Sayfa 122 / 122 İlkİlk ... 2272112120121122
3,631 ile 3,657 arası toplam 3657 sonuç

Konu: Galatasaray Transfer Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Serkan abisi kadar yetenekli bir oyuncu.Hatta ondan daha yetenekli diyenler bile var.Zamanında bizde istemiştik ama Bursa işi yokuşa sürünce gerçekleşmemişti.Kısmet değilmiş.Galatasaray camiasına hayırlı olsun.İyi bir transfer..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Serdar Kurtuluş söyledi : Serkan benden daha yetenekli diye..

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Serkan da kim ben daha iyiyim mi diyecektiSonuçta kardeşi ve destek çıkmak istemiş

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Serkan da kim ben daha iyiyim mi diyecektiSonuçta kardeşi ve destek çıkmak istemiş
    Serdar ın röportajını okumanı tavsiye ederim...savunmaya geçmeden önce..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Serkan geleceği olan bir oyuncu hayırlı olsun sağ kanada iyi bir alternatif

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Doğrudur arkadaşlar Serkan daha yeteneklidir.Ama yetenekli olmak ondan daha iyi futbolcu olduğu anlamına gelmez.Çok basit G.Saray'dan bir örnek.Eskişehir'de kiralık olan Oğuz Sabankay M.Topal'dan çok çok daha yeteneklidir ama...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ben zaten Serkan ın Serdar dan daha iyi bir oyuncu olduğunu söylemedim arkadaşım..sadece Serdar ın yorumunu dile getirdim..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ben sana cevap vermedim zaten.Sadece kendi fikirlerimi söyledim.Seninle bir alakası yok yani...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Bende zaten sen olduğundan dolayı değil düzmantık bir cevap verdiğinden dolayı sana cevap vermek zorunda kaldım ..bilgilen diye..

diğer arkadar Ben ile başlayan bi mesaj yazmassa daha iyi olur
    Serkan a gelince bence serkan sağ bek yokluğunda orada oynayabilen genç yetenek olarak alınmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

diğer arkadaş BEN isem eğer düzmantıkla konuşulanı düzeltiyorum..doğrusunu bilsin diye herkes..

neyse konu amacından uzaklaşıyor..

Galatasaray bu sene parmak ısırttıracak transferler yaptı ve bunun son halkası da Serkan oldu gelecek sene 1 en fazla 2 transfer yapılarak takımın eksik yerleri doldurulur ve bu yeni oluşum yoluna devam eder..

tebrikler yönetim teşekkürler yönetim !!! başkan Adnan Polat ise sözünde durup yıldız transfer yaptığı , Türkiye nin en iddalı takımını 2 yıl gibi kısa bir sürede oluşturup bir de kupa kaldırdığı için ayrı bir tebriği hakediyor zaten..! yolun açık olsun Galatasaray ..

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Gerçekten harika transferLer yaptı yönetim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

imza töreninden dakikalar..(23 numara uğurlu gelir umarım,güzel bir numara seçmiş)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu sene aldığımz oyuncular da yakışıklı-karizma .

Meira
    Baros
    Kewell
    De Sanctis (Karizma)
    Yaser
    Şimdi de Serkan

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post

imza töreninden dakikalar..(23 numara uğurlu gelir umarım,güzel bir numara seçmiş)
    Adnan Sezgin'e bakar mısınız kim bilir neler düşünüyor
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aklı Oliveria'da kaldı !..

Galatasaray'da transfer döneminin yıldız yöneticisi Haldun Üstünel, dünyaca ünlü isimleri almalarına rağmen aklının Real Zaragoza'nın Brezilyalı golcüsü Oliveria'da kaldığını söyledi.

Üstünel, Oliveira için çok uğraştıklarını belirtirken, "Tam anlaştık derken hep son anlarda sorunlar çıktı. En son olarak kendisini ikna etmiştik ama bu kez de kulübü bonservis fiyatını artırdı. Biz de vazgeçmek zorunda kaldık. Ancak yine de çok önemli transferlerle kadromuzu güçlendirdiğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Kewell, Meira, De Santis, Baros gibi isimleri transfer etmenin kolay olmadığını vurgulayan Üstünel, " Adnan Sezgin'le birlikte aylarca gecemizi gündümüze kattık. Onlarca ülke dolaşıp, kilometlerce yol kat ettik ve sonunda istediğimiz oyunculara imza attırdık. Bu konuda içimiz rahat ne kadar doğru ve isabetli transferler olduğunu ilerleyen haftalarda herkes görücek " dedi.

Haldun Üstünel, Şampiyonlar Ligi'nden elenmeleri ve ligdeki futbol için yapılan eleştirileri yanıtlarken de " Sezon başı hazırlık kampı sakat ve milli oyunculardan yoksun şekilde geçti, tam takım olarak çalışamadık üstüne bazı oyuncuların kampta sakatlanması,transferlerin gec katılması ve uyum sürecinin aşılması alınan sonuçlarda etken. ama ilerleyen günlerde herkesin daha iyi ve seyir zevki yüksek bir Galatasaray izleyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın" yorumunu yaptı...

Antalyaspor maçının hazırlıklarına bir günlük iznin ardından devam eden sarı kırmızılılarda yeni transfer Serkan Kurtuluş girdiği ikili mücadele sonuda hafif bir sakatlık geçirdi. Genç oyuncunun durumun ciddi olmadığı belirtildi.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

gerçekten 2 yıldır müthiş çalıştılar..hatta bir ara Adnan Polat : Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin için ; yakında eşleri eve almayacak diye bir espri yapmıştı..

helal olsun yönetime..2 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye nin her alanda en iyi kadrosunu oluşturdular..tebrikler..!!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Adnan Sezgin'e bakar mısınız kim bilir neler düşünüyor
    Adam uykusuz kalmış belli

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gerçekten bu sene Adnan Sezgin,Haldun Üstünel,Adnan Polat 3lüsüne helal olsun..Teknik direktör hariç muhteşem bir kadro kurdular.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Haldun üstünel artık rahat rahat uyuyabilir..Tabi Uyumayı unutmatıysa.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Vay Be Kım Derdı Boyle Bı Kadro Kurucaz Dıye

3-4 Ay Once Soyleseler Kımse Inanmazdı
    Ama Yenı Yonetımımız Muthıs Bır Transfer Calısması Gosterdı
    Tartışmasız Tr'nin En İyi Kadrosunu Kurduk

Adnan Sezgın ve Haldun Ustunel Nerdeydınız Bu Zamanda Kadar Ya
    Ozellıkle Adnan Polat'ında Hakkını Vermek Lazım Cok İyi Bır Ekıp ve Projeler Hazırladı

Bundan Sonrası Futbolculara Kaldı
    İnşallah Uyum Sorunu , Şanssızlık , Sakatlık vs.. Yaşamayız
    2000 Yılından Sonra Kurulan En İyi Kadro
    Gercekten Avrupa Kupaları Icınde Cok İddia'lı Bı Kadromuz Oldu.Ben Çok Ümitliyim Takımımızdan

Yakında Bır Ilk Gerceklesebılır
    Man Utd. , Real Gıbı Takımlar FutbolCU Yerıne Adnan Sezgın ve Haldun Ustunel'i Transfer Ederek Yonetıcı Transferı Gerceklestıren Ilk Takım Olursa Kımse Sasırmasın

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Açıkçası son yılların en iyi kadrosu yerine ben en çok ismi duyulmuş kadrosu diyorum gelenler kaliteli ancak hoca ya bizde patlayabilir ya da hiç birşey veremeyip bizim adımızda ezilir.

Hoca konusunda tek korkum biz müzesi kupalarla dolu bir takımız hoca ise henüz kupa yüzü görmemiş kupa kaldıramamış biri bu bakımdan belki takımın adını ve kalitesini kaldıramayabilir.

Şu andaki sıkıntı da zaten bu takımın altında ve iyi niyeti sayesinde futbolcuların altında ezilmiş durumda.Eğer ben bu kadar iyi kadronun başındayım kendime gelmem ve bu oyuncuların hocasıyım diye kendine gelir ve biraz futbolcular üstünde baskı kurarsa birşeyler olur.Serkan Kurtuluş için herkes fmyi göze alarak müthiş diyor ancak böyle söyleyen arkadaşların çoğu bu futbolcuyu hayatlarında belki hiç izlemediler o yüzden kimse müthiş,harika gibi yorumlar yapmasın takıma girsin , oynasın ne olup olmadığını görücez tabii ki inşallah bize uzun yıllar hizmet edecek kalitededir .

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yonetıcı Transferı Gerceklestıren Ilk Takım Olursa Kımse Sasırmasın
    Yanlış bilmiyorsam Chelsea Man.UTD'den Peter Kenyon'u transfer etmişti.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Yanlış bilmiyorsam Chelsea Man.UTD'den Peter Kenyon'u transfer etmişti.
    Evet bu şekilde birçok transfer yapılıyor ama bizim ülkemizde hatırlamıyorum ben belki Türkiye'den giden ilk yönetici falan olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hiç sanmıyorum öyle birşey olacağını..Haldun Üstünel'e 20 Milyon Euro versinler verelim. Ama öyle birşey olacağını sanmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Evet bu şekilde birçok transfer yapılıyor ama bizim ülkemizde hatırlamıyorum ben belki Türkiye'den giden ilk yönetici falan olabilir.
    Türkiye'de şöyle bir şey olmuştu.Beşiktaş'ta Futbol Şube sorumluluğunu 2 milyon dolar vererek satın almıştı Abdi Celalettin Kolot.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aydını vereceklerini hiç sanmıyorum haber balon transfer doğru olabilir ama takasta kullanılan oyuncular onlar olamaz..

Mesaj Yetkileri