi

Siyah-beyazlılar, "Bonservis sorunumu çözsünler, Beşiktaş'a seve seve gelirim" diyen Fatih Tekke için Rus ekibiyle masaya oturuyor.

Transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Beşiktaş, Zenit'te forma giyen Fatih Tekke'yi yakın takibe aldı. F.Bahçe ve G.Saray'ın da transfer listesinin ilk sırasında bulunan yıldız futbolcunun geçtiğimiz günlerde yaptığı, "Zenit formasıyla UEFA Kupası'nı kaldırma mutluluğunu yaşadım ancak burada daha fazla kalmayı

düşünmüyorum" açıklamasının
    ardından harekete geçen
    siyah-beyazlıların, önümüzdeki günlerde Rus ekibiyle masaya oturmayı planladığı öğrenildi.

BAŞKAN ONAY VERDİ
    Yönetimin, ezeli rakipler F.Bahçe ve G.Saray'ın Fatih'i alarak güçlenmelerini engellemek için hemen harekete geçeceği ifade edildi. Ancak Zenit Başkanı Dukov'un, milli futbolcu için 7 milyon euro bonservis bedeli istemesi, siyah-beyazlıların keyfini kaçırdı. Fatih'in yakın çevresine yaptığı, "Bonservis sorunumu çözsünler, Beşiktaş'ta seve seve oynarım" açıklamasının ardından başkan Demirören'in, "Ruslarla temasa geçin" talimatı verdiği belirtildi.

Fotomaç

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tekke ye ihtiyacımız oLmadığı gibi böyLe birşeyde söz konusu değiLdir bence.

Onun dışında Sivok ve Zapatocny iLe bir an evveL anLaşmamız gerek yoksa Avrupa Şampiyonasından sonra işimiz zor oLacak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Tekke ye ihtiyacımız oLmadığı gibi böyLe birşeyde söz konusu değiLdir bence.

Onun dışında Sivok ve Zapatocny iLe bir an evveL anLaşmamız gerek yoksa Avrupa Şampiyonasından sonra işimiz zor oLacak.
    Abi Sinan Engin açıklama yapmış sanırım Sivok ve Zapatocny ile anlaştık diye. Bütün ajanslarda geçti haber
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Zapotocny'yi ne yapcaksak.Fm 2008de jumping 8 verilmiş.1.81 boy.Dünya üzerinde jumpingi 10'dan düşük olan kaç tane defans oyuncusu vardır acaba.Sivok ise kaliteli bir isim.Yerinde transferFatih Tekke'ye ihtiyacımız yok.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Keremcim, ben Zapatocny i izLedim. ÖyLe FM de veriLdiği değer gibi bir zıpLamaya sahip oLması vs durumu yok. Gerçekten çok kaLiteLi bir stoper. Sivok için söyLenecek birşey yok, yeni Guintimiz oLur.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Kartal'da Giray harekatı !..

Beşiktaş, stoper üstüne stoper transfer etmeye çalışırken, gündeme gelen son ismin Gençlerbirliği Oftaş'ın başarılı oyuncusu Giray olduğu ortaya çıktı.
    Udinese'den iki Çek stoper Tomas Sivok ve Tomas Zapotocny ile prensip anlaşmasına varan, Gençlerbirliği'nden stoper Tuna ile de 3 yıllık sözleşme imzalayan Siyah - Beyazlılar'ın Giray için de Gençlerbirliği Oftaş'ın kapısını çaldıkları belirtildi.
    Yapılan ilk görüşmede ise anlaşma sağlanamadı. Başkent kulübünün Giray için 5 trilyon lira bonservis bedeli istediği, bunun üzerine de siyah- beyazlıların transferi askıya aldıkları öğrenildi.

Ligtv.com
    (/s)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İyi de Sivok stoper değiLki

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    İyi de Sivok stoper değiLki
    Ben de dm olarak biliyorum.Ama stoper de oynayabiliyormuş.Mesela Çek Milli Takımında stoper oynuyormuş.Zapotocny konusunda ise sen izlediysen sorun yok abiStoper ikilimiz uyumlu olsun diye ikisi de Çek olarak alınmış galiba.Yalnız boylarının kısa olması beni düşündürüyor birazZaten biz Cisse'yi göndermezsek yabancı ön libero almayız.Uğur İnceman veya Selçuk İnan alınır.Fahri Tatan da takıma geri dönecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Zapotocny,İbrahim Toraman gibi hızlı,saldırgan,iyi sıçrayan bir oyuncu ayrıca ileride de oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Zapotocny ve Sivok için bonservislerini elinde bulunduran Udinese ile anlaştık.Yaklaşık 7 milyon avroya anlaşmışız diye duydum.İyi para valla.Ama geçen sezon anladıkki az paraya kötü oyuncu yerine çok paraya iyi oyuncu almalıyız.Yalnız Sivok'u henüz ikna edemedik sanırım.Zapotocny gelirim demiş.İnşallah 2 side biter.Sırada sol bek Kadlec var.Geçtiğimiz sezon bekler yüzünden acayip zorlandık.Özellikle sol bek mevkisinde.Kadlec'i alırsak oraya ilaç gibi gelecektir.İlk ismi çıktığında basında bu kim ya triplerine girmiştim bir çok Beşiktaş'lı gibi.Ama duyduğuma göre bu adamda cevher var.Kulübü ile bonservis konusunda henüz anlaşamamışız.İnşallah alırız..

Kadlec,Sivok ve Zapotocny gelirse yabancı oyuncu sayımız 10 olacak.Gordon,Zapo,Kadlec,Tello,Cisse,Sivok,Delgad o,Higuain,Bobo ve Holosko.Gordon ve Higuain mutlaka gönderileceklerdir.Kalan yabancılar 6+2 ye uygun ama bunların hepside yedekliği kabul edecek adamlar değil.Bobo'ya iyi bir teklif gelirse gönderilecektir diye düşünüyorum.Ve ekstradan gidecek isiminde Cisse olduğunu düşünüyorum.Yerine türk oyuncular alınabilir.Uğur İnceman,Selçuk İnan gibi.Hatta orada Fahri'de kullanılabilinir..

Şöyle düşününce kafa taslak bişiler yaptım.Daha güzel bir kadroda oluşturabilinir.Ertuğrul hocanın kafasındakileri bilmiyoruz.Sivok'u acaba stoper mi yoksa önlibero mu düşünüyor.3 çek gelirse yabancı sorunu ne olacak.Bobo gidecek mi? Yerli transferler kimler olacak.Bunların cevaplarını zamanla alacağız..

-------------Rüştü-------------------

S.Kurtuluş----------Zapo----Toraman--------Kadlec

---------------Sivok-----------Transfer------------

S.Özkan--------------Delgado--------------Tello

---------------Holosko-----------------------

Bu arada Giray haberi için 5 milyon gerçekten çok para.Eğer yabancı stoper alacaksak hiç gerek yok böyle pahalı yerli transferine.Zaten Tuna'da maliyeti düşük olduğu için tercih edildi sanırsam..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Tigana daha önce psg küme düsmesse gelirim diye anlasmış..Şimdi Psg ile sözlesme imzalayacakmış sanırım..Gökhan Zan'da büyük ihtimal Psg'ye transfer olacakmış..Tigana Serdar'ıda istiyormuş

Kaynak:Radyospor

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Gökhan Zan gidebilir çünkü yönetimin teklif ettiği miktardan pek hoşnut değilmiş.Açıkcası o giderse pek üzülmem ama Serdar mutlaka takımda kalmal..
    So what?
    Saike

Del Piero_10 Misafir

Zapotocny

20 Maç / 1458 dakika oynamış.

Sivok

2 maç / 101 dakika ? Belkide sakattı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Zapotocny

20 Maç / 1458 dakika oynamış.

Sivok

2 maç / 101 dakika ? Belkide sakattı.
    Sivok'un Udinese'de oynadığı süre mi bu Özgür abi?
    So what?
    Saike

Del Piero_10 Misafir

Evet, 2007 ocakta transfer olmuş.Bu sezon toplam 2 maçta 101 dakika oynamış.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Sanırm bunun sebebi S.Prag'a kiralanmış olması.Bu arada senin Zapotocny hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikrin var mı? Seyrettin mi hiç tv den canlı olarak?
    So what?
    Saike

Del Piero_10 Misafir

Çek cumhuriyetinden defans almak doğru bir iş.Fazla izleme şansım olmadı ama Udinese gibi kalbur üstü bir takımda forma giyebilmişse burada da iyi iş yapar.

Yalnız ikisi için 7 milyon avro doğru ise biraz fazla kaçmış.Udinese bu ikisini daha ucuza kapatmıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Sivok düsüste, belki eski formuna BJK'da geri dönebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Çek cumhuriyetinden defans almak doğru bir iş.Fazla izleme şansım olmadı ama Udinese gibi kalbur üstü bir takımda forma giyebilmişse burada da iyi iş yapar.

Yalnız ikisi için 7 milyon avro doğru ise biraz fazla kaçmış.Udinese bu ikisini daha ucuza kapatmıştı.
    Evet abi savunmada çek ekolü oluşturma düşüncesi bence güzel bir hamle.7 milyon banada biraz fazla geldi ama indirim yapmıyor sanırsam Udinese.

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Sivok düsüste, belki eski formuna BJK'da geri dönebilir.
    Takip etmiyorum Sivok'u.Bu yüzden S.Prag'a kiralanmış olabilir ama çek milli takımına seçilmesi bence kendisini toparladığını gösteriyor.Alabilirsek çok iyi transfer olacağı kanısındayım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Sivok yönlü oldugundanda milli takima secilmis olabilir?

Ama iyi transfer, nokta!

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Beşiktaş için Saviola iddiası

Yeni sezon için kadrosunu büyük oranda değiştirmeye hazırlanan Beşiktaş’ta her gün yeni bir yıldız gündeme geliyor. Bobo’nun takımdan ayrılması ihtimaline karşılık forvet arayışlarını sürdüren Siyah-Beyazlılar’a Werder Bremen’in Hırvat golcüsü Ivan Klasnic’ten sonra Real Madrid’den ayrılması beklenen Javier Saviola da menacerler tarafından teklif edildi.

Fanatik gazetesinin 19 Mayıs 20087 tarihli baskısında yer alan habere göre, 27 yaşındaki 1.68’lik Tangocu, Barcelona’dan ayrılıp, geldiği Eflatun-Beyazlı ekipte lig şampiyonluğu yaşamasına karşın teknik direktör Bernd Schuster’in tercih etmediği bir isim olması dolayısıyla ayrılmak istiyor. Saviola’nın menaceri Alfredo Cabrera’nın Beşiktaş Yönetimi’ne haber gönderip, 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde Real Madrid’in indirim yapması için aracı olabileceğini bildirdiği ifade edildi. Arjantinli yıldız konusunda son sözü teknik heyetin söyleyeceği belirtildi.

19.05.2008
    Kaynak : Fanatik

--

Kalın yazılan bölümler bana göre bu transferin doğruluk ve gerçekleştirme önemini arttıran maddeler bence

Saviola büyük ihtimalle Real Madrid'ten ayrılacak gibi.Beşiktaş alırsa Holosko ile birlikte süper bir ikili olurlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post

Kadlec,Sivok ve Zapotocny gelirse yabancı oyuncu sayımız 10 olacak.Gordon,Zapo,Kadlec,Tello,Cisse,Sivok,Delgad o,Higuain,Bobo ve Holosko.Gordon ve Higuain mutlaka gönderileceklerdir.Kalan yabancılar 6+2 ye uygun ama bunların hepside yedekliği kabul edecek adamlar değil.Bobo'ya iyi bir teklif gelirse gönderilecektir diye düşünüyorum.Ve ekstradan gidecek isiminde Cisse olduğunu düşünüyorum.Yerine türk oyuncular alınabilir.Uğur İnceman,Selçuk İnan gibi.Hatta orada Fahri'de kullanılabilinir..

Şöyle düşününce kafa taslak bişiler yaptım.Daha güzel bir kadroda oluşturabilinir.Ertuğrul hocanın kafasındakileri bilmiyoruz.Sivok'u acaba stoper mi yoksa önlibero mu düşünüyor.3 çek gelirse yabancı sorunu ne olacak.Bobo gidecek mi? Yerli transferler kimler olacak.Bunların cevaplarını zamanla alacağız..
    Bence Sivok dc olarak transfer edildi.Savunma uyumu açısından Kadlec de alınacaktır.Gordon ve Higuain gönderilip,Bobo ve Cisse takımda tutulur.Yabancı transferini böylece kapatırız.Ama Sivok ön libero olarak alındıysa Cisse'yi gönderip yabancı bir stoper de düşünülebilir.Bobo mutlaka kal-ma-lı!Daha iyisini alamayacağımızdan adım gibi eminim.Mesela bizim basında Klasnic,Webo,Saviola isimleri geçiyor;Bizim beceriksiz yönetim alamaz bunları.Türk oyunculardan Cisse'nin yanına bir ön libero şart.Selçuk İnan veya Uğur İnceman alınacaktır kanımcaFahri Tatan da dönecek zaten.Alınırsa rotasyon açısında, sağ açık,sol bek vs mevkilere genç Türk oyuncular getirilebilir.Mesela sağ açık için Cem atan,sol bek içinde Ekrem Dağ ile anlaşmışız sanırım.Bu oyuncular alternatif olarak alınacaktır....Mehmet Topuz alamayacağız büyük ihtimal,bunun için yeni sezonda yine Serdar ilk 11 olacaktır.Şimdi gelelim yedek olacak 2 yabancıya ve muhtemel kadro dizilişine;
    Senin kadrona göre yorumluyorumDelgado yedek kalmalı Bobo-Holosko önlü arkalı oynamalı diye düşünüyorum.Delgado oyunu kitlendiğinde,kilidi açmak için oyuna alınabilir.Diğer yedek kalacak oyuncu Zapotocny veya Sivok olabilir.O zaman diziliş şöyle olur.''Rüştü,S.Kurtuluş,Toraman,Sivok,Kadlec,Cisse ,U.İnceman,Tello,S.Özkan,Holosko,Bobo''

Delgado,Zapotocny,Nobre,Aydın,Fahri gibi de kaliteli yedeklerimiz olur

Ben böyle düşünmüştüm.Tabi kadro yapmak için biraz erken,bizim yönetimin de sağı sollu belli olmaz.Neyse hayırlısı olsun!...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş Yönetimi’ne haber gönderip, 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde Real Madrid’in indirim yapması için aracı olabileceğini bildirdiği ifade edildi.
    Saviola gibi golcüyü 5 milyon € ya bulmuşsun bide indirim istiyor. Kusura bakmayın ama harbiden komik yahu.

Haber büyük ihtimal balon. Saviola'yı 5 m € ya havada kaparlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Hakikaten ocak ayında Mehmet Topuz'a 12 Milyon € veren yönetim koskoca Saviola'ya 5 Milyon € çokmu görecek.

Yalan haber.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Zapatocny ve Sivok Beşiktaş'ta diye yeni bir haber gördüm bu sabah , hayırlı olsun Sivok'u az çok tanıyorum , yararlı olabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ne demiş Mr. Sinan Engin
    Quote Originally Posted by Sinanengin
    Luca Modric'i beklediği kadar iyi bulmadığını anlatan Sinan Engin'in, önümüzdeki sezon için Tottenham'a çoktan imza atmış olan bu oyuncunun üzerinde neden bu kadar durduğu ise anlaşılamadı.
    Sırf bu sözü söyledi diye bu adamdan artık şüphe etmeye başladım. Yıldız alcz diyodu inşallah Sinan engin'in yıldız dediği zapotacny-sivok-kadlec-tuna-bebbe değildir
    Last edited by KaPaLı : 20.Mayıs.2008 at 15:04

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kerem Zapotocny veya Sivok alınırsa yedek olması için alınmaz kanımca.İşte bundan dolayı dedim akıllarında ne var bilmiyoruz diye.Bekleyip görecez..

Ayrıca Bobo giderse Klasnic için uğraşmalıyız.Bonservis bedeli yok.Saviola pahalı olur.O zaman Bobo'yu satmanın bi manası olmaz..
    So what?
    Saike

Necati'den Beşiktaş'a mesaj!
    Bonservisi Galatasaray’da bulunan Necati Ateş’ten, Beşiktaş’a mesaj... Sezon başında Feldkamp’ın isteğiyle gönderilen ve önce Ankaraspor’a, sonra Belediye’ye kiralanan golcü oyuncu gelecek yıl Beşiktaş’ta oynayabileceğini belirtti.

Siyah-Beyazlılar, bonservis sorununu çözmesi durumunda transferin gerçekleşebileceğini Necati’ye iletti. Yıldız futbolcunun Adnan Sezgin’den bu konuda randevu aldığı bildirildi. Özellikle Sinan Engin’in çok beğendiği Necati Ateş, Belediyespor-Beşiktaş maçında attığı golle Siyah-Beyazlılar’a şampiyonluk yolunda ağır yara vermişti.
    20.05.2008

Kaynak : Fanatik

Sayfa 1 / 29 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri